Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

DaugNORINTIS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Orionas
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 600
Atsiliepimai: 0

#76 2017-11-30 14:58

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

MantasMM rašė:

DaugNORINTIS rašė:

MantasMM rašė:


Na čia dar žmonos atlyginimą reikėtų pridėti, tarkime jeigu žmona uždirba 400 EUR. Tai jau paskolą gali gauti ~75000 EUR ir mokėsi ~300 EUR.

Cia rimtai tiek uzdirbant, nu 1000 i rankas per abu duoda tokio dydzio paskola bankas? As kai kazkada ant durniaus buvau suvedes i ju skaiciuokle tai tikrai tiek neduoda..j ir rinkausi 1 zmogus seimoj. Nes kai du automatiskai padideja islaidos visokiem sudam,

Pažiūrėk SEB banko skaičiuoklėje https://www.seb.lt/kreditai-ir-lizingas … o-kreditas , aišku nuėjus į banką situaciją vertintų individualiai.

Ale rimtai. Bet tai pz 30m... Geriau uzsieni padirbeciau kokius 5 metus, isnuomoji kazkam pasiemes,grizti ir nusiperki. Tik galetu ivest istatyma kad jei nori galetum daugiau inest per menesi,dabar kiek zinau negalima

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#77 2017-11-30 14:59

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

DaugNORINTIS rašė:

Jeigu gali moket paskola tai faktas kad jau geriau nei nuoma. Tiesiog dauguma nesutaupo ant pradinio inaso lietuvoj. Mes paskola mokant gali moket maziau mei kad nuoma kazkam. Bendradarbis moka paskola uz 2kamb vilniui buta tik iki 150 e per men. Cia vapse utiutiu. Kai paziuri kokios nuomos kainos dabar big_smile

Nuoma manau aktualiau kai dažniau keiti gyvenamąją vietą, o už 150 EUR ir Kaune nerastum nieko išsinuomoti, bendriką nebent.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#78 2017-11-30 15:00

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

DaugNORINTIS rašė:

MantasMM rašė:

DaugNORINTIS rašė:


Cia rimtai tiek uzdirbant, nu 1000 i rankas per abu duoda tokio dydzio paskola bankas? As kai kazkada ant durniaus buvau suvedes i ju skaiciuokle tai tikrai tiek neduoda..j ir rinkausi 1 zmogus seimoj. Nes kai du automatiskai padideja islaidos visokiem sudam,

Pažiūrėk SEB banko skaičiuoklėje https://www.seb.lt/kreditai-ir-lizingas … o-kreditas , aišku nuėjus į banką situaciją vertintų individualiai.

Ale rimtai. Bet tai pz 30m... Geriau uzsieni padirbeciau kokius 5 metus, isnuomoji kazkam pasiemes,grizti ir nusiperki. Tik galetu ivest istatyma kad jei nori galetum daugiau inest per menesi,dabar kiek zinau negalima

ziurint kokia sutartis, galima kitur kas pusmeti inest kiek nori saibu (kiek turi licnu} ir perskaiciuoja paskola, palukanas ir t.t.

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#79 2017-11-30 15:09

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

DaugNORINTIS rašė:

MantasMM rašė:

DaugNORINTIS rašė:


Cia rimtai tiek uzdirbant, nu 1000 i rankas per abu duoda tokio dydzio paskola bankas? As kai kazkada ant durniaus buvau suvedes i ju skaiciuokle tai tikrai tiek neduoda..j ir rinkausi 1 zmogus seimoj. Nes kai du automatiskai padideja islaidos visokiem sudam,

Pažiūrėk SEB banko skaičiuoklėje https://www.seb.lt/kreditai-ir-lizingas … o-kreditas , aišku nuėjus į banką situaciją vertintų individualiai.

Ale rimtai. Bet tai pz 30m... Geriau uzsieni padirbeciau kokius 5 metus, isnuomoji kazkam pasiemes,grizti ir nusiperki. Tik galetu ivest istatyma kad jei nori galetum daugiau inest per menesi,dabar kiek zinau negalima

5 metus padirbėjus užsienyje pvz. Skandinavoje tai gali netyčia ir likti ten smile Pas mus remontus kelis darė toks jaunas vaikinas ir palikimą gavo namą iš dėdės tai išvarė į Švediją padirbėti "trumpam", kad greičiau remontus pasidarytų. Tai tas trumpam jau porą metų jis ten dirba.. smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#80 2017-11-30 15:23

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

Įnešt betkada gali ir visose sutartyse tas yra. Tiesiog jei įneštum kas 6mėn (kada keičias visi indeksai), tai tau tas nieko nekainuotų, už jokias ten ale papildomas paslaugas pinigų nenurašys tau. Tiesiog kiek įneši tiek sumažėja paskola ir persiskaičiuoja visos palūkanos.

Neprisijungęs

 
DaugNORINTIS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Orionas
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 600
Atsiliepimai: 0

#81 2017-11-30 16:38

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

MantasMM rašė:

DaugNORINTIS rašė:

MantasMM rašė:


Pažiūrėk SEB banko skaičiuoklėje https://www.seb.lt/kreditai-ir-lizingas … o-kreditas , aišku nuėjus į banką situaciją vertintų individualiai.

Ale rimtai. Bet tai pz 30m... Geriau uzsieni padirbeciau kokius 5 metus, isnuomoji kazkam pasiemes,grizti ir nusiperki. Tik galetu ivest istatyma kad jei nori galetum daugiau inest per menesi,dabar kiek zinau negalima

5 metus padirbėjus užsienyje pvz. Skandinavoje tai gali netyčia ir likti ten smile Pas mus remontus kelis darė toks jaunas vaikinas ir palikimą gavo namą iš dėdės tai išvarė į Švediją padirbėti "trumpam", kad greičiau remontus pasidarytų. Tai tas trumpam jau porą metų jis ten dirba.. smile

Jo zinau tokias istorijas big_smile pats pirma karta vaziavau 3men bet du su puse metu likau big_smile dabar dviem metam isvariau bet vel biski ilgiau lieku big_smile

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#82 2017-11-30 16:48

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

DaugNORINTIS rašė:

MantasMM rašė:

DaugNORINTIS rašė:


Ale rimtai. Bet tai pz 30m... Geriau uzsieni padirbeciau kokius 5 metus, isnuomoji kazkam pasiemes,grizti ir nusiperki. Tik galetu ivest istatyma kad jei nori galetum daugiau inest per menesi,dabar kiek zinau negalima

5 metus padirbėjus užsienyje pvz. Skandinavoje tai gali netyčia ir likti ten smile Pas mus remontus kelis darė toks jaunas vaikinas ir palikimą gavo namą iš dėdės tai išvarė į Švediją padirbėti "trumpam", kad greičiau remontus pasidarytų. Tai tas trumpam jau porą metų jis ten dirba.. smile

Jo zinau tokias istorijas big_smile pats pirma karta vaziavau 3men bet du su puse metu likau big_smile dabar dviem metam isvariau bet vel biski ilgiau lieku big_smile

Į kokią šalį išvažiavai ir ką dirbi, jeigu ne paslaptis? smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#83 2017-11-30 19:07

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

Aš ir pirmą kart variau 3mėn bet likau metam beveik.  Paskui grįžau ir neplanuoju ir nenoriu išvažiuot.  Nors ir dabar mažiau gaunu nei pirmus tuos 3mėn kai normalų darbą turėjau,  o skaitau neblogai jau čia man

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#84 2017-11-30 19:21

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

Aš niekad nebuvau išvažiavęs ir nemačiau tokio dalyko kaip emigracija. Kartais gaila, nes įdomi patirtis būtų. Iškart dirbt ėjau po mokyklos ir stojau į vakarinį, nors galėjau į nemokamą dieninį įstoti. Bet paskaičiavau, kad labiau apsimoka algą gauti ir už mokslus mokėti. Pradžioje tai vargas su darbu buvo, bet dabar lafa. Aišku visada gali būti geriau, bet stengiesi ir gyvenimas tikrai gerėja, neblogėja. Tarp draugų labai daug emigravusių, žiauriai daug. Yra ir labai gerų pavyzdžių ir nelabai, bet nei vienas nevargsta gyvenime ar čia gyventų ar emigracijoje.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#85 2018-03-01 11:55

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

Ieškome darbuotojų.
Šiuo metu ieškomi:
Elektros įrenginių montuotojas:
https://www.cv.lt/…/elektros-irenginiu- … -visagi…/…
Projekto elektrotechnikos dalies projektuotojas
https://www.cv.lt/…/projekto-elektrotec … es-proj…/…
Projekto inžinerinių sistemų dalies projektuotojas
https://www.cv.lt/…/projekto-inzinerini … alies-p…/…
Visa informacija tel. 838671525

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2018-03-01 11:56)

Neprisijungęs

 
Strongbody
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-06-12
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#86 2018-06-13 12:04

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

smile

Paskutinį kartą taisė Strongbody (2018-06-13 15:55)

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#87 2018-06-13 13:14

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

Strongbody rašė:

Aš noriu eiti į marketingo sritį, galimybė dirbti iš namų, ar iš kitos pasaulio šalies, gerai apmokamas darbas. Esu baigęs www.seoakademija.lt kursus, bet dar girdėjau, kad yra neblogi seo kursai Vilniuje. Eisiu išbandyti, tikiuosi patiks.

Siuksle, ka cia reklamuoji

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#88 2018-06-13 13:53

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

I kupra jam

Neprisijungęs

 
XLilPumpStormzy
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-16
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#89 2018-06-13 14:04

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

Strongbody rašė:

Aš noriu eiti į marketingo sritį, galimybė dirbti iš namų, ar iš kitos pasaulio šalies, gerai apmokamas darbas. Esu baigęs www.seoakademija.lt kursus, bet dar girdėjau, kad yra neblogi seo kursai Vilniuje. Eisiu išbandyti, tikiuosi patiks.

scammas. pats ejau, pavoge 400eur ir nebemaciau nei pinigu neinkursu

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#90 2018-06-13 15:07

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

draugas ten ejo... long story short mire po 2 sav

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#91 2018-06-13 16:56

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

XLilPumpStormzy rašė:

Strongbody rašė:

Aš noriu eiti į marketingo sritį, galimybė dirbti iš namų, ar iš kitos pasaulio šalies, gerai apmokamas darbas. Esu baigęs www.seoakademija.lt kursus, bet dar girdėjau, kad yra neblogi seo kursai Vilniuje. Eisiu išbandyti, tikiuosi patiks.

scammas. pats ejau, pavoge 400eur ir nebemaciau nei pinigu neinkursu

Ejau i https://www.patrauklusvyras.lt/ mokymus mergos kaip nera taip nera, o pinigu grazint nenori sad

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#92 2018-06-13 18:08

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

sidaz rašė:

XLilPumpStormzy rašė:

Strongbody rašė:

Aš noriu eiti į marketingo sritį, galimybė dirbti iš namų, ar iš kitos pasaulio šalies, gerai apmokamas darbas. Esu baigęs www.seoakademija.lt kursus, bet dar girdėjau, kad yra neblogi seo kursai Vilniuje. Eisiu išbandyti, tikiuosi patiks.

scammas. pats ejau, pavoge 400eur ir nebemaciau nei pinigu neinkursu

Ejau i https://www.patrauklusvyras.lt/ mokymus mergos kaip nera taip nera, o pinigu grazint nenori sad

Vel emexas draugui priduos ir foruma i teisma paduos...

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#93 2018-08-09 23:57

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

Yra iš KTU? Jei kažką panašaus galit, galima per mane, paderinsiu.
http://www.cvme.lt/darbo-skelbimas/auto … us-p328804

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#94 2019-11-29 23:07

Re: Noriu likti ir dirbti Lietuvoje!

Gaudaisi automatikoje ir elektrotechnikoje? Turi noro ar patirties komandos valdyme ir darbų paskirstyme? Rašyk man motyvacinį ir cv. Alga nuo 1.5 į rankas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net