Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mazas1975
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-09-17
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2017-09-24 20:51

Sveiki - kulturistai..(man 42m)

Sveiki.Taigi,kaip iš temos pavadinimo supratote kad man "vasareliu" jau 42-i,"gelažū" gyvenime nesu kilnojas,ir štai po 42m,kažkoki "šriubai" atsisuko kad reikia į štangine nuveiti ( kaip sakoma vieniem po 40-ties,skiriasi,meilužiu susiranda ,ar prasigere ir t.t.),( nerukau-negeriu, kaip sakoma jau atgeriau kaip jaunas buvau big_smile )o man po dukros pasakymo kad pas mane jau "pilvas" atsirado,susigriebiau ir nutariau pirma su mityba pasitvarkyti, šaldytuve pas mane tortai/pyragai ir viskas kas saldu budavo,vienu žodžiu "saldega" kibirais edžiau ir ko pasekoje atsirado 83kg (ugis 180cm),tai nuo š/m kovo 1d. užrišau su saldumynais ir šiuo metu sveriu 72kg ( na maistas nuo kovo1d/ avizines kose/ grikiai / viš.krutineles ir t.t. ( vienu žodziu apie mityba prisiskaiciau tiek prisižiurejau youtubes "Kulturistu" blogeriu ( o ypač rusu-kaip jie ten vienas kita purvais drabsto kuris is ju kietesnis ir t.t..)....Radau viena tik tema šitame forume kam virs http://www.kulturizmas.net/forumas/t6991-metu 40-ties bet ir ji užrakyta...Dar viena beda del mitybos kad dirbu dviem pamainom,viena sav .nuo 5:30-14:30,kita sav 14:30-23:30 ( darbas fiznins,reikia judeti)....
Na "tikslas" kaip jus sakote, butu gerai užsimesti kokius bent 3-5kg raumenu ( nzn,gal sakysite stabdyk "seni" ir slepkis po lapais ir t.t.)
Pirma tai senbuviai gal patarsite del mitybos,kaip butu geriau; šiuo metu maitinuosi taip;
4val:50min - trys virti/kepti kiaušai,100gr aviziniu dribsniu uzpilta virintu 200ml pieno,puse arbatinio šauskto medaus+bananas.
9val;:45min - 100gr ryziu,150-200 viš krutineles.ar jautienos faršo+daržoves
14val: 45min - vadinu MIX'su> 200 liesos varskes/100gr.avizu/300ml lieso pieno/30gr riesutu sviesto/ razinu pusauja/ bananas.
19val - praktiškai tas pats kas ir 9val:45min ( tik ryžiu mažiau)
21-22 val mazyte saujele graikišku riešutu.....
Aciu visiems uz nuomones.
<mazas1975>  ( kaunas )

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#2 2017-09-25 04:58

Re: Sveiki - kulturistai..(man 42m)

Sveikas, kad jau tikslas priaugti svorio tai sek kaip jis sviruoja svarstyklese, nezinia kiek kaloriju tavajam aktyvumui reik per diena.. pavyzdziui kiekviena pirmadieni ryte pasisverk ir stebek kaip svoris pasikeite per savaite. Jei stovi vietoj ar krenta vis didink kaloriju kieki kol savaitinis priaugis bus apie 300-500g, kai sustos kilti ir vel kelk.

Paskutinį kartą taisė beAast (2017-09-25 04:59)

Neprisijungęs

 
mazas1975
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-09-17
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#3 2017-09-25 05:30

Re: Sveiki - kulturistai..(man 42m)

Svori stebiu nuo pat saldumynu užrišimo smile ,kaip ir minejote sveriuosi kas savaite,tai kaip įkalta jau nuo birzelio 1d. 72-73kg...(nu dar į štangine reikia prisiversti pradeti eiti),bet norisi su mityba susiderinti.

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#4 2017-09-25 05:50

Re: Sveiki - kulturistai..(man 42m)

Tai ir puiku. O su stangine dar labiau dides kaloriju poreikis tai siulyciau tuo pat metu pradet eit ir i sale ir damest kaloriju na, o tada belieka laikytis plano,stebet,koreguot..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net