Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#26 2008-09-13 19:11

Re: As

Aukstas esi,tai nelabai atrodai storas.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#27 2008-09-13 19:25

Re: As

Plienas rašė:

Aukstas esi,tai nelabai atrodai storas.

Nu, zodziu bus geriau ateity.

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#28 2008-09-14 11:37

Re: As

Neapsigydik miseviciaus big_smile Tuoj i varzybas pasiulys big_smile

Neprisijungęs

 
Hanibalas11
Išmestas
Vietovė: Mokykla/Sporto sale/Lova
Registravosi: 2008-04-16
Žinutės: 155
Atsiliepimai: 0

#29 2008-09-14 12:12

Re: As

<3 fitness rašė:

Tai va, siandien padariau pora prastu nuotrauku po treniruotes, sugalvojau, kad reikia tureti tam, kad galima butu sulyginti su busimom nuotraukom.Nuotraukos yra prastos kokybes, darytos su telefonu, nelabai aiskiai matosi ten, bet esu mates ir prastesniu.
Sporto sale lankau apie pora metu.Nuo mazens buvau riebokas, ir vis dar riebalo nenumeciau, tik siek tiek raumenu uzsiauginau.Per ateinancius 9menesius labai stengsiuosi, idesiu daug pastangu ir darysiu viska ka tik galiu, kad priaugciau kuo daugiau raumenu be steroidu, tik su amino rugstimis,baltymais etc.Peikit mane,tyciokites,zodziu darykit ka tik norit, kritika priimu labai lengvai ir pats zinau , kad esu nekokios isvaizdos, tad jusu zeidziantys komentarai tik paskatins mane dar labiau sportuoti, nes noro turiu labai labai daug ir pastangu idesiu taip pat  labai daug.Idedu nuotraukas cia del to, kad pas mane daznai Windowsai pjaunasi ir, kad paskui jos nedingtu.Vis kas kazkiek laiko idesiu cia nauju nuotrauku smile

Man 17 metu,chemijos nevartoju,sveriu ~92kg,ugis 188cm, apimtys(salti raumenys) : ranka 40 cm,slaunis ~60-61 cm,blauzda ~40-42 cm, bet daug riebalo labai pas mane,tad nesiskaito big_smile Kitu apimciu nezinau, kai galesiu pamatuosiu.Neikeliau koju foto, kadangi neradau kas mane nufotografuotu is toliau, tad kai tik galesiu tai ikelsiu.Zodziu storas big_smile

http://public.fotki.com/Dauzt/klube-1/

P.S. Pries 2 menesiu pertrauka spaudziau stanga 110, pritupimu su stanga max nebandziau, kadangi labai kelius skauda darant ta pratima.

Gal galetum ir savo koju foto imest? Nes kiek pastebejau tik virasaus esi imetes.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#30 2008-09-14 14:07

Re: As

Hanibalas11 rašė:

<3 fitness rašė:

Tai va, siandien padariau pora prastu nuotrauku po treniruotes, sugalvojau, kad reikia tureti tam, kad galima butu sulyginti su busimom nuotraukom.Nuotraukos yra prastos kokybes, darytos su telefonu, nelabai aiskiai matosi ten, bet esu mates ir prastesniu.
Sporto sale lankau apie pora metu.Nuo mazens buvau riebokas, ir vis dar riebalo nenumeciau, tik siek tiek raumenu uzsiauginau.Per ateinancius 9menesius labai stengsiuosi, idesiu daug pastangu ir darysiu viska ka tik galiu, kad priaugciau kuo daugiau raumenu be steroidu, tik su amino rugstimis,baltymais etc.Peikit mane,tyciokites,zodziu darykit ka tik norit, kritika priimu labai lengvai ir pats zinau , kad esu nekokios isvaizdos, tad jusu zeidziantys komentarai tik paskatins mane dar labiau sportuoti, nes noro turiu labai labai daug ir pastangu idesiu taip pat  labai daug.Idedu nuotraukas cia del to, kad pas mane daznai Windowsai pjaunasi ir, kad paskui jos nedingtu.Vis kas kazkiek laiko idesiu cia nauju nuotrauku smile

Man 17 metu,chemijos nevartoju,sveriu ~92kg,ugis 188cm, apimtys(salti raumenys) : ranka 40 cm,slaunis ~60-61 cm,blauzda ~40-42 cm, bet daug riebalo labai pas mane,tad nesiskaito big_smile Kitu apimciu nezinau, kai galesiu pamatuosiu.Neikeliau koju foto, kadangi neradau kas mane nufotografuotu is toliau, tad kai tik galesiu tai ikelsiu.Zodziu storas big_smile

http://public.fotki.com/Dauzt/klube-1/

P.S. Pries 2 menesiu pertrauka spaudziau stanga 110, pritupimu su stanga max nebandziau, kadangi labai kelius skauda darant ta pratima.

Gal galetum ir savo koju foto imest? Nes kiek pastebejau tik virasaus esi imetes.

Tai apie tas koju foto as parasiau, kad kai rasiu kas nufotkins normaliam apsvietime tai imesiu.Kita karta perskaityk iki galo pirma posta smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#31 2008-09-14 14:07

Re: As

Alibras rašė:

Neapsigydik miseviciaus big_smile Tuoj i varzybas pasiulys big_smile

o cia blogai? big_smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#32 2008-09-14 14:21

Re: As

Gerai smile Tik po varzybu paziuresim kaip i Miseviciu ziuresi smile

Neprisijungęs

 
Hanibalas11
Išmestas
Vietovė: Mokykla/Sporto sale/Lova
Registravosi: 2008-04-16
Žinutės: 155
Atsiliepimai: 0

#33 2008-09-14 14:38

Re: As

<3 fitness rašė:

Hanibalas11 rašė:

<3 fitness rašė:

Tai va, siandien padariau pora prastu nuotrauku po treniruotes, sugalvojau, kad reikia tureti tam, kad galima butu sulyginti su busimom nuotraukom.Nuotraukos yra prastos kokybes, darytos su telefonu, nelabai aiskiai matosi ten, bet esu mates ir prastesniu.
Sporto sale lankau apie pora metu.Nuo mazens buvau riebokas, ir vis dar riebalo nenumeciau, tik siek tiek raumenu uzsiauginau.Per ateinancius 9menesius labai stengsiuosi, idesiu daug pastangu ir darysiu viska ka tik galiu, kad priaugciau kuo daugiau raumenu be steroidu, tik su amino rugstimis,baltymais etc.Peikit mane,tyciokites,zodziu darykit ka tik norit, kritika priimu labai lengvai ir pats zinau , kad esu nekokios isvaizdos, tad jusu zeidziantys komentarai tik paskatins mane dar labiau sportuoti, nes noro turiu labai labai daug ir pastangu idesiu taip pat  labai daug.Idedu nuotraukas cia del to, kad pas mane daznai Windowsai pjaunasi ir, kad paskui jos nedingtu.Vis kas kazkiek laiko idesiu cia nauju nuotrauku smile

Man 17 metu,chemijos nevartoju,sveriu ~92kg,ugis 188cm, apimtys(salti raumenys) : ranka 40 cm,slaunis ~60-61 cm,blauzda ~40-42 cm, bet daug riebalo labai pas mane,tad nesiskaito big_smile Kitu apimciu nezinau, kai galesiu pamatuosiu.Neikeliau koju foto, kadangi neradau kas mane nufotografuotu is toliau, tad kai tik galesiu tai ikelsiu.Zodziu storas big_smile

http://public.fotki.com/Dauzt/klube-1/

P.S. Pries 2 menesiu pertrauka spaudziau stanga 110, pritupimu su stanga max nebandziau, kadangi labai kelius skauda darant ta pratima.

Gal galetum ir savo koju foto imest? Nes kiek pastebejau tik virasaus esi imetes.

Tai apie tas koju foto as parasiau, kad kai rasiu kas nufotkins normaliam apsvietime tai imesiu.Kita karta perskaityk iki galo pirma posta smile

Sorry, nepastebejau.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#34 2008-09-14 16:23

Re: As

Alibras rašė:

Gerai smile Tik po varzybu paziuresim kaip i Miseviciu ziuresi smile

Alibrai placiau prasyciau apie sita dalyka big_smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#35 2008-09-15 13:31

Re: As

Nu zinai kiekvienam savo gal tau jis patiks ir tu ji dievinsi nzn, bet as skersa dejau wink

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#36 2008-09-15 16:02

Re: As

Alibras rašė:

Nu zinai kiekvienam savo gal tau jis patiks ir tu ji dievinsi nzn, bet as skersa dejau wink

as dabar galvoju kuris tas misevicius, idomu butu foto pamatyt ir taip mazdaug gal kas zino kiek jis kaune jau tupi ir zmones treniruoja?
nes kazkokia panasi pavarde pries kokiu 4-5metus pas mus i sale buvu atejus tipo uz treneri, toks diedas matos, kad sportaves visa gyvenima, bet jo pamokeles nelabai kam lipo is sales ir visi pasiliko prie kito trenerio nuomones, tai tas galbut misevicius 100 proc nesu tikras susinervino ir tepe slidziu smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#37 2008-09-15 16:39

Re: As

Savas4u rašė:

Alibras rašė:

Nu zinai kiekvienam savo gal tau jis patiks ir tu ji dievinsi nzn, bet as skersa dejau wink

as dabar galvoju kuris tas misevicius, idomu butu foto pamatyt ir taip mazdaug gal kas zino kiek jis kaune jau tupi ir zmones treniruoja?
nes kazkokia panasi pavarde pries kokiu 4-5metus pas mus i sale buvu atejus tipo uz treneri, toks diedas matos, kad sportaves visa gyvenima, bet jo pamokeles nelabai kam lipo is sales ir visi pasiliko prie kito trenerio nuomones, tai tas galbut misevicius 100 proc nesu tikras susinervino ir tepe slidziu smile

Abejoju, kad tas pats, kadangi jis turi pats savo 2 klubus kaune, tai nzn kam jam eit uz treneri kazkur kitur, o del foto tai va : http://www.geleziniaizmones.lt/treneria … -miseviius
bet cia biski jaunesnis nei yra dabar smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#38 2008-09-15 16:42

Re: As

<3 fitness rašė:

Savas4u rašė:

Alibras rašė:

Nu zinai kiekvienam savo gal tau jis patiks ir tu ji dievinsi nzn, bet as skersa dejau wink

as dabar galvoju kuris tas misevicius, idomu butu foto pamatyt ir taip mazdaug gal kas zino kiek jis kaune jau tupi ir zmones treniruoja?
nes kazkokia panasi pavarde pries kokiu 4-5metus pas mus i sale buvu atejus tipo uz treneri, toks diedas matos, kad sportaves visa gyvenima, bet jo pamokeles nelabai kam lipo is sales ir visi pasiliko prie kito trenerio nuomones, tai tas galbut misevicius 100 proc nesu tikras susinervino ir tepe slidziu smile

Abejoju, kad tas pats, kadangi jis turi pats savo 2 klubus kaune, tai nzn kam jam eit uz treneri kazkur kitur, o del foto tai va : http://www.geleziniaizmones.lt/treneria … -miseviius
bet cia biski jaunesnis nei yra dabar smile

Treneris Saulius big_smile big_smile

Nieko gero nezadanti morda big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#39 2008-09-15 16:45

Re: As

Butelis rašė:

<3 fitness rašė:

Savas4u rašė:


as dabar galvoju kuris tas misevicius, idomu butu foto pamatyt ir taip mazdaug gal kas zino kiek jis kaune jau tupi ir zmones treniruoja?
nes kazkokia panasi pavarde pries kokiu 4-5metus pas mus i sale buvu atejus tipo uz treneri, toks diedas matos, kad sportaves visa gyvenima, bet jo pamokeles nelabai kam lipo is sales ir visi pasiliko prie kito trenerio nuomones, tai tas galbut misevicius 100 proc nesu tikras susinervino ir tepe slidziu smile

Abejoju, kad tas pats, kadangi jis turi pats savo 2 klubus kaune, tai nzn kam jam eit uz treneri kazkur kitur, o del foto tai va : http://www.geleziniaizmones.lt/treneria … -miseviius
bet cia biski jaunesnis nei yra dabar smile

Treneris Saulius big_smile big_smile

Nieko gero nezadanti morda big_smile

alah alah lol paliubomu big_smile

p.s. ne tas, ne tas, bet tikrai kazkokia panasi pavarde buvo wink

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#40 2008-09-15 18:32

Re: As

Savas4u rašė:

Butelis rašė:

<3 fitness rašė:


Abejoju, kad tas pats, kadangi jis turi pats savo 2 klubus kaune, tai nzn kam jam eit uz treneri kazkur kitur, o del foto tai va : http://www.geleziniaizmones.lt/treneria … -miseviius
bet cia biski jaunesnis nei yra dabar smile

Treneris Saulius big_smile big_smile

Nieko gero nezadanti morda big_smile

alah alah lol paliubomu big_smile

p.s. ne tas, ne tas, bet tikrai kazkokia panasi pavarde buvo wink

big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Abudabis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-09-17
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#41 2008-09-18 15:09

Re: As

Neblogai pasportaves , bet mases dar reik , sekmes sporte wink

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#42 2008-09-18 15:12

Re: As

Abudabis rašė:

Neblogai pasportaves , bet mases dar reik , sekmes sporte wink

Tau ir smile P.S. riebalo daugiau tai nebesimesiu, tik raumeny, nes jau uztenka big_smile paskui, kad nereiktu 20 kg numetineti ryskinantis big_smile

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2008-09-18 15:13)

Neprisijungęs

 
Abudabis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-09-17
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#43 2008-09-18 15:18

Re: As

as ir mityba pradejau rimtai ziureti kad kuo maziau pasalines mases augtu smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#44 2008-09-18 15:30

Re: As

Abudabis rašė:

as ir mityba pradejau rimtai ziureti kad kuo maziau pasalines mases augtu smile

Saunuolis smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#45 2011-07-18 18:53

Re: As

Stai ir grizau i si sporta. Beveik po 3 metu riebalo auginimo. Keletas nauju foto ir trumpas aprasymas pirmoje zinuteje smile

Kol kas mano goalas yra numest riebaliuka ir isryskint six packa big_smile Laikui begant bus ikeliamos nuotraukos,jos bus geresnes ir kokybiskesnes smile

Neprisijungęs

 
Vtuuf
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 0

#46 2011-07-18 21:04

Re: As

<3 fitness rašė:

Stai ir grizau i si sporta. Beveik po 3 metu riebalo auginimo. Keletas nauju foto ir trumpas aprasymas pirmoje zinuteje smile

Kol kas mano goalas yra numest riebaliuka ir isryskint six packa big_smile Laikui begant bus ikeliamos nuotraukos,jos bus geresnes ir kokybiskesnes smile

Man rodos kad maciau tave big_smile Prie topolio gyveni?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#47 2011-07-19 09:39

Re: As

Vtuuf rašė:

<3 fitness rašė:

Stai ir grizau i si sporta. Beveik po 3 metu riebalo auginimo. Keletas nauju foto ir trumpas aprasymas pirmoje zinuteje smile

Kol kas mano goalas yra numest riebaliuka ir isryskint six packa big_smile Laikui begant bus ikeliamos nuotraukos,jos bus geresnes ir kokybiskesnes smile

Man rodos kad maciau tave big_smile Prie topolio gyveni?

aha smile

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#48 2011-07-19 10:15

Re: As

Nu pradek sportuot nes judi toj pacioj vietoj

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#49 2011-07-19 10:37

Re: As

SeveloTeam rašė:

Nu pradek sportuot nes judi toj pacioj vietoj

Sakau 3 metus judejau atgal big_smile dabar tik susiemiau ir pradejau smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#50 2011-07-20 19:13

Re: As

.

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2011-07-21 23:47)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net