Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1 2016-11-28 03:26

Venu varikoze

Kas ka zinot? Susidure gal kas?

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2016-11-28 09:59)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2 2016-11-28 09:39

Re: Venu varikoze

Nu cia labiau pas senius sitas dalykas kaip tik issivysto. Ieskok priezasties, nes pasekmiu gydymas tik labai laikinas.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#3 2016-11-28 14:59

Re: Venu varikoze

Sveikas, Fitnesai smile Pas manes tai paveldima ( tiksliau jungiamojo audinio pakitimas, kuris pasireiškia kaip venų varikozė). Jau eina per 3 kartas, vyriškąją liniją. Butent  ant kairės kojos, ant dešinės mažiau,- tas problemas turi mano brolis, mamos brolis, manos tėvas (senelis) ir prosenelis. Dažniausiai tai genetinė priežastis (buvau netgi geneologinį medį susidaręs ). Man pradėjo vystytis viskas apie 12-14 metų ir mažai bendro su amžiumi,- tiek seniai, tiek labai jauni turi arba visai neturi jeigu nėra genetinio polinkio. Atitinkamas darbas - stovimas ar pernelyg intensyvus apkrovimas kojų apatinės dalies (blauzdų) gali paūminti problemą ir matyt irgi gali išsivystyti venų varikozė netgi nesant genetiniam polinkiui - prisipažystu, nežinau. Kompresinės kojinės, bintai tai tik laikinas ir gan nepatogus problemos sprendimas, anksčiau ar vėliau teks viską spresti operacija, t.y. netinkamo venų kamieno pašalinimas. Nes pagal senelį mačiau kuom tai baigiasi jeigu apleisti,- apatinių galūnių trombozė (didesnė tikimybė). Vaistų, gerinančių venų kraujotaką, vartojimas, tokių kaip detraleksas, laikina  išeitis. Man padarė kairės kojos operaciją,- reabilitacija kokius 3 menesius tesėsi kol atsistatė viskas. Pasijutau kaip naujai gimęs,- jokio maudimo nebeliko, ar nuovargio pritūpus smile

Paskutinį kartą taisė enox (2016-11-28 15:03)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4 2016-11-28 15:27

Re: Venu varikoze

Na va matai,o man operacija dare kaires kojos pries 3m ir dabr vel atainaujino. Aiskiai pats tokias salygas sukuriau, po sekancios operacijos priziuresiu jau labai rimtai.. hmm nezinau ar pas mane genetika, nes neesu girdejes,kad kas turetu,o vat man ispuole irgi

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#5 2016-11-28 17:03

Re: Venu varikoze

mano tevui buvo lyg, jei cia kur susidaro kaip kresulys toks, issioperavo ir neatsinaujino, tikiuos nepaveldejau 😂

Neprisijungęs

 
Bull
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-28
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#6 2022-05-25 14:37

Re: Venu varikoze

gal kas girdejot ka apie verikozes operacija lazeriu, radau londone klinika uz viena koja 2000 svaru, gal kas padetu ? nes visgi pinigai ne mazi

Neprisijungęs

 
Bull
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-28
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#7 2022-05-25 14:37

Re: Venu varikoze

p.s. NHS jau eileje laukiu 2metai ir niekas nejuda o koja ypac kaire vakarais jau maudzia

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#8 2022-06-28 14:26

Re: Venu varikoze

Bull rašė:

p.s. NHS jau eileje laukiu 2metai ir niekas nejuda o koja ypac kaire vakarais jau maudzia

Nu man lt kaip ir rases esu 2013 dare, paskui dare Uk kokiais 2017 metais, tai labai paprastai ir greitsi su vietine nejautra, bet deja sudinai padare, liko guzas ir poto tiesiog isprogresyvejo dar labiau. Tada lt 2018m berods nornaliai padare, kainavo lyg 1.3k, bet jau kai sutvarke tai sutvarke, po siai dienai ledas 😃

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net