Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#1 2017-11-12 13:49

Bevalgant 2

Laba diena. Esu tinginė amžina naujokė.
Man 27, sveriu apie 64, ūgis apie 171, nuo 2017-11-11 lankau dabartinį Fitclub 24/7 - čia prisistatymui.

Paskutinį kartą normaliai klube buvau sausį arba vasarį, neprisimenu.
Esmė, kad užsidarė Pasimatymas Gym remontams, pabandžiau palankyt Orioną, bet nepatinka man ten administratorės, mašinos nevairuoju, todėl nusprendžiau neit niekur.
Vasarą biškį pavažinėjau riedučiais ir dviračiu, o daugiau auginau masę.

Kai Pasimatymas pagaliau atsidarė, vis ruošiaus grįžt sportuot vėl. Na ruošiaus ir prisiruošiau, vakar buvau pirmą kartą. Iš pradžių pratrepsėjau 15 min prie įėjimo, kol supratau, kad nesusimokėjus per internetą manęs ten niekas neįleis. Tai grįžau namo, sumokėjau, nes banko kodų generatoriaus su savim nesinešioju, ir atėjau vėl, nes man netoli.

Salėj treneriuko nei vieno nebuvo, nes ten kaip suprantu savitarna. Tai nieks man įvadinės programos nepravedė. O aš viską pamiršus, vaikščiojau ten ir nežinojau kaip kas veikia. Aš nuoširdžiai viską buvau pamiršus, neprisiminiau, kokius pratimus krūtinei be štangos galima daryt, o štangos stumdyt nenorėjau, nes gal man pirmam kartui bus per sunku. Treniruolių pristatyta pilna. bet kaip jie veikia nežinau ir nebandžiau. Šiaip įrangos visokios mačiau, įdomu būtų pabandyt, tik gal reik žinot kaip kas naudojama arba kad kas bent pirmą kartą parodytų. Jau ko nemėgstu sporte tai rutinos, kas yra negerai, ją reikia mėgti sporte.

Čia tai, ką dariau vakar: (nereikia p*zdavotis, aš ir pati žinau, kad nesąmonė, tiesiog dariau, ką prisiminiau. Norėjau padaryt full body nuo viršaus į apačią, bet nesugalvojau ką daryt arba treniruoklis koks buvo užimtas, o kito neradau, tai va)

20 min kardio ant slidžių
3x12 plasnojimas į šalis su svareliais po 2 kg
3x12 tricepsui rankos lenkimas sėdint ant suoliuko po vieną svarelį po 2 kg
4x12 įtūpstai - 1 x smite, 3x su hanteliais po 4 kg
4x12 presui kojų tiesimas ant suoliuko
3x12 rankos lenkimas bicepsui su svareliais po 2 kg
4x12 plankai tiesiai po 30 sek.
3x12 plankai šonais po 20 sek. (daugiau neišėjo)
4x12 'atsispaudimai'- 1x ant kilimėlio ant kelienių, 3x stovint nuo kopėtėlių, nes nuo kelienių per sunkiai!!
4x12 troso traukimas už galvos nugarai (atsilaisvino treniruoklis)
4x12 pritūpimai su štangute 10 kg
+tempimai, 5 min ėjimas takeliu

Šiandien man viską skauda. Bet labai smagu grįžt į salę, eisiu gal kokį kardio padaryt. Vis tiek turiu nueit šiandien, nes pamiršau dušo želę ir kempinę duše, gal niekas nepasiėmė ir neišmetė, tai tikiuosi rast.

Kol kas tikslas sugrįžt į sportą, prisimint ką veikti su treniruokliais ir gal biškį numest svorio, nes preso nebesimato visai. Mityba kol kas chaotiška, tai su šituo pažadu tvarkytis.

Paskutinį kartą taisė Pries_miega (2017-11-17 23:28)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#2 2017-11-12 15:22

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Laba diena. Esu tinginė amžina naujokė.
Man 27, sveriu apie 64, ūgis apie 171, krūtinės dydis D, nuo 2017-11-11 lankau dabartinį Fitclub 24/7 - čia prisistatymui.

Paskutinį kartą normaliai klube buvau sausį arba vasarį, neprisimenu.
Esmė, kad užsidarė Pasimatymas Gym remontams, pabandžiau palankyt Orioną, bet nepatinka man ten administratorės, mašinos nevairuoju, todėl nusprendžiau neit niekur.
Vasarą biškį pavažinėjau riedučiais ir dviračiu, o daugiau auginau masę.

Kai Pasimatymas pagaliau atsidarė, vis ruošiaus grįžt sportuot vėl. Na ruošiaus ir prisiruošiau, vakar buvau pirmą kartą. Iš pradžių pratrepsėjau 15 min prie įėjimo, kol supratau, kad nesusimokėjus per internetą manęs ten niekas neįleis. Tai grįžau namo, sumokėjau, nes banko kodų generatoriaus su savim nesinešioju, ir atėjau vėl, nes man netoli.

Salėj treneriuko nei vieno nebuvo, nes ten kaip suprantu savitarna. Tai nieks man įvadinės programos nepravedė. O aš viską pamiršus, vaikščiojau ten ir nežinojau kaip kas veikia. Aš nuoširdžiai viską buvau pamiršus, neprisiminiau, kokius pratimus krūtinei be štangos galima daryt, o štangos stumdyt nenorėjau, nes gal man pirmam kartui bus per sunku. Treniruolių pristatyta pilna. bet kaip jie veikia nežinau ir nebandžiau. Šiaip įrangos visokios mačiau, įdomu būtų pabandyt, tik gal reik žinot kaip kas naudojama arba kad kas bent pirmą kartą parodytų. Jau ko nemėgstu sporte tai rutinos, kas yra negerai, ją reikia mėgti sporte.

Čia tai, ką dariau vakar: (nereikia p*zdavotis, aš ir pati žinau, kad nesąmonė, tiesiog dariau, ką prisiminiau. Norėjau padaryt full body nuo viršaus į apačią, bet nesugalvojau ką daryt arba treniruoklis koks buvo užimtas, o kito neradau, tai va)

20 min kardio ant slidžių
3x12 plasnojimas į šalis su svareliais po 2 kg
3x12 tricepsui rankos lenkimas sėdint ant suoliuko po vieną svarelį po 2 kg
4x12 įtūpstai - 1 x smite, 3x su hanteliais po 4 kg
4x12 presui kojų tiesimas ant suoliuko
3x12 rankos lenkimas bicepsui su svareliais po 2 kg
4x12 plankai tiesiai po 30 sek.
3x12 plankai šonais po 20 sek. (daugiau neišėjo)
4x12 'atsispaudimai'- 1x ant kilimėlio ant kelienių, 3x stovint nuo kopėtėlių, nes nuo kelienių per sunkiai!!
4x12 troso traukimas už galvos nugarai (atsilaisvino treniruoklis)
4x12 pritūpimai su štangute 10 kg
+tempimai, 5 min ėjimas takeliu

Šiandien man viską skauda. Bet labai smagu grįžt į salę, eisiu gal kokį kardio padaryt. Vis tiek turiu nueit šiandien, nes pamiršau dušo želę ir kempinę duše, gal niekas nepasiėmė ir neišmetė, tai tikiuosi rast.

Kol kas tikslas sugrįžt į sportą, prisimint ką veikti su treniruokliais ir gal biškį numest svorio, nes preso nebesimato visai. Mityba kol kas chaotiška, tai su šituo pažadu tvarkytis.

niekas?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3 2017-11-12 15:24

Re: Bevalgant 2

https://media.tenor.com/images/ffc13fce77b6382023968b8518cb0c49/tenor.gif

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#4 2017-11-12 15:37

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Laba diena. Esu tinginė amžina naujokė.
Man 27, sveriu apie 64, ūgis apie 171, krūtinės dydis D, nuo 2017-11-11 lankau dabartinį Fitclub 24/7 - čia prisistatymui.

Paskutinį kartą normaliai klube buvau sausį arba vasarį, neprisimenu.
Esmė, kad užsidarė Pasimatymas Gym remontams, pabandžiau palankyt Orioną, bet nepatinka man ten administratorės, mašinos nevairuoju, todėl nusprendžiau neit niekur.
Vasarą biškį pavažinėjau riedučiais ir dviračiu, o daugiau auginau masę.

Kai Pasimatymas pagaliau atsidarė, vis ruošiaus grįžt sportuot vėl. Na ruošiaus ir prisiruošiau, vakar buvau pirmą kartą. Iš pradžių pratrepsėjau 15 min prie įėjimo, kol supratau, kad nesusimokėjus per internetą manęs ten niekas neįleis. Tai grįžau namo, sumokėjau, nes banko kodų generatoriaus su savim nesinešioju, ir atėjau vėl, nes man netoli.

Salėj treneriuko nei vieno nebuvo, nes ten kaip suprantu savitarna. Tai nieks man įvadinės programos nepravedė. O aš viską pamiršus, vaikščiojau ten ir nežinojau kaip kas veikia. Aš nuoširdžiai viską buvau pamiršus, neprisiminiau, kokius pratimus krūtinei be štangos galima daryt, o štangos stumdyt nenorėjau, nes gal man pirmam kartui bus per sunku. Treniruolių pristatyta pilna. bet kaip jie veikia nežinau ir nebandžiau. Šiaip įrangos visokios mačiau, įdomu būtų pabandyt, tik gal reik žinot kaip kas naudojama arba kad kas bent pirmą kartą parodytų. Jau ko nemėgstu sporte tai rutinos, kas yra negerai, ją reikia mėgti sporte.

Čia tai, ką dariau vakar: (nereikia p*zdavotis, aš ir pati žinau, kad nesąmonė, tiesiog dariau, ką prisiminiau. Norėjau padaryt full body nuo viršaus į apačią, bet nesugalvojau ką daryt arba treniruoklis koks buvo užimtas, o kito neradau, tai va)

20 min kardio ant slidžių
3x12 plasnojimas į šalis su svareliais po 2 kg
3x12 tricepsui rankos lenkimas sėdint ant suoliuko po vieną svarelį po 2 kg
4x12 įtūpstai - 1 x smite, 3x su hanteliais po 4 kg
4x12 presui kojų tiesimas ant suoliuko
3x12 rankos lenkimas bicepsui su svareliais po 2 kg
4x12 plankai tiesiai po 30 sek.
3x12 plankai šonais po 20 sek. (daugiau neišėjo)
4x12 'atsispaudimai'- 1x ant kilimėlio ant kelienių, 3x stovint nuo kopėtėlių, nes nuo kelienių per sunkiai!!
4x12 troso traukimas už galvos nugarai (atsilaisvino treniruoklis)
4x12 pritūpimai su štangute 10 kg
+tempimai, 5 min ėjimas takeliu

Šiandien man viską skauda. Bet labai smagu grįžt į salę, eisiu gal kokį kardio padaryt. Vis tiek turiu nueit šiandien, nes pamiršau dušo želę ir kempinę duše, gal niekas nepasiėmė ir neišmetė, tai tikiuosi rast.

Kol kas tikslas sugrįžt į sportą, prisimint ką veikti su treniruokliais ir gal biškį numest svorio, nes preso nebesimato visai. Mityba kol kas chaotiška, tai su šituo pažadu tvarkytis.

toki,kai avatare?nu nebuciau cia offtopic rases,bet kadangi jau pati pabrezei dydi,tai pati kalta

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#5 2017-11-12 15:39

Re: Bevalgant 2

Nelabai suprantu kaip tu ten vakar įėjai, juk reikia pirmą kartą nueiti, kai dirba administracija, kad tavo piršto antspaudą nuskaitytų, o ji dirba tik darbo dienomis big_smile

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#6 2017-11-12 15:49

Re: Bevalgant 2

Aciu kazkam uz avatara, geresnio nebuciau sugalvojus.

Vakar iejau nes kai registruojies per savitarna vietoj nuskaito pirsta ir iskart esi registruotas. Idomu ar administracija zino.

Siandien:

40 min kardio ant slidziu
Tempimo pratimai

P.s. zele ir kempine radau, tikiuos nieks nenaudojo.

Kas lankot, kuri treneri/e rekomenduotumet, kad pravestu programa? Tik ne Mariu.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#7 2017-11-12 16:06

Re: Bevalgant 2

Greičiausiai patobulino sistemą, nes kai aš ėjau reikėjo pirma jiems prisistatyti big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#8 2017-11-12 16:33

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Aciu kazkam uz avatara, geresnio nebuciau sugalvojus.

Vakar iejau nes kai registruojies per savitarna vietoj nuskaito pirsta ir iskart esi registruotas. Idomu ar administracija zino.

Siandien:

40 min kardio ant slidziu
Tempimo pratimai

P.s. zele ir kempine radau, tikiuos nieks nenaudojo.

Kas lankot, kuri treneri/e rekomenduotumet, kad pravestu programa? Tik ne Mariu.

Kuo tau Marius netinka?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9 2017-11-12 16:42

Re: Bevalgant 2

Arba gali vietiniu kas Kaune paprasyt padet...

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#10 2017-11-12 16:46

Re: Bevalgant 2

Ne jis man, o as jam smile

Per daug matytas veidas, geda ivadines programos prasyt.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#11 2017-11-12 16:47

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Ne jis man, o as jam smile

Per daug matytas veidas, geda ivadines programos prasyt.

Buvęs?

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#12 2017-11-12 16:47

Re: Bevalgant 2

As fite sportuoju prieik paklausk padesiu smile

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#13 2017-11-12 16:52

Re: Bevalgant 2

Siandien valgau:

Keptas vistos krutinele
Vakaryksciai ryziai su soja
Saldytos darzoves
Pomela irgi valgysiu paskui

https://s8.postimg.org/g32o9krq9/20171112_164422.jpg

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#14 2017-11-12 16:53

Re: Bevalgant 2

Aizen, ne, sportavau as Pasimatyme ilga laika po kelis kartus. Ateidavau vis pametus sena kortele.

Building, kabi ant sienos prie treneriu? As labai blogai atsimenu veidus, tai tikrai nepazinsiu.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#15 2017-11-12 16:59

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Aizen, ne, sportavau as Pasimatyme ilga laika po kelis kartus. Ateidavau vis pametus sena kortele.

Building, kabi ant sienos prie treneriu? As labai blogai atsimenu veidus, tai tikrai nepazinsiu.

Nekabesiu as ten, dirbu individualiai:)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#16 2017-11-12 17:00

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Aizen, ne, sportavau as Pasimatyme ilga laika po kelis kartus. Ateidavau vis pametus sena kortele.

Building, kabi ant sienos prie treneriu? As labai blogai atsimenu veidus, tai tikrai nepazinsiu.

Šiaip, jeigu krūtinės dydis D, tai manau ir bloodyzero apsiimtų tave pamokyt

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#17 2017-11-12 17:49

Re: Bevalgant 2

Kavioras rašė:

Pries_miega rašė:

Aizen, ne, sportavau as Pasimatyme ilga laika po kelis kartus. Ateidavau vis pametus sena kortele.

Building, kabi ant sienos prie treneriu? As labai blogai atsimenu veidus, tai tikrai nepazinsiu.

Šiaip, jeigu krūtinės dydis D, tai manau ir bloodyzero apsiimtų tave pamokyt

Daug kas padetu. Kazkaip kokiam no name naujokui biciukui nelabai kas skuba padet ir i trenerius siulytis, o cia ziurek jau kiek asmenines treniruotas besiulanciu big_smile jau ir bildingas pasiruoses ir bloodis uzuominas meto. Dar pora dienu, dar kas atsiras big_smile
Ps, pries miega, atsimenu kad lankydavais cia anksciau, sveika sugryzus smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#18 2017-11-12 17:55

Re: Bevalgant 2

rubizzz rašė:

Kavioras rašė:

Pries_miega rašė:

Aizen, ne, sportavau as Pasimatyme ilga laika po kelis kartus. Ateidavau vis pametus sena kortele.

Building, kabi ant sienos prie treneriu? As labai blogai atsimenu veidus, tai tikrai nepazinsiu.

Šiaip, jeigu krūtinės dydis D, tai manau ir bloodyzero apsiimtų tave pamokyt

Daug kas padetu. Kazkaip kokiam no name naujokui biciukui nelabai kas skuba padet ir i trenerius siulytis, o cia ziurek jau kiek asmenines treniruotas besiulanciu big_smile jau ir bildingas pasiruoses ir bloodis uzuominas meto. Dar pora dienu, dar kas atsiras big_smile
Ps, pries miega, atsimenu kad lankydavais cia anksciau, sveika sugryzus smile

Ka zinau. Kas papraso visiems normaliai padedu.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#19 2017-11-12 19:03

Re: Bevalgant 2

Aizen rašė:

Pries_miega rašė:

Ne jis man, o as jam smile

Per daug matytas veidas, geda ivadines programos prasyt.

Buvęs?

Uz DD ima per treniruotes tai jau uzkniso

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#20 2017-11-12 20:07

Re: Bevalgant 2

As salei kai sportuoju visad visiem padedu nesvarbu vaikinas mergina mazas didelis nera skirtumo smile matai grybauja pataisau pamokini, man nesunku

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#21 2017-11-12 20:31

Re: Bevalgant 2

Building rašė:

As salei kai sportuoju visad visiem padedu nesvarbu vaikinas mergina mazas didelis nera skirtumo smile matai grybauja pataisau pamokini, man nesunku

tikras robinas hoodas

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#22 2017-11-12 20:35

Re: Bevalgant 2

Garmus rašė:

Building rašė:

As salei kai sportuoju visad visiem padedu nesvarbu vaikinas mergina mazas didelis nera skirtumo smile matai grybauja pataisau pamokini, man nesunku

tikras robinas hoodas

HooDDas

Paskutinį kartą taisė BloodyZero (2017-11-12 20:35)

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#23 2017-11-12 21:41

Re: Bevalgant 2

Imesk pora trenkiu logu, kada jau sportuosi pagal rimtu trenerio [gal net is cia] sudaryta programa - labai smalsu.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#24 2017-11-12 21:53

Re: Bevalgant 2

Aš ir galiu programą sudaryt..  Jei reiks parašyk.  Pjrma nemokamai

Neprisijungęs

 
As_niekas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-07
Žinutės: 209
Atsiliepimai: 0

#25 2017-11-12 22:10

Re: Bevalgant 2

ten yra kitas plikas toks fitclube, neblogas treneriukas, ne Marius, tai rekomenduočiau

Paskutinį kartą taisė As_niekas (2017-11-12 22:11)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net