Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#51 2017-11-17 19:01

Re: Baby born

Volframas rašė:

igndnp rašė:

6 truputį punktas su 3 pas tave nedraugauja=) bet aš tam požiūriui pritariu.  Ir vaiko nekrikštyjau ir nekrikštysiu.  Nors daug kas spaudžia tą padaryt,  tipo šventė, vaikas krikšto tėvus turės ir pan...
Taip pat buvo negrą pamatęs mieste, tai ir sakiau,  kad čia negras,  o ne joks utiutiu juodaodis. Iš vaikystęs juk :
Ten kur teka upė nilas,  ten gyvena krokodilas,  krokodilas išsižiojo ir nukando negrui koją.
Taip pat kai pamatys pederastus,  tai ir pasakysiu,  kad pederastai,  o ne kokie gėjai ar homoseksualai.  Nes tų neatskirsi nuo kitų,  o demonstruojas ir reiškias utiutiu.

O šiaip nieks neišmokins vaikų augint,  tik gali patart tai,  kas iš patirties jiems padėjo,  bet nebūtinai padės tau.

O duosi vaikui stopkę vodžiaros įutiutiu per antrą gimtadienį?

Tai jam jau 2m buvo.  Vodiaros ne,  nors kiti nuo metų truputį duoda,  kad geriau miegotų..  Aš tik alaus esu davęs paragaut,  bet nelabai patiko.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#52 2017-11-17 19:12

Re: Baby born

igndnp rašė:

Volframas rašė:

igndnp rašė:

6 truputį punktas su 3 pas tave nedraugauja=) bet aš tam požiūriui pritariu.  Ir vaiko nekrikštyjau ir nekrikštysiu.  Nors daug kas spaudžia tą padaryt,  tipo šventė, vaikas krikšto tėvus turės ir pan...
Taip pat buvo negrą pamatęs mieste, tai ir sakiau,  kad čia negras,  o ne joks bl juodaodis. Iš vaikystęs juk :
Ten kur teka upė nilas,  ten gyvena krokodilas,  krokodilas išsižiojo ir nukando negrui koją.
Taip pat kai pamatys pederastus,  tai ir pasakysiu,  kad pederastai,  o ne kokie gėjai ar homoseksualai.  Nes tų neatskirsi nuo kitų,  o demonstruojas ir reiškias pydarai.

O šiaip nieks neišmokins vaikų augint,  tik gali patart tai,  kas iš patirties jiems padėjo,  bet nebūtinai padės tau.

O duosi vaikui stopkę vodžiaros įpist per antrą gimtadienį?

Tai jam jau 2m buvo.  Vodiaros ne,  nors kiti nuo metų truputį duoda,  kad geriau miegotų..  Aš tik alaus esu davęs paragaut,  bet nelabai patiko.

Tai gal kaimyno? big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#53 2017-11-17 19:36

Re: Baby born

tiesiog vaikam dažnai būna, kad gazuoti gėrimai nepatinka.  Bus 8metai kokie manau viskas normaliai bus

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#54 2017-11-17 19:39

Re: Baby born

Ignai, kiek metu buvai, kai pats pirma karta pripisai? Ir ar sunui leisi gerti alko kiek nores, jei prigausi kokiu 12 metu girta?

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#55 2017-11-17 19:45

Re: Baby born

Jeigu vaikas butu girtas 12 metu tai ispilti jam kaili taip su dirzu kad mazai nepasirodytu. Senosios mokyklos auklejimas yra efektyviau ir geriau nei siu dienu marazmai.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#56 2017-11-17 20:02

Re: Baby born

kai vaikui nedrausi ir leisi jam su tėvais šiek tiek išgert tai viskas ok bus.  Man buvo gal 11 kai kominį mokyklos pavaduotoja namo parvedė,  bet po to karto nebenorėjau iki komos lakt,  ir nelakiau kol į vilnių nepersikėliau vienas gyvent..

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#57 2017-11-17 23:42

Re: Baby born

Trukt už vadžių vėl iš pradžių 😁

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#58 2017-11-17 23:53

Re: Baby born

jazzmatazz rašė:

Fitnesai

Vaikas, kaip ten bebūtų yra didele dalis to, del ko tu ir esi zmogus. Zmones daznai sako kad vaiku nereikia. Zinoma, zmoniu prioritetai skirtingi ir asmeniskai as esu is tu, kurie nesureiksmina pacio vaiko gimimo ir motinos vaidmens taip kaip ta perdetai daro dauguma.
Bet kai aplinkui pasaulyje tiek daug atbrosu ir kvailiu, tai norisi bent viena gera ir paciam uzsiauginti. Todel sveikinu tave ir dziaugiuosi nes tu protingas vyras su teisingomis vertybemis. Taciau duosiu tau patarimu kurie labai pravers.

1. Leisk vaikui zaisti lauke, purve, baloje ir šūde. Leisk jam zaisti prisimindamas savo vaikyste. Leisk jam purvintis. Tai uzaugina stipru imuniteta.

2. Dabar as geriu horn diesel...85 centai be taros. Nepirkit, tikrai neskanus.

3. Augink vaika ir auklek ji pagal savo poziuri, pagal savo norus, pagal savo isitikinimus nes jis tavo. Jokia kita boba ar vyras neturi tau dalinti patarimu. Na tas galioja ir man. Jis tavo kūrinys su tavo akutemis ir mazutemis rankutemis. Skirk jam laiko, klausykis jo net tada kaijis nesneka nes jis nemoka dar to daryti.

4. Auginti vaika nera sunkus darbas todel nepervertink to. Vaikelio mama daznai ta prikis, ir jeigu uzlipsi ant to greblio tai niekada neleis tau ji nuo jo nulipti.

5. Netapk tuo vyrukuris pasidarys boba ir snekes tik apie vaikus. Nedek nuotrauka i feisbukus nes niekam tavo vaikas neidomus. Atsimink visa gyvenima kad tai tik tavo vaikas. Kitiems nusispjauti.

6. Nemokink vaiko eiti i baznycia ir tiketi visais sitais šūdais.

Gerai parasei. Bent viena karta as esu tau dekingas uz sia gera rasliava nykstys !

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#59 2017-11-18 00:41

Re: Baby born

igndnp rašė:

kai vaikui nedrausi ir leisi jam su tėvais šiek tiek išgert tai viskas ok bus.  Man buvo gal 11 kai kominį mokyklos pavaduotoja namo parvedė,  bet po to karto nebenorėjau iki komos lakt,  ir nelakiau kol į vilnių nepersikėliau vienas gyvent..

o tai toleruosi toki vaiko elgesi ar ne? big_smile nu jei reguliariai prades savaitgaliais pvz nuo 14? big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#60 2017-11-18 13:47

Re: Baby born

Audrius rašė:

igndnp rašė:

kai vaikui nedrausi ir leisi jam su tėvais šiek tiek išgert tai viskas ok bus.  Man buvo gal 11 kai kominį mokyklos pavaduotoja namo parvedė,  bet po to karto nebenorėjau iki komos lakt,  ir nelakiau kol į vilnių nepersikėliau vienas gyvent..

o tai toleruosi toki vaiko elgesi ar ne? big_smile nu jei reguliariai prades savaitgaliais pvz nuo 14? big_smile

Jei savaitgaliais ar penktadieniais tokio amžiaus kaip aš porąalaus išgers tai nieko tokio.  Jei pripis iki komos tokių metų tai rimtai pasišnekėsiu.  Bet 99proc kad taip nebus.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#61 2017-11-18 14:56

Re: Baby born

Ar vaika galima ir iki keleriu metu galima musti? Kalbu apie auklejima dirzu. Kad moteri galima musti taifaktas bet kaipsu vaiki?

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#62 2017-11-18 16:40

Re: Baby born

jazzmatazz rašė:

Ar vaika galima ir iki keleriu metu galima musti? Kalbu apie auklejima dirzu. Kad moteri galima musti taifaktas bet kaipsu vaiki?

Aš prieš. Ypač iki tokių metų. Iki tokių metų jei vaikas kažką ne taip daro, tai pačiam jau reiktų užsivažiuot, o ne vaikui. Ir šiaip tas padėtų manau kokių 8-10m vaikui, paskui jau efektyvesnių daug būdų galima rast. Bet kiekvienas savaip auklėja.

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#63 2017-11-18 16:51

Re: Baby born

jo cia kaip kokiam vaikui, ne visiem pabarimai ir moralai padeda hmm  musa - vadinasi myli ir nori geru zmogumi uzaugint big_smile pats vaikystej ne kart esu dirzo gaves nuo tevo ir tikrai zinodavau uz ka gaunu ir tu paciu bjaurysciu nebedarydavau

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#64 2017-11-20 12:41

Re: Baby born

igndnp rašė:

Volframas rašė:

igndnp rašė:

6 truputį punktas su 3 pas tave nedraugauja=) bet aš tam požiūriui pritariu.  Ir vaiko nekrikštyjau ir nekrikštysiu.  Nors daug kas spaudžia tą padaryt,  tipo šventė, vaikas krikšto tėvus turės ir pan...
Taip pat buvo negrą pamatęs mieste, tai ir sakiau,  kad čia negras,  o ne joks utiutiu juodaodis. Iš vaikystęs juk :
Ten kur teka upė nilas,  ten gyvena krokodilas,  krokodilas išsižiojo ir nukando negrui koją.
Taip pat kai pamatys pederastus,  tai ir pasakysiu,  kad pederastai,  o ne kokie gėjai ar homoseksualai.  Nes tų neatskirsi nuo kitų,  o demonstruojas ir reiškias utiutiu.

O šiaip nieks neišmokins vaikų augint,  tik gali patart tai,  kas iš patirties jiems padėjo,  bet nebūtinai padės tau.

O duosi vaikui stopkę vodžiaros įutiutiu per antrą gimtadienį?

Tai jam jau 2m buvo.  Vodiaros ne,  nors kiti nuo metų truputį duoda,  kad geriau miegotų..  Aš tik alaus esu davęs paragaut,  bet nelabai patiko.

Negalima vaikams alkoholio visai.

Paskutinį kartą taisė Mighti (2017-11-20 12:50)

Neprisijungęs

 
Albertinou
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2016-08-08
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#65 2017-11-20 14:32

Re: Baby born

jazzmatazz rašė:

Fitnesai
3. Augink vaika ir auklek ji pagal savo poziuri, pagal savo norus, pagal savo isitikinimus nes jis tavo. Jokia kita boba ar vyras neturi tau dalinti patarimu. Na tas galioja ir man. Jis tavo kūrinys su tavo akutemis ir mazutemis rankutemis. Skirk jam laiko, klausykis jo net tada kaijis nesneka nes jis nemoka dar to daryti.

Britaino vaikas plokscioj zemej gyvens.... Damn dumbom

Paskutinį kartą taisė Albertinou (2017-11-20 14:32)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#66 2017-11-20 14:36

Re: Baby born

Albertinou rašė:

jazzmatazz rašė:

Fitnesai
3. Augink vaika ir auklek ji pagal savo poziuri, pagal savo norus, pagal savo isitikinimus nes jis tavo. Jokia kita boba ar vyras neturi tau dalinti patarimu. Na tas galioja ir man. Jis tavo kūrinys su tavo akutemis ir mazutemis rankutemis. Skirk jam laiko, klausykis jo net tada kaijis nesneka nes jis nemoka dar to daryti.

Britaino vaikas plokscioj zemej gyvens.... Damn dumbom

Numirs nuo diabeto tas britainas jau neuzilgo, jei ne nuo diabeto tai nuo lakios fantazijos. Kasdiena po nauja liga susigalvoja big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#67 2017-11-20 14:37

Re: Baby born

Tai va as vis dar laukiu, data gimimo pagal daktarus turejo buti uzvakar. Deja kol kas dar ramiai laukiam smile

Neprisijungęs

 
TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#68 2017-11-20 16:43

Re: Baby born

fitnesas rašė:

Tai va as vis dar laukiu, data gimimo pagal daktarus turejo buti uzvakar. Deja kol kas dar ramiai laukiam smile

matyt labai gerai mamos pilve jaucias, nenori dar lyst lauk big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#69 2017-11-20 16:45

Re: Baby born

TITANAS rašė:

fitnesas rašė:

Tai va as vis dar laukiu, data gimimo pagal daktarus turejo buti uzvakar. Deja kol kas dar ramiai laukiam smile

matyt labai gerai mamos pilve jaucias, nenori dar lyst lauk big_smile

Tai jo cia 100% big_smile daktare net sake maniskei,kad judetu daug net pritupimus daryt liepe, ale uzknis ji ten ir nores list i lauka big_smile o sake kol gulesi ramiai ant sofos tol ir jis gules patogiai big_smile

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#70 2017-11-20 22:35

Re: Baby born

Cia matau daug kas pasisako uz auklejima dirzu. Na, turbut daug kas priklauso nuo paties vaiko, jo charakterio, net nzn. Pats vaiku neturiu dar bet is savo vaikystes atsimenu kaip gaudavau dirzo ir nei velnio tas nepadejo man. Kaip tik maistaudavau ir net sukure tam tikra emocini atotruki nuo tevu. Zodziu nenoriu per giliai kapstyt, bet grynai mano asmeniniu atveju tas dirzas tik neigiamus dalykus dave ir tikrai savo vaiku tokiais budais neaukleciau. smile

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2017-11-20 22:36)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#71 2017-11-20 23:47

Re: Baby born

siluetaz rašė:

Cia matau daug kas pasisako uz auklejima dirzu. Na, turbut daug kas priklauso nuo paties vaiko, jo charakterio, net nzn. Pats vaiku neturiu dar bet is savo vaikystes atsimenu kaip gaudavau dirzo ir nei velnio tas nepadejo man. Kaip tik maistaudavau ir net sukure tam tikra emocini atotruki nuo tevu. Zodziu nenoriu per giliai kapstyt, bet grynai mano asmeniniu atveju tas dirzas tik neigiamus dalykus dave ir tikrai savo vaiku tokiais budais neaukleciau. smile

Dauguma čia 1 pagal tave?  Aš irgi ne už...

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#72 2017-11-21 00:12

Re: Baby born

Mighti rašė:

igndnp rašė:

Volframas rašė:


O duosi vaikui stopkę vodžiaros įutiutiu per antrą gimtadienį?

Tai jam jau 2m buvo.  Vodiaros ne,  nors kiti nuo metų truputį duoda,  kad geriau miegotų..  Aš tik alaus esu davęs paragaut,  bet nelabai patiko.

Negalima vaikams alkoholio visai.

Vaikų turi ? Iš kur žinai ? Kas taip sakė?... Gyvenkit pagal tai, kaip veikia gyvenimas jums, o ne savo gyvenimą kitiem kiškit. čia tinka absoliučiai visiem absoliučiai betkokioj situacijoj. Negalima, nedaryk, taip anaip.. Taip ir išauga paskui visokie mighty.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#73 2017-11-21 00:19

Re: Baby born

siluetaz rašė:

Cia matau daug kas pasisako uz auklejima dirzu. Na, turbut daug kas priklauso nuo paties vaiko, jo charakterio, net nzn. Pats vaiku neturiu dar bet is savo vaikystes atsimenu kaip gaudavau dirzo ir nei velnio tas nepadejo man. Kaip tik maistaudavau ir net sukure tam tikra emocini atotruki nuo tevu. Zodziu nenoriu per giliai kapstyt, bet grynai mano asmeniniu atveju tas dirzas tik neigiamus dalykus dave ir tikrai savo vaiku tokiais budais neaukleciau. smile

Mazai gaudavai smile as pamenu kai gaudavau tai melynas visas vaiksciodavau, yra sonkouliai luze, nepaejes esu, ir tt. Ir ka? Isauklejo smile o buvau velniu priedes

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#74 2017-11-21 00:24

Re: Baby born

:DDDD tai cia visi esam gave, bet utiutiu, kad sonkauliai luze, Tau cia normalu? mustum ir savo vaika taip??

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#75 2017-11-21 00:36

Re: Baby born

big_smile nu čia pz/ big_smile Nepaeidavai, šonkauliai lūžę, bet išauklėdavo ?big_smile utiutiu tie tai per silpni buvo, kur į šulinį sumetė, kad išgyventų... vadinas nu kam ir reik... big_smile
utiutiu utiutiu,,,, Na galima būtų užvažiuot kartais kai yra už ką ir žino už ką, bet aš kitais principais vadovaučiaus... Ir tas užvažiavimas ne visus vienodai veikia.,,

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net