Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ka7
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-14
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2017-05-14 18:36

Naujas nenaujas;)

Sveiki, esu jaunas pacanas, 21m. Siuo metu svoris 87+-, jau nuo 18metu svyruoja nuo 80 iki 90kg. Didziausias pasiektas svoris - 94kg. Ugis 184cm. Sportuot pradejau 14, intensyviu sportu pradejau uzsiiminet 17. Patyriau sunkia peties trauma, nesportavau visus metus, dabar pradedu po truputi vel isivaziuot. Esu valges metano, vinstrolio, clenotabu. Turejau du "rimtesnius" kursus. Pirmas buvo 250susta+metanas+vinstrolis. Atsistatymui vartojau tamox+clomid. Antras buvo labai panasus, tik kiek ilgesnis nei pirmas. Taigi pradejau sportuot, noriu vel kursuot pradet. Jeigu kam idomu, parasysiu ka esu susipirkes ir kaip zadu naudot. Gal gausiu patarimu, o gal ir kam patart galesiu! Peace.stanga_v_r

Paskutinį kartą taisė ka7 (2017-05-14 18:46)

Neprisijungęs

 
Albertinou
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2016-08-08
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#2 2017-05-15 13:40

Re: Naujas nenaujas;)

Va sitas normalus nevynioja nieko ir sako kas kaip yra is tikro

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net