Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ZilvinasJak
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-19
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#1 2018-02-21 17:02

mityba raumenų masei

Sveiki. Ką eitų pakoreguot mityboj, ko trūksta? Tikslas raumens masė. Ūgis 187cm, svoris 90kg. Sudėjimas: buvau konkretus dviratis, kol nepradėjau sportuot. Kūno riebalingumas mažas. Naudojami papildai: amino, creatinas, proteinas, vitaminai. Sportuoju 4 kartus į savaitę.  Medžiagų apykaita greita į WC lekiu 2-3 kartus į dieną big_smilealah Manau dar KCAL čia trūksta?

http://i.talpix.lt/pNdPS.png

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4756
Atsiliepimai: 32

#2 2018-02-21 17:33

Re: mityba raumenų masei

Kam tuos miltus taip gert? Ko nesirenki normalesnio maisto kaip kiausiniai ar ivairesne mesa? Tunas tas skardinese irgi nieko gero, nelabai ten tunas, o jo dalys greiciau smile as rinkciausi tiesiog zuvi pilna kokia, o ne skarbonle smile
Del kcal gal ir mazoka bus prie tavo svorio, bet nereikia ir uzsikelt nuo pat pradziu. Pradek valgyt ir stebek svarstykles ir progresa. Jei nieko nevyksta pakelk bent 200kcal ir cel paziurek ir taip palaipsniui pasikelsi iki reikiamo sau kcal kiekio.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net