Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#76 2016-08-30 21:38

Re: Ivertinkit

Ar jus pisa jei jonukas badosi? Cia siaip...nei klausti nereikia 95% kilnojanciu vartoja tai kam isvis klausti

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#77 2016-08-30 22:00

Re: Ivertinkit

Tai kad jau cia bazarinom yai cia ir parasysiu i ta tema, 140x1 pradzioj, tada 150x2, nu yra kas veikt,bet ant jegos pasitreniravus gerai pramust galima. Aisku.... as ant kurso at the moment tai vertinkit kaip norit.. smile

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#78 2016-08-30 22:10

Re: Ivertinkit

Snd bamdziau 120vos 😑😑 va ka reiskia zero carbs ir kcal minusas 😑 sterai nepadeda,oh well

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#79 2016-08-30 22:17

Re: Ivertinkit

Vegitas 80 sveria big_smile 120x10 ir 150x1, stosiu aš irgi i Zuikio puse nes jau zajibal maugliai spaudinejantys 140 ale šiaip big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#80 2016-08-30 22:21

Re: Ivertinkit

Staffordshire rašė:

Ar jus pamyli jei jonukas badosi? Cia siaip...nei klausti nereikia 95% kilnojanciu vartoja tai kam isvis klausti

Nepisa bet nereik ir svaigt, vartojau proteina ir kreatina.. reikia taip ir sakyt,soviau farmos va kas gavos ka manot. Nes siaip tai ir su fsrma yra kas veikt iki geroa formos. Ner cia ko myzt bi bata,niekas cia neatmes gi big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#81 2016-08-30 22:27

Re: Ivertinkit

<3 fitness rašė:

Staffordshire rašė:

Ar jus pisa jei jonukas badosi? Cia siaip...nei klausti nereikia 95% kilnojanciu vartoja tai kam isvis klausti

Nepisa bet nereik ir svaigt, vartojau proteina ir kreatina.. reikia taip ir sakyt,soviau farmos va kas gavos ka manot. Nes siaip tai ir su fsrma yra kas veikt iki geroa formos. Ner cia ko myzt bi bata,niekas cia neatmes gi big_smile

Ne visi nori viesai skelbtis ir cia ju reikalas. Nereikia buti atsilupusiam debilui ir klausineti nesamoniu. Beja didzioji dalis cia sedinciu isvis nieko neturi ka parodyti ir greiciausiai niekada neparodys. Bet svarbu pakritikuoti kitus.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#82 2016-08-30 22:33

Re: Ivertinkit

Staffordshire rašė:

<3 fitness rašė:

Staffordshire rašė:

Ar jus pamyli jei jonukas badosi? Cia siaip...nei klausti nereikia 95% kilnojanciu vartoja tai kam isvis klausti

Nepisa bet nereik ir svaigt, vartojau proteina ir kreatina.. reikia taip ir sakyt,soviau farmos va kas gavos ka manot. Nes siaip tai ir su fsrma yra kas veikt iki geroa formos. Ner cia ko myzt bi bata,niekas cia neatmes gi big_smile

Ne visi nori viesai skelbtis ir cia ju reikalas. Nereikia buti atsilupusiam debilui ir klausineti nesamoniu. Beja didzioji dalis cia sedinciu isvis nieko neturi ka parodyti ir greiciausiai niekada neparodys. Bet svarbu pakritikuoti kitus.

I mane neziurek, man vapse po.h.u.y.. as ant kurso sedziu ir utiutiu suprantu kad ir su farma yra kas veikt... tiktai tie kas nebande gali galvot,kad utiutiu kursa viena kita ir tirlipirli halkas smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#83 2016-08-30 22:35

Re: Ivertinkit

As ne apie tave. As apie tuos kur cia loja ir kritikuoja uz ekrano pasislepe

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#84 2016-08-30 22:43

Re: Ivertinkit

Staffordshire rašė:

As ne apie tave. As apie tuos kur cia loja ir kritikuoja uz ekrano pasislepe

Juk ekranas teikia tiek daug dziaugsmo wink tame ir smagumas big_smile gerai man rodoa gana offo, temos autorius trbt susigedo vistiek. Litofcas viskas gerai ir su farma uzskaitom wink

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#85 2016-08-30 22:49

Re: Ivertinkit

Vegitas rašė:

Vegitas 80 sveria big_smile 120x10 ir 150x1, stosiu aš irgi i Zuikio puse nes jau zajibal maugliai spaudinejantys 140 ale šiaip big_smile

Join evel force.
p.s. kas save pristato trečiam asmeny? smile

Neprisijungęs

 
PonasLitovcas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#86 2016-08-30 23:44

Re: Ivertinkit

<3 fitness rašė:

BritainFirst rašė:

<3 fitness rašė:


Tai kad jus jauciu seniai esat, apie tokius svorius svajojat big_smile tik jaunimui cia big_smile

Neesu senis. 29 man big_smile As 140 pastumu 3 kart, bet as 3 kursus variau po 12-16 sav

utiutiu pabandysiu snd utiutiu big_smile o temos autorius vsio? Ispirko zuikis greit,kad fermeria yra ir dingo... big_smile

dirba temos autorius .

Neprisijungęs

 
PonasLitovcas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#87 2016-08-30 23:47

Re: Ivertinkit

Cia ziuriu visi viska per prizme mato , jai jau kazka pasiekiai tai vadinas kursavai. nesamone, o jus be kurso bandet sportuot su normalia mityba ir t.t ? Ciuju ,kad ne . Juk viskas ant adatos , ane ?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#88 2016-08-30 23:57

Re: Ivertinkit

PonasLitovcas rašė:

Cia ziuriu visi viska per prizme mato , jai jau kazka pasiekiai tai vadinas kursavai. nesamone, o jus be kurso bandet sportuot su normalia mityba ir t.t ? Ciuju ,kad ne . Juk viskas ant adatos , ane ?

Čia forume vieni loxai. Aš kasnakt prieš miegą milka šokoladą suvalgau, stafas išvis nežino, kad baltymus reikia valgyt, o vegitas atrodo net į salę neina. Aš suprantu, kad jeigu mes TIEK DĖTUME PASTANGŲ, KAIP TU, tai turėtumėm rezultatus, bet deja.. Aš išviso valios neturiu, o kas turi valią tai dažniausiai žinių neturi ar laiko.
Žinai, darom taip. Pailsėk nuo šito forumo. Matai, kad draugų čia nerasi. O dar ir nevykę čia visi. Tik demotyvuoja ir .t.t ką manai? Ištrink acc ar man tai padaryti?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#89 2016-08-30 23:59

Re: Ivertinkit

PonasLitovcas rašė:

Cia ziuriu visi viska per prizme mato , jai jau kazka pasiekiai tai vadinas kursavai. nesamone, o jus be kurso bandet sportuot su normalia mityba ir t.t ? Ciuju ,kad ne . Juk viskas ant adatos , ane ?

Nu yra kaip yra, istikro tai zinok visiem realiai p.o.h.u.i nes rezultatas vistiek. Kazkas gera palyginima dave su masina, nesvarbu ar pats nusipirkai ar tevai nupirko,bet rezultata mato visi vienoda - vazineja su gera masina big_smile realiai tai turbut tik pavidoliai kimba prie sito. Bet kaip 140 paspaudi noretusi video pamatyt big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#90 2016-08-31 00:00

Re: Ivertinkit

Zuikis13 rašė:

PonasLitovcas rašė:

Cia ziuriu visi viska per prizme mato , jai jau kazka pasiekiai tai vadinas kursavai. nesamone, o jus be kurso bandet sportuot su normalia mityba ir t.t ? Ciuju ,kad ne . Juk viskas ant adatos , ane ?

Čia forume vieni loxai. Aš kasnakt prieš miegą milka šokoladą suvalgau, stafas išvis nežino, kad baltymus reikia valgyt, o vegitas atrodo net į salę neina. Aš suprantu, kad jeigu mes TIEK DĖTUME PASTANGŲ, KAIP TU, tai turėtumėm rezultatus, bet deja.. Aš išviso valios neturiu, o kas turi valią tai dažniausiai žinių neturi ar laiko.
Žinai, darom taip. Pailsėk nuo šito forumo. Matai, kad draugų čia nerasi. O dar ir nevykę čia visi. Tik demotyvuoja ir .t.t ką manai? Ištrink acc ar man tai padaryti?

big_smile utiutiu pikc kyshkis

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#91 2016-08-31 02:47

Re: Ivertinkit

Zuikis13 rašė:

PonasLitovcas rašė:

Cia ziuriu visi viska per prizme mato , jai jau kazka pasiekiai tai vadinas kursavai. nesamone, o jus be kurso bandet sportuot su normalia mityba ir t.t ? Ciuju ,kad ne . Juk viskas ant adatos , ane ?

Čia forume vieni loxai. Aš kasnakt prieš miegą milka šokoladą suvalgau, stafas išvis nežino, kad baltymus reikia valgyt, o vegitas atrodo net į salę neina. Aš suprantu, kad jeigu mes TIEK DĖTUME PASTANGŲ, KAIP TU, tai turėtumėm rezultatus, bet deja.. Aš išviso valios neturiu, o kas turi valią tai dažniausiai žinių neturi ar laiko.
Žinai, darom taip. Pailsėk nuo šito forumo. Matai, kad draugų čia nerasi. O dar ir nevykę čia visi. Tik demotyvuoja ir .t.t ką manai? Ištrink acc ar man tai padaryti?

Nu sitas veikejas tai unique big_smile Spaudziu desine nykstys

Neprisijungęs

 
PonasLitovcas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#92 2016-08-31 04:51

Re: Ivertinkit

Zuikis13 rašė:

PonasLitovcas rašė:

Cia ziuriu visi viska per prizme mato , jai jau kazka pasiekiai tai vadinas kursavai. nesamone, o jus be kurso bandet sportuot su normalia mityba ir t.t ? Ciuju ,kad ne . Juk viskas ant adatos , ane ?

Čia forume vieni loxai. Aš kasnakt prieš miegą milka šokoladą suvalgau, stafas išvis nežino, kad baltymus reikia valgyt, o vegitas atrodo net į salę neina. Aš suprantu, kad jeigu mes TIEK DĖTUME PASTANGŲ, KAIP TU, tai turėtumėm rezultatus, bet deja.. Aš išviso valios neturiu, o kas turi valią tai dažniausiai žinių neturi ar laiko.
Žinai, darom taip. Pailsėk nuo šito forumo. Matai, kad draugų čia nerasi. O dar ir nevykę čia visi. Tik demotyvuoja ir .t.t ką manai? Ištrink acc ar man tai padaryti?

niekas nesako ,kad vyke ar nevyke, tik ,kad per lankas vapshe varai.
Galvoji man pamoina butu kazka pasakyt ,kad soviau ar dar ka ? Tikrai ne ir as pats nesu pries chemija nusiteikes , tiesiog daug pasiekiau be jos , jai kazka dabar sauciau butu saves nuvertinimas .

Neprisijungęs

 
PonasLitovcas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#93 2016-08-31 04:52

Re: Ivertinkit

<3 fitness rašė:

PonasLitovcas rašė:

Cia ziuriu visi viska per prizme mato , jai jau kazka pasiekiai tai vadinas kursavai. nesamone, o jus be kurso bandet sportuot su normalia mityba ir t.t ? Ciuju ,kad ne . Juk viskas ant adatos , ane ?

Nu yra kaip yra, istikro tai zinok visiem realiai p.o.h.u.i nes rezultatas vistiek. Kazkas gera palyginima dave su masina, nesvarbu ar pats nusipirkai ar tevai nupirko,bet rezultata mato visi vienoda - vazineja su gera masina big_smile realiai tai turbut tik pavidoliai kimba prie sito. Bet kaip 140 paspaudi noretusi video pamatyt big_smile

Pamatysi. big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#94 2016-08-31 08:56

Re: Ivertinkit

Jei bijai susituokti, tai bijai ir del farmos prisipažinti. Čia žmogaus bailio charakteris. Reiks tavo panos FB paklausti  ka apie tavo farmą galvoja..

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#95 2016-08-31 13:32

Re: Ivertinkit

Nu tokiai formai xymkes tikrai nereik. Nebent kad per 18 men pasieke tai biski greitokai, bet nu bbz

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#96 2016-08-31 13:44

Re: Ivertinkit

nu kiek esu skacu naujai atejusiu mates salej tai kad per metus uzkociotu kazka rimciau neteko matyt, tik vitamininiu esu mates kai po 3 menesio is snukio nebeina pazint big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#97 2016-08-31 16:29

Re: Ivertinkit

Pelesis rašė:

nu kiek esu skacu naujai atejusiu mates salej tai kad per metus uzkociotu kazka rimciau neteko matyt, tik vitamininiu esu mates kai po 3 menesio is snukio nebeina pazint big_smile

Siaip jo tokie sasyskiniai kaip jis buvo ilgiau uztrunka kol pramusa augima gera

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#98 2016-08-31 17:43

Re: Ivertinkit

eNrr rašė:

Nu tokiai formai xymkes tikrai nereik. Nebent kad per 18 men pasieke tai biski greitokai, bet nu bbz

Jo, po kilograma per menesi. Jei tikesim, kad pradzioj augi greiciau, tai 2kg raumens uzsimesdavo? Da ladna. Ir tie peciai. Kosmonautas.

Neprisijungęs

 
PonasLitovcas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-06-17
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#99 2016-08-31 17:48

Re: Ivertinkit

As ta 60kg sveriau,nes 3 men. baaaaisiai judejau, sedejau ant amfos , nemiegodavau parom ir pan. Tada meciau ir sportuot pradejau , iki 70kg man svoris , utiutiu.. Ka zinau, negaliu net apibudint kaip soko, ir nieko nepisau, valgiau ir mutant mass banke pasiemes buvau, per 3-4men. gal 10kg raumenu uzaugo. Visi galvojo , kad kazka soviau ir pan , bet as tik manau jog atsistate normalus svoris koks turejo but  + -. O del kitu 5kg ariau pusantru metu. Buna kartais dar sugrybauju ,bet... Tai va asile, man nepamoina pasakyt , kad ant shirkiu sedejau , o tu sakai , kad man butu pamoina pasakyt jai kursa sauciau? B*y*bi as dejau

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#100 2016-08-31 17:50

Re: Ivertinkit

Narikai visada meluoja.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net