Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#26 2018-04-23 22:31

Re: Pagalos del vaistu!

Kavioras vs Neurof. Kaip sako Joe Rogan :

" Here weee goooooo......"

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#27 2018-04-23 23:01

Re: Pagalos del vaistu!

Čiūvas rašė:

Sveiki man yra 17 metu lankau begima ir turiu tokia problema del aukso spaudimo. Siandien buvau darytis kardiogramos ir kitu tyrimu ir suzinojau kad su sirdimi viskas gerai bet man daktare israse vaistu (tranxene 5mg) gal kazkas kazka zino apie juos ? ar verta juos gerti bunant jauname amziuje ?

Ne forume tokių dalykų klausinėt, su širdim problemas reikia žiūrėt rimti, širdį ekoskopavo? Neminėjo, kad kairysis skilvelis padidėjęs? Kada pradėjo kilt spaudimas? Kai padidinai krūvius? Kai pradėjai kažką vartot? Kai sumažinai poilsio? Tavo vietoje varžybose nedalyvaučiau, o stengčiausi susirast kardiologą.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#28 2018-04-24 02:24

Re: Pagalos del vaistu!

jeigu nuo tevu tokia problema genetiskai arba cholesterolis padidejas ar del antsvorio tai pirminis, jeigu del ligu sirdies, inkstu galvos, tai atrinnis, tada jau tikrai vaistai reikalingi..kitaip galima su mityba spresti, beto koks tai spaudimas? gal tavo amziuoje tai norma o ne padidejus..aisku jeigu jauti silpnuma, galva sukasi, prakaita ir taip toliau..tada reikia ziuret.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#29 2018-04-24 03:47

Re: Pagalos del vaistu!

Prizvengiau big_smile britainfirst tai nusalea kepala kaip visad. Beveik neailankau,bet kai uzeinu tai ziuriu,kad cia nieka nesikeicia lol

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#30 2018-04-24 04:07

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Čiūvas rašė:

na tada reiks pabandyt bet nuo kitos sav nes sia sav turiu 2 varzybas

Jo, negerk jeigu varžybos, nes tikrai gali kažkiek įtakoti tavo performancą. Benzodiazepinai, kaip Tranxene, atpalaiduoja raumenis, gali būti šioks toks silpnumas ir atsipalaidavimas visame kūne ir raumenyse, todel prieš varžybas būtu protinga negerti.
Nors aš esu gėręs ir prieš sunkiausias treniruotes, o vistiek darydavau asmeninius rekordus, bet aš su benzodiazepinais ekspermentuoju jau 10 metų kažkur.

Tik 10metuku😀 Mano pirma patirtis buvo su dimedroliu kai buvo 15 metu, dabar kaip zinia 36 greit. Buvau dabar visus  benzodiazepinus metes septintoje dienoje atsiradau ligonineje.

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#31 2018-04-24 04:10

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

prie ko cia aukstas spaudimas ir tranxene? tavo alegydytoja parazite, jie vienodai visiems israso benzodiazepinus, kas bebutu. Nesiuliciau tau vartoti tranxene, tai senas trankvilizatorius miegui. Del ko jinai paskyre ??

O ka siulytumėte? Sakai to nedaryk ano nedaryk o ka zmogui daryt?

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#32 2018-04-24 08:12

Re: Pagalos del vaistu!

Perfectionist82 rašė:

BritainFirst rašė:

Čiūvas rašė:

na tada reiks pabandyt bet nuo kitos sav nes sia sav turiu 2 varzybas

Jo, negerk jeigu varžybos, nes tikrai gali kažkiek įtakoti tavo performancą. Benzodiazepinai, kaip Tranxene, atpalaiduoja raumenis, gali būti šioks toks silpnumas ir atsipalaidavimas visame kūne ir raumenyse, todel prieš varžybas būtu protinga negerti.
Nors aš esu gėręs ir prieš sunkiausias treniruotes, o vistiek darydavau asmeninius rekordus, bet aš su benzodiazepinais ekspermentuoju jau 10 metų kažkur.

Tik 10metuku😀 Mano pirma patirtis buvo su dimedroliu kai buvo 15 metu, dabar kaip zinia 36 greit. Buvau dabar visus  benzodiazepinus metes septintoje dienoje atsiradau ligonineje.

Aš su pertraukom. Reikia protingai vartoti ir nieko nebus. Karts nuo karto išgeriu kai noriu atsipalaiduoti. Kasdien vartoti negerai, nes įprasi.

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#33 2018-04-24 08:29

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Perfectionist82 rašė:

BritainFirst rašė:


Jo, negerk jeigu varžybos, nes tikrai gali kažkiek įtakoti tavo performancą. Benzodiazepinai, kaip Tranxene, atpalaiduoja raumenis, gali būti šioks toks silpnumas ir atsipalaidavimas visame kūne ir raumenyse, todel prieš varžybas būtu protinga negerti.
Nors aš esu gėręs ir prieš sunkiausias treniruotes, o vistiek darydavau asmeninius rekordus, bet aš su benzodiazepinais ekspermentuoju jau 10 metų kažkur.

Tik 10metuku😀 Mano pirma patirtis buvo su dimedroliu kai buvo 15 metu, dabar kaip zinia 36 greit. Buvau dabar visus  benzodiazepinus metes septintoje dienoje atsiradau ligonineje.

Aš su pertraukom. Reikia protingai vartoti ir nieko nebus. Karts nuo karto išgeriu kai noriu atsipalaiduoti. Kasdien vartoti negerai, nes įprasi.

Tai beabejo, čia nežaidimas. Kaip kam gali pasiroditi.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#34 2018-04-24 11:56

Re: Pagalos del vaistu!

Perfectionist82 rašė:

BritainFirst rašė:

Perfectionist82 rašė:


Tik 10metuku😀 Mano pirma patirtis buvo su dimedroliu kai buvo 15 metu, dabar kaip zinia 36 greit. Buvau dabar visus  benzodiazepinus metes septintoje dienoje atsiradau ligonineje.

Aš su pertraukom. Reikia protingai vartoti ir nieko nebus. Karts nuo karto išgeriu kai noriu atsipalaiduoti. Kasdien vartoti negerai, nes įprasi.

Tai beabejo, čia nežaidimas. Kaip kam gali pasiroditi.

Betkokį vaistą kasdien vartojant įprasi. Reikia daryti pertraukas su Benzodiazepinais arba vartoti kartais, kai nori atsipalaiduoti. Benzodiazepinų tabletę išgerti daug saugiau negu prigerti alkoholio. Alkoholikus gydo ligoninei Benzodiazepinais, tėvas ten gulėjo, daktarai alkoholikam rašo Benzodiazepinus, kad nebegertų alkoholio.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#35 2018-04-24 13:23

Re: Pagalos del vaistu!

Tipo arba geri vaistus arba alkoholikas. Gyvenime tik du pasirinkimai lol cirkas lol

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#36 2018-04-24 13:28

Re: Pagalos del vaistu!

Arba abu irgi variantas

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#37 2018-04-24 13:32

Re: Pagalos del vaistu!

svarbu kaska dariti

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#38 2018-04-24 14:50

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Perfectionist82 rašė:

BritainFirst rašė:

Aš su pertraukom. Reikia protingai vartoti ir nieko nebus. Karts nuo karto išgeriu kai noriu atsipalaiduoti. Kasdien vartoti negerai, nes įprasi.

Tai beabejo, čia nežaidimas. Kaip kam gali pasiroditi.

Betkokį vaistą kasdien vartojant įprasi. Reikia daryti pertraukas su Benzodiazepinais arba vartoti kartais, kai nori atsipalaiduoti. Benzodiazepinų tabletę išgerti daug saugiau negu prigerti alkoholio. Alkoholikus gydo ligoninei Benzodiazepinais, tėvas ten gulėjo, daktarai alkoholikam rašo Benzodiazepinus, kad nebegertų alkoholio.

tu daunas ar zynai kad alkoholizmas tai ikyrumas? ar zinai kuo ikyrumai "gydosi" pagal standartus? su neuroleptikais kurias duoda sizofrenikams ar tiems kuriems ikyrumai, ikyrios mintys ar idejos ar veikla..) tai tu pabandyk duok alkoholikui neuroleptika, jis vos paejs ir seiles bus iki zemes, taps darzove, ir ismes ta neurolpetikai iskart isiuksliadeze ! o su benzais niekas negydo alkoholizma ! gydyti alkoholizma yra kiti preparatai !ir metodai !!  idijotas tu baigtas ! alkoholis daug saugesnis nei benzodiazepinai ! svarbu nevartoti per daug ! narkomanas esi, nepudrink zmonems smegenus. apie tai ka neismanai. alkoholis tai balta demele lyginant su antidepresantais, trankvilizatoriais, neuroleptikais ir taip toliau. jeigu kalbeti apie alkoholini abstinencija, lomkes, tada daro detoksikacija, na ir benzus gali duoti. bet tai juoks ne alkoholizmo gydimas !!

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-24 16:00)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#39 2018-04-24 14:53

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

BritainFirst rašė:

Perfectionist82 rašė:


Tai beabejo, čia nežaidimas. Kaip kam gali pasiroditi.

Betkokį vaistą kasdien vartojant įprasi. Reikia daryti pertraukas su Benzodiazepinais arba vartoti kartais, kai nori atsipalaiduoti. Benzodiazepinų tabletę išgerti daug saugiau negu prigerti alkoholio. Alkoholikus gydo ligoninei Benzodiazepinais, tėvas ten gulėjo, daktarai alkoholikam rašo Benzodiazepinus, kad nebegertų alkoholio.

tu daunas ar zynai kad alkoholizmas tai ikyrumas? ar zinai kuo ikyrumai "gydosi" pagal standartus? su neuroleptikais kurias duoda sizofrenikams ) tai tu pabandyk duok alkoholikui neuroleptika, jis vos paejs ir seiles bus iki zemes, is ismes ta neurolpetikai iskart ! o su benzais niekas negydo alkoholizma ! gydyti alkoholizma yra kiti preparatai ! idijotas tu baigtas ! alkoholis daug saugesnis nei benzodiazepinai ! svarbu nevartoti per daug ! narkomanas esi, nepudrink zmonems smegenus. apie tai ka neismanai. alkoholis tai balta demele lyginant su antidepresantais, trankvilizatoriais, neuroleptikais ir taip toliau.

Juokinga skaityti, neberašyk tu neišmanėli :DDDDDDD

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#40 2018-04-24 15:29

Re: Pagalos del vaistu!

Kaviorai tau ka britain protingesnis atrodo? big_smile im out big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#41 2018-04-24 15:46

Re: Pagalos del vaistu!

fitnesas rašė:

Kaviorai tau ka britain protingesnis atrodo? big_smile im out big_smile

Nemanau, kad aš super protingas, bet tiesiog daug apsiskaitęs ir daug gyvenimo patirties turintis smile))

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#42 2018-04-24 15:47

Re: Pagalos del vaistu!

fitnesas rašė:

Kaviorai tau ka britain protingesnis atrodo? big_smile im out big_smile

:DDDD patylėsiu big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#43 2018-04-24 15:53

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:

Kaviorai tau ka britain protingesnis atrodo? big_smile im out big_smile

Nemanau, kad aš super protingas, bet tiesiog daug apsiskaitęs ir daug gyvenimo patirties turintis smile))

:DDD tik ne tose vietose kur reikia

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#44 2018-04-24 16:02

Re: Pagalos del vaistu!

vava apsiskaites su do visokio internete ir mano kad protingas, jam autoritetas tai biggie sizofrneikas is depresijos forumo, o tas biggie istikruju klounas numeris vienas , oligofrenas kuris mano kad kazka supranta apie medicina , psichiatrija ir psichotropines.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#45 2018-04-24 16:04

Re: Pagalos del vaistu!

neurof rašė:

vava apsiskaites su do visokio internete ir mano kad protingas, jam autoritetas tai biggie sizofrneikas is depresijos forumo, o tas biggie istikruju klounas numeris vienas , oligofrenas kuris mano kad kazka supranta apie medicina , psichiatrija ir psichotropines.

Tu išvis nieko nesupranti tai gal nekalbėk net apie kitus :DDDD "alkoholis tai ikyrumas"- tavo frazė :DDDDD

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#46 2018-04-24 16:38

Re: Pagalos del vaistu!

Netrukdykit, sportuoju.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#47 2018-04-24 23:05

Re: Pagalos del vaistu!

Kavioras rašė:

neurof rašė:

vava apsiskaites su do visokio internete ir mano kad protingas, jam autoritetas tai biggie sizofrneikas is depresijos forumo, o tas biggie istikruju klounas numeris vienas , oligofrenas kuris mano kad kazka supranta apie medicina , psichiatrija ir psichotropines.

Tu išvis nieko nesupranti tai gal nekalbėk net apie kitus :DDDD "alkoholis tai ikyrumas"- tavo frazė :DDDDD

kur rasiau kad alkoholis? gal alkoholizmas, chepushila tu baigta big_smile ar zinai ka reiske obsesijos? ikyrumai? ikyrios potraukiai?

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-04-25 01:07)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#48 2018-04-24 23:08

Re: Pagalos del vaistu!

BritainFirst rašė:

Netrukdykit, sportuoju.

tavo sportas tai psichotropines tabletes, kas daugiau suvartos tu ar biggie, + visokios papildos nuo kuriu tau taippat galva saibom ejna. oligofrenas tylek isvis geriau.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#49 2018-04-25 01:09

Re: Pagalos del vaistu!

Perfectionist82 rašė:

BritainFirst rašė:

Čiūvas rašė:

na tada reiks pabandyt bet nuo kitos sav nes sia sav turiu 2 varzybas

Jo, negerk jeigu varžybos, nes tikrai gali kažkiek įtakoti tavo performancą. Benzodiazepinai, kaip Tranxene, atpalaiduoja raumenis, gali būti šioks toks silpnumas ir atsipalaidavimas visame kūne ir raumenyse, todel prieš varžybas būtu protinga negerti.
Nors aš esu gėręs ir prieš sunkiausias treniruotes, o vistiek darydavau asmeninius rekordus, bet aš su benzodiazepinais ekspermentuoju jau 10 metų kažkur.

Tik 10metuku😀 Mano pirma patirtis buvo su dimedroliu kai buvo 15 metu, dabar kaip zinia 36 greit. Buvau dabar visus  benzodiazepinus metes septintoje dienoje atsiradau ligonineje.

kada buvai metes? jeigu ilgai vartoji, tai letai tada reikia mesti, o ne iskart.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#50 2018-04-25 09:33

Re: Pagalos del vaistu!

Ko toks piktas, neurof big_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net