Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1 2008-09-09 23:42

As

-

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2012-10-09 12:38)

Neprisijungęs

 
lamborgini01
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius-Dublin
Registravosi: 2007-05-18
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#2 2008-09-10 00:31

Re: As

<3 fitness rašė:

Tai va, siandien padariau pora prastu nuotrauku po treniruotes, sugalvojau, kad reikia tureti tam, kad galima butu sulyginti su busimom nuotraukom.Nuotraukos yra prastos kokybes, darytos su telefonu, nelabai aiskiai matosi ten, bet esu mates ir prastesniu.
Sporto sale lankau apie pora metu.Nuo mazens buvau riebokas, ir vis dar riebalo nenumeciau, tik siek tiek raumenu uzsiauginau.Per ateinancius 9menesius labai stengsiuosi, idesiu daug pastangu ir darysiu viska ka tik galiu, kad priaugciau kuo daugiau raumenu be steroidu, tik su amino rugstimis,baltymais etc.Peikit mane,tyciokites,zodziu darykit ka tik norit, kritika priimu labai lengvai ir pats zinau , kad esu nekokios isvaizdos, tad jusu zeidziantys komentarai tik paskatins mane dar labiau sportuoti, nes noro turiu labai labai daug ir pastangu idesiu taip pat  labai daug.Idedu nuotraukas cia del to, kad pas mane daznai Windowsai pjaunasi ir, kad paskui jos nedingtu.Vis kas kazkiek laiko idesiu cia nauju nuotrauku smile

Man 17 metu,chemijos nevartoju,sveriu ~92kg,ugis 188cm, apimtis zinau tik rankos ~40-41 cm, bet daug riebalo labai pas mane,tad nesiskaito big_smile Kitu apimciu nezinau, kai galesiu pamatuosiu.Neikeliau koju foto, kadangi neradau kas mane nufotografuotu is toliau, tad kai tik galesiu tai ikelsiu.Zodziu storas big_smile

http://public.fotki.com/Dauzt/klube-1/

P.S. Pries 2 menesiu pertrauka spaudziau stanga 110, pritupimu su stanga max nebandziau, kadangi labai kelius skauda darant ta pratima.Viskas nuo karate kuri seniau lankiau hmm

patarimas : varyk ant mases ir valgyk daug, nesisteng ryskintis ir panasiai. dar tau reiktu pasportuot o paskui lb gerai atrodysi.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#3 2008-09-10 11:51

Re: As

lamborgini01 rašė:

<3 fitness rašė:

Tai va, siandien padariau pora prastu nuotrauku po treniruotes, sugalvojau, kad reikia tureti tam, kad galima butu sulyginti su busimom nuotraukom.Nuotraukos yra prastos kokybes, darytos su telefonu, nelabai aiskiai matosi ten, bet esu mates ir prastesniu.
Sporto sale lankau apie pora metu.Nuo mazens buvau riebokas, ir vis dar riebalo nenumeciau, tik siek tiek raumenu uzsiauginau.Per ateinancius 9menesius labai stengsiuosi, idesiu daug pastangu ir darysiu viska ka tik galiu, kad priaugciau kuo daugiau raumenu be steroidu, tik su amino rugstimis,baltymais etc.Peikit mane,tyciokites,zodziu darykit ka tik norit, kritika priimu labai lengvai ir pats zinau , kad esu nekokios isvaizdos, tad jusu zeidziantys komentarai tik paskatins mane dar labiau sportuoti, nes noro turiu labai labai daug ir pastangu idesiu taip pat  labai daug.Idedu nuotraukas cia del to, kad pas mane daznai Windowsai pjaunasi ir, kad paskui jos nedingtu.Vis kas kazkiek laiko idesiu cia nauju nuotrauku smile

Man 17 metu,chemijos nevartoju,sveriu ~92kg,ugis 188cm, apimtis zinau tik rankos ~40-41 cm, bet daug riebalo labai pas mane,tad nesiskaito big_smile Kitu apimciu nezinau, kai galesiu pamatuosiu.Neikeliau koju foto, kadangi neradau kas mane nufotografuotu is toliau, tad kai tik galesiu tai ikelsiu.Zodziu storas big_smile

http://public.fotki.com/Dauzt/klube-1/

P.S. Pries 2 menesiu pertrauka spaudziau stanga 110, pritupimu su stanga max nebandziau, kadangi labai kelius skauda darant ta pratima.Viskas nuo karate kuri seniau lankiau hmm

patarimas : varyk ant mases ir valgyk daug, nesisteng ryskintis ir panasiai. dar tau reiktu pasportuot o paskui lb gerai atrodysi.

Dabar ir nesiryskinsiu smile apie 6-7 menesius dar paauginsiu raumenuka, o paskui per 2-3 tikiuosi issiryskint normaliai,kad vasara graziai atrodyciau smile smile beja,valgau nemazai, nes apetitu nesiskundziu big_smile big_smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2008-09-10 11:54)

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#4 2008-09-10 12:50

Re: As

<3 fitness rašė:

Tai va, siandien padariau pora prastu nuotrauku po treniruotes, sugalvojau, kad reikia tureti tam, kad galima butu sulyginti su busimom nuotraukom.Nuotraukos yra prastos kokybes, darytos su telefonu, nelabai aiskiai matosi ten, bet esu mates ir prastesniu.
Sporto sale lankau apie pora metu.Nuo mazens buvau riebokas, ir vis dar riebalo nenumeciau, tik siek tiek raumenu uzsiauginau.Per ateinancius 9menesius labai stengsiuosi, idesiu daug pastangu ir darysiu viska ka tik galiu, kad priaugciau kuo daugiau raumenu be steroidu, tik su amino rugstimis,baltymais etc.Peikit mane,tyciokites,zodziu darykit ka tik norit, kritika priimu labai lengvai ir pats zinau , kad esu nekokios isvaizdos, tad jusu zeidziantys komentarai tik paskatins mane dar labiau sportuoti, nes noro turiu labai labai daug ir pastangu idesiu taip pat  labai daug.Idedu nuotraukas cia del to, kad pas mane daznai Windowsai pjaunasi ir, kad paskui jos nedingtu.Vis kas kazkiek laiko idesiu cia nauju nuotrauku smile

Man 17 metu,chemijos nevartoju,sveriu ~92kg,ugis 188cm, apimtis zinau tik rankos ~40-41 cm, bet daug riebalo labai pas mane,tad nesiskaito big_smile Kitu apimciu nezinau, kai galesiu pamatuosiu.Neikeliau koju foto, kadangi neradau kas mane nufotografuotu is toliau, tad kai tik galesiu tai ikelsiu.Zodziu storas big_smile

http://public.fotki.com/Dauzt/klube-1/

P.S. Pries 2 menesiu pertrauka spaudziau stanga 110, pritupimu su stanga max nebandziau, kadangi labai kelius skauda darant ta pratima.

nu maladec pasiekimai per tiek laiko ir be chemijos :nysktys:
tavo vietoj akcentuociau krutines virsu, nebedaryciau trapecijos ir dar pasistengciau peciu gala pramust labiau..
imesk nugaros placiuju kokia nuotraukyte..
...ir nesustok sportuoti hanteliai

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#5 2008-09-10 13:55

Re: As

Savas4u rašė:

<3 fitness rašė:

Tai va, siandien padariau pora prastu nuotrauku po treniruotes, sugalvojau, kad reikia tureti tam, kad galima butu sulyginti su busimom nuotraukom.Nuotraukos yra prastos kokybes, darytos su telefonu, nelabai aiskiai matosi ten, bet esu mates ir prastesniu.
Sporto sale lankau apie pora metu.Nuo mazens buvau riebokas, ir vis dar riebalo nenumeciau, tik siek tiek raumenu uzsiauginau.Per ateinancius 9menesius labai stengsiuosi, idesiu daug pastangu ir darysiu viska ka tik galiu, kad priaugciau kuo daugiau raumenu be steroidu, tik su amino rugstimis,baltymais etc.Peikit mane,tyciokites,zodziu darykit ka tik norit, kritika priimu labai lengvai ir pats zinau , kad esu nekokios isvaizdos, tad jusu zeidziantys komentarai tik paskatins mane dar labiau sportuoti, nes noro turiu labai labai daug ir pastangu idesiu taip pat  labai daug.Idedu nuotraukas cia del to, kad pas mane daznai Windowsai pjaunasi ir, kad paskui jos nedingtu.Vis kas kazkiek laiko idesiu cia nauju nuotrauku smile

Man 17 metu,chemijos nevartoju,sveriu ~92kg,ugis 188cm, apimtis zinau tik rankos ~40-41 cm, bet daug riebalo labai pas mane,tad nesiskaito big_smile Kitu apimciu nezinau, kai galesiu pamatuosiu.Neikeliau koju foto, kadangi neradau kas mane nufotografuotu is toliau, tad kai tik galesiu tai ikelsiu.Zodziu storas big_smile

http://public.fotki.com/Dauzt/klube-1/

P.S. Pries 2 menesiu pertrauka spaudziau stanga 110, pritupimu su stanga max nebandziau, kadangi labai kelius skauda darant ta pratima.

nu maladec pasiekimai per tiek laiko ir be chemijos :nysktys:
tavo vietoj akcentuociau krutines virsu, nebedaryciau trapecijos ir dar pasistengciau peciu gala pramust labiau..
imesk nugaros placiuju kokia nuotraukyte..
...ir nesustok sportuoti hanteliai

Dekui, okey kai tik rasiu kas nufotkins imesiu aisku.Sportuoti nesustosiu smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#6 2008-09-10 14:04

Re: As

siaip realiai panasus tavo sudejimas i mano, tik, kad esi aukstesnis, o rankos ypac panasios formos, peciai panasus labai wink
gali paziuret mano irgi yra tarp nuotrauku visa istorija smile

Paskutinį kartą taisė Savas4u (2008-09-10 14:04)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#7 2008-09-10 14:06

Re: As

Savas4u rašė:

siaip realiai panasus tavo sudejimas i mano, tik, kad esi aukstesni, o rankos ypac panasios formos, peciai panasios labai wink
gali paziuret mano irgi yra tarp nuotrauku smile

Man tai truksta peciu pas mane labai,gal issiryskinus kitaip atrodytu bet dabar tai truksta ziauriai smile ryt/poryt pas Miseviciu eisiu, kad nauja programa sudarytu, nes sportuoju pora savaiciu savo nuoziura po 2 menesiu pertraukos smile Ok einu uzmesiu aki i tavasias nuotraukas.

P.S. nu va perziejau tavo fotkes, tai peciai ir rankos tikrai panasios formos big_smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2008-09-10 14:16)

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#8 2008-09-10 15:44

Re: As

Misevicius nesudarys, o istrauks is stalciaus RANDOM big_smile Pabegau as is jo realiai jau wink

Neprisijungęs

 
Martis17
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-01-02
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#9 2008-09-10 17:25

Re: As

Alibras rašė:

Misevicius nesudarys, o istrauks is stalciaus RANDOM big_smile Pabegau as is jo realiai jau wink

Kur dabar Alibrai sportuoji ?

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#10 2008-09-10 19:29

Re: As

Antikoj smile

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#11 2008-09-10 19:37

Re: As

Saunuolis,mesos tikrai yra,toliau vanoji ir rezai vis geres!

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12 2008-09-10 19:59

Re: As

Alibras rašė:

Misevicius nesudarys, o istrauks is stalciaus RANDOM big_smile Pabegau as is jo realiai jau wink

Tai bleet ka daryt? big_smile utiutiu jis mane su savo programom, nes pats pastebejau, kad per tuos 2 metus sporto vis panasias dalina naachui big_smile Stalcius for life.

P.S. http://public.fotki.com/Dauzt/klube-1/ va kaip savas4u prase tai ikeliau pora nugaros placiuju, jei cia sitie big_smile

P.P.S. Mazi jie pas mane, ir nelabai gerai moku isskleist juos hmm

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2008-09-10 20:15)

Neprisijungęs

 
Neformal
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-08-05
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#13 2008-09-10 21:19

Re: As

Bet tai ot laikai ateina. Septyniolikiniai kaip atrodo, ir maseje ir i ugi. Tokiu metu kaip vaikas buvau, ir tokiu nelabai  buvo. Zverys jaunimas auga big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#14 2008-09-10 22:51

Re: As

Neformal rašė:

Bet tai ot laikai ateina. Septyniolikiniai kaip atrodo, ir maseje ir i ugi. Tokiu metu kaip vaikas buvau, ir tokiu nelabai  buvo. Zverys jaunimas auga big_smile

big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#15 2008-09-11 01:10

Re: As

Neformal rašė:

Bet tai ot laikai ateina. Septyniolikiniai kaip atrodo, ir maseje ir i ugi. Tokiu metu kaip vaikas buvau, ir tokiu nelabai  buvo. Zverys jaunimas auga big_smile

O mano tai atvirkstine nuomone, kaip pvz, tai kai paziuriu i nuotraukas savo brolio kuris 5 metais vyresnis ir kai prisimenu jo klasiokus ar siaip mazdaug, kas pries tarkim 5 metus uz mane vyresnis buvo 4-6 metais, tai net nera ka lygint, kokie buvo 17likiniai, 18niolikiniai ir kokie dabar...
Pravaziuoju pro mokyklas, tai sudziuve kokiu 54kg, ugis tarp 170-175cm ir is veido sudejimo savaime suprantama kaip vaikai atrodo ir manau, kad cia nuo kompu ir nevalgymu prie ju uzsisedejus, nuo visokiu desreliu, sumustiniu, batonu ir kt nevertingo maisto na ir siaip juk patys zinot kokios dabar tarkim darzoves, pienas, mesa ir visa kt, zygiuojam didziuju valstybiu link sparciai..
Mano nuomone, kad kaip tik siais laikais yra mazai tokiu kaip tarkim sis bahuriukas, o del to ir pagarba  jam wink

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#16 2008-09-11 12:36

Re: As

Savas4u rašė:

Neformal rašė:

Bet tai ot laikai ateina. Septyniolikiniai kaip atrodo, ir maseje ir i ugi. Tokiu metu kaip vaikas buvau, ir tokiu nelabai  buvo. Zverys jaunimas auga big_smile

O mano tai atvirkstine nuomone, kaip pvz, tai kai paziuriu i nuotraukas savo brolio kuris 5 metais vyresnis ir kai prisimenu jo klasiokus ar siaip mazdaug, kas pries tarkim 5 metus uz mane vyresnis buvo 4-6 metais, tai net nera ka lygint, kokie buvo 17likiniai, 18niolikiniai ir kokie dabar...
Pravaziuoju pro mokyklas, tai sudziuve kokiu 54kg, ugis tarp 170-175cm ir is veido sudejimo savaime suprantama kaip vaikai atrodo ir manau, kad cia nuo kompu ir nevalgymu prie ju uzsisedejus, nuo visokiu desreliu, sumustiniu, batonu ir kt nevertingo maisto na ir siaip juk patys zinot kokios dabar tarkim darzoves, pienas, mesa ir visa kt, zygiuojam didziuju valstybiu link sparciai..
Mano nuomone, kad kaip tik siais laikais yra mazai tokiu kaip tarkim sis bahuriukas, o del to ir pagarba  jam wink

Matomai kaune netenka prie mokyklu pabuvot smile Dauguma vaiku 180cm'u, ne vienas ir nedu 16-likiniai po 190cm'u ir t.t Man kaip tik atvirksciai atrodo, kad dabar sita karta yra daug aukstesne... O tos pasakos, kad va kokie pries 5metus ar kiek ten dvyliktokai didesni/stambesni buvo, tai tik nereikia... Kai pats mazas buni, visi dideli atrodo big_smile Ne viena ir nedu buvusius dvyliktokus is savo mokyklos sporto klube sutinku ir nieko jie nei ypatingai dideli nei stambus...

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#17 2008-09-11 12:40

Re: As

bakaz rašė:

Savas4u rašė:

Neformal rašė:

Bet tai ot laikai ateina. Septyniolikiniai kaip atrodo, ir maseje ir i ugi. Tokiu metu kaip vaikas buvau, ir tokiu nelabai  buvo. Zverys jaunimas auga big_smile

O mano tai atvirkstine nuomone, kaip pvz, tai kai paziuriu i nuotraukas savo brolio kuris 5 metais vyresnis ir kai prisimenu jo klasiokus ar siaip mazdaug, kas pries tarkim 5 metus uz mane vyresnis buvo 4-6 metais, tai net nera ka lygint, kokie buvo 17likiniai, 18niolikiniai ir kokie dabar...
Pravaziuoju pro mokyklas, tai sudziuve kokiu 54kg, ugis tarp 170-175cm ir is veido sudejimo savaime suprantama kaip vaikai atrodo ir manau, kad cia nuo kompu ir nevalgymu prie ju uzsisedejus, nuo visokiu desreliu, sumustiniu, batonu ir kt nevertingo maisto na ir siaip juk patys zinot kokios dabar tarkim darzoves, pienas, mesa ir visa kt, zygiuojam didziuju valstybiu link sparciai..
Mano nuomone, kad kaip tik siais laikais yra mazai tokiu kaip tarkim sis bahuriukas, o del to ir pagarba  jam wink

Matomai kaune netenka prie mokyklu pabuvot smile Dauguma vaiku 180cm'u, ne vienas ir nedu 16-likiniai po 190cm'u ir t.t Man kaip tik atvirksciai atrodo, kad dabar sita karta yra daug aukstesne... O tos pasakos, kad va kokie pries 5metus ar kiek ten dvyliktokai didesni/stambesni buvo, tai tik nereikia... Kai pats mazas buni, visi dideli atrodo big_smile Ne viena ir nedu buvusius dvyliktokus is savo mokyklos sporto klube sutinku ir nieko jie nei ypatingai dideli nei stambus...

na reiskia palangoj daug mikimauzu, o kaune daug krepsininku big_smile
o ir siaip kaip kur.
bet, kad man kai mazas buvau visi dideli atrode, tai cia nelimpa, nes ir nuotrauka paemes matau, kad is 20 bahuru kokie 15 atrode  ir stambus ir virs 180, o kumstis, tai tikras kulokas

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#18 2008-09-11 16:02

Re: As

Savas4u rašė:

bakaz rašė:

Savas4u rašė:


O mano tai atvirkstine nuomone, kaip pvz, tai kai paziuriu i nuotraukas savo brolio kuris 5 metais vyresnis ir kai prisimenu jo klasiokus ar siaip mazdaug, kas pries tarkim 5 metus uz mane vyresnis buvo 4-6 metais, tai net nera ka lygint, kokie buvo 17likiniai, 18niolikiniai ir kokie dabar...
Pravaziuoju pro mokyklas, tai sudziuve kokiu 54kg, ugis tarp 170-175cm ir is veido sudejimo savaime suprantama kaip vaikai atrodo ir manau, kad cia nuo kompu ir nevalgymu prie ju uzsisedejus, nuo visokiu desreliu, sumustiniu, batonu ir kt nevertingo maisto na ir siaip juk patys zinot kokios dabar tarkim darzoves, pienas, mesa ir visa kt, zygiuojam didziuju valstybiu link sparciai..
Mano nuomone, kad kaip tik siais laikais yra mazai tokiu kaip tarkim sis bahuriukas, o del to ir pagarba  jam wink

Matomai kaune netenka prie mokyklu pabuvot smile Dauguma vaiku 180cm'u, ne vienas ir nedu 16-likiniai po 190cm'u ir t.t Man kaip tik atvirksciai atrodo, kad dabar sita karta yra daug aukstesne... O tos pasakos, kad va kokie pries 5metus ar kiek ten dvyliktokai didesni/stambesni buvo, tai tik nereikia... Kai pats mazas buni, visi dideli atrodo big_smile Ne viena ir nedu buvusius dvyliktokus is savo mokyklos sporto klube sutinku ir nieko jie nei ypatingai dideli nei stambus...

na reiskia palangoj daug mikimauzu, o kaune daug krepsininku big_smile
o ir siaip kaip kur.
bet, kad man kai mazas buvau visi dideli atrode, tai cia nelimpa, nes ir nuotrauka paemes matau, kad is 20 bahuru kokie 15 atrode  ir stambus ir virs 180, o kumstis, tai tikras kulokas

Matomai, kad kaune daug krepsininku smile Nes as su 186-7cm ugiu ganetinai vidutiniskai jauciuosi. O man limpa tas ir netgi labai smile Nes tikrai taip yra. Atsimenu, buvo toks dvyliktokas krepsininkas, as kai mazas buvau jis man oho koks raumeningas/didelis ir t.t atrode, pries metus buvau sutikes ji tai toks kudas pasirode... smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#19 2008-09-11 17:29

Re: As

Alkoholiku narkomanu karta big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#20 2008-09-11 21:33

Re: As

Ikeliau siokia tokia rankos foto, pamatavau,tai 40 cm bicepsas(saltas) smile

[img=http://img70.imageshack.us/img70/2721/dsc00112pp6.th.jpg]

Neprisijungęs

 
Neformal
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-08-05
Žinutės: 77
Atsiliepimai: 0

#21 2008-09-11 21:39

Re: As

<3 fitness rašė:

Ikeliau siokia tokia rankos foto, pamatavau,tai 40 cm bicepsas(saltas) smile

[img=http://img70.imageshack.us/img70/2721/dsc00112pp6.th.jpg]

mesikes turi, tetruksta idet daug triuso big_smile daug darbo, ir rezultatai bus akivaizdus, nes turi ant ko lipdyt.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#22 2008-09-11 22:44

Re: As

Neformal rašė:

<3 fitness rašė:

Ikeliau siokia tokia rankos foto, pamatavau,tai 40 cm bicepsas(saltas) smile

[img=http://img70.imageshack.us/img70/2721/dsc00112pp6.th.jpg]

mesikes turi, tetruksta idet daug triuso big_smile daug darbo, ir rezultatai bus akivaizdus, nes turi ant ko lipdyt.

Tai taip taip taip, bus padaryta big_smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-07-19 12:38)

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#23 2008-09-13 17:05

Re: As

<3 fitness rašė:

Normaliai, vakar padariau trevke krc ir paprasiau Miseviciaus, kad sudarytu programa.Atejau, nusimeciau rubus, stoviu, sako : Joo,tu cia normaliai per anuos metus uzvarei big_smile Apsisukau nugara, sako joo uzkrovei tu cia raumenu big_smile big_smile sekantis jo sakinys geriausias : "Gal bandei ka nors pavartoti?" sakau "Kas tas kas nors?"
Misevicius : nu nezinau,siaip ka nors..Sakau ne ne ne as tik aminkes,proteina ir vitaminus i vsio, steru nevartoju big_smile aa nu aisku aisku sako big_smile big_smile nustebino jis mane smile

Bisky nuskambejo kaip pasigirymas.

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#24 2008-09-13 18:43

Re: As

Pas taves ant nugaros apacios tos bulkos taip negraziai atrodo.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#25 2008-09-13 18:56

Re: As

Plienas rašė:

Pas taves ant nugaros apacios tos bulkos taip negraziai atrodo.

Zinau as, kad negraziai atrodo big_smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-07-19 12:38)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net