Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

TurnykMaster
Dažnas dalyvis
Vietovė: Narnia
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 677
Atsiliepimai: 2

#2326 2018-05-20 17:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

Vegitas rašė:

Čia gi tie du grizo

Kas tie du grizo? Loga vedu, nesamoniu nerasau.

Issidavei big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2327 2018-05-20 18:05

Re: Blevyzgos™ V dalis

Tai cia jasna seniai kad Šlepintuvas bet jo tas sudu neraso o tas anas tai mazasis pim-paliukas vel pi-zdelins cia,bet turbut neilgam vel

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2328 2018-05-20 21:20

Re: Blevyzgos™ V dalis

maniau blevyzgu temoj reik blevyzgavot, sorry

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2329 2018-05-20 21:54

Re: Blevyzgos™ V dalis

Nu šlepintuvai nevesk to logo gėda net skaityt koks slabakas esi, kam tau to reikia? Ir taip visi locheliu tave laiko, o dar į logą rašinėji kaip štanga 50kg spaudi

Prisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#2330 2018-05-20 22:03

Re: Blevyzgos™ V dalis

kuris cia tas slepintuvas? noriu paziuret jo loga, jei pradedantysis sportininkas nemanau kad verta tyciotis kad tik 50kg spaudzia smile

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2331 2018-05-20 22:04

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kavioras rašė:

Nu šlepintuvai nevesk to logo gėda net skaityt koks slabakas esi, kam tau to reikia? Ir taip visi locheliu tave laiko, o dar į logą rašinėji kaip štanga 50kg spaudi

roastina mane anti social čiuvas, kuris ant fb nuotraukos neturi ir kelia į forumą ne savo formą. tell me more, sensei. čia tipo zdarova va ipf varžybose dalyvausiu vse takoje, bet draugų neturiu ir sėdžiu forume 24/7 starter kit :DDDDDDD liūdnas gyvenimėlis tavo.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#2332 2018-05-20 22:53

Re: Blevyzgos™ V dalis

Žalgiris!!!!!

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2333 2018-05-21 05:28

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

Kavioras rašė:

Nu šlepintuvai nevesk to logo gėda net skaityt koks slabakas esi, kam tau to reikia? Ir taip visi locheliu tave laiko, o dar į logą rašinėji kaip štanga 50kg spaudi

roastina mane anti social čiuvas, kuris ant fb nuotraukos neturi ir kelia į forumą ne savo formą. tell me more, sensei. čia tipo zdarova va ipf varžybose dalyvausiu vse takoje, bet draugų neturiu ir sėdžiu forume 24/7 starter kit :DDDDDDD liūdnas gyvenimėlis tavo.

Ane :DDDD tai taspats ramas varžybinis irgi sėdi forume, bloodis sedėdavo ir ką? Taip kad tavo logika nesiriša čia besmegeni. Bet tu konkrečiai dur.nas esi, arba forma ne mano arba ant kurso :DDDD
O tu šiaip dur.nas galvoji aš pasakysiu kas esu, kad paskui visas forumas (paskui aišku realybėje) pradėtų rėkaut jog kavioras ant kurso ir viskas baigtųsi kaip baigėsi bloodžiui? Sorriuks seniuk, bet ne tavo dur.nai galvai tokius dalykus suprasti

Prisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2334 2018-05-21 13:02

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kavioras rašė:

Travis Scott rašė:

Kavioras rašė:

Nu šlepintuvai nevesk to logo gėda net skaityt koks slabakas esi, kam tau to reikia? Ir taip visi locheliu tave laiko, o dar į logą rašinėji kaip štanga 50kg spaudi

roastina mane anti social čiuvas, kuris ant fb nuotraukos neturi ir kelia į forumą ne savo formą. tell me more, sensei. čia tipo zdarova va ipf varžybose dalyvausiu vse takoje, bet draugų neturiu ir sėdžiu forume 24/7 starter kit :DDDDDDD liūdnas gyvenimėlis tavo.

Ane :DDDD tai taspats ramas varžybinis irgi sėdi forume, bloodis sedėdavo ir ką? Taip kad tavo logika nesiriša čia besmegeni. Bet tu konkrečiai dur.nas esi, arba forma ne mano arba ant kurso :DDDD
O tu šiaip dur.nas galvoji aš pasakysiu kas esu, kad paskui visas forumas (paskui aišku realybėje) pradėtų rėkaut jog kavioras ant kurso ir viskas baigtųsi kaip baigėsi bloodžiui? Sorriuks seniuk, bet ne tavo dur.nai galvai tokius dalykus suprasti

prie ko čia dabar išvis tas ramas ir bloodis? kalba apie tave eina, fucas. tu net nesilygink su visais ramais ir gilbertais, nes tie bent savo xarės parodyt nebijo ir nemeta ne savo nuotraukų į forumą, atsilupėli. ir prie ko čia dabar tuos kursus kažkokius kiši? kurioj aš vietoj rašiau, kad tu ant kažkokio kurso sėdi? čia ir taip aišku, kad nekursuoji, nes esi skrebas 75kg ir meti ne savo nuotraukas. rėkaut sako pradėtų dėl to, kad farmą vynioja :DDDD. pasakysiu tik tiek, kad mažiausiai kam įdomus esi čia asiliuk, o nemeti fb ir savo fotkės todėl, nes šitas forumas tau rūpi labiau už viską ir visi čia sėdintys uždūchintų tave galutinai, ko pasekoje tavo gyvenimėlis pasidarytų tik dar nuobodenis. ironiška, kai čiuvas tiek plėšėsi, kad fotkę įmeščiau, o pats invalidas atmazus mėto ir ne savo nuotraukas deda į forumą :DDDD. Dar įmetęs tą ne savo nuotrauką parašė "Ką jūs? :DDDD Kažkuris gal IPF dalyvaus?". Pyzdą, čiuvas koks kupinas hyp'e ir norintis pasirodyt koks jis čia axuenas forume, tipo: "Gal kas IPF dalyvaus? ;]]]]]". Žodžiu ruslanas nebeklibink tu manęs ir nebandyk roastint, nes kiekvieną kartą uždūchintas būsi. Čia pusė normalių čj supranta, kad esi truputį ataušėlis, nes normalus čiuvas netriohintų savęs parodyt, o tu laužaisi kai cielka dėl kažkokių tai "kursų" (kurių nevynioji, nes atrodai apgailėtinai ir ne savo nuotraukas keli).

Funfact: Čiuvas į mano postą atsakinėjo 5 ryto big_smile big_smile Tai tik įrodo, kaip svarbu jam buvo kažką kažkam čia įrodinėt, kad tik apie jį kažko blogai nepagalvotų. Dalbajobas big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2335 2018-05-21 13:17

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

Kavioras rašė:

Travis Scott rašė:


roastina mane anti social čiuvas, kuris ant fb nuotraukos neturi ir kelia į forumą ne savo formą. tell me more, sensei. čia tipo zdarova va ipf varžybose dalyvausiu vse takoje, bet draugų neturiu ir sėdžiu forume 24/7 starter kit :DDDDDDD liūdnas gyvenimėlis tavo.

Ane :DDDD tai taspats ramas varžybinis irgi sėdi forume, bloodis sedėdavo ir ką? Taip kad tavo logika nesiriša čia besmegeni. Bet tu konkrečiai dur.nas esi, arba forma ne mano arba ant kurso :DDDD
O tu šiaip dur.nas galvoji aš pasakysiu kas esu, kad paskui visas forumas (paskui aišku realybėje) pradėtų rėkaut jog kavioras ant kurso ir viskas baigtųsi kaip baigėsi bloodžiui? Sorriuks seniuk, bet ne tavo dur.nai galvai tokius dalykus suprasti

prie ko čia dabar išvis tas ramas ir bloodis? kalba apie tave eina, fucas. tu net nesilygink su visais ramais ir gilbertais, nes tie bent savo xarės parodyt nebijo ir nemeta ne savo nuotraukų į forumą, atsilupėli. ir prie ko čia dabar tuos kursus kažkokius kiši? kurioj aš vietoj rašiau, kad tu ant kažkokio kurso sėdi? čia ir taip aišku, kad nekursuoji, nes esi skrebas 75kg ir meti ne savo nuotraukas. rėkaut sako pradėtų dėl to, kad farmą vynioja :DDDD. pasakysiu tik tiek, kad mažiausiai kam įdomus esi čia asiliuk, o nemeti fb ir savo fotkės todėl, nes šitas forumas tau rūpi labiau už viską ir visi čia sėdintys uždūchintų tave galutinai, ko pasekoje tavo gyvenimėlis pasidarytų tik dar nuobodenis. ironiška, kai čiuvas tiek plėšėsi, kad fotkę įmeščiau, o pats invalidas atmazus mėto ir ne savo nuotraukas deda į forumą :DDDD. Dar įmetęs tą ne savo nuotrauką parašė "Ką jūs? :DDDD Kažkuris gal IPF dalyvaus?". Pyzdą, čiuvas koks kupinas hyp'e ir norintis pasirodyt koks jis čia axuenas forume, tipo: "Gal kas IPF dalyvaus? ;]]]]]". Žodžiu ruslanas nebeklibink tu manęs ir nebandyk roastint, nes kiekvieną kartą uždūchintas būsi. Čia pusė normalių čj supranta, kad esi truputį ataušėlis, nes normalus čiuvas netriohintų savęs parodyt, o tu laužaisi kai cielka dėl kažkokių tai "kursų" (kurių nevynioji, nes atrodai apgailėtinai ir ne savo nuotraukas keli).

Funfact: Čiuvas į mano postą atsakinėjo 5 ryto big_smile big_smile Tai tik įrodo, kaip svarbu jam buvo kažką kažkam čia įrodinėt, kad tik apie jį kažko blogai nepagalvotų. Dalbajobas big_smile

Surask man tas nuotraukas kur jos yra jeigu jos ne mano :DDDD googlej pasižiūrėk gal bus, jei randi aš užduch.intas ir mane su visu acc gali trint iš šito forumo, deal?

Prisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2336 2018-05-21 13:20

Re: Blevyzgos™ V dalis

imu ir ieškau. kaip ir sakiau: neįdomus man esi, triohala. anyway, tos nuotraukos gali būti tau siųstos pažįstamo kokio nors, todėl surasti - neįmanoma. slėpkis toliau po lapais, lerva.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2337 2018-05-21 13:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

imu ir ieškau. kaip ir sakiau: neįdomus man esi, triohala. anyway, tos nuotraukos gali būti tau siųstos pažįstamo kokio nors, todėl surasti - neįmanoma. slėpkis toliau po lapais, lerva.

:DDDDDDD kitą kart fotkių nebeprašyk jei planuoji tiek myžt

Prisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2338 2018-05-21 13:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kavioras rašė:

Travis Scott rašė:

imu ir ieškau. kaip ir sakiau: neįdomus man esi, triohala. anyway, tos nuotraukos gali būti tau siųstos pažįstamo kokio nors, todėl surasti - neįmanoma. slėpkis toliau po lapais, lerva.

:DDDDDDD kitą kart fotkių nebeprašyk jei planuoji tiek myžt

myža tas, kuris savo fb, bei nuotrauką bijo parodyti. paskutinis kartas, kada čia atsakinėju blevyzgose į tavo postus. kaip žmogus su inteleko defektu - per daug dėmesio iš manęs jau gavai.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2339 2018-05-21 13:48

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

Kavioras rašė:

Travis Scott rašė:

imu ir ieškau. kaip ir sakiau: neįdomus man esi, triohala. anyway, tos nuotraukos gali būti tau siųstos pažįstamo kokio nors, todėl surasti - neįmanoma. slėpkis toliau po lapais, lerva.

:DDDDDDD kitą kart fotkių nebeprašyk jei planuoji tiek myžt

myža tas, kuris savo fb, bei nuotrauką bijo parodyti. paskutinis kartas, kada čia atsakinėju blevyzgose į tavo postus. kaip žmogus su inteleko defektu - per daug dėmesio iš manęs jau gavai.

Nu matos nusivylei, galvojai kad visi atrodo taip pat kaip tu loch.elis? :DDDD užuojauta seniuk

Prisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2340 2018-05-21 17:08

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kaip faina paskaityti tokias "peštynes" big_smile iš karto lengviau ant širdies big_smile Kaip jums utiutiu nenusibosta tokei dalykai?  Lyg ir laikas būtų išaugti iš tokių nesąmonių "kiek tavo daiktas,- ketvirtis metro ar mano bickė 48 cm. smile Čia kuris kurį pagaidinti nori ir tapti forumo "vierchu" juokinga krc big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2341 2018-05-21 17:15

Re: Blevyzgos™ V dalis

enox rašė:

Kaip faina paskaityti tokias "peštynes" big_smile iš karto lengviau ant širdies big_smile Kaip jums utiutiu nenusibosta tokei dalykai?  Lyg ir laikas būtų išaugti iš tokių nesąmonių "kiek tavo daiktas,- ketvirtis metro ar mano bickė 48 cm. smile Čia kuris kurį pagaidinti nori ir tapti forumo "vierchu" juokinga krc big_smile

Čia gi šlepintuvas, aiškink neaiškinęs nieko nesupras vistiek
p.s nebegaliu daug stumt nes sake jis mane užduch.ins

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2018-05-21 17:15)

Prisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#2342 2018-05-21 17:17

Re: Blevyzgos™ V dalis

Realiai tai smagu paskaityt.

Ta ju xebrite turi savotiska stumimo stiliuka, gan agresyviai varo bet idomu paskaityt. Svarbu, kad belvyzgose laikytusi tai td px.

Neprisijungęs

 
Cotto
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-09-20
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#2343 2018-05-21 17:19

Re: Blevyzgos™ V dalis

enox rašė:

Kaip faina paskaityti tokias "peštynes" big_smile iš karto lengviau ant širdies big_smile Kaip jums utiutiu nenusibosta tokei dalykai?  Lyg ir laikas būtų išaugti iš tokių nesąmonių "kiek tavo daiktas,- ketvirtis metro ar mano bickė 48 cm. smile Čia kuris kurį pagaidinti nori ir tapti forumo "vierchu" juokinga krc big_smile

ant kiek zmones turi but be gyvenimu kad ieskot forume bespredielu b.yb.iais matuotis ir tt big_smile normalus zmogus laiko niekad nerastu tokiom nesamonem, ir isvis jie net vienas kito nepazista o nervuojasi del vienas kito nesamoniu ir tt, tai cia su tokiu mastymu ka gyvenime pasiekt gali tai nezinau, kai visada kitu problemomis zmogus uzsikroves ir nervuojasi del to parinasi kad kazkoks anonimas ten parase ant jo kokia nesamone, protingas zmogus niekad neimtu i galva big_smile bet jo kartais juokinga paskaityti paziureti kokie zmones atsilike big_smile  butu realiai jie kieti tai eitu i ringa persimest o ne cia keltu vejus big_smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2344 2018-05-21 17:25

Re: Blevyzgos™ V dalis

Beje, o kur forumo pažiba "Britanijus" dingęs. Gal po savo eksperimentų su Keto IF bei PWO susivarė sveikatą?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#2345 2018-05-21 17:26

Re: Blevyzgos™ V dalis

enox rašė:

Beje, o kur forumo pažiba "Britanijus" dingęs. Gal po savo eksperimentų su Keto IF bei PWO susivarė sveikatą?

Ban

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2346 2018-05-21 17:33

Re: Blevyzgos™ V dalis

nesako rašė:

enox rašė:

Beje, o kur forumo pažiba "Britanijus" dingęs. Gal po savo eksperimentų su Keto IF bei PWO susivarė sveikatą?

Ban

Jaučiuosi kažkiek kaltas del britanijaus, jei nebūčiau pradėjęs bazaro kovos su juo gal sedėtų dabar be bano

Prisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2347 2018-05-21 17:43

Re: Blevyzgos™ V dalis

Cotto rašė:

enox rašė:

Kaip faina paskaityti tokias "peštynes" big_smile iš karto lengviau ant širdies big_smile Kaip jums utiutiu nenusibosta tokei dalykai?  Lyg ir laikas būtų išaugti iš tokių nesąmonių "kiek tavo daiktas,- ketvirtis metro ar mano bickė 48 cm. smile Čia kuris kurį pagaidinti nori ir tapti forumo "vierchu" juokinga krc big_smile

ant kiek zmones turi but be gyvenimu kad ieskot forume bespredielu b.yb.iais matuotis ir tt big_smile normalus zmogus laiko niekad nerastu tokiom nesamonem

būtent. primenu, kad kalba eina apie čiuvą, kuris postina visiškus nosensus forume, kelia ne savo nuotraukas, neturi facebook profilio nuotraukos, yra anti socialus, šitam forume praleidžia 70% savo dienos laiko, bei atrašinėja į postus 5 valandą ryto.

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2348 2018-05-21 17:46

Re: Blevyzgos™ V dalis

.

Paskutinį kartą taisė Travis Scott (2018-05-22 00:21)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2825
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2349 2018-05-21 17:47

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

Kavioras rašė:

nesako rašė:


Ban

Jaučiuosi kažkiek kaltas del britanijaus, jei nebūčiau pradėjęs bazaro kovos su juo gal sedėtų dabar be bano

KĄ TU JAUTIESI SŪ.KA SLĖPKIS NES PAPJAUSIU LOC.HAS.

O utiutiu prašau tik nepjauk manęs okei?

Prisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2350 2018-05-21 17:49

Re: Blevyzgos™ V dalis

.

Paskutinį kartą taisė Travis Scott (2018-05-22 00:21)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net