UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

5 priežastys, kodėl alkoholis sugriauna jūsų raumenis (Bill Strauss)

Alkoholio vartojimas yra daugiau kenksmingas, nei Jūs manote. Kas savaitę gaunu laiškų nuo sportininkų visame pasaulyje, ir vienas iš labiausiai paplitusių klausimų, yra … „Ar alkoholis turi įtakos raumenų augimo procesui?“

Apgailestauju, bet taip, per daug alkoholio beveik neabejotinai turės didelį neigiamą poveikį jūsų raumenų augimo rezultatams. Alkoholis yra labiau kenksmingas, nei dauguma žmonių mano, ir labai svarbu, kad jūs suprastumėte, kaip šis vaistas (taip, alkoholis yra narkotikas) turi įtakos jūsų pažangai. Būtinai reikia žinoti 5 pagrindines priežastis, kurios daro žalos jūsų raumenų augimui.

1) Neigiamai veikia baltymų sintezę. Baltymų sintezės procesas, kai amino rūgščių yra sujungiamos į pilną baltymą. Pernelyg didelis alkoholio kiekis lėtina procesą žemyn iki 20%, juk jūsų raumenys yra sudaryti iš baltymų, tad padauginus alkoholio naudos tikrai nebus.

2) Mažina testosterono lygį ir didina estrogeno. Testosteronas yra svarbiausia raumenų augimo hormonas jūsų kūnui. Vienas iš veiksnių, kuris nulemia, kiek raumens masės asmuo gali įgyti.

3) Sukelia dehidratacija. Dehidratacija yra vandens ar skysčio netekimas iš žmogaus organizmo. Nuo vandens ir druskų požymių priklauso, kiek žmogus netenka skysčių.
Inkstai turi filtruoti labai dideliu kiekiu vandens, kad alkoholiu būtų pašalintas, o tai gali sukelti sunkių prakaitavimą per kūną. Vanduo vaidina labai svarbų vaidmenį raumenų augimo procesą. Raumenys sudaro 70% vandens.

4) Eikvoja organizmo vitaminų ir mineralų. Alkoholio vartojimas sukelia vitaminų A, C, B, kalcio, cinko ir fosforo spartų nutekėjimą. Vitaminai ir mineralai išlaikyto tinkamą kūno veikimą, ir daugelis šių procesų apimti raumenų augimą ir priežiūrą.

5) Didina riebalų sluoksni. Su 7 tuščiom kalorijom viename grame, alkoholis iš tikrųjų gali būti gana neigiamas jūsų kūno išvaizdai. Jai esate rimtai pasiryžę auginti raumenis, jums tikrai reikia stebėti savo suvartojamą alkoholio kiekį ir įsitikinkite, kad vartojate jį saikingai. Tai neturėtų būti problema, bet jai kiekvieną savaitgali vartojate alkoholi neabejotinai turėsite pasakyti savo raumenims „ATE“.

Tai perskaitę, nebijokite išeiti ir gerai praleisti laiką . Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų geriate saikingai (ne dažniau kaip kartą per mėnesį) ir įsitikinkite, kad geriate, daug vandens ir tinkamai gaunate vitaminų / mineralų, bei valgote baltymais turtingą maistą.


Amix GREENDAY® Quercetin with Bromelain Plus 120kapsAmix GREENDAY® Quercetin with Bromelain Plus 120kapsKvercetinas (augalinis flavonolis, randamas daugelyje vaisių ir daržovių) ir bromelainas (proteolitinis fermentas iš ananasų) kartu su cinku, vitaminu C ir erškėtuogių ekstraktu.Sužinok daugiau!

Komentarai 5 priežastys, kodėl alkoholis sugriauna jūsų raumenis (Bill Strauss)

 1. SF says:

  KRC NEBESPORTUOJU NUO DABAR

 2. Nesvarbu says:

  Geriau gert alu,degtine ir visa kita,negu sportuot ? aisku kekvieno pasirinkimas,bet as renkuosi sporta

  • Blizge says:

   Aš kartu su Tavim. :)

   • Simas says:

    Ir aš kartu!

  • as ir :) says:

   as ir:)

   • HMB says:

    pritariu

  • Mpower says:

   Alko sucks.

 3. turbo dyzel says:

  Atsimenu kai pora menesiu po trenkes alau pastoviai gerdavau , ir buvo rezultato 0 ! nuorint geru rezultatu reikia tikrai atsisakyti alkoholio !

 4. Andrius says:

  Tie kurie buvo creatinai jais ir likt, norint pasiekti aukstu rezultatu reikia tureti cempiono valia:) norint kazka pasiekti tu privalai kazko atsisakyti :) as asmeniskai jau beveik metus gyvenu be alkoholio ir tuo didziuojuosi :)

 5. alkoholis myzalas says:

  as jau 4 metai nei laso, gyvenimas pasikeite 180 laipsnio kampu, Su alkoholio metimu atejo darna i mano namus.

Parašykite komentarą