Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#2151 2018-04-01 16:32

Re: Testosterone Propionate

nenugalimas rašė:

vlow34 rašė:

nenugalimas rašė:

Pieva... kortizolis per mažas, pakėlus jį savijauta pagerėja ir tipo viskas gerai su endokrinologija? Ne tokia ir gera ta daktarė... Turėjo išrašyt hidrocortisono mažom dozėm kuriam laikui, paskui žiūrėt atsistato ar neatsistato.

tai girdi gal pas tave konsultacijai galima uzsirasyt kad toks protingas?big_smile

Jei tau jos išvados panašios į geras, tai pas kas antrą forumo dalyvį kuris bent kiek ilgiau užsiima kursavimu gali eit konsultuotis, 99.9%, kad geriau pakonsultuos.

O koks pagal tave gydimas jei  po hidro hidro geretu ? Kas toliau

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#2152 2018-04-01 16:43

Re: Testosterone Propionate

Paskaičiau senesnius nenugalimo postus, nes idomus jis man pasirodė. Žodžiu, jis visada verkė del savo sveikatos visiem, darėsi tyrimus kas antra diena ir postino i savo logą. Dabar jis ekspertą primeta ir visiem patarineja. Man pikta skaityti kaip jis nusišneka.

Nepriimkit jo rimtai, jis buvo susikūręs dvi anketas, trolino su viena, su kita postino savo ligas, adminai prigavo jį, nes IP sutapo.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#2153 2018-04-01 17:14

Re: Testosterone Propionate

BritainFirst rašė:

Paskaičiau senesnius nenugalimo postus, nes idomus jis man pasirodė. Žodžiu, jis visada verkė del savo sveikatos visiem, darėsi tyrimus kas antra diena ir postino i savo logą. Dabar jis ekspertą primeta ir visiem patarineja. Man pikta skaityti kaip jis nusišneka.

Nepriimkit jo rimtai, jis buvo susikūręs dvi anketas, trolino su viena, su kita postino savo ligas, adminai prigavo jį, nes IP sutapo.

Daugybė tyrimų, daugybė daktarų, daugybė valandų prie tyrimų, pokalbių, susitikimų, konsultacijų t.t. kaip bent pusė tiek praeisi kiek aš praėjau tada galėsim pakalbėt. Ir išvis kas tu toks, kad aš tau čia kažką turėčiau įrodinėt? Narkomanas sėdintis ant benzodiazepinų kažką atėjęs dėlioja? Rimtai?

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#2154 2018-04-01 17:18

Re: Testosterone Propionate

nesako rašė:

nenugalimas rašė:

vlow34 rašė:


tai girdi gal pas tave konsultacijai galima uzsirasyt kad toks protingas?big_smile

Jei tau jos išvados panašios į geras, tai pas kas antrą forumo dalyvį kuris bent kiek ilgiau užsiima kursavimu gali eit konsultuotis, 99.9%, kad geriau pakonsultuos.

O koks pagal tave gydimas jei  po hidro hidro geretu ? Kas toliau

Antinksčių crashas --> duodam polisio antinksčiam -- >žiūrim ką turim. AKTH šiek tiek kitaip veikia, nei pvz LH, FSH. Čia davus poilsio būna, kad ir atsistato veikimas.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#2155 2018-04-01 17:26

Re: Testosterone Propionate

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

Paskaičiau senesnius nenugalimo postus, nes idomus jis man pasirodė. Žodžiu, jis visada verkė del savo sveikatos visiem, darėsi tyrimus kas antra diena ir postino i savo logą. Dabar jis ekspertą primeta ir visiem patarineja. Man pikta skaityti kaip jis nusišneka.

Nepriimkit jo rimtai, jis buvo susikūręs dvi anketas, trolino su viena, su kita postino savo ligas, adminai prigavo jį, nes IP sutapo.

Daugybė tyrimų, daugybė daktarų, daugybė valandų prie tyrimų, pokalbių, susitikimų, konsultacijų t.t. kaip bent pusė tiek praeisi kiek aš praėjau tada galėsim pakalbėt. Ir išvis kas tu toks, kad aš tau čia kažką turėčiau įrodinėt? Narkomanas sėdintis ant benzodiazepinų kažką atėjęs dėlioja? Rimtai?

Tu pats raminamus vartojai, aš net galiu papostint tavo žodžius, tik tingiu knistis dabar, nes nebepamenu kuriam puslapyje rašei.
Tu verkdavai del širdies ritmo, delto tave pavadino pulsometru ir visi forume žvengė. Poto pradėjai verkti del testosterono ir SHGB, dareisi tyrimus ištisai, gėrei Clomidą ir visokius papildus, bet niekas nepadėjo. Pats nesuradai savo ligos. Tu sergi hipochondrija, o to nesupratai iki šiol.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#2156 2018-04-01 17:26

Re: Testosterone Propionate

Ir kaip ta poilsi jiem reik davinet

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#2157 2018-04-01 17:44

Re: Testosterone Propionate

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

Paskaičiau senesnius nenugalimo postus, nes idomus jis man pasirodė. Žodžiu, jis visada verkė del savo sveikatos visiem, darėsi tyrimus kas antra diena ir postino i savo logą. Dabar jis ekspertą primeta ir visiem patarineja. Man pikta skaityti kaip jis nusišneka.

Nepriimkit jo rimtai, jis buvo susikūręs dvi anketas, trolino su viena, su kita postino savo ligas, adminai prigavo jį, nes IP sutapo.

Daugybė tyrimų, daugybė daktarų, daugybė valandų prie tyrimų, pokalbių, susitikimų, konsultacijų t.t. kaip bent pusė tiek praeisi kiek aš praėjau tada galėsim pakalbėt. Ir išvis kas tu toks, kad aš tau čia kažką turėčiau įrodinėt? Narkomanas sėdintis ant benzodiazepinų kažką atėjęs dėlioja? Rimtai?

Tu pats raminamus vartojai, aš net galiu papostint tavo žodžius, tik tingiu knistis dabar, nes nebepamenu kuriam puslapyje rašei.
Tu verkdavai del širdies ritmo, delto tave pavadino pulsometru ir visi forume žvengė. Poto pradėjai verkti del testosterono ir SHGB, dareisi tyrimus ištisai, gėrei Clomidą ir visokius papildus, bet niekas nepadėjo. Pats nesuradai savo ligos. Tu sergi hipochondrija, o to nesupratai iki šiol.

Narkomanas man nustato diagnozę?? What's next?

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#2158 2018-04-01 17:46

Re: Testosterone Propionate

nesako rašė:

Ir kaip ta poilsi jiem reik davinet

Išjungiant natūralią gamybą, hidrocortisoną man rods dažniausiai skiria, mažais kiekiais.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#2159 2018-04-01 17:52

Re: Testosterone Propionate

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:


Daugybė tyrimų, daugybė daktarų, daugybė valandų prie tyrimų, pokalbių, susitikimų, konsultacijų t.t. kaip bent pusė tiek praeisi kiek aš praėjau tada galėsim pakalbėt. Ir išvis kas tu toks, kad aš tau čia kažką turėčiau įrodinėt? Narkomanas sėdintis ant benzodiazepinų kažką atėjęs dėlioja? Rimtai?

Tu pats raminamus vartojai, aš net galiu papostint tavo žodžius, tik tingiu knistis dabar, nes nebepamenu kuriam puslapyje rašei.
Tu verkdavai del širdies ritmo, delto tave pavadino pulsometru ir visi forume žvengė. Poto pradėjai verkti del testosterono ir SHGB, dareisi tyrimus ištisai, gėrei Clomidą ir visokius papildus, bet niekas nepadėjo. Pats nesuradai savo ligos. Tu sergi hipochondrija, o to nesupratai iki šiol.

Narkomanas man nustato diagnozę?? What's next?

Nieko prieš tave neturiu, šiaip parašiau savo pastebėjimus. Pats turiu savo bėdų, tu turi savo. Bet šiaip keista, kad visiem patarineji, nors gal nieko čia blogo, visi ir esam čia diskutuot.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2160 2018-04-01 17:54

Re: Testosterone Propionate

Britanijau, pats buvai, kiek pamenu, visų ligų ieškotojas ir radėjas smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#2161 2018-04-01 17:57

Re: Testosterone Propionate

enox rašė:

Britanijau, pats buvai, kiek pamenu, visų ligų ieškotojas ir radėjas smile

Tai taip, delto ir apie nenugalima domėjausi, nes panašus iš postų į mane.

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#2162 2018-04-01 19:11

Re: Testosterone Propionate

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:


Tu pats raminamus vartojai, aš net galiu papostint tavo žodžius, tik tingiu knistis dabar, nes nebepamenu kuriam puslapyje rašei.
Tu verkdavai del širdies ritmo, delto tave pavadino pulsometru ir visi forume žvengė. Poto pradėjai verkti del testosterono ir SHGB, dareisi tyrimus ištisai, gėrei Clomidą ir visokius papildus, bet niekas nepadėjo. Pats nesuradai savo ligos. Tu sergi hipochondrija, o to nesupratai iki šiol.

Narkomanas man nustato diagnozę?? What's next?

Nieko prieš tave neturiu, šiaip parašiau savo pastebėjimus. Pats turiu savo bėdų, tu turi savo. Bet šiaip keista, kad visiem patarineji, nors gal nieko čia blogo, visi ir esam čia diskutuot.

Nu tu irgi, farmos skiltyje visiems patarineji nors man jau seniai keista kodel taves dar neisbanino.. smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#2163 2018-04-01 19:16

Re: Testosterone Propionate

Cost rašė:

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:


Narkomanas man nustato diagnozę?? What's next?

Nieko prieš tave neturiu, šiaip parašiau savo pastebėjimus. Pats turiu savo bėdų, tu turi savo. Bet šiaip keista, kad visiem patarineji, nors gal nieko čia blogo, visi ir esam čia diskutuot.

Nu tu irgi, farmos skiltyje visiems patarineji nors man jau seniai keista kodel taves dar neisbanino.. smile

Na taip, patarinėdavau, nes turiu daug žinių. Bet nebėra laiko to daryti.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2164 2018-04-01 19:21

Re: Testosterone Propionate

BritainFirst rašė:

Cost rašė:

BritainFirst rašė:


Nieko prieš tave neturiu, šiaip parašiau savo pastebėjimus. Pats turiu savo bėdų, tu turi savo. Bet šiaip keista, kad visiem patarineji, nors gal nieko čia blogo, visi ir esam čia diskutuot.

Nu tu irgi, farmos skiltyje visiems patarineji nors man jau seniai keista kodel taves dar neisbanino.. smile

Na taip, patarinėdavau, nes turiu daug žinių. Bet nebėra laiko to daryti.

Kokiu tu ziniu turi big_smileD zinai kad gliukoze yra cukrus,tik tiek

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2165 2018-04-01 19:52

Re: Testosterone Propionate

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:

Cost rašė:


Nu tu irgi, farmos skiltyje visiems patarineji nors man jau seniai keista kodel taves dar neisbanino.. smile

Na taip, patarinėdavau, nes turiu daug žinių. Bet nebėra laiko to daryti.

Kokiu tu ziniu turi big_smileD zinai kad gliukoze yra cukrus,tik tiek

Nu jis gi kursavo viena karta big_smile Suvare 100 tab metano ir kokia gera bonke underdosinto propo.

Neprisijungęs

 
tomazasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-02-08
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#2166 2018-04-01 20:03

Re: Testosterone Propionate

nenugalimas rašė:

nesako rašė:

nenugalimas rašė:


Jei tau jos išvados panašios į geras, tai pas kas antrą forumo dalyvį kuris bent kiek ilgiau užsiima kursavimu gali eit konsultuotis, 99.9%, kad geriau pakonsultuos.

O koks pagal tave gydimas jei  po hidro hidro geretu ? Kas toliau

Antinksčių crashas --> duodam polisio antinksčiam -- >žiūrim ką turim. AKTH šiek tiek kitaip veikia, nei pvz LH, FSH. Čia davus poilsio būna, kad ir atsistato veikimas.

poilsis -  tai tiesiog fiziškai ilsėtis? big_smile ir toliau miegoti :DDD

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#2167 2018-04-01 20:23

Re: Testosterone Propionate

Sunkus reikalas su antiksčiais tomazasm. Man pačiam yra problemu su antiksčiais, bet nei daktarai, nei internete nėra jokios normalios info šiuo klausimu. Man truputi atvirkščiai nei tau, man Kortizolis pakiles per daug, o pas tave per žemas. Daktarai nieko negali padaryti, o internete tik nuvalkioti patarimai, kad reikia 'pailsėti'.

Neprisijungęs

 
tomazasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-02-08
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#2168 2018-04-01 20:42

Re: Testosterone Propionate

BritainFirst rašė:

Sunkus reikalas su antiksčiais tomazasm. Man pačiam yra problemu su antiksčiais, bet nei daktarai, nei internete nėra jokios normalios info šiuo klausimu. Man truputi atvirkščiai nei tau, man Kortizolis pakiles per daug, o pas tave per žemas. Daktarai nieko negali padaryti, o internete tik nuvalkioti patarimai, kad reikia 'pailsėti'.

Bet keista situacija:  AKTH, kuris pas mane normoj, reguliuoja kortizoli, suleidus sintetinį AKTH - kortizolis paauga iki viršutinės normos ribos.  Jeigu organizmas patirtų stresą, pakiltų AKTH, kad pasigaminti daugiau kortizolio, reiškia reik gyvenimo įpročius, nors norisi poilsio pastoviai reikalauja - reik aktyviau, per prievartą didinti fizinį krūvį ir tada galima paaugs AKTH, ko pasekoj padidės kortizolis. Yra logikos?

Neprisijungęs

 
bumeriss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 198
Atsiliepimai: 0

#2169 2018-04-04 18:31

Re: Testosterone Propionate

Teatoaterone acetate labai skiriasi nuo propo?Daug kur skaitau kad acetas ne toks skausmingas kaip propas.Gal kas galit pasidalint patirtim siuo klausimu?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#2170 2018-04-04 18:54

Re: Testosterone Propionate

Kur jus randat tokius dalykus?  Koks dar test acetat? )))

Neprisijungęs

 
bumeriss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 198
Atsiliepimai: 0

#2171 2018-04-04 18:56

Re: Testosterone Propionate

Gal negerai parasiau Test ACE

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#2172 2018-04-04 19:36

Re: Testosterone Propionate

ner tokio vapse, najobas cia, pavadinimas

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#2173 2018-04-04 20:03

Re: Testosterone Propionate

bumeriss rašė:

Gal negerai parasiau Test ACE

Bliod tu ne tik ne taip rasai bet skaityt nemoki. ))) ner acetato formos ))

Neprisijungęs

 
sportas252
Naujas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2015-05-14
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#2174 2019-04-05 11:40

Re: Testosterone Propionate

Sveiki,Noriu pradeti leistis testa.Niekad pries tai nesu naudojas.Tai butu idomu kokia jusu nuomanes ir patirtis  ypac idomu tu kurie ji naudoja ne viena kursa.Turiu tik keleta draugu kur ir nesenai pradejo naudoti tai mazai ka galiu is ju suzinoti.Kolkas pataria ttaip 2men 2kartai i savaite po 300mg kas 3-4 dienas leistis.Ir dar vienas klausimas ar kartu vis dar reikia naudoti amino ir kreatina?

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#2175 2019-04-05 11:42

Re: Testosterone Propionate

sportas252 rašė:

Sveiki,Noriu pradeti leistis testa.Niekad pries tai nesu naudojas.Tai butu idomu kokia jusu nuomanes ir patirtis  ypac idomu tu kurie ji naudoja ne viena kursa.Turiu tik keleta draugu kur ir nesenai pradejo naudoti tai mazai ka galiu is ju suzinoti.Kolkas pataria ttaip 2men 2kartai i savaite po 300mg kas 3-4 dienas leistis.Ir dar vienas klausimas ar kartu vis dar reikia naudoti amino ir kreatina?

Tai pirma pasakyk koki testa leistis nori,propa,test e,test c ar ka

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net