Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#12101 2016-09-29 11:13

Re: Automobiliai/ Motociklai

MrBurbulas rašė:

Aizen rašė:

Matėt kitais metais išeiti turintį Tesla Model 3 ? 35k baksų bazinio kaina, nuo 0 iki 100 per 6s (bazinio, aukštesnės komplektacijos lėks greičiau), už mažiau nei du baksus kainuojantį pilną pakrovimą gali nuvažiuot 344 km. Visai neblogas deal`as skaitau. Kaip vertinat?

Tau 3 menesiai algos kad toki nusipirkt.
Bet paprastiem zmonem po 15 m bus galima galvot paimt.

kai tu verki big_smile big_smile  Šiaip lizingas vaikiškas būtų vistiek ir nauja ekonomiška auto. Jei gerai girdėjau, tai Tesla turėtojai gauna pilną techninį aprūpinimą. Paskaičiavau,kad važiuočiau 16 kartų pigiau nei su savo senu dyzeliniu pasatu, kas yra labai cool.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#12102 2016-09-29 11:16

Re: Automobiliai/ Motociklai

Aizen rašė:

MrBurbulas rašė:

Aizen rašė:

Matėt kitais metais išeiti turintį Tesla Model 3 ? 35k baksų bazinio kaina, nuo 0 iki 100 per 6s (bazinio, aukštesnės komplektacijos lėks greičiau), už mažiau nei du baksus kainuojantį pilną pakrovimą gali nuvažiuot 344 km. Visai neblogas deal`as skaitau. Kaip vertinat?

Tau 3 menesiai algos kad toki nusipirkt.
Bet paprastiem zmonem po 15 m bus galima galvot paimt.

kai tu verki big_smile big_smile  Šiaip lizingas vaikiškas būtų vistiek ir nauja ekonomiška auto. Jei gerai girdėjau, tai Tesla turėtojai gauna pilną techninį aprūpinimą. Paskaičiavau,kad važiuočiau 16 kartų pigiau nei su savo senu dyzeliniu pasatu, kas yra labai cool.

kas ieina i ta pilna aprupinima?

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#12103 2016-09-29 11:20

Re: Automobiliai/ Motociklai

Abejoju kad LT bus tas aprupinimas, neaisku i kuria sali  ja sius apziuret

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#12104 2016-09-29 11:21

Re: Automobiliai/ Motociklai

zvalgas rašė:

Abejoju kad LT bus tas aprupinimas, neaisku i kuria sali  ja sius apziuret

aizianui utiutiu dvi pasims, viena ant daliu...

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#12105 2016-09-29 11:25

Re: Automobiliai/ Motociklai

Pelesis rašė:

Aizen rašė:

MrBurbulas rašė:


Tau 3 menesiai algos kad toki nusipirkt.
Bet paprastiem zmonem po 15 m bus galima galvot paimt.

kai tu verki big_smile big_smile  Šiaip lizingas vaikiškas būtų vistiek ir nauja ekonomiška auto. Jei gerai girdėjau, tai Tesla turėtojai gauna pilną techninį aprūpinimą. Paskaičiavau,kad važiuočiau 16 kartų pigiau nei su savo senu dyzeliniu pasatu, kas yra labai cool.

kas ieina i ta pilna aprupinima?

Visi su automobiliu susiję defektai, išskrus dėl tavo kaltės padaryta žala (suprantama), o baterijai negalioja nebent užliejai, laikei automobilį 60 laipsnių celcijaus ir aukščiau, kiti fiziniai pažeidimai dėl tavo kaltės. Čia 4 metam arba 60k km, kas pvz man yra kosmosas, nes aš per metus labai nedaug nuvažiuoju. Toliau, jei gerai pamenu, yra pre-paid garantijos. Tarkim 4k baksų, 8 metus tave visas šitas dengia. Kas 12,500 km priklauso pilna automobilio patikra. Aišku ten reiktų detaliai paskaityt visas tas vingrybes, kabliukų manau yra kaip ir visur.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#12106 2016-09-29 11:31

Re: Automobiliai/ Motociklai

Aizen rašė:

Pelesis rašė:

Aizen rašė:

kai tu verki big_smile big_smile  Šiaip lizingas vaikiškas būtų vistiek ir nauja ekonomiška auto. Jei gerai girdėjau, tai Tesla turėtojai gauna pilną techninį aprūpinimą. Paskaičiavau,kad važiuočiau 16 kartų pigiau nei su savo senu dyzeliniu pasatu, kas yra labai cool.

kas ieina i ta pilna aprupinima?

Visi su automobiliu susiję defektai, išskrus dėl tavo kaltės padaryta žala (suprantama), o baterijai negalioja nebent užliejai, laikei automobilį 60 laipsnių celcijaus ir aukščiau, kiti fiziniai pažeidimai dėl tavo kaltės. Čia 4 metam arba 60k km, kas pvz man yra kosmosas, nes aš per metus labai nedaug nuvažiuoju. Toliau, jei gerai pamenu, yra pre-paid garantijos. Tarkim 4k baksų, 8 metus tave visas šitas dengia. Kas 12,500 km priklauso pilna automobilio patikra. Aišku ten reiktų detaliai paskaityt visas tas vingrybes, kabliukų manau yra kaip ir visur.

man jau pasakojo apie teslas kas amerikoj turi, kokias ten nesamones daro. ir siaip nuvaziuoji ZYMIAI maziau nei jie raso.

del defektu tai visos auto turi sita big_smile joks cia kosmosas. visi dileriai duoda garantija big_smile

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2016-09-29 11:33)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#12107 2016-09-29 11:38

Re: Automobiliai/ Motociklai

Staffordshire rašė:

Aizen rašė:

Pelesis rašė:


kas ieina i ta pilna aprupinima?

Visi su automobiliu susiję defektai, išskrus dėl tavo kaltės padaryta žala (suprantama), o baterijai negalioja nebent užliejai, laikei automobilį 60 laipsnių celcijaus ir aukščiau, kiti fiziniai pažeidimai dėl tavo kaltės. Čia 4 metam arba 60k km, kas pvz man yra kosmosas, nes aš per metus labai nedaug nuvažiuoju. Toliau, jei gerai pamenu, yra pre-paid garantijos. Tarkim 4k baksų, 8 metus tave visas šitas dengia. Kas 12,500 km priklauso pilna automobilio patikra. Aišku ten reiktų detaliai paskaityt visas tas vingrybes, kabliukų manau yra kaip ir visur.

man jau pasakojo apie teslas kas amerikoj turi, kokias ten nesamones daro. ir siaip nuvaziuoji ZYMIAI maziau nei jie raso.

del defektu tai visos auto turi sita big_smile joks cia kosmosas. visi dileriai duoda garantija big_smile

Tai puikiai suprantama,kad viskas nėra taip tobula. Bet reikia pripažinti, Tesla stipriai pažengė ir visus kitus šio segmento automobilius gerokai aplenkė viskuom: kainom, dizainu, tuo pačiu kilometražu. Nors veikiausiai nuvažiuojamas atstumas yra mažesnis, nei dedikuojamas, bet vistiek lenkia nei kokį mersų elektromobilį, o naujasis modelis žada ŽYMIAI lenkt.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#12108 2016-09-29 11:43

Re: Automobiliai/ Motociklai

Aš irgi žiūrėjau kaip variantą tą teslĄ. Lizingu pasiemus tai mėn įmoka tik kokie 300€ gautūsi čiuju, tik va jei 4metai ir 60k km tai čia labai mažai man būtų.. Na nelabai mažai, bet trūktų, nes per metus ~25k nuvažiuoju. Taip pat Lietuvoj ji spėju daugiau kainuos. Bent kaip pvz kai galvojau dėl to genesio g80 jav ultimate 3,8 kainuoja 50K dolerio, Lietuvoj man pateikė pasiūlymą su visom nuolaidom 58k €...

Ir gal kas domėjosi kiek kainuoja tą savo stotelę pasistatyt namų jei elektromobilį pasiemus? Kiek elektros suvartoja, ir pan ?

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#12109 2016-09-29 11:50

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

Aš irgi žiūrėjau kaip variantą tą teslĄ. Lizingu pasiemus tai mėn įmoka tik kokie 300€ gautūsi čiuju, tik va jei 4metai ir 60k km tai čia labai mažai man būtų.. Na nelabai mažai, bet trūktų, nes per metus ~25k nuvažiuoju. Taip pat Lietuvoj ji spėju daugiau kainuos. Bent kaip pvz kai galvojau dėl to genesio g80 jav ultimate 3,8 kainuoja 50K dolerio, Lietuvoj man pateikė pasiūlymą su visom nuolaidom 58k €...

Ir gal kas domėjosi kiek kainuoja tą savo stotelę pasistatyt namų jei elektromobilį pasiemus? Kiek elektros suvartoja, ir pan ?

Dėl stotelės nesidomėjau dar, bet kaip ir sakiau, pakrovimas gaunasi apie 1,7 eur. Aišku visi tesla modeliai turi supercharge funkciją,namie be stotelės būtent to nepadarysi žinoma. Bet yra kažkoki specialūs teslos krovikliai, kurie išgauna iš rozetės dvigubą energijos kiekį

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#12110 2016-09-29 12:09

Re: Automobiliai/ Motociklai

http://s15.postimg.org/t86sfnkqv/IMG_20160320_164803.jpg
Va vaziuoju ir neprakaituoju dėl jokių taslu ar jokių kitų naujų mašinų, mažesnės klasės tai ar ji nauja ar sena važiuoja lygiai taip pat sudinai big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#12111 2016-09-29 12:10

Re: Automobiliai/ Motociklai

Aizen rašė:

igndnp rašė:

Aš irgi žiūrėjau kaip variantą tą teslĄ. Lizingu pasiemus tai mėn įmoka tik kokie 300€ gautūsi čiuju, tik va jei 4metai ir 60k km tai čia labai mažai man būtų.. Na nelabai mažai, bet trūktų, nes per metus ~25k nuvažiuoju. Taip pat Lietuvoj ji spėju daugiau kainuos. Bent kaip pvz kai galvojau dėl to genesio g80 jav ultimate 3,8 kainuoja 50K dolerio, Lietuvoj man pateikė pasiūlymą su visom nuolaidom 58k €...

Ir gal kas domėjosi kiek kainuoja tą savo stotelę pasistatyt namų jei elektromobilį pasiemus? Kiek elektros suvartoja, ir pan ?

Dėl stotelės nesidomėjau dar, bet kaip ir sakiau, pakrovimas gaunasi apie 1,7 eur. Aišku visi tesla modeliai turi supercharge funkciją,namie be stotelės būtent to nepadarysi žinoma. Bet yra kažkoki specialūs teslos krovikliai, kurie išgauna iš rozetės dvigubą energijos kiekį

Tai visi elektromobiliai kraunasi iš rozetės, jei nori superchargerio, kad pakrautų kelis kart greičiau, tai gausi statytis jau.

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#12112 2016-09-29 12:13

Re: Automobiliai/ Motociklai

Vegitas rašė:

http://s15.postimg.org/t86sfnkqv/IMG_20 … 164803.jpg
Va vaziuoju ir neprakaituoju dėl jokių taslu ar jokių kitų naujų mašinų, mažesnės klasės tai ar ji nauja ar sena važiuoja lygiai taip pat sudinai big_smile

koks cia variklis?

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#12113 2016-09-29 12:13

Re: Automobiliai/ Motociklai

Vegitas rašė:

http://s15.postimg.org/t86sfnkqv/IMG_20 … 164803.jpg
Va vaziuoju ir neprakaituoju dėl jokių taslu ar jokių kitų naujų mašinų, mažesnės klasės tai ar ji nauja ar sena važiuoja lygiai taip pat sudinai big_smile

Kiek nuvažiuoji per metus ? Kiek išleidi eksplotacijai, kurui ? Kartais pasiimt mašiną naują lizingu apsimoka labiau, nei važinėt su tokia. +Jei dar turi ir žmones vežiot tai turi būt ir patogumo šiek tiek.
Na bet kiekvienas pagal savo poreikius ieškos. Aš irgi dar perku 2-3m senumo atvažinėjęs 2m parduodu, bet turbūt reiks jau lizinguotis
O šiaip man jaguarai gražūs yra. Galvojau pats pasiimt XJ kokių 13 metų

Paskutinį kartą taisė igndnp (2016-09-29 12:14)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#12114 2016-09-29 12:18

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

Vegitas rašė:

http://s15.postimg.org/t86sfnkqv/IMG_20 … 164803.jpg
Va vaziuoju ir neprakaituoju dėl jokių taslu ar jokių kitų naujų mašinų, mažesnės klasės tai ar ji nauja ar sena važiuoja lygiai taip pat sudinai big_smile

Kiek nuvažiuoji per metus ? Kiek išleidi eksplotacijai, kurui ? Kartais pasiimt mašiną naują lizingu apsimoka labiau, nei važinėt su tokia. +Jei dar turi ir žmones vežiot tai turi būt ir patogumo šiek tiek.
Na bet kiekvienas pagal savo poreikius ieškos. Aš irgi dar perku 2-3m senumo atvažinėjęs 2m parduodu, bet turbūt reiks jau lizinguotis
O šiaip man jaguarai gražūs yra. Galvojau pats pasiimt XJ kokių 13 metų

jis gal kaip aizenas iki 1000km per metus teprasuka, tai nesvarbu kad ten 3.6 bendzinas ar 4.2. As taip pat kai pirkau auto pagalvojau kad nauja bus pigiau islaikyti nei sena,nes pas mus naujai mokesciai mazesni ir draudimai ir siaip remontu reikia maziau,plius imant 10+metu auto ji jau bus perejusi bent 3-4rankas ir buve savininkai bus pridirbe nesamoniu. beja neesu dar ant tiek prasimuses kad isgaleciau nupirkti 2-3metu senumo auto, pas mane jau 5+metai

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#12115 2016-09-29 12:32

Re: Automobiliai/ Motociklai

Variklis 3.2 per pusmetį prasukau jau 10k, buvau i lt grįžęs dujas imeciau, dėl naujos Auto tai tu prapissi žymiai daugiau ant nuvertėjimo ir dar jei lizingu tai turbūt ir palūkanom,  kuruj gal kiek sutaupai, exploatacijai... Patogumas turbūt nelabai žymus naujos masinos, nemažai naujų isbandziau tai įspūdį tik BMW 330d paliko 2015... Nauja mašina jei perki pvz kokį Ford fiesta ar panašu suda tai tikrai tik pinigų švaistymas smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#12116 2016-09-29 12:37

Re: Automobiliai/ Motociklai

Vegitas rašė:

Variklis 3.2 per pusmetį prasukau jau 10k, buvau i lt grįžęs dujas imeciau, dėl naujos Auto tai tu prapissi žymiai daugiau ant nuvertėjimo ir dar jei lizingu tai turbūt ir palūkanom,  kuruj gal kiek sutaupai, exploatacijai... Patogumas turbūt nelabai žymus naujos masinos, nemažai naujų isbandziau tai įspūdį tik BMW 330d paliko 2015... Nauja mašina jei perki pvz kokį Ford fiesta ar panašu suda tai tikrai tik pinigų švaistymas smile

nekalbam apie naujas masinas nuo 0, bet ten 3-5metu masina gan optimalu pirkti. beja kalbam apie vidutines klases auto kaip bmw5 ar a6 ar E. Fiesta ar aplamai fordai yra tragedija, bent jau nauji.
jei tau jautesi 3serijos bmw kad neblogas tai daug ka pasako smile

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#12117 2016-09-29 12:40

Re: Automobiliai/ Motociklai

Staffordshire rašė:

Vegitas rašė:

Variklis 3.2 per pusmetį prasukau jau 10k, buvau i lt grįžęs dujas imeciau, dėl naujos Auto tai tu prapissi žymiai daugiau ant nuvertėjimo ir dar jei lizingu tai turbūt ir palūkanom,  kuruj gal kiek sutaupai, exploatacijai... Patogumas turbūt nelabai žymus naujos masinos, nemažai naujų isbandziau tai įspūdį tik BMW 330d paliko 2015... Nauja mašina jei perki pvz kokį Ford fiesta ar panašu suda tai tikrai tik pinigų švaistymas smile

nekalbam apie naujas masinas nuo 0, bet ten 3-5metu masina gan optimalu pirkti. beja kalbam apie vidutines klases auto kaip bmw5 ar a6 ar E. Fiesta ar aplamai fordai yra tragedija, bent jau nauji.
jei tau jautesi 3serijos bmw kad neblogas tai daug ka pasako smile

Nu patikek traukia ir tai ahuet, 5,6 iki 100 berods? Ir jaucias kad vaziuoji tikrai ne su maža mašina smile o šiaip jo jei 3-5 metu senumo tai sutinku, apsimoka jei tikrai ta mašina patinka :

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#12118 2016-09-29 12:50

Re: Automobiliai/ Motociklai

Man is po 530d sedus ant 330d cipuoto ziauriai jautesi big_smile atrode kad mano visai nevaziuoja

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#12119 2016-09-29 13:31

Re: Automobiliai/ Motociklai

Nu va, pakalbėję apie naujus išradimus prieinam išvadą,kad senas arklys su dujom kolkas yra geriau. URA ! big_smile Malevskis ta proga šauna vieną gerą apie rusus : KAS SOVIETŲ SĄJUNGOJE BUVO PASTOVIAUSIA? :DDDDD LAIKINI SUNKUMAI :DDDDD B*ET VISAD KOKIOS TAI PROBLEMOS BŪDAVO :DDDDD

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#12120 2016-09-29 13:36

Re: Automobiliai/ Motociklai

nu gerai, o apie volvo s80 II? dyzeliniai ir su automatu... bėgt nuo D5 variklio, ieškot 2.4D, ar atvirkščiai?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#12121 2016-09-29 13:42

Re: Automobiliai/ Motociklai

Neprivalges rašė:

nu gerai, o apie volvo s80 II? dyzeliniai ir su automatu... bėgt nuo D5 variklio, ieškot 2.4D, ar atvirkščiai?

Kiek žinau 2.4d važiuoja gerai, o sanaudos mažos.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#12122 2016-09-29 13:53

Re: Automobiliai/ Motociklai

Kaip bmw'ų benzininiai varikliai? Nes aš kai prieš dyzelius nusiteikęs... Mercą irgi e klasės imčiau su v6 3,5l

Kalant trumpais ir apie rusus tai:
KAIP VADINASI DEBATAI RUSIJOJE KAREIVIŠKOS AVALYNĖS TEMA? ČEBATAI

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#12123 2016-09-29 14:06

Re: Automobiliai/ Motociklai

Aizen rašė:

Nu va, pakalbėję apie naujus išradimus prieinam išvadą,kad senas arklys su dujom kolkas yra geriau. URA ! big_smile Malevskis ta proga šauna vieną gerą apie rusus : KAS SOVIETŲ SĄJUNGOJE BUVO PASTOVIAUSIA? :DDDDD LAIKINI SUNKUMAI :DDDDD B*ET VISAD KOKIOS TAI PROBLEMOS BŪDAVO :DDDDD

Tik nesakyk kad nenorėtum su tuo senu arkliu pavaziuot smile
O Malevskio anekdotas kaip tik mūsų firmai kur dirbu big_smile

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#12124 2016-09-29 14:09

Re: Automobiliai/ Motociklai

igndnp rašė:

Kaip bmw'ų benzininiai varikliai? Nes aš kai prieš dyzelius nusiteikęs... Mercą irgi e klasės imčiau su v6 3,5l

Kalant trumpais ir apie rusus tai:
KAIP VADINASI DEBATAI RUSIJOJE KAREIVIŠKOS AVALYNĖS TEMA? ČEBATAI

Nežinau kodėl prieš juos nusiteikti? Gal nemegines? smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#12125 2016-09-29 14:12

Re: Automobiliai/ Motociklai

Vegitas rašė:

Aizen rašė:

Nu va, pakalbėję apie naujus išradimus prieinam išvadą,kad senas arklys su dujom kolkas yra geriau. URA ! big_smile Malevskis ta proga šauna vieną gerą apie rusus : KAS SOVIETŲ SĄJUNGOJE BUVO PASTOVIAUSIA? :DDDDD LAIKINI SUNKUMAI :DDDDD B*ET VISAD KOKIOS TAI PROBLEMOS BŪDAVO :DDDDD

Tik nesakyk kad nenorėtum su tuo senu arkliu pavaziuot smile
O Malevskio anekdotas kaip tik mūsų firmai kur dirbu big_smile

Vegitas rašė:

Aizen rašė:

Nu va, pakalbėję apie naujus išradimus prieinam išvadą,kad senas arklys su dujom kolkas yra geriau. URA ! big_smile Malevskis ta proga šauna vieną gerą apie rusus : KAS SOVIETŲ SĄJUNGOJE BUVO PASTOVIAUSIA? :DDDDD LAIKINI SUNKUMAI :DDDDD B*ET VISAD KOKIOS TAI PROBLEMOS BŪDAVO :DDDDD

Tik nesakyk kad nenorėtum su tuo senu arkliu pavaziuot smile
O Malevskio anekdotas kaip tik mūsų firmai kur dirbu big_smile

Aš mėgstu senus amerikietiškus automobilius. Pikapas mano svajonė, bet nereikia seno vežimo kelt kaip geriausios mašinytės pasaulyje, nes TOS NAUJOS TE SHOODAS. Naujas automobilis vistiek išlieka nauju. Pilnai sutinku su faktu,kad niekas jų nebegamina pusei gyvenimo kaip anksčiau. Asmeniškai geriau rinkčiausi naują KIA  kokią nors, nei kelių šeimininkų jodytą kažkokį ale prabangų Mersą.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net