UltraVit One Daily 50+ 60 tab.

Startavo „Euro Elite Champions Tour“ (Kaliningradas, Rusija, 2007 11 02)

Euro Elite Champions Tour turnyrų serijos, kur sportininkai kovoja dėl piniginių apdovanojimų, rudens varžybų maratonas startavo Kaliningrade. Turnyro prizinis buvo fondas – 12.500 USD.

Rungtyniavo 13 atletų, tarp kurių truputį sunegalavęs Marijampolės Taurui atstovaujantis Rolandas Pocius (į varžybas atvyko tik labai prašomas organizatorių) liko penktas. Į šešetuką net nepateko triskart pasaulio čempionas vokietis Thomas Scheu, Europos čempionai Lukaš Osladil (Čekija) ir lenkas Arkadiusz Szyderski.

6. Bogdan Szczotka (Lenkija)

Ši varžybų serija tęsis Estijos sostinėje Taline (lapkričio 10 d., kartu vyks ir Innar Mardo II memorialas), Blagoveščenske (Rusija, lapkričio 10 d.), Marselyje (Prancūzija, lapkričio 17 d.).

Pavasarį Euro Elite Champions Tour serija prasidėjo dvejais turnyrais, vykusiais Ukrainoje. Odesoje laimėjo Pavel Kirilenko, o Kijeve – Robert Piotrkowicz.

Kijeve startavo ir du Lietuvos atstovai. Kristina Jankauskaitė (Marijampolės Tauras) ir Arvydas Mickus (Jurbarko Progresas) iškovojo trečiąsias vietas.

Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kaps.Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kaps.Stipriai anaboliškai veikiantis, nehormoninis ir visiškai saugus maisto papildas.Sužinok daugiau!