Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

andrelis13
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-22
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#1 2017-05-28 20:17

Sveiki iskilo klausimas

Sveiki,taigi man 19 metu.Ugis 193.Svoris 94.
Sie metai tikrai buvo labai sunkus,ka turiu omeny tai turejau 3-4 operacijas,pasveikes po ju zadejau pradeti vel gryzti i forma ir uzsimesti per vasara bent 1kg raumens,bet stai ir vel trauma ciurnos raisciu plysimas ta pati koja 3 karta per 3 metus.
Taigi galbut nuvaziavau nuo temos,bet klausimas toks.

Galvoju nusimesti visa bruda visa lasini nuo saves iki mazdaug 86 kg-87 per 2 men mazdaug,o siaip net grc,nes cia bus kokie 2-3kg vandens ir t.t
Tai kaip man reiketu susidaryti plana,po kiek kcal laikyti ? zinau tas visas lenteles ir t.t bet laikiau kcal net neisivaizduoju kiek,kiekviena diena buvo skirtitina ir pasiskaiciuoti tiesiog neimanoma,bet mano galva buvo po daugiau negu 3-4k sudino maisto kcal.

Ar man mesti nzn iki 2500 kcal ar tiesiog bandyti kiekviena sav mazinti nuo 3k po 200 kcal..?

Zodziu dekui uz atsakymus jeigu kas supras ka parasiau

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2 2017-05-29 13:31

Re: Sveiki iskilo klausimas

Kaip mazinsi kcal po 200, jei dabar nezinai kiek tu ju suvartoji ar tai 3 ar tai 4 tukst ?
Bet riebalo tu nelabai atsikratysi vien tik laikydamasis kcal deficito. Butinai reikia cardio.
Savo svori padaugini is 28 ir gauni minimalu reikalinga skaiciu kcal kuriu reikia tau per diena.

Neprisijungęs

 
andrelis13
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-22
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#3 2017-05-29 17:38

Re: Sveiki iskilo klausimas

Mighti rašė:

Kaip mazinsi kcal po 200, jei dabar nezinai kiek tu ju suvartoji ar tai 3 ar tai 4 tukst ?
Bet riebalo tu nelabai atsikratysi vien tik laikydamasis kcal deficito. Butinai reikia cardio.
Savo svori padaugini is 28 ir gauni minimalu reikalinga skaiciu kcal kuriu reikia tau per diena.

Bull utiutiu tavo teorija sita.
Be kardio big_smile tai,kad tas tavo kardio tik padeda tau pagreitinti riebalo deginima,o  kcal deifictas 80 % ar daugiau padaro visa darba.
Paskui tas 28*94 tai cia 2600 kcal ? dafuq is this as gi nejudu lovoj guliu,as tiek vartodavau kaip dar sveikas buvau raumeni augindamas big_smileD zdz bullshit,jau supratau kas kaip,dekui bent uz temos pakelima.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4 2017-05-30 16:38

Re: Sveiki iskilo klausimas

andrelis13 rašė:

Mighti rašė:

Kaip mazinsi kcal po 200, jei dabar nezinai kiek tu ju suvartoji ar tai 3 ar tai 4 tukst ?
Bet riebalo tu nelabai atsikratysi vien tik laikydamasis kcal deficito. Butinai reikia cardio.
Savo svori padaugini is 28 ir gauni minimalu reikalinga skaiciu kcal kuriu reikia tau per diena.

Bull utiutiu tavo teorija sita.
Be kardio big_smile tai,kad tas tavo kardio tik padeda tau pagreitinti riebalo deginima,o  kcal deifictas 80 % ar daugiau padaro visa darba.
Paskui tas 28*94 tai cia 2600 kcal ? dafuq is this as gi nejudu lovoj guliu,as tiek vartodavau kaip dar sveikas buvau raumeni augindamas big_smileD zdz bullshit,jau supratau kas kaip,dekui bent uz temos pakelima.

Kodel skaiciuoji 95 kg?
Riebalui kcal nereikalingi smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net