Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kosmosas55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2018-02-02 13:51

Masės auginimas ir kardio

Sveiki, eilinį kartą vėl pradėjau sportuoti. Tikiuosi paskutinį smile. Pirmą kartą jaučiuosi užsikabinęs ir keliuosi į treniruotė 6ą ryto, nors anksčiau 7.30 atsikelti į darbą būdavo sunkiausias dalykas pasaulyje. Nu ne tame esmė..

Esmė ta, kad sportuoju norėdamas priaugti svorio, bet ne lašinių, o kokybiškos masės ir geriau atrodyti, tuo pačiu ir jaustis. Esu 188cm ir pradėjęs sportuoti svėriau 80kg. Dabar sveriu 84 kg. Valgau daug. Problema tame, kad ant pilvo nei nepastebėjau, kad pradėjo formuotis "mazolis".

Dabar sportuoju pirmadienį, trečiadienį, penktadienį. T.y. kas antrą dieną ir savaitgalį ilsiuosi. Skaičiau, kad jeigu augini masę tai tipo gerai yra vieną dieną sportuoti, kitą ilsėtis, kad raumuo augtų kol islisi, o ne kas dieną būtų deginamas.

Bet kadangi nenoriu nutešlėti, galvoju laisvomis dienomis t.y. antradienį ir ketvirtadienį nueiti į salę prasibėgti ant takelio ar su dviračiu, žodžiu kokia 40 min ar valandą jei ištempsiu padaryti kardio tas dvi dienas, be jokių svorių kilnojimo. Ar čia gera mintis? Ar nesigaus taip, kad neleisiu aš raumenims paislėti taip darydamas ir tada nepasieksiu jokio rezultato visai?

Gal normalu šiek tiek tešlos užsiauginti auginant masę ir nesijaudinti dėl to? Vėliau tipo išsiryškinsiu big_smile? Dėl pilvo labai bijau, nes jau sėdint verčiasi big_smile.. Aišku peržvelgsiu mitybą ir labiau ją sureguliuosi. Dabar nelabai ji sustyguota, tik tiek, kad valgau dažnai ir daug. Sportuojant toks apetitas žiaurus...

Paskutinį kartą taisė kosmosas55 (2018-02-02 13:55)

Neprisijungęs

 
Compton
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-14
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#2 2018-02-02 14:33

Re: Masės auginimas ir kardio

Sekmes,3 kartai i savaite=gerai kardio=gerai
Idialiausia daryti,tai jeigu tu jauti,kada atsistato raumuo.

Neprisijungęs

 
kosmosas55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#3 2018-02-02 14:48

Re: Masės auginimas ir kardio

Kolkas dar nežinau ar jaučiu. Kai einu kas antrą dieną, tai atėjus į treniruotę, nu būna sunkoka pradžia. Bet po savaitgalio kai pailsiu 2 dienas tai štangos kilnojasi lyg pūkas big_smile, gal tada skaitosi raumuo gerai pailsėjęs ir atsistatęs.

Tai žodžiu jeigu kardio dienas įterpsiu tarp svorių kilnojimo dienų, blogiau nebus auginant masę?

Neprisijungęs

 
Compton
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-14
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#4 2018-02-02 16:00

Re: Masės auginimas ir kardio

Sirdis irgi raumuo,ja irgi reikia auginti,daryk kardio.
Mases auginimas priklauso tik nuo,kiek suvalgysi kaloriju ir kiek sudeginsi.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2019 Kulturizmas.net