Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

saulius7
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija-Alytus
Registravosi: 2016-12-04
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#76 2016-12-10 22:21

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

yra irodymas, kad ne feikas

Paskutinį kartą taisė saulius7 (2016-12-10 22:22)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#77 2016-12-10 22:21

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Riestainiukas rašė:

rubizzz rašė:

Neįtikinot nei vienas. Registravimosi meti nesvarbu, wolfo info neaišku iš kur, nebent asmeniškai pažysta, nes jei pagal ft bandyt atsekt, tai nk nereiškia, iš bet kokio fb paimt galiu ir įmest..
Kita vertus, nesiginčiju, gal ir ne feik, bet man dvejonė kilo nuo pat pirmo posto ir kolkas neįtikino niekas atvirkščiai, tai tiesiog lieka klaustukas. Nei už nei prieš. Bet nelabai ir gilinuos, nes paprasčiausiai nerūpi, bile jums smagu įsivaizduot, kad nučiešinšit big_smile

Neturiu tikslo apsimetinėti kažkuo kitu smile

Bičas ant fūros dušmanina,kala eurą, o tu va ero foto užsimetei ir į forumiuką pas vyrus big_smile Įkyrusis mažylis reikia. AGIRDI SENI,NUSIŲSK JAM JOS FOTKĘ big_smile šits geras būtų big_smile

Riestainiukas rašė:

Aizen rašė:

Iš pradžių atėjus naujai vaginai visi dar naiviai tikėjo,kad šita va bus toji -bro with vadžei džei. Ilgainiui tiesiog tapo tradiciniu carnage big_smile #dicksOutForHarambe

Aš išvis net nemaniau,kad čia tokį burbulą išpūsit... smile

Sveika atvykus į k.net big_smile

Paskutinį kartą taisė Aizen (2016-12-10 22:23)

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#78 2016-12-10 22:26

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Riestainiukas rašė:

rubizzz rašė:

Neįtikinot nei vienas. Registravimosi meti nesvarbu, wolfo info neaišku iš kur, nebent asmeniškai pažysta, nes jei pagal ft bandyt atsekt, tai nk nereiškia, iš bet kokio fb paimt galiu ir įmest..
Kita vertus, nesiginčiju, gal ir ne feik, bet man dvejonė kilo nuo pat pirmo posto ir kolkas neįtikino niekas atvirkščiai, tai tiesiog lieka klaustukas. Nei už nei prieš. Bet nelabai ir gilinuos, nes paprasčiausiai nerūpi, bile jums smagu įsivaizduot, kad nučiešinšit big_smile

Neturiu tikslo apsimetinėti kažkuo kitu smile

Gal ir neturi. Bet būna visokių žmonių, kuriems visokie tokie keisti apsimetinėjimai teikia kažkokį nesuvokiamą malonumą. Neskakau, kad čia būtinai feik. Tik išreiškiau abejonę. Šaunu jei suklydau šitoj vietoj.
Dar toks sutapimas, kaip tik tuo metu kai pradėjai rašyt, forumo trolis ir išsigimėlis buvo bane. O jis mėgsta multiacount kurti ir teršti čia, lieti visokias gyvenimo nuoskaudas.
Čia vienas tų retų atvejų, kai belieka džiaugtis, kad galbūt suklydau. Tada belieka pasakyti wellcome. Ir kantrybės. Naujokam jos čia reikia šitame forume.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#79 2016-12-10 22:28

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Visiems cia jos reikia*

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#80 2016-12-10 22:33

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

rubizzz rašė:

[Naujokam jos čia reikia šitame forume.

Kantrybes cia reikia, kur kulturos koeficientas mazesnis nei Seibucio naudingumas Zalgiriui!

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#81 2016-12-10 22:33

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

fitnesas rašė:

Visiems cia jos foto reikia*

Neprisijungęs

 
Riestainiukas
Naujas dalyvis
Vietovė: E
Registravosi: 2015-11-23
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#82 2016-12-10 22:34

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Aizen rašė:

Riestainiukas rašė:

rubizzz rašė:

Neįtikinot nei vienas. Registravimosi meti nesvarbu, wolfo info neaišku iš kur, nebent asmeniškai pažysta, nes jei pagal ft bandyt atsekt, tai nk nereiškia, iš bet kokio fb paimt galiu ir įmest..
Kita vertus, nesiginčiju, gal ir ne feik, bet man dvejonė kilo nuo pat pirmo posto ir kolkas neįtikino niekas atvirkščiai, tai tiesiog lieka klaustukas. Nei už nei prieš. Bet nelabai ir gilinuos, nes paprasčiausiai nerūpi, bile jums smagu įsivaizduot, kad nučiešinšit big_smile

Neturiu tikslo apsimetinėti kažkuo kitu smile

Bičas ant fūros dušmanina,kala eurą, o tu va ero foto užsimetei ir į forumiuką pas vyrus big_smile Įkyrusis mažylis reikia. AGIRDI SENI,NUSIŲSK JAM JOS FOTKĘ big_smile šits geras būtų big_smile

Riestainiukas rašė:

Aizen rašė:

Iš pradžių atėjus naujai vaginai visi dar naiviai tikėjo,kad šita va bus toji -bro with vadžei džei. Ilgainiui tiesiog tapo tradiciniu carnage big_smile #dicksOutForHarambe

Aš išvis net nemaniau,kad čia tokį burbulą išpūsit... smile

Sveika atvykus į k.net big_smile

Apie kokias jūs čia ero foto kalbat? Ne nuoga juk esu. Prie ko čia ta fūra? Ko jūs aplamai knaisiajotės po asmeninį gyvenimą? Aš čia ne tam,kad aptarinėtų su kuo aš gyvenu ir kaip atrodau. Atėjau sporto tikslais. Dauguma juk prašot foto foto,tada kažką patarsim,padėsim,bet gavosi atvirkščiai. Žodžiu,nematau tikslo diskutuoti smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#83 2016-12-10 22:37

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Gerai, dabar prisipažinkit kiek iš jūsų išsisaugojo foto. Just in case big_smile

https://media.giphy.com/media/3o7aTkJH5vly0Zvec8/giphy.gif

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#84 2016-12-10 22:40

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

jazzmatazz rašė:

rubizzz rašė:

[Naujokam jos čia reikia šitame forume.

Kantrybes cia reikia, kur kulturos koeficientas mazesnis nei Seibucio naudingumas Zalgiriui!

Apie tave vapšie čia atskira tema

jazzmatazz rašė:

Riestainiukas

Labas. Smagu kad i buri besmegeniu su kiausiniu baltymu galvose prisijungia jauna ir leisk pabuti drasiu - grazi mergina.

Ko čia sėdi tarp besmegenių. Nuekada tokių nesuprasiu. Valink į geresnių žmonių bendruomenę.
Ps, tokiu pasakymu pats ant savęs užstūmei, nes pats esu dalis šios besmegenių komandos..

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#85 2016-12-10 22:41

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Aizen rašė:

Gerai, dabar prisipažinkit kiek iš jūsų išsisaugojo foto. Just in case big_smile

https://media.giphy.com/media/3o7aTkJH5 … /giphy.gif

Trūks tavo prikolų, kai išplauksi, bet.. Nenoriu kaltinti... Bet ft dingo sad((
lol

Edit, aš išsaugot nespėjau :DDD

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2016-12-10 22:42)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#86 2016-12-10 22:43

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Riestainiukas rašė:

Aizen rašė:

Riestainiukas rašė:

rubizzz rašė:

Neįtikinot nei vienas. Registravimosi meti nesvarbu, wolfo info neaišku iš kur, nebent asmeniškai pažysta, nes jei pagal ft bandyt atsekt, tai nk nereiškia, iš bet kokio fb paimt galiu ir įmest..
Kita vertus, nesiginčiju, gal ir ne feik, bet man dvejonė kilo nuo pat pirmo posto ir kolkas neįtikino niekas atvirkščiai, tai tiesiog lieka klaustukas. Nei už nei prieš. Bet nelabai ir gilinuos, nes paprasčiausiai nerūpi, bile jums smagu įsivaizduot, kad nučiešinšit big_smile

Neturiu tikslo apsimetinėti kažkuo kitu smile

Bičas ant fūros dušmanina,kala eurą, o tu va ero foto užsimetei ir į forumiuką pas vyrus big_smile Įkyrusis mažylis reikia. AGIRDI SENI,NUSIŲSK JAM JOS FOTKĘ big_smile šits geras būtų big_smile

Riestainiukas rašė:


Aš išvis net nemaniau,kad čia tokį burbulą išpūsit... smile

Sveika atvykus į k.net big_smile

Apie kokias jūs čia ero foto kalbat? Ne nuoga juk esu. Prie ko čia ta fūra? Ko jūs aplamai knaisiajotės po asmeninį gyvenimą? Aš čia ne tam,kad aptarinėtų su kuo aš gyvenu ir kaip atrodau. Atėjau sporto tikslais. Dauguma juk prašot foto foto,tada kažką patarsim,padėsim,bet gavosi atvirkščiai. Žodžiu,nematau tikslo diskutuoti smile

As davjau savaite, kokie bus kiti statymai kai kofas aiskeja?

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#87 2016-12-10 22:44

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

rubizzz rašė:

Aizen rašė:

Gerai, dabar prisipažinkit kiek iš jūsų išsisaugojo foto. Just in case big_smile

https://media.giphy.com/media/3o7aTkJH5 … /giphy.gif

Trūks tavo prikolų, kai išplauksi, bet.. Nenoriu kaltinti... Bet ft dingo sad((
lol

Edit, aš išsaugot nespėjau :DDD

Ai nedingo... Mano tel puliuoja. Soris big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#88 2016-12-10 22:46

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

fitnesas rašė:

Riestainiukas rašė:

Aizen rašė:


Bičas ant fūros dušmanina,kala eurą, o tu va ero foto užsimetei ir į forumiuką pas vyrus big_smile Įkyrusis mažylis reikia. AGIRDI SENI,NUSIŲSK JAM JOS FOTKĘ big_smile šits geras būtų big_smile


Sveika atvykus į k.net big_smile

Apie kokias jūs čia ero foto kalbat? Ne nuoga juk esu. Prie ko čia ta fūra? Ko jūs aplamai knaisiajotės po asmeninį gyvenimą? Aš čia ne tam,kad aptarinėtų su kuo aš gyvenu ir kaip atrodau. Atėjau sporto tikslais. Dauguma juk prašot foto foto,tada kažką patarsim,padėsim,bet gavosi atvirkščiai. Žodžiu,nematau tikslo diskutuoti smile

As davjau savaite, kokie bus kiti statymai kai kofas aiskeja?

Aš galvojau po pirmų pasisakymų negryš, bet žiūriu gal pabus porą sav smile ilgiau paliubomu neatlaikys spaudimo

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2016-12-10 22:46)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#89 2016-12-10 22:46

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

fitnesas rašė:

Riestainiukas rašė:

Aizen rašė:


Bičas ant fūros dušmanina,kala eurą, o tu va ero foto užsimetei ir į forumiuką pas vyrus big_smile Įkyrusis mažylis reikia. AGIRDI SENI,NUSIŲSK JAM JOS FOTKĘ big_smile šits geras būtų big_smile


Sveika atvykus į k.net big_smile

Apie kokias jūs čia ero foto kalbat? Ne nuoga juk esu. Prie ko čia ta fūra? Ko jūs aplamai knaisiajotės po asmeninį gyvenimą? Aš čia ne tam,kad aptarinėtų su kuo aš gyvenu ir kaip atrodau. Atėjau sporto tikslais. Dauguma juk prašot foto foto,tada kažką patarsim,padėsim,bet gavosi atvirkščiai. Žodžiu,nematau tikslo diskutuoti smile

As davjau savaite, kokie bus kiti statymai kai kofas aiskeja?

Daugiausia balsų,kad erekcija. Tu davei savaitę, nes PCT big_smile

Edit: rezultatai
http://www.strawpoll.me/11835419/r

Paskutinį kartą taisė Aizen (2016-12-10 22:50)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#90 2016-12-10 22:47

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Hmm

Neprisijungęs

 
Riestainiukas
Naujas dalyvis
Vietovė: E
Registravosi: 2015-11-23
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#91 2016-12-10 22:51

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Nebijokit,niekur aš nedingsiu.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#92 2016-12-10 22:52

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Riestainiukas rašė:

Apie kokias jūs čia ero foto kalbat? Ne nuoga juk esu. Prie ko čia ta fūra? Ko jūs aplamai knaisiajotės po asmeninį gyvenimą? Aš čia ne tam,kad aptarinėtų su kuo aš gyvenu ir kaip atrodau. Atėjau sporto tikslais. Dauguma juk prašot foto foto,tada kažką patarsim,padėsim,bet gavosi atvirkščiai.

Panele, jei nori patarimo, pagalbos ar gero pokalbio (informatyvaus ir naudingo), turi perversti sita foruma ir pati rasti zmogu, kuris tavo manymu yra kompetetingas sioje srityje. Bet tikrai negausi jokios naudos is pati matai ko.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#93 2016-12-10 22:53

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Dabar rimtai, o tu bent karta kazka esi patares? Kazka be rusisku dainu ir filmu,o labiau sporto ar sveikatos linkme

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#94 2016-12-10 22:57

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Riestainiukas rašė:

Nebijokit,niekur aš nedingsiu.

Visos taip sakė smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#95 2016-12-10 22:59

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Tu bent zinai nuo ko prasideda diskusija? Mergina uzdave aiskius pora klausymu. I klausymus yra atsakoma. Tada tavo atsakymas privercia reaguoti kitus. Taip zmones pritaria, neigia, gincijasi. Galop iskyla dar daugiau klausymu. Taip rutuliojasi idomi, informatyvi ir blaivi diskusija. Negi nenoretum, kad net ir nematomi zmones apie tave pagalvotu, kad tikrai pasistengei sugaisti "toki brangu" savo 4 min., laika atsakymui i elementaru klausyma.
O y tavo klausyma atsakau - taip.

Neprisijungęs

 
Riestainiukas
Naujas dalyvis
Vietovė: E
Registravosi: 2015-11-23
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#96 2016-12-10 23:02

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

rubizzz rašė:

Riestainiukas rašė:

Nebijokit,niekur aš nedingsiu.

Visos taip sakė smile

Nesiruošiu čia švaistytis jokiais pažadais. Bet neesu aš silpna. Ir būsiu čia kiek reikės big_smile
skandalas dėl kažkokio apsinuoginusio kūno... Kažinau,trūksta man žodžių smile

Paskutinį kartą taisė Riestainiukas (2016-12-10 23:04)

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#97 2016-12-10 23:05

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

as tikiu, kad uzsilaikys sita ilgiau, kazkokia nuojauta turiu, kai tik atejo big_smile

Neprisijungęs

 
Riestainiukas
Naujas dalyvis
Vietovė: E
Registravosi: 2015-11-23
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#98 2016-12-10 23:07

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Audrius rašė:

as tikiu, kad uzsilaikys sita ilgiau, kazkokia nuojauta turiu, kai tik atejo big_smile

hanteliai

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#99 2016-12-10 23:08

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Riestainiukas rašė:

rubizzz rašė:

Riestainiukas rašė:

Nebijokit,niekur aš nedingsiu.

Visos taip sakė smile

Nesiruošiu čia švaistytis kažkokiais pažadais. Neesu aš silpna. Ir būsiu čia kiek reikės big_smile skandalas dėl kažkokio apsinuoginusio kūno,kažinau,trūksta man žodžių smile

Čia dauguma su padidintais lytinių hormonų kiekiais, pamatę apatinius rūbus eina iš proto. O kai moterį turėję neaiškų kada (jei turėję išvis),tai tik dar labiau juos veda iš proto smile

P.S. ko pm nebeatrašai? big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#100 2016-12-10 23:09

Re: Prisijungiu prie jūsų gretų! Ar priimsit?:)

Riestainiukas rašė:

rubizzz rašė:

Riestainiukas rašė:

Nebijokit,niekur aš nedingsiu.

Visos taip sakė smile

Nesiruošiu čia švaistytis jokiais pažadais. Bet neesu aš silpna. Ir būsiu čia kiek reikės big_smile
skandalas dėl kažkokio apsinuoginusio kūno... Kažinau,trūksta man žodžių smile

Nu ir mldc tada wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net