Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#51 2016-11-13 09:15

Re: Namo statytojų kampelis

Svaigstat jus su namo auksciais smile

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#52 2016-11-13 09:18

Re: Namo statytojų kampelis

Zuikis13 rašė:

Ignai, kažkaip užstūmei, kad saulės baterijos ir geoterminis tas pats. Manau, čia tas pats, kas lyginti utiutiu su pirštu. Mano atveju, panašu, kad smėlis, tai gla neturėtų tekt giliai gręžt. Bus matyt.
p.s. girdėjau, kad jeigu neturi rekuperacinės sistemos, tai namas fuflo smile

rekuperacine vedinimo sistema butina naujos statybos namams, sandarius namus dabar stato, taip kad be jos grybai gali pradeti augt. ir siaip pliusu daug yra ja turint, taip kad itrauk i samata sita reikala butinai zuiki.
jei kas neaisku klausk

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#53 2016-11-13 10:26

Re: Namo statytojų kampelis

Ignas87 rašė:

Zuikis13 rašė:

Geoterminaim šildymui geriau statyti grindininį šildymą, nes vandenį nereiks taip kaitinti (užtenka 40c) ir COP aukštesnis. O kaip tada vandenį pasišildyti? Tipo su tenais ar tas pats geoterminis siurblys gali? Kaip čia žmonės daro?Nes nemanau, kad siurblys pirma tarkim į akumuliacinę bačką grindims prišildo (40c), o vėliau į kitą prausimuisi (80c)? Gal kas gaudotes?
Beje, galvoju apie paprastą projektuką:
http://www.gethouse.lt/klasika-comfort

Geoterminis ir vandeni ir grindis šildo. Pats veikimo principas koks nesigilinau, bet pas draugus vienus yra tai žinau..
Su jau paruostais projektais tu atsargiai,  ne vien del konstrukcijos ir medziagu, bet ir dwl pastato 0lio. nezinau kaip ten tiksliai yra, bet kaimynas salia kjr atato irgi paruosta projekta pirko ir duobej dabar pasistate, vargsta, nes nieks pakelt neleido, arba reiketu nauja projekta daryt (arba architekto prasyt kad viska ta pati perbraizytu ir namo statybos leidima gautu normaliam auksti, bet to jie labai nenori daryt). Tiesa jei ten 20€ kadratas, tai panasiai ir architektui sumoketum, +dar apie 300-400 konstruktoriui
P.s. pažiūrėjau projektą namo.. Tai drabužinė labai maža ir žmona keiks, ad nėra kjr daiktų dėt, kambariai irgi nelabai dideli, tai spintų nepristatysi. Mes 8kv darėm drabužinę ir vaikų kambariuos po spintą bus+apačioj viena didelė, ir tai galvoja žmona, kad netilps...
Taip pat ten už statybos leidimą papildomai mokėtum, kad jie gautų, o į architekto kainą tas įeina. Galiu kontaktus duot. Jis ir vidų daro jei norėsit (elektra kur, kur koks jungiklis, kur koks apšvietimas ir pan). Taip pat jei norėsi smart namo, galėsi man atsiųst išplanavimą apšvietimo ir namo, tai paskaičiuočiau tau..

Jo, kad namas mažas - jau supratau. Nors 148 kv.m, bet garažas 35 ir bendro ploto nedaug lieka. Patinka, tik kad viskas kompaktiškai sudėta va pribumbasų, nei namai su visokiais 15kv.m holais ir kolidoriais. Kiek kainuoja architektas? Tarkim, kad padarytų tokį patį tik vos didesnį? +20kv.m maždaug..

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#54 2016-11-13 10:28

Re: Namo statytojų kampelis

Globetrotter rašė:

Zuikis13 rašė:

Ignai, kažkaip užstūmei, kad saulės baterijos ir geoterminis tas pats. Manau, čia tas pats, kas lyginti bybi su pirštu. Mano atveju, panašu, kad smėlis, tai gla neturėtų tekt giliai gręžt. Bus matyt.
p.s. girdėjau, kad jeigu neturi rekuperacinės sistemos, tai namas fuflo smile

rekuperacine vedinimo sistema butina naujos statybos namams, sandarius namus dabar stato, taip kad be jos grybai gali pradeti augt. ir siaip pliusu daug yra ja turint, taip kad itrauk i samata sita reikala butinai zuiki.
jei kas neaisku klausk

Aš ir taip manau. Mano bendradarbis iš savęs "namų ekspertą" stato, mano visas idėjas, kaip į loxo žiūri, o pats namą be rekuperatoriaus pasistatė..  kosmosas.

Neprisijungęs

 
mindaugasz
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Utena
Registravosi: 2011-01-11
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#55 2016-11-13 10:36

Re: Namo statytojų kampelis

Ka sake Ignas del saules batareiku tai tokia sistema dabar kad tu ka pagamina parduodi ir perki tada elektra. Krc esme kad superka brangiau nei parduoda

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#56 2016-11-13 10:47

Re: Namo statytojų kampelis

Zuikis13 rašė:

Globetrotter rašė:

Zuikis13 rašė:

Ignai, kažkaip užstūmei, kad saulės baterijos ir geoterminis tas pats. Manau, čia tas pats, kas lyginti utiutiu su pirštu. Mano atveju, panašu, kad smėlis, tai gla neturėtų tekt giliai gręžt. Bus matyt.
p.s. girdėjau, kad jeigu neturi rekuperacinės sistemos, tai namas fuflo smile

rekuperacine vedinimo sistema butina naujos statybos namams, sandarius namus dabar stato, taip kad be jos grybai gali pradeti augt. ir siaip pliusu daug yra ja turint, taip kad itrauk i samata sita reikala butinai zuiki.
jei kas neaisku klausk

Aš ir taip manau. Mano bendradarbis iš savęs "namų ekspertą" stato, mano visas idėjas, kaip į loxo žiūri, o pats namą be rekuperatoriaus pasistatė..  kosmosas.

Viskas cia ok,be rekuperatoriaus gali prasisukt drasiai,pasidomekit kaip skandinavijoj stato namus...
Lietuvoje isvis kazkokia paliava yra su statybom,reikalavimu iskele dafiga. Pagrinde viskas del eu paramos.
Technologijos turi buti auksciausiam lygmenyje,sertifikatai ir kt. ko nereikalauja kitos eu salys. Zmogus sau statantis nama yra ispraustas smarkiai i biurokratizmo remus,arba yra priverstas visur tepti.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#57 2016-11-13 11:06

Re: Namo statytojų kampelis

Jau nebėr tos varkės, kad elektrą superka brangiau nei parduoda, susigriebė, kad nesąmonę padarė ir panaikino.
Architektai visi skirtingai ima, bet mano duodiu kontaktus ir susitarsi, pasakys kainą. Aš 2500mokėjau. Ir kas patiko, kad daug variantų padarė nesunokėjus nieko, o kiti duoda 3variantus ir daryk ką nori patinka ar nepatinka...
Be rekuperacinės galima išsiverst, bet nematau reikalo, nes tikrai geras dalykas. Tu kai nuošaliai tai mastyt galima, bet mieste atsidarius langus visokių kvapų yik prisileidi ir nešvaraus oro, o rekuperacinė kosmoso nekainuoja

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#58 2016-11-13 13:34

Re: Namo statytojų kampelis

ramas rašė:

Zuikis13 rašė:

Globetrotter rašė:

rekuperacine vedinimo sistema butina naujos statybos namams, sandarius namus dabar stato, taip kad be jos grybai gali pradeti augt. ir siaip pliusu daug yra ja turint, taip kad itrauk i samata sita reikala butinai zuiki.
jei kas neaisku klausk

Aš ir taip manau. Mano bendradarbis iš savęs "namų ekspertą" stato, mano visas idėjas, kaip į loxo žiūri, o pats namą be rekuperatoriaus pasistatė..  kosmosas.

Viskas cia ok,be rekuperatoriaus gali prasisukt drasiai,pasidomekit kaip skandinavijoj stato namus...
Lietuvoje isvis kazkokia paliava yra su statybom,reikalavimu iskele dafiga. Pagrinde viskas del eu paramos.
Technologijos turi buti auksciausiam lygmenyje,sertifikatai ir kt. ko nereikalauja kitos eu salys. Zmogus sau statantis nama yra ispraustas smarkiai i biurokratizmo remus,arba yra priverstas visur tepti.

skandinavijoj gal kokie lietuviai ir stato be rekuperacines, naujos staybos namai visi turi tureti priverstini vedinima pagal istatyma, bent jau norvegijoj taip yra. pats tuom uzsiimu. i jau esamus namus rekuperacine isirengineja absoliuti dauguma aukstesnes nei vidurines klases zmones, o varguoliai aisku kad langa atsidaro ir durniais vadina tuos kurie tai pasidaro...

Paskutinį kartą taisė Globetrotter (2016-11-13 13:38)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#59 2016-11-13 13:55

Re: Namo statytojų kampelis

Čia aš vienas statydamas namą norėčiau, kad rusy būtų bunkeris?

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#60 2016-11-13 13:59

Re: Namo statytojų kampelis

Jeigu paranoja sergi,tai taip,dar ir metalini konteineri gali isigyt,kad miegant jei sudrebetu,tave i ji uzdarytu su svarbiausiom maisto atsargom big_smile
tingiu video ieskot,bet paieskojes rastum.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#61 2016-11-13 14:21

Re: Namo statytojų kampelis

ramas rašė:

Jeigu paranoja sergi,tai taip,dar ir metalini konteineri gali isigyt,kad miegant jei sudrebetu,tave i ji uzdarytu su svarbiausiom maisto atsargom big_smile
tingiu video ieskot,bet paieskojes rastum.

http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2013/09/when-someone-asks-if-I-was-the-one-who-farted.gif

Aš kažkaip net neabejoju, kad rinka tokiam dalykui Lietuvoje tikrai yra. Tik pasiūlos tikriausiai nėra.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#62 2016-11-13 14:29

Re: Namo statytojų kampelis

Bet kokiu atveju namas su rūsiu yra mano svajonė. Kaip bebūtų vyrui norisi turbūt turėt savo urvą. Bandau įsivaizduot: bariukas, geri reklaineriai, didelis TV su gera garso aparatūra ir biliardo stalas. Sveiki atvykę į pirmąją klasę,ponai ir ponios.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#63 2016-11-13 14:37

Re: Namo statytojų kampelis

kaip fizikos destytojui nama is 1k/men pasistatyt? ar ir metha verdi?

Neprisijungęs

 
JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#64 2016-11-13 14:46

Re: Namo statytojų kampelis

Yra planu toki ar panasu i toki statyt, ka manote?
http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-pro … ;garages=2

Paskutinį kartą taisė JayDee (2016-11-13 14:47)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#65 2016-11-13 16:08

Re: Namo statytojų kampelis

JayDee rašė:

Yra planu toki ar panasu i toki statyt, ka manote?
http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-pro … ;garages=2

1.Pirtis name yra bullšitas. Jau geriau pasistatyk tą kupolinę lauke kažkur.
2.Ar pakankamas sklypas kad 1aukšto statyt namą? Nes arba trūks vietos, arba kaip tik įsiteksi, bet aplink jei sklypai yra pasistatys 2aukštų namus ir mes pastoviai šešėlį.. Aš irgi norėjau 1aukšto namo, bet reik labai didelio tam sklypo.
3.Kaip sakiau Zuikiui, geriau pasiimt architektą ir kad jis viską padarytų, gautų leidimą ir t.t., kad nebūtų prikolų su pastato 0liu, neatitikimu A kat. ir t.t.
4. Išplanavimas pusė pimpalo, tik man asmeniškai virtuvė kai toi pačioj patalpoj su svetaine nepatiko, bet čia jau kiekvienam pagal poreikius.

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#66 2016-11-13 19:31

Re: Namo statytojų kampelis

Esu visiskai zalias, bet planuose namas.. 150kvm namui su pilna apdaila (tik be baldu) Siauliuose ir aplink 20km atstumu imanoma i 100t isitekt ? Sklypa turiu.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#67 2016-11-13 19:33

Re: Namo statytojų kampelis

Ignas87 rašė:

JayDee rašė:

Yra planu toki ar panasu i toki statyt, ka manote?
http://www.namoprojektas.lt/lt/namu-pro … ;garages=2

1.Pirtis name yra bullšitas. Jau geriau pasistatyk tą kupolinę lauke kažkur.
2.Ar pakankamas sklypas kad 1aukšto statyt namą? Nes arba trūks vietos, arba kaip tik įsiteksi, bet aplink jei sklypai yra pasistatys 2aukštų namus ir mes pastoviai šešėlį.. Aš irgi norėjau 1aukšto namo, bet reik labai didelio tam sklypo.
3.Kaip sakiau Zuikiui, geriau pasiimt architektą ir kad jis viską padarytų, gautų leidimą ir t.t., kad nebūtų prikolų su pastato 0liu, neatitikimu A kat. ir t.t.
4. Išplanavimas pusė pimpalo, tik man asmeniškai virtuvė kai toi pačioj patalpoj su svetaine nepatiko, bet čia jau kiekvienam pagal poreikius.

kuom, tamstai, pirtis namuose nepatinka?

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#68 2016-11-13 19:34

Re: Namo statytojų kampelis

automatas rašė:

Esu visiskai zalias, bet planuose namas.. 150kvm namui su pilna apdaila (tik be baldu) Siauliuose ir aplink 20km atstumu imanoma i 100t isitekt ? Sklypa turiu.

manau imanoma jeigu dar ir rankos ne kreivos. Tuo labiau statybininku kainos turetu but normalesnes negu Kaune ar Vilniuj.

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#69 2016-11-13 19:37

Re: Namo statytojų kampelis

jutas rašė:

automatas rašė:

Esu visiskai zalias, bet planuose namas.. 150kvm namui su pilna apdaila (tik be baldu) Siauliuose ir aplink 20km atstumu imanoma i 100t isitekt ? Sklypa turiu.

manau imanoma jeigu dar ir rankos ne kreivos. Tuo labiau statybininku kainos turetu but normalesnes negu Kaune ar Vilniuj.

samdyciau tiek darbininkus, tiek vykdytoja, pats neturiu laiko.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#70 2016-11-13 19:41

Re: Namo statytojų kampelis

Niekaip, be sansu.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#71 2016-11-13 20:44

Re: Namo statytojų kampelis

Irgi girdejau, kad pirtis š. Vien del dregmes, nebent rusyje, bet rusys kainuoja. Geriau miegamaji su atskira vonia paimt, kad su zmona vonioj mirkti pries miega. Tokia isvada padariau nors irgi labai pirties norejau.
Automate, viska galima tik priklauso nuo namo konstrukcijos. Pigiausia yra 1a su pakelta mansarda. Pigiausia kvadrato kaina eina. Tada jokiu balkonu ir JOKIU terasu ant garazo ir pan. Ziauri kaina ir ziauriai nepraktiska. Jei sito laikysies tai jau neprapulsi.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#72 2016-11-13 21:01

Re: Namo statytojų kampelis

Taip, dėl drėgmės.. tai lauke geriau pasistatyt.
Už 100k su daline niekaip.. nors jei turi pažįstamų už norm kainą tai gal.. dar žiūrint kiek langų bus, nes pas mane langai tiek pat kainavo kiek ir dėžutę visą pastatyt

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#73 2016-11-13 21:52

Re: Namo statytojų kampelis

as tai sau prisizadejau kad pirksiu tik irengta, statyt nuo nulio ne man, dafiga laiko reikia tureti arba visko paciam moketi, kai dirbi nuo ryto iki vakaro tai kada ka pasidarysi.. , o jeigu samdysi viska tai suma pasidarys nevaiskiska

Neprisijungęs

 
Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#74 2016-11-13 22:17

Re: Namo statytojų kampelis

Ignas99 rašė:

as tai sau prisizadejau kad pirksiu tik irengta, statyt nuo nulio ne man, dafiga laiko reikia tureti arba visko paciam moketi, kai dirbi nuo ryto iki vakaro tai kada ka pasidarysi.. , o jeigu samdysi viska tai suma pasidarys nevaiskiska

Labai teisingas požiūris.

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#75 2016-11-13 22:23

Re: Namo statytojų kampelis

Volframas rašė:

Čia aš vienas statydamas namą norėčiau, kad rusy būtų bunkeris?

Tu ne vienas toks

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net