Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Paulius123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-21
Žinutės: 7
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2016-09-22 20:29

del nugaros raumenu

Sveiki , norejau pasiklausti ,skauda nugara apie metus laiko buvau pasidares visus tyrimus lyg ir viskas normaliai , padares buvau 2 menesiu pertrauka,lyg ir beveik praejo, bet vistiek jausdavau diskomforta nugaros kairei pusei, veliau tai vel isaugo y skausmus ? Kur gali buti beda? kazkur skaiciau ,kad gali buti del nelankstumo, nes esu isvis nelankstus , suglaudes kojas niekaip nepasiekiu net pedu , gal tai gali buti priezastis?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#2 2016-09-22 21:55

Re: del nugaros raumenu

Paulius123 rašė:

Sveiki , norejau pasiklausti ,skauda nugara apie metus laiko buvau pasidares visus tyrimus lyg ir viskas normaliai , padares buvau 2 menesiu pertrauka,lyg ir beveik praejo, bet vistiek jausdavau diskomforta nugaros kairei pusei, veliau tai vel isaugo y skausmus ? Kur gali buti beda? kazkur skaiciau ,kad gali buti del nelankstumo, nes esu isvis nelankstus , suglaudes kojas niekaip nepasiekiu net pedu , gal tai gali buti priezastis?

Tai utiutiu. Tyrimus dareisi, bet utiutiu nieko nepasake?

Mano spejimas, kad silpnas belekaip core'as visas.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3 2016-09-22 22:22

Re: del nugaros raumenu

BloodyZero rašė:

Paulius123 rašė:

Sveiki , norejau pasiklausti ,skauda nugara apie metus laiko buvau pasidares visus tyrimus lyg ir viskas normaliai , padares buvau 2 menesiu pertrauka,lyg ir beveik praejo, bet vistiek jausdavau diskomforta nugaros kairei pusei, veliau tai vel isaugo y skausmus ? Kur gali buti beda? kazkur skaiciau ,kad gali buti del nelankstumo, nes esu isvis nelankstus , suglaudes kojas niekaip nepasiekiu net pedu , gal tai gali buti priezastis?

Tai blet. Tyrimus dareisi, bet nx nieko nepasake?

Mano spejimas, kad silpnas belekaip core'as visas.

Cia 99% populiacijos sita beda smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#4 2016-09-22 22:32

Re: del nugaros raumenu

Staffordshire rašė:

BloodyZero rašė:

Paulius123 rašė:

Sveiki , norejau pasiklausti ,skauda nugara apie metus laiko buvau pasidares visus tyrimus lyg ir viskas normaliai , padares buvau 2 menesiu pertrauka,lyg ir beveik praejo, bet vistiek jausdavau diskomforta nugaros kairei pusei, veliau tai vel isaugo y skausmus ? Kur gali buti beda? kazkur skaiciau ,kad gali buti del nelankstumo, nes esu isvis nelankstus , suglaudes kojas niekaip nepasiekiu net pedu , gal tai gali buti priezastis?

Tai utiutiu. Tyrimus dareisi, bet utiutiu nieko nepasake?

Mano spejimas, kad silpnas belekaip core'as visas.

Cia 99% populiacijos sita beda smile

Tai man jau jaunesniam ta nugara skaudedavo nuolat kai nesportuodavau dar. O del tos bedos tai faktas, kad del silpnu juosmens raumenu skauda ir visos bedos su stuburu pareina.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#5 2016-09-22 22:42

Re: del nugaros raumenu

Reikia stiprinti. Ir man skaudedavo nugara kol dl nedariau smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#6 2016-09-22 22:42

Re: del nugaros raumenu

Budavo geras pasiteisinimas nedaryti sito nelengvo pratimo smile dabar gailiuosi

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#7 2016-09-22 23:01

Re: del nugaros raumenu

As kai senais laikais papises nugara buvau, tai nuolat hyper extention'us xujarindavau. Siaip pagrinde manau plankus reiktu ir hyperius ar panasia variancija i ji daryt core'ui.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#8 2016-09-23 01:22

Re: del nugaros raumenu

Staffordshire rašė:

Reikia stiprinti. Ir man skaudedavo nugara kol dl nedariau smile

Boom, stafai mintis skaitai big_smile lygiai ta pati rasyt norejau

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9 2016-09-23 01:32

Re: del nugaros raumenu

Cia panasiai, kai kiti nedarantys koju sako, kad jiems kelius skauda. Tai no utiutiu tiek svorio nesiot su tokiom silpnom kojom kur ten neskaudes.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#10 2016-09-23 02:33

Re: del nugaros raumenu

BloodyZero rašė:

Cia panasiai, kai kiti nedarantys koju sako, kad jiems kelius skauda. Tai no utiutiu tiek svorio nesiot su tokiom silpnom kojom kur ten neskaudes.

big_smile nykstys

Neprisijungęs

 
Paulius123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-21
Žinutės: 7
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#11 2016-10-08 18:16

Re: del nugaros raumenu

o kokie pagrindiniai pratimai stiprinant korpusa ?

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#12 2016-10-08 18:22

Re: del nugaros raumenu

Paulius123 rašė:

o kokie pagrindiniai pratimai stiprinant korpusa ?

pats uzduodi klausima, bet neseki ka kiti komentuoja, po to vel klausi to pacio... #7 posta paskaityk

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net