Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

armenas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-07-05
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2017-07-05 16:19

Sporto klubai Vilniuje su vaikų kambariais?

Sveiki,

Gimus sūnui teko atsisakyti reguliaraus sporto keleriems metams. Bet dabar būtų puiku grįžti į režimą ir vakare pasiėmus vaiką iš darželio, kartu su juo mautį į sporto salę.
Forume ieškojau, bet neradau informacijos apie sporto klubus Vilniuje, kuriuose yra kambariai vaikams palikti kol tėvai sportuoja. Pats pagūglinęs kol kas radau tik du:

Sugihara
Goodlife

Gal kas turite atsiliepimų apie šiuos du? Ir ypač apie tai, kaip ten su tais vaikų kambariais reikalai?
Gal yra dar ir kitų sporto klubų Vilniuje su vaikų kambariais?
Beje, aš vyras, tad sporto klubai be treniruoklių/svarmenų nedomina:)

Iš anksto ačiū!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net