Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#926 2016-10-27 13:06

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Atrodytu, kad didelis LH sudegino kiaušiukus, tik nesu tikras ar tai išvis įmanoma. HCG dideliais kiekiais nepadės, manau, nes ir taip dideli kiekiai LH ir FSH į organizmą ėjo.

Dar tokia pastaba, kad pirmą kartą galėjo sugrybauti su LH tyrimu, nes FSH 10.5 (panašiai, kaip paskutiniame tyrime), o LH mažas, nos testo kiekis beveik vienodas tiek pirmu tiek paskutiniu atveju. Šiaip aš visada buvau nuomonės, kad nekursavusiam žmoguj "clomido terapija" yra pievų pieva, nes užkeli testą - nukrenta testas. Reikia ieškoti priežasčių, o ne kovoti su pasekmėm.
Dar po mėnesio pasidartyt tik LH ir TEST. Jei LH +, o Test -, tai nieko, drauge mano, nepakeisti. Teks susta traukti į trasa arba gyvent, kaip gyvenai. Jei savjauta gera - neimk į galvą.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#927 2016-10-27 13:08

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Ai cia be kurso taip yra?

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#928 2016-10-27 13:34

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Sakyciau kad su kiausais beda, nes hipofizis dirba su padidintom apsukom (auksti LH ir FSH) tai CIA urologas jei padare ultrasounds ir nk nerado, tai jei jauties ok tai so be it, jei ne - TRT..
salej vienas dedukas su crone disease 8mmol tai Bando kovot del trt bet jam tik pleistra siulo..

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#929 2016-10-27 13:37

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Atrodytu, kad didelis LH sudegino kiaušiukus, tik nesu tikras ar tai išvis įmanoma. HCG dideliais kiekiais nepadės, manau, nes ir taip dideli kiekiai LH ir FSH į organizmą ėjo.

Dar tokia pastaba, kad pirmą kartą galėjo sugrybauti su LH tyrimu, nes FSH 10.5 (panašiai, kaip paskutiniame tyrime), o LH mažas, nos testo kiekis beveik vienodas tiek pirmu tiek paskutiniu atveju. Šiaip aš visada buvau nuomonės, kad nekursavusiam žmoguj "clomido terapija" yra pievų pieva, nes užkeli testą - nukrenta testas. Reikia ieškoti priežasčių, o ne kovoti su pasekmėm.
Dar po mėnesio pasidartyt tik LH ir TEST. Jei LH +, o Test -, tai nieko, drauge mano, nepakeisti. Teks susta traukti į trasa arba gyvent, kaip gyvenai. Jei savjauta gera - neimk į galvą.

Man sunku sprest ar savijauta gera,  nes as gal niekada nejautes, kas ta savijauta gera, bet tokie pozymiai kaip rytinis nuovargis ir stajako problemos tikrai jos neprideda. Nu tarkim jeigu kito varianto nelieka kaip tik gyvenimo kokybes gerinimas sustos pagalba, tai koks protokolas turetu but 250mg/ 2saw ar ampule kas savaite ? E2, prl, Psa, cholesterolis, hemoglobinas, kepenys, ka dar stebet reiktu ir kaip kontroliuot? Nes nu amzius tai 27 ir jau trt smile)

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#930 2016-10-27 13:47

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Gal ir riesutukais beda, bet kai rasai, kad nera erekciju ir nuovargis, nu as dar pabandyciau prolaktina numust. Jis pas tave per didelis, o nuo didelio prolaktino yra tokie salutiniai:

Men — When a high blood prolactin concentration interferes with the function of the testicles, the production of testosterone (the main male sex hormone) and sperm decrease. Low testosterone causes decreased energy, sex drive, muscle mass and strength, and blood count. If levels remain low for several years, bone strength may decrease (osteoporosis). High blood prolactin also causes difficulty in getting an erection, as well as breast tenderness and enlargement.

Bandyciau gaut caberio ir tada darytis tyrimus. vdrug pasitaisys..

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#931 2016-10-27 13:53

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

upthedose rašė:

Gal ir riesutukais beda, bet kai rasai, kad nera erekciju ir nuovargis, nu as dar pabandyciau prolaktina numust. Jis pas tave per didelis, o nuo didelio prolaktino yra tokie salutiniai:

Men — When a high blood prolactin concentration interferes with the function of the testicles, the production of testosterone (the main male sex hormone) and sperm decrease. Low testosterone causes decreased energy, sex drive, muscle mass and strength, and blood count. If levels remain low for several years, bone strength may decrease (osteoporosis). High blood prolactin also causes difficulty in getting an erection, as well as breast tenderness and enlargement.

Bandyciau gaut caberio ir tada darytis tyrimus. vdrug pasitaisys..

Caberio kaip laukiu , plius cia trys h po prabudimo daryta,  tai tik atsikelus kosmose tas prl turbut

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#932 2016-10-27 13:55

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

JayDee rašė:

Zuikis13 rašė:

Atrodytu, kad didelis LH sudegino kiaušiukus, tik nesu tikras ar tai išvis įmanoma. HCG dideliais kiekiais nepadės, manau, nes ir taip dideli kiekiai LH ir FSH į organizmą ėjo.

Dar tokia pastaba, kad pirmą kartą galėjo sugrybauti su LH tyrimu, nes FSH 10.5 (panašiai, kaip paskutiniame tyrime), o LH mažas, nos testo kiekis beveik vienodas tiek pirmu tiek paskutiniu atveju. Šiaip aš visada buvau nuomonės, kad nekursavusiam žmoguj "clomido terapija" yra pievų pieva, nes užkeli testą - nukrenta testas. Reikia ieškoti priežasčių, o ne kovoti su pasekmėm.
Dar po mėnesio pasidartyt tik LH ir TEST. Jei LH +, o Test -, tai nieko, drauge mano, nepakeisti. Teks susta traukti į trasa arba gyvent, kaip gyvenai. Jei savjauta gera - neimk į galvą.

Man sunku sprest ar savijauta gera,  nes as gal niekada nejautes, kas ta savijauta gera, bet tokie pozymiai kaip rytinis nuovargis ir stajako problemos tikrai jos neprideda. Nu tarkim jeigu kito varianto nelieka kaip tik gyvenimo kokybes gerinimas sustos pagalba, tai koks protokolas turetu but 250mg/ 2saw ar ampule kas savaite ? E2, prl, Psa, cholesterolis, hemoglobinas, kepenys, ka dar stebet reiktu ir kaip kontroliuot? Nes nu amzius tai 27 ir jau trt smile)

O tai verta del tokiu menku problemu trt taip skubet pradet ? Nei bandysi mityba keist nei papildu vitaminu nei rezimo keist nieko ? Iskarto adata ?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#933 2016-10-27 13:57

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Nuo caberio paderės, bet nesusiremotuos. Vėlgi, nesprendžiama priežastis, o kovojama su pasekmėm.
Šiaip TRT viršutinė "saugi" zona yra 200mg/sav. Aišku, alfa patinai nori maximum spausti iš TRT smile Žinau, kas ant 250/sav sėdėjo, bet su cholesteroliu nesusitvarkė. Kitaip sakant kuo didesnė dožė, tuo švariau valgyt reiks. Jei pats dėsčiau (kada nors ir sėsiu) ant TRT, tai rytais/vakarais vaižų košė, pica ar kebabas tik savaitgaliui ir etatiškai kas 2 mėn priduoti kraują kaujo centrui. Kepenų nėr ko žiūrėt, nes testas per kepenis nekerta. E2/prl priziuret. Realiai jei tikrai suvaldysi e2, tai prl pats sukris į savo vietą, nes esant ant testo prl kyla tik nuo auškto e2. e2 normose - prl normose. Tai gali pririekti kokio pusmečio, kol rasi sau tinkama AI dozę. Gal ilgiau.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#934 2016-10-27 14:03

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Bet va atvejis, kad E2 net maziau normos, o PRL skyhigh. Aisku ankstesniuose tyrimuose buvo salyginai normaliai. Kazkur kazkas dar ne taip yra, bet su musu daktariuksciais nieko gero nesuzinosi.

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#935 2016-10-27 14:08

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

BritainFirst rašė:

JayDee rašė:

Zuikis13 rašė:

Atrodytu, kad didelis LH sudegino kiaušiukus, tik nesu tikras ar tai išvis įmanoma. HCG dideliais kiekiais nepadės, manau, nes ir taip dideli kiekiai LH ir FSH į organizmą ėjo.

Dar tokia pastaba, kad pirmą kartą galėjo sugrybauti su LH tyrimu, nes FSH 10.5 (panašiai, kaip paskutiniame tyrime), o LH mažas, nos testo kiekis beveik vienodas tiek pirmu tiek paskutiniu atveju. Šiaip aš visada buvau nuomonės, kad nekursavusiam žmoguj "clomido terapija" yra pievų pieva, nes užkeli testą - nukrenta testas. Reikia ieškoti priežasčių, o ne kovoti su pasekmėm.
Dar po mėnesio pasidartyt tik LH ir TEST. Jei LH +, o Test -, tai nieko, drauge mano, nepakeisti. Teks susta traukti į trasa arba gyvent, kaip gyvenai. Jei savjauta gera - neimk į galvą.

Man sunku sprest ar savijauta gera,  nes as gal niekada nejautes, kas ta savijauta gera, bet tokie pozymiai kaip rytinis nuovargis ir stajako problemos tikrai jos neprideda. Nu tarkim jeigu kito varianto nelieka kaip tik gyvenimo kokybes gerinimas sustos pagalba, tai koks protokolas turetu but 250mg/ 2saw ar ampule kas savaite ? E2, prl, Psa, cholesterolis, hemoglobinas, kepenys, ka dar stebet reiktu ir kaip kontroliuot? Nes nu amzius tai 27 ir jau trt smile)

O tai verta del tokiu menku problemu trt taip skubet pradet ? Nei bandysi mityba keist nei papildu vitaminu nei rezimo keist nieko ? Iskarto adata ?

Kazkaip tos priezastys man nera menkos, tos mitybos, vitaminai, riebalai ir tt nera man kazkas naujo jeigu jau nutariau ieskot bedu per urologus ir tt...

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#936 2016-10-27 14:08

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Čai daug niaunsų gali būti:
Ar toje pačioje labėje daryta
Ar toks pats laikas nuo prabudimo iki kraujo paėmimo (ypač aktualu prl)
Ar vekito mityba/stresas darbe
ir t.t. Jei pinigus kasi su kastuvu, tai darai tyrmus kas savaitę ir atseki galus smile

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#937 2016-10-27 14:15

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Nuo caberio paderės, bet nesusiremotuos. Vėlgi, nesprendžiama priežastis, o kovojama su pasekmėm.
Šiaip TRT viršutinė "saugi" zona yra 200mg/sav. Aišku, alfa patinai nori maximum spausti iš TRT smile Žinau, kas ant 250/sav sėdėjo, bet su cholesteroliu nesusitvarkė. Kitaip sakant kuo didesnė dožė, tuo švariau valgyt reiks. Jei pats dėsčiau (kada nors ir sėsiu) ant TRT, tai rytais/vakarais vaižų košė, pica ar kebabas tik savaitgaliui ir etatiškai kas 2 mėn priduoti kraują kaujo centrui. Kepenų nėr ko žiūrėt, nes testas per kepenis nekerta. E2/prl priziuret. Realiai jei tikrai suvaldysi e2, tai prl pats sukris į savo vietą, nes esant ant testo prl kyla tik nuo auškto e2. e2 normose - prl normose. Tai gali pririekti kokio pusmečio, kol rasi sau tinkama AI dozę. Gal ilgiau.

As realiai taip ir maitinuosi dabar, saldesiai ar burgeriai tik viena kart per savaite, reguliarai tikrinuos sveikata, o hemoglobinas nuo testo kiekio didelio kauptis prades? Pas mane organizmas isvis gelezies nelaiko, pastoviai feroglobina gert turiu

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#938 2016-10-27 14:21

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Tu isvardinai tik sumazejusi libido ir jegu nebuvima ryte tai nera priezastis stipri pradet trt.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#939 2016-10-27 14:26

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Hemoglobinas nuo testo kyla. Reiks nuleist, nebent, kad geležies neįsisavini gali būt ir normoje. Bet jei geležies neįsisavini, tai gal ir dar kažko. Iš ten ir bėdos su testu. Spėjimas.

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#940 2016-10-27 14:35

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Hemoglobinas nuo testo kyla. Reiks nuleist, nebent, kad geležies neįsisavini gali būt ir normoje. Bet jei geležies neįsisavini, tai gal ir dar kažko. Iš ten ir bėdos su testu. Spėjimas.

Nu va cmeke tai pofik tipo sake, pakelsi ir fsio, po to feritina paziurejo ir pasake. Zodziu kuo toliau, tuo graziau. Ryt santaruose pas kardiologe busiu reiks uzklaust, gal nusius kur.

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#941 2016-10-27 14:51

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Čai daug niaunsų gali būti:
Ar toje pačioje labėje daryta
Ar toks pats laikas nuo prabudimo iki kraujo paėmimo (ypač aktualu prl)
Ar vekito mityba/stresas darbe
ir t.t. Jei pinigus kasi su kastuvu, tai darai tyrmus kas savaitę ir atseki galus smile

As noreciau surast tuos galus, bet nebesugalvoju kur ieskot, vitaminai mineralai, D3 lasai,  E vit, cinkas, pora savaiciu alieju saukstais pries miega ne veliau 11, ryte jokios palapines ... nei to anglys ziauriai uzkeltos nei baltymas... Ka gal praleides esu?


P.s tyrimai visada buvo daryti 3h po prabudimo, ne veliau 10h ryto, 3d be sporto ir sekso

Paskutinį kartą taisė JayDee (2016-10-27 14:52)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#942 2016-10-27 15:08

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Sakyčiau, kad nieko nepadarysi. Neveikia tai neveikia. vieni su silpnu regėjimu gimsta, kiti su kreiva koja, treti su mažu testu..
Deal with it.
p.s. užtat galėsi kursuot ir sakyti, kad esi ant "terapijos". Jei paimtum 1 sustą į sav ir apjungtum bent su 1 IU HGH - taptum monstras wink

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#943 2016-10-27 15:46

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Dar nesu toks pazenges situose reikaluose ir nusimato daug skaitymo, nors faktas, kazkada noresis kaifanut:) o kas del prostatos ir testo?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#944 2016-10-27 17:48

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Nuo testo gali padidet prostata. Hiperplazija ar kaip ten vadinasi. BET testas turetu stabdyti prostatos vezio tikimybe, nes, yra nuomoniu, kad žemas HDT ir sukelia ( tiksliau jo santykis) vežiuka.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#945 2016-10-27 17:54

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Psa reiks tukrint karts nuo kart

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#946 2016-10-27 18:40

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

JayDee rašė:

nenugalimas rašė:

JayDee rašė:

Sveiki, neduoda ramybes man mano hormonalkes skaiciai, situacija tokia:
Pirmas tyrimas:
E2       122.71   <146.1
SHGB 43.6    17.7 - 65.8
TEST  11.46    8.5 - 28.7
PRL    96.3    45 -  375
PRG   3.23    0.89 - 3.88
FSH   10.5   1.4 - 18.1
LH      1.71    1.5 - 9.3

Pradeta clomido terapija 50mg/ed. Po dvieju savaiciu pasidariau pakartotinai:
E2       214.86   <146.1 +++
TEST  40.46    8.5 - 28.7   +++
PRL    240    45 -  375
LH      13.81    1.5 - 9.3   +++
Po sito tyrimo clomidas 2sav. 25mg/eod ir tuomet sekantis tyrimas po 4 menesiu:
E2       22.10   99.4 -  192.0 ----
SHGB 26.59    18.3 - 54.1
TEST  10.75    8.5 - 28.7
PRL    314.75    86 -  324
FSH   14.38   1.4 - 12.4 +++
LH      12.03    1.7 - 8.6 +++

AST ALT norma Bilirubinas irgi

Pirmas urologas pamaige paziurejo sako viskas ok, sekantis uz pinigus paziurejo ultragarsu prostata, sonus, kiausus ir galiausia neskyres jokiu papildomu tyrimu israse TRT sustos250 kas 3 sav. Pats dar uzsirasiau pas endokrinologa, galit patart kaip elgtis, kokiu tyrimu reikalaut, kad isbandyt visas imanomas priemones, kad issiaiskint, kodel clomido gave kiausiai testa  iki  40 moliu uzkele, o po to krito duoben taip ir kiausiai sugeba patys tik 10 pagamint. Susta stalciuj guli, bet kazkaip nesinori pradet, gal kazka praleidau ir kazko neissityriau, nes urologai tai ka as zinau, uz liezuvio traukt reik juos...

Susta kas 3savaites - pievų pieva, net negalvok taip leistis. Nebido būtų išrašęs kas tiek laiko, tai dar suprasčiau.. seklidės nenori dirbt, reik ieškot priežasties kas joms trukdo ir kodėl nedirba. HCG didesniais kiekiais gal vertėtų pabandyt.

Tai vat ir idomu ar realiai dar imanoma kazkaip suzinot kodel nenori jos dirbt, neisivaizduoju, toliau ieskot atsakymu pas urologus ar endokrinologus, pasimetes esu...

Tavo atveju imčiau siuntimą per šeimos daktarą, pas endokrinologą ar urologą gal duos kokių minčių, tyrimų ir bendrai kiek įmanoma daugiau pasitikrinčiau sveikatą, tik jei viskas normose, jokių bėdų nei su prostata, nei su dar kuo, tada galima galvot apie TRT, nes čia paskutinis variantas.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#947 2016-10-27 18:44

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Atrodytu, kad didelis LH sudegino kiaušiukus, tik nesu tikras ar tai išvis įmanoma. HCG dideliais kiekiais nepadės, manau, nes ir taip dideli kiekiai LH ir FSH į organizmą ėjo.

Dar tokia pastaba, kad pirmą kartą galėjo sugrybauti su LH tyrimu, nes FSH 10.5 (panašiai, kaip paskutiniame tyrime), o LH mažas, nos testo kiekis beveik vienodas tiek pirmu tiek paskutiniu atveju. Šiaip aš visada buvau nuomonės, kad nekursavusiam žmoguj "clomido terapija" yra pievų pieva, nes užkeli testą - nukrenta testas. Reikia ieškoti priežasčių, o ne kovoti su pasekmėm.
Dar po mėnesio pasidartyt tik LH ir TEST. Jei LH +, o Test -, tai nieko, drauge mano, nepakeisti. Teks susta traukti į trasa arba gyvent, kaip gyvenai. Jei savjauta gera - neimk į galvą.

Čia esmė ta, kad po kažkokių didelių stresų, išgyvenimų ar kokių sunkesnių ligų būna krenta testas, krenta LH, FSH ir per ilga laiką sėklidės tampą nebeaktyvios, LH/FSH atsistato o seklidės sunkia ivažiuoja, toki uatvėju jom prikelt kartais pakanaka HCG pasileist, bet greičiausiai čia ne tas variantas, jei po clomido būtų kažkiek likę daugiau testo, tada realiau toks variantas atrodytų.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#948 2016-10-27 18:48

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Pamate testa 10 ir puola ant trt sest.. O truputi libido sumazejas ir rytais sake jauciasi truputi pavarges.. Tai krc cia kas antras tokius nusiskundimus pasakytu ir dar blogesnius

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#949 2016-10-27 18:54

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

BritainFirst rašė:

Pamate testa 10 ir puola ant trt sest.. O truputi libido sumazejas ir rytais sake jauciasi truputi pavarges.. Tai krc cia kas antras tokius nusiskundimus pasakytu ir dar blogesnius

TRT nėra blogai, tik reik atsiminti, kad čia rimtas gydimas, bet jo pliusai su kaupu atperka gydimo nepatogumus. Realiai tu su 10nmol/l testo sau labiau kenki, nei su TRT smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#950 2016-10-27 18:58

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

Pamate testa 10 ir puola ant trt sest.. O truputi libido sumazejas ir rytais sake jauciasi truputi pavarges.. Tai krc cia kas antras tokius nusiskundimus pasakytu ir dar blogesnius

TRT nėra blogai, tik reik atsiminti, kad čia rimtas gydimas, bet jo pliusai su kaupu atperka gydimo nepatogumus. Realiai tu su 10nmol/l testo sau labiau kenki, nei su TRT smile

Jo pritariu, as pats norejau ant trt sesti, nes kai testas aukstas jautiesi gerai ir buni stiprus ir tt , Bet krauja reikia nuleidinet, cholesterolis irgi buna sujauktas, infarkto rizika padidejus, pastovi e2 kontrole ir daug daug kitu blogybiu kuriu as nezinau 😱

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net