Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#26 2016-10-10 23:29

Re: Eca

Turiu pora uzsilikusiu gramu efedrino jei kam reik.. smile

Neprisijungęs

 
Dolly
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-15
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#27 2016-10-12 20:38

Re: Eca

Jei kas VLN gali parupinti paruosto ECA - PM.

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#28 2016-10-24 18:39

Re: Eca

Cia rase maciau anksciau kad per sirdi nemusa tai as su tuom negaleciau sutikti. Pirmam kartui pameginau puse tabso tai atrodo viskas ok, jautesi kad kazko paemes bet ne kosmosas. Sekancia diena paemiau 1 tabsa e30mg c250mg a150mg tai va tada prasidejo smagumai. Istaske taip kad dieve padek, konkreciai kaip ant kaifo, sirdies ritmas uzkildavo per bazinius pratimus iki 187 net baisu buvo bejudeti saleje, sustoju pastoviu ramiai nukrenta iki 140 geriausiu atveju vel padarai kazka ir vel dauzosi belenkaip. Ant tresos galo uzlipau ant begtakio kad biski nusiramintu sirdis, galvoju letai praeisiu tai lb letai einant sirdis 150 rode. Padariau treniruote 1.45val sudeginau 1600kcal ir dar atrode kad galeciau tiek pat daryti.. zodziu man sakyciau per stipriai pasirode sitas variantas reiks meginti mazinti porcija.

Neprisijungęs

 
Bornas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#29 2016-10-24 19:50

Re: Eca

uk rašė:

Cia rase maciau anksciau kad per sirdi nemusa tai as su tuom negaleciau sutikti. Pirmam kartui pameginau puse tabso tai atrodo viskas ok, jautesi kad kazko paemes bet ne kosmosas. Sekancia diena paemiau 1 tabsa e30mg c250mg a150mg tai va tada prasidejo smagumai. Istaske taip kad dieve padek, konkreciai kaip ant kaifo, sirdies ritmas uzkildavo per bazinius pratimus iki 187 net baisu buvo bejudeti saleje, sustoju pastoviu ramiai nukrenta iki 140 geriausiu atveju vel padarai kazka ir vel dauzosi belenkaip. Ant tresos galo uzlipau ant begtakio kad biski nusiramintu sirdis, galvoju letai praeisiu tai lb letai einant sirdis 150 rode. Padariau treniruote 1.45val sudeginau 1600kcal ir dar atrode kad galeciau tiek pat daryti.. zodziu man sakyciau per stipriai pasirode sitas variantas reiks meginti mazinti porcija.

Amfa.. big_smileD
kur cia tokios ecos radai? paimciau ir as smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#30 2016-10-24 19:51

Re: Eca

uk rašė:

Cia rase maciau anksciau kad per sirdi nemusa tai as su tuom negaleciau sutikti. Pirmam kartui pameginau puse tabso tai atrodo viskas ok, jautesi kad kazko paemes bet ne kosmosas. Sekancia diena paemiau 1 tabsa e30mg c250mg a150mg tai va tada prasidejo smagumai. Istaske taip kad dieve padek, konkreciai kaip ant kaifo, sirdies ritmas uzkildavo per bazinius pratimus iki 187 net baisu buvo bejudeti saleje, sustoju pastoviu ramiai nukrenta iki 140 geriausiu atveju vel padarai kazka ir vel dauzosi belenkaip. Ant tresos galo uzlipau ant begtakio kad biski nusiramintu sirdis, galvoju letai praeisiu tai lb letai einant sirdis 150 rode. Padariau treniruote 1.45val sudeginau 1600kcal ir dar atrode kad galeciau tiek pat daryti.. zodziu man sakyciau per stipriai pasirode sitas variantas reiks meginti mazinti porcija.

Paimciau ir as. Atsiustum i lt ?

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#31 2016-10-24 19:52

Re: Eca

a

Paskutinį kartą taisė stacksonracksracksonstack (2016-10-24 20:01)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#32 2016-10-24 19:54

Re: Eca

stacksonracksracksonstack rašė:

Rasykit man as sakau dar karta

Tu kazkoks nepatikimas, pragertum eurus ir negautume produkto

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#33 2016-10-24 19:55

Re: Eca

..

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#34 2016-10-24 19:56

Re: Eca

a

Paskutinį kartą taisė stacksonracksracksonstack (2016-10-24 20:00)

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#35 2016-10-24 20:00

Re: Eca

Bornas rašė:

uk rašė:

Cia rase maciau anksciau kad per sirdi nemusa tai as su tuom negaleciau sutikti. Pirmam kartui pameginau puse tabso tai atrodo viskas ok, jautesi kad kazko paemes bet ne kosmosas. Sekancia diena paemiau 1 tabsa e30mg c250mg a150mg tai va tada prasidejo smagumai. Istaske taip kad dieve padek, konkreciai kaip ant kaifo, sirdies ritmas uzkildavo per bazinius pratimus iki 187 net baisu buvo bejudeti saleje, sustoju pastoviu ramiai nukrenta iki 140 geriausiu atveju vel padarai kazka ir vel dauzosi belenkaip. Ant tresos galo uzlipau ant begtakio kad biski nusiramintu sirdis, galvoju letai praeisiu tai lb letai einant sirdis 150 rode. Padariau treniruote 1.45val sudeginau 1600kcal ir dar atrode kad galeciau tiek pat daryti.. zodziu man sakyciau per stipriai pasirode sitas variantas reiks meginti mazinti porcija.

Amfa.. big_smileD
kur cia tokios ecos radai? paimciau ir as smile

Nemanau kad amfa nes gryzes uz kokiu dvieju valandu smigau, ir apetitas maistui nebuvo toks blogas. Reiks gal drug testa nusipirkti paziureti ar nerodo to ko neuretu ten  buti

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#36 2016-10-24 20:06

Re: Eca

BritainFirst rašė:

uk rašė:

Cia rase maciau anksciau kad per sirdi nemusa tai as su tuom negaleciau sutikti. Pirmam kartui pameginau puse tabso tai atrodo viskas ok, jautesi kad kazko paemes bet ne kosmosas. Sekancia diena paemiau 1 tabsa e30mg c250mg a150mg tai va tada prasidejo smagumai. Istaske taip kad dieve padek, konkreciai kaip ant kaifo, sirdies ritmas uzkildavo per bazinius pratimus iki 187 net baisu buvo bejudeti saleje, sustoju pastoviu ramiai nukrenta iki 140 geriausiu atveju vel padarai kazka ir vel dauzosi belenkaip. Ant tresos galo uzlipau ant begtakio kad biski nusiramintu sirdis, galvoju letai praeisiu tai lb letai einant sirdis 150 rode. Padariau treniruote 1.45val sudeginau 1600kcal ir dar atrode kad galeciau tiek pat daryti.. zodziu man sakyciau per stipriai pasirode sitas variantas reiks meginti mazinti porcija.

Paimciau ir as. Atsiustum i lt ?

As  neprekiauju. Prisegu foto koki as naudoju, nes matau ebay yra tokio pacio, gali manau is ebay pasiimti ir Fsio.

https://s11.postimg.org/r2gpw60wv/IMG_2712.png

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#37 2016-10-24 20:08

Re: Eca

.

Paskutinį kartą taisė Pauliakas (2016-10-24 20:08)

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#38 2016-10-24 20:09

Re: Eca

Nu, bet ir puse d.ebilu sitam forume sedi, puslapy pries parasiau, kad zinau kur gaut tik PM parasykit, kad viesai neskelbt,  tai vistiek praso i LT atsiust, tokiems duok tai ir uzsivers.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#39 2016-10-24 20:13

Re: Eca

UK kokiu dar saidu pajutai? ar tik pakilusi spaudima? skaiciau kituose forumuose tai sako po 3tab i diena sauna ir ok 😂

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#40 2016-10-24 20:25

Re: Eca

Įkyrusis mažylis rašė:

UK kokiu dar saidu pajutai? ar tik pakilusi spaudima? skaiciau kituose forumuose tai sako po 3tab i diena sauna ir ok 😂

Nu man vienintelis saidas sakyciau blogas tai sirdies pulsas per aukstas. O siaip viskas ok, energijos daug, nuovargis nesijaucia isviso. As ir siaip esu gan jautrus kofeinui, jei seniau ikaldavau 200 kofeino pries workout tai jau taip idomiai mane taskydavo o cia 250 plius efedra.. gal kitiems netaip kabina net nzn.

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#41 2016-10-24 20:28

Re: Eca

Pats esu 2kaps kales, bet man kofeino kiekis per didelis jau gaunas 0,5g.
Nuo 1tab kazkokiu saidu labai nejauciu, nors esu is tu, kurio sirdis labai jautriai i PWO reaguoja. Man patinka siaip.
Realiai dar teko taip idomiai girdet, kad skirtingu firmu ECA skirtingai kala, nors kiekiai ir farma gaunasi ta pati, bet kiti T5 pvz nejaucia, o kitos firmos tai ten kabina sako zveriskai, nezinau kame cia prikolas

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#42 2016-10-24 20:45

Re: Eca

zenklas123 rašė:

Pats esu 2kaps kales, bet man kofeino kiekis per didelis jau gaunas 0,5g.
Nuo 1tab kazkokiu saidu labai nejauciu, nors esu is tu, kurio sirdis labai jautriai i PWO reaguoja. Man patinka siaip.
Realiai dar teko taip idomiai girdet, kad skirtingu firmu ECA skirtingai kala, nors kiekiai ir farma gaunasi ta pati, bet kiti T5 pvz nejaucia, o kitos firmos tai ten kabina sako zveriskai, nezinau kame cia prikolas

Man lamkes nuo kofeino nuo kokiu 0.8g pasijaucia big_smile Bet dar normaliai galima vis tiek nesiparinant sportuot big_smile

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#43 2016-10-24 20:49

Re: Eca

BloodyZero rašė:

zenklas123 rašė:

Pats esu 2kaps kales, bet man kofeino kiekis per didelis jau gaunas 0,5g.
Nuo 1tab kazkokiu saidu labai nejauciu, nors esu is tu, kurio sirdis labai jautriai i PWO reaguoja. Man patinka siaip.
Realiai dar teko taip idomiai girdet, kad skirtingu firmu ECA skirtingai kala, nors kiekiai ir farma gaunasi ta pati, bet kiti T5 pvz nejaucia, o kitos firmos tai ten kabina sako zveriskai, nezinau kame cia prikolas

Man lamkes nuo kofeino nuo kokiu 0.8g pasijaucia big_smile Bet dar normaliai galima vis tiek nesiparinant sportuot big_smile

Omg mirciau as garantuotai nuo tiek  smile)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#44 2016-10-24 20:57

Re: Eca

uk rašė:

BloodyZero rašė:

zenklas123 rašė:

Pats esu 2kaps kales, bet man kofeino kiekis per didelis jau gaunas 0,5g.
Nuo 1tab kazkokiu saidu labai nejauciu, nors esu is tu, kurio sirdis labai jautriai i PWO reaguoja. Man patinka siaip.
Realiai dar teko taip idomiai girdet, kad skirtingu firmu ECA skirtingai kala, nors kiekiai ir farma gaunasi ta pati, bet kiti T5 pvz nejaucia, o kitos firmos tai ten kabina sako zveriskai, nezinau kame cia prikolas

Man lamkes nuo kofeino nuo kokiu 0.8g pasijaucia big_smile Bet dar normaliai galima vis tiek nesiparinant sportuot big_smile

Omg mirciau as garantuotai nuo tiek  smile)

1g daugiausiai dares berods. Persimusimu ar kazkokiu bedu nebuvo...tolerancija matyt gera jam. Siaip...na labai daug sneket pradedu ir akivaizdus energijos suolis buna...verziasi per visus galus.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#45 2016-10-24 22:04

Re: Eca

As prie Ecos imdavau visada elektrolitų misinuka, na kur pakeliuose, is vaistines bo baisiai prakaituodavau. Del poveikio sirdziai as konkreciai tik apie save snekejau,- nejauciau jokio, bet vistiek norejau apsisaugoti smile Pasikartosiu, kiek uzsienio visuose narkomanu kulturistu forumuose lankiausi big_smile rekomendavo tik ant jegos pratimu naudoti ECA , na kur nesukelia staigiai pulso kaip per koki kardio, kad nepareitu sirdies smugis ir rekomendavo prijungti L-tirozina dar smile Tik vienas tabsas per diena ir per akis jo, pries treniruote paimi ir viskas, uztenka buteliuko porai menesiu, bandes 2,- jokios naudos jau bent man.

Neprisijungęs

 
Bornas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#46 2016-10-25 17:09

Re: Eca

zenklas123 rašė:

Nu, bet ir puse d.ebilu sitam forume sedi, puslapy pries parasiau, kad zinau kur gaut tik PM parasykit, kad viesai neskelbt,  tai vistiek praso i LT atsiust, tokiems duok tai ir uzsivers.

Tu gal tiesiog maziau patikimas atrodai.. apie tai nepagalvojai?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#47 2016-10-25 18:48

Re: Eca

enox rašė:

As prie Ecos imdavau visada elektrolitų misinuka, na kur pakeliuose, is vaistines bo baisiai prakaituodavau. Del poveikio sirdziai as konkreciai tik apie save snekejau,- nejauciau jokio, bet vistiek norejau apsisaugoti smile Pasikartosiu, kiek uzsienio visuose narkomanu kulturistu forumuose lankiausi big_smile rekomendavo tik ant jegos pratimu naudoti ECA , na kur nesukelia staigiai pulso kaip per koki kardio, kad nepareitu sirdies smugis ir rekomendavo prijungti L-tirozina dar smile Tik vienas tabsas per diena ir per akis jo, pries treniruote paimi ir viskas, uztenka buteliuko porai menesiu, bandes 2,- jokios naudos jau bent man.

ha, sitas idomus. Yra toks dalykas vadinamas Valsalva Manoeuvre, t.y. kai sulaikai ora keliant didesnius svorius (duodant tai, kad tie jegos pratimai, itraukia dideliu svoriu judinima su mazai repsu. Aplamai, kas yra klasifikuojama kaip jegos pratimas?).
Siaip yra nepatariama naudot zmonems kurie turi problemu su sirdim (o kaip zinot ar tu turi, jei niekas tau nebande diagnozuot?), nes sitas manevras gali sukelt dideli sistolini spaudima (isstumiama daug kraujo is sirdies, del oro sulaikymo) ir tai praktiskai sirdele vercia dirbt sunkiau.
Siaip, yra diskutuojama, kad tai saugu daryt sportuojantiems zmonems, nes galima sakyti, kad tai musu naturalus judesys sulaikyt ora pries keliant didesnius svorius. Bet jei tu sedi and ECO, tai papildomas rizikos faktorius ir manau reiktu atsizvelgt i tai labiau ir ar verta kelt didelius svorius, rekomenduojamus bbz kieno. Verta labiau pasikapstyt big_smile

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#48 2016-10-25 22:00

Re: Eca

Bornas rašė:

zenklas123 rašė:

Nu, bet ir puse d.ebilu sitam forume sedi, puslapy pries parasiau, kad zinau kur gaut tik PM parasykit, kad viesai neskelbt,  tai vistiek praso i LT atsiust, tokiems duok tai ir uzsivers.

Tu gal tiesiog maziau patikimas atrodai.. apie tai nepagalvojai?

Aisku nepagalvojau, nes ne as parduodu, as tik zinau kur gaut, cia normalus shopas, kur ceki tau dar ismus, tiesiog viesai nenoriu skelbt.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#49 2016-10-25 22:09

Re: Eca

zenklas123 rašė:

Bornas rašė:

zenklas123 rašė:

Nu, bet ir puse d.ebilu sitam forume sedi, puslapy pries parasiau, kad zinau kur gaut tik PM parasykit, kad viesai neskelbt,  tai vistiek praso i LT atsiust, tokiems duok tai ir uzsivers.

Tu gal tiesiog maziau patikimas atrodai.. apie tai nepagalvojai?

Aisku nepagalvojau, nes ne as parduodu, as tik zinau kur gaut, cia normalus shopas, kur ceki tau dar ismus, tiesiog viesai nenoriu skelbt.

Nezinojau, kad efedrino gali taip lengvai nusipirkt, o dar ir ceki ismusa smile)

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#50 2016-10-25 22:24

Re: Eca

ECA, o ne gryna efedrina

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net