Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1026 2018-06-02 11:40

Re: Keto Dieta

fitnesas rašė:

Kas tas bicepsas

Neįdomu tas bicepsas, šiaip smile Padarai pora pratimų ir užtenka. Juokinga kai kiti rankom atskirą dieną skiria.

Neprisijungęs

 
MB
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-05-03
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1027 2018-06-04 21:42

Re: Keto Dieta

Sveiki ir aš pradėjau keto, perskaičiau visą temą, užkabino atsiliepimai ir išvardinti pliusai, norėjau paklaust, kaip isipaišo naminiai rūkyti lašiniai? Šiandien vienas iš valgių buvo kepti lašinukai su kiaušiniais... Šiandien pirma diena, pavyko susidėliot R 79% (241g) B 16% (110g) A 5% (31g)

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1028 2018-06-05 00:46

Re: Keto Dieta

MB rašė:

Sveiki ir aš pradėjau keto, perskaičiau visą temą, užkabino atsiliepimai ir išvardinti pliusai, norėjau paklaust, kaip isipaišo naminiai rūkyti lašiniai? Šiandien vienas iš valgių buvo kepti lašinukai su kiaušiniais... Šiandien pirma diena, pavyko susidėliot R 79% (241g) B 16% (110g) A 5% (31g)

Viskas ok su jais, tik stenkis riebiau valgyti ryte ar prieš trenkę, paskutinis valgis vakare,- daugiau baltymu, mažiau riebalų+ daržovė kokia smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1029 2018-06-05 01:08

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:

Kas tas bicepsas

Neįdomu tas bicepsas, šiaip smile Padarai pora pratimų ir užtenka. Juokinga kai kiti rankom atskirą dieną skiria.

Noriu ir skiriu,6-7 kart per savaite sportuoju. Man juokinga kai kiti riebalus vien valgo

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1030 2018-06-05 01:11

Re: Keto Dieta

enox rašė:

MB rašė:

Sveiki ir aš pradėjau keto, perskaičiau visą temą, užkabino atsiliepimai ir išvardinti pliusai, norėjau paklaust, kaip isipaišo naminiai rūkyti lašiniai? Šiandien vienas iš valgių buvo kepti lašinukai su kiaušiniais... Šiandien pirma diena, pavyko susidėliot R 79% (241g) B 16% (110g) A 5% (31g)

Viskas ok su jais, tik stenkis riebiau valgyti ryte ar prieš trenkę, paskutinis valgis vakare,- daugiau baltymu, mažiau riebalų+ daržovė kokia smile

Gali argumentuot kodel valgyt riebiau siulai pries trenke o ne nakti ? Gi letins pries trenke  isisavinima stoves skrandi kraujas kris iskart efektyvumas . O nakti jei su baltymu taip kaip tik ilgiau savinsinsis lygesnis aminkiu balansas bus nakti ,...ko ir reik

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-06-05 01:12)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1031 2018-06-05 01:13

Re: Keto Dieta

Dabar kai prisimenu ta keto tai net bloga darosi. Tiek riebalu dabar valgyciau tai ziaugciociau turbut

Neprisijungęs

 
Donatasp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-08-01
Žinutės: 229
Atsiliepimai: 0

#1032 2018-06-05 08:56

Re: Keto Dieta

Man asmeniskai gerausiai treniruotis kada kokias 3-4 val po buni pavalges seip su keto lb gerai IF 18 val. Bet cia tik mano nuomone.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1033 2018-06-05 09:36

Re: Keto Dieta

nesako rašė:

enox rašė:

MB rašė:

Sveiki ir aš pradėjau keto, perskaičiau visą temą, užkabino atsiliepimai ir išvardinti pliusai, norėjau paklaust, kaip isipaišo naminiai rūkyti lašiniai? Šiandien vienas iš valgių buvo kepti lašinukai su kiaušiniais... Šiandien pirma diena, pavyko susidėliot R 79% (241g) B 16% (110g) A 5% (31g)

Viskas ok su jais, tik stenkis riebiau valgyti ryte ar prieš trenkę, paskutinis valgis vakare,- daugiau baltymu, mažiau riebalų+ daržovė kokia smile

Gali argumentuot kodel valgyt riebiau siulai pries trenke o ne nakti ? Gi letins pries trenke  isisavinima stoves skrandi kraujas kris iskart efektyvumas . O nakti jei su baltymu taip kaip tik ilgiau savinsinsis lygesnis aminkiu balansas bus nakti ,...ko ir reik

Nusišnekėjo tas Enox smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1034 2018-06-05 09:45

Re: Keto Dieta

MB rašė:

Sveiki ir aš pradėjau keto, perskaičiau visą temą, užkabino atsiliepimai ir išvardinti pliusai, norėjau paklaust, kaip isipaišo naminiai rūkyti lašiniai? Šiandien vienas iš valgių buvo kepti lašinukai su kiaušiniais... Šiandien pirma diena, pavyko susidėliot R 79% (241g) B 16% (110g) A 5% (31g)

Visi rūkyti produktai turi būti tik pasigardžiavimui, retkarčiais. O tavo procentai tai idealūs, stenkis visada riebalus virš 70 %. Jei daug sportuoji, baltymus gali biški pakelt, o anglis geriausia prieš treniruotę.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1035 2018-06-05 11:39

Re: Keto Dieta

Britanijau, tu apie Ketogeninę mitybą nieko nenusimanai. Tavo požiūris ir apskritai žinios apie mitybą tokios padrikos, kad nieko vertos ir tik sumaišo visas mintis kitiems žmonėms, kurie nieko nenusimano, pasiklausę taves. O Nesako, man gyliai vienodai ką sako ten tavo teorijos kas ką sulėtins, dauguma mano pažystamų, kurie keto yra išbandę, būtent taip ir darė,- riebiau valgė prieš treniruotę, ant nakties  daugiau baltyminis maistas kaip ir aš. Man nieko argumentuoti nereikia, aš tikrai nesiruošiu pulti ir čia kopinti mokslinių straipsnių nuorodas. Tai ką sakau, esu patyręs iš realios praktikos ir detalių pokalbių su kitais žmonėmis, kuriems nebuvo jokio tikslo meluoti ar iškraipyti faktus. Yra visokiausių atvejų ir dažnai teorija kertasi su praktika. Įsikalkite į savo riboto mastymo galvas, kad žmonės yra skirtingi ir jų metabolizmai skirtingi, valgymo įpročiai skiriasi ir jų poveikis organizmui skiriasi. O jūs visi vienodi kaip robotukai - papūgos, išgirstat vieną tiesą ir kartojate be jokio kritinio mąstymo.  tas ypač pasakyta apie Britanijų, kuris bando iš saves kažką daryti , o tik nesąmones rašo apie ketogeninę dietą, vien verta paskaityti ką jis ten rašė apie savo "keto mitybą",- baisu negu baisiau. Ir atminkite nei mano nei mano pažįstamų, kurie išbandę Keto, tikslas nėra lipti ant scenos ar būti vadinamosios "idealios" formos,- jiems daugiau tai susiję su ligų prevencija ir perteklinio svorio atsikratymas.

P.S. Na dabar pradėkite dergti mane smile vistiek aš neskaitysiu jūsų atsakymų nes man visiškai vienodai smile Geros dienos smile

Paskutinį kartą taisė enox (2018-06-05 11:41)

Neprisijungęs

 
bezabraz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-02-14
Žinutės: 414
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1036 2018-06-05 11:46

Re: Keto Dieta

Nu keto dieta tikrai ne man smile)) 0 pumpo smile kaip jus zmones galit gyvent be angliu big_smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1037 2018-06-05 12:56

Re: Keto Dieta

enox rašė:

Britanijau, tu apie Ketogeninę mitybą nieko nenusimanai. Tavo požiūris ir apskritai žinios apie mitybą tokios padrikos, kad nieko vertos ir tik sumaišo visas mintis kitiems žmonėms, kurie nieko nenusimano, pasiklausę taves. O Nesako, man gyliai vienodai ką sako ten tavo teorijos kas ką sulėtins, dauguma mano pažystamų, kurie keto yra išbandę, būtent taip ir darė,- riebiau valgė prieš treniruotę, ant nakties  daugiau baltyminis maistas kaip ir aš. Man nieko argumentuoti nereikia, aš tikrai nesiruošiu pulti ir čia kopinti mokslinių straipsnių nuorodas. Tai ką sakau, esu patyręs iš realios praktikos ir detalių pokalbių su kitais žmonėmis, kuriems nebuvo jokio tikslo meluoti ar iškraipyti faktus. Yra visokiausių atvejų ir dažnai teorija kertasi su praktika. Įsikalkite į savo riboto mastymo galvas, kad žmonės yra skirtingi ir jų metabolizmai skirtingi, valgymo įpročiai skiriasi ir jų poveikis organizmui skiriasi. O jūs visi vienodi kaip robotukai - papūgos, išgirstat vieną tiesą ir kartojate be jokio kritinio mąstymo.  tas ypač pasakyta apie Britanijų, kuris bando iš saves kažką daryti , o tik nesąmones rašo apie ketogeninę dietą, vien verta paskaityti ką jis ten rašė apie savo "keto mitybą",- baisu negu baisiau. Ir atminkite nei mano nei mano pažįstamų, kurie išbandę Keto, tikslas nėra lipti ant scenos ar būti vadinamosios "idealios" formos,- jiems daugiau tai susiję su ligų prevencija ir perteklinio svorio atsikratymas.

P.S. Na dabar pradėkite dergti mane smile vistiek aš neskaitysiu jūsų atsakymų nes man visiškai vienodai smile Geros dienos smile

Nu isbande riebiau peies treniruote ir ka . Tai, kad tavo pazystami isbande auto reiskia , kad tai geriausias budas ?  . Del to ir prasiau  argumentuot . Gal tu kazka pasakysi ko nezinau .as tau daviau bent du teiginius kodel tai nera geriau .

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-06-05 12:57)

Neprisijungęs

 
MB
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-05-03
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1038 2018-06-05 21:15

Re: Keto Dieta

Norisi kuo greičiau patekt į ketozę, tai šiandien gavosi R 86% (254g), B 13% (88g), A 1% (9g), kiek skaičiausi, tai gal geriau baltymą butu išdalint po lygiai, kad nebutu gliukozės svyravimo jų didžiają dalį suvartojus vienu kartu? Gal kas užmatė kur LT butu galima isigyt juostelių ketonams matuoti?

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1039 2018-06-05 21:36

Re: Keto Dieta

greiciausiai i ketoze pateksi nevalgydydamas nieko, bet i ja patekti jei del sveikatos naudos tai nera reikalo, nes nauda pasireiskai tik po 1-2 metu pagal dagustino keto profesorius lifteris daro tyrimus

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1040 2018-06-07 18:01

Re: Keto Dieta

Svoris 85 kg, noriu svert 90 kg, bet kuo mažiau riebalo priaugt. BF % labai žemas, tokį išlaikyt noriu. 
Vasarą žiauriai nėra apetito, tai bandysiu pajungt skystas kolorijas. Į dieną išgersiu daug kiaušinių ir į kavą ir arbatą pilsiu daug riebiausios grietinėlės. Visokiais proteino milteliais nepasitikiu, o gaineriai išvis mėšlas.
Tai pagrinde eis mėsa, sūris, kiaušiniai, sviestas, pieno produktai, riešutai. Dar becukriai proteino batonėliai, kai norėsiu saldžiai kažko.  Pakelsiu baltymo % procentus, nes sportuoju 7 kart į sav.

Laikysiu kažkur tokius % procentus
60 % riebalo
35 % baltymo
5 % anglių

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1041 2018-06-07 19:45

Re: Keto Dieta

jei saldziai nori tai ne ketozej esi

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1042 2018-06-07 20:50

Re: Keto Dieta

sidaz rašė:

jei saldziai nori tai ne ketozej esi

Nebutinai. Dauguma Keto kanalų Youtubei naudoja visus saldiklius, Stevia ir kitus. Visi nori saldžiai, daro Keto desertus. Daugiau tau reiktų info parinkti apie Keto smile

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1043 2018-06-07 21:42

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

sidaz rašė:

jei saldziai nori tai ne ketozej esi

Nebutinai. Dauguma Keto kanalų Youtubei naudoja visus saldiklius, Stevia ir kitus. Visi nori saldžiai, daro Keto desertus. Daugiau tau reiktų info parinkti apie Keto smile

Dr berg sako kitaip

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1044 2018-06-08 10:40

Re: Keto Dieta

Radau gerą vytintą mėsytę. Sudėtis: mėsa 75 %, lašinukai, druska, pipirai.
100 g: Riebalai 37 g, Angliai 0 g, Baltymai 29 g.

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#1045 2018-06-08 10:48

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

Radau gerą vytintą mėsytę. Sudėtis: mėsa 75 %, lašinukai, druska, pipirai.
100 g: Riebalai 37 g, Angliai 0 g, Baltymai 29 g.

aš tai kai dažniausiai cuttinimo stadijoje būnu tai dar į kalorijų skaičių žiūriu, ir dažniausiai ne keto išeina, o paleo, nes mėsos valgau daug, o riebalų vidutiniškai, o tai dar suderinus su IF, tai geri rezultatai, bet pas mane problema tame, kad mėgstu saldžiai, kartais nesveikai (kebabai,spagiečiai su kečiupu) pavalgyti, ir taip išeina,kad tai +2kg, po to -2kg po savaitės, taip ratu, niekaip negaliu sudaryti man tinkančią mitybą, kur būtų vitaminų/ mineralų ir makro elementų santykis geras.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1046 2018-06-08 11:17

Re: Keto Dieta

Nabiarov rašė:

BritainFirst rašė:

Radau gerą vytintą mėsytę. Sudėtis: mėsa 75 %, lašinukai, druska, pipirai.
100 g: Riebalai 37 g, Angliai 0 g, Baltymai 29 g.

aš tai kai dažniausiai cuttinimo stadijoje būnu tai dar į kalorijų skaičių žiūriu, ir dažniausiai ne keto išeina, o paleo, nes mėsos valgau daug, o riebalų vidutiniškai, o tai dar suderinus su IF, tai geri rezultatai, bet pas mane problema tame, kad mėgstu saldžiai, kartais nesveikai (kebabai,spagiečiai su kečiupu) pavalgyti, ir taip išeina,kad tai +2kg, po to -2kg po savaitės, taip ratu, niekaip negaliu sudaryti man tinkančią mitybą, kur būtų vitaminų/ mineralų ir makro elementų santykis geras.

Aš tai biški priaugt noriu, kokius 5 kg smile Priaugti svorio yra lengva, pradedi valgyti angliavandenius ir svoris greit augs. Beveik visi angliavandeniai yra nesveika, tai aš jų nevalgysiu, o bandysiu baltymus pakelt.
Ryžiai, bulvės, sėklos, kruopos, duona, yra tragedija. Netgi vaisiai yra tragedija, nes jie atvežti iš šiltų kraštų, ten užauginta ant chemikalų, padaryta dirbtinai kuo saldesni, vienas cukrus, jokios naudos.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1047 2018-06-08 11:26

Re: Keto Dieta

Jo privalgai angliavandeniu ir 3-4kg per savaite grizta vandens ir glikogeno ir ziuri kad atrodai geriau ir jauties smagiau nei galvojai. O kaio su ta keto dieta vapse kazkoki pumpa salej turet... lempa kazkokia

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1048 2018-06-08 11:37

Re: Keto Dieta

fitnesas rašė:

Jo privalgai angliavandeniu ir 3-4kg per savaite grizta vandens ir glikogeno ir ziuri kad atrodai geriau ir jauties smagiau nei galvojai. O kaio su ta keto dieta vapse kazkoki pumpa salej turet... lempa kazkokia

Na jeigu pradėčiau daug angliavandenių valgyt, per pora sav 5 kg priaugtų jaučiu. Aš tiesiog nusiteikęs prieš angliavandenius ir aš jų net matyt nenoriu.
Biški tik galvoju kursą gal prasukt. Būtų ketvirtas kursiukas, kažką lengvo, Test Cyp 600 week, Turiko 50 ed  kick startui ir masterį gal kokį, viską 12 sav.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1049 2018-06-08 15:55

Re: Keto Dieta

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:

Jo privalgai angliavandeniu ir 3-4kg per savaite grizta vandens ir glikogeno ir ziuri kad atrodai geriau ir jauties smagiau nei galvojai. O kaio su ta keto dieta vapse kazkoki pumpa salej turet... lempa kazkokia

Na jeigu pradėčiau daug angliavandenių valgyt, per pora sav 5 kg priaugtų jaučiu. Aš tiesiog nusiteikęs prieš angliavandenius ir aš jų net matyt nenoriu.
Biški tik galvoju kursą gal prasukt. Būtų ketvirtas kursiukas, kažką lengvo, Test Cyp 600 week, Turiko 50 ed  kick startui ir masterį gal kokį, viską 12 sav.

Garsiai nusizvengiau big_smile b-le b-le o tai kur dingo “chemija leidziasi tik lopai kurie nesupranta kaip gadina savo sveikata del kazkokiu netikru raumenu” lol lol

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1050 2018-06-08 16:10

Re: Keto Dieta

Sitas hipokritas dydziausias forumo . valgys jis tuos anglis kaip didelis tik praeis dar kazkiek laiko kol slapimas smegenis nustos spaust

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-06-08 16:11)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net