Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

venenum
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-10-03
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2016-10-03 20:41

Daktarai Kaune

Sveiki, kas buvo operuotas ar turėjo reikalų su ortopedais/traumatologais Kaune, gal galėtumėte rekomenduoti, pas kokį daktarą man užsiregistruoti? Du kartus buvau pas daktarą Šiauliuose (antra kartą užsirašiau ne pas jį, tačiau ir vėl mane priėmė tas pats daktaras). Pirmajį kartą šis daktaras man pasakė, jog daugiau niekada nebesportuosiu, antrą kartą papuolęs pas jį išgirdau, jog man čia nieko nėra, tik išsigalvoju. Nerašykite daktarų iš privačių klinikų, kadangi už operacijas mokėti po 1000~eur tikrai neišgaliu.   

Visiškai plyšusių raiščių nėra - tik kelių nestabilumas, alkinių užsirakinimas, taigi, prašau patarkite pas ką man užsirašyti. neutral
https://i.sli.mg/VSupgd.jpghttps://i.sli.mg/22aAk5.jpg

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#2 2016-10-03 23:20

Re: Daktarai Kaune

pats domekis apie anatomija ir kuno fiziologija, viskas isgydoma. Operacijos tik tiem kas tyngi dergtis su reabilitacija/ arba nori pagreitint reabilitacija

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#3 2016-10-03 23:37

Re: Daktarai Kaune

Dopamine rašė:

pats domekis apie anatomija ir kuno fiziologija, viskas isgydoma. Operacijos tik tiem kas tyngi dergtis su reabilitacija/ arba nori pagreitint reabilitacija

Jei kryžminis kelėno raištis trūkęs, niekaip tu jo neišgydysi. Šoniniai patys suauga.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#4 2016-10-04 01:26

Re: Daktarai Kaune

cia senai paplite mitai. Dabar vis daugiau tyrimu pasirodo, kurie rekomenduoja zmonems patyrus kelio trauma atideti operacija ir pabandyti intensyvia progresyvia 3 men fizine terapija. Aisku priklauso nuo traumos sunkumo, bet blogiau tikrai nebus. Isvis, man nerealiausia kaip Shaun Livingston atsigavo po savo kraupios kelio traumos, kur nusiplese visus imanomus kelio raiscius, bei dislokavo girnele ir vistiek sugebejo sugryzt i didiji sporta.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#5 2016-10-04 02:06

Re: Daktarai Kaune

Dopamine rašė:

cia senai paplite mitai. Dabar vis daugiau tyrimu pasirodo, kurie rekomenduoja zmonems patyrus kelio trauma atideti operacija ir pabandyti intensyvia progresyvia 3 men fizine terapija. Aisku priklauso nuo traumos sunkumo, bet blogiau tikrai nebus. Isvis, man nerealiausia kaip Shaun Livingston atsigavo po savo kraupios kelio traumos, kur nusiplese visus imanomus kelio raiscius, bei dislokavo girnele ir vistiek sugebejo sugryzt i didiji sporta.

Na aš pats turiu susiplėšęs priekinį kryžminį, tai gali gelbėt tik operacija. Jis paprasčiausiai išsitempęs kažkiek, o sugyt nesugys ar nesusitrauks. Jau keli metai kaip stabilumas lygiai toks pats pas tą kelėną. Vienam per fūlės varžybas pas mus irgi nutraukė visus keturis raiščius, meniską operavo tris valandas kiek žinau, nes buvo apsisukęs ir įstrigęs tarp kaulų kažkaip. Tai šoniniai patys sugijo, o kryžminiams laukia operacijos jaučiu tris metus jau su norvegiškais tempais.

Neprisijungęs

 
venenum
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-10-03
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#6 2016-10-04 08:23

Re: Daktarai Kaune

Dopamine rašė:

cia senai paplite mitai. Dabar vis daugiau tyrimu pasirodo, kurie rekomenduoja zmonems patyrus kelio trauma atideti operacija ir pabandyti intensyvia progresyvia 3 men fizine terapija. Aisku priklauso nuo traumos sunkumo, bet blogiau tikrai nebus. Isvis, man nerealiausia kaip Shaun Livingston atsigavo po savo kraupios kelio traumos, kur nusiplese visus imanomus kelio raiscius, bei dislokavo girnele ir vistiek sugebejo sugryzt i didiji sporta.

Aš turėčiau tiek milijonų kiek jis irgi jau bučiau išsigydes.

Paskutinį kartą taisė venenum (2016-10-04 08:28)

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#7 2016-10-04 14:28

Re: Daktarai Kaune

Oh well, dabar teks likt traumuotam, nes neturi milijonu savo saskaitoj

Neprisijungęs

 
mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 889
Atsiliepimai: 11

#8 2016-10-04 15:12

Re: Daktarai Kaune

Mano siūlymas, jeigu nori sportuoti, tai eini pas Tankevičių į LSMU KK sporto kabonetą, tada pagal situaciją nukreips toliau reabilituotis arba operuotis.

Tiesiogiai į ortopedus/traumatologus kreiptis ne visada gerai, nes visokių būna. Kartais prioperuoja, ko nereikia. Sporto gydytojas šiuo atveju yra kaip koordinatorius, kuris vertina situaciją ir gydo pats arba nukreipia kitur.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#9 2016-10-04 15:22

Re: Daktarai Kaune

mauglis rašė:

Mano siūlymas, jeigu nori sportuoti, tai eini pas Tankevičių į LSMU KK sporto kabonetą, tada pagal situaciją nukreips toliau reabilituotis arba operuotis.

Tiesiogiai į ortopedus/traumatologus kreiptis ne visada gerai, nes visokių būna. Kartais prioperuoja, ko nereikia. Sporto gydytojas šiuo atveju yra kaip koordinatorius, kuris vertina situaciją ir gydo pats arba nukreipia kitur.

Tai chirurgui tik duok galimybę pamėsinėt ką nors, iškart po peiliu gulsies smile

Neprisijungęs

 
mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 889
Atsiliepimai: 11

#10 2016-10-04 15:27

Re: Daktarai Kaune

Gal taip kategoriškai neteigčiau, bet.. wink

Neprisijungęs

 
Matao
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-01
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#11 2016-10-04 16:18

Re: Daktarai Kaune

Teisingai sakė ten aukščiau, kad chirurgui bele pjaustyt smile. O šiaip siūlyčiau arba pas Mikučionį į šančius nuvažiuot, arba pas Barkauska patekt. Patartų apie tolimesnę veiklą (reabilituot, ar blogiausiu atvejų operaciją)

Paskutinį kartą taisė Matao (2016-10-04 16:18)

Neprisijungęs

 
venenum
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-10-03
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#12 2016-10-05 17:59

Re: Daktarai Kaune

Ačiū už atsakymus.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net