Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Megejas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-12-03
Žinutės: 416
Atsiliepimai: 0

#1 2007-01-05 16:40

Vaikiškos košelės ir milteliai

ka apie tai manote?mano treniruociu partneris kaip papilda vartoja vaikiskas koseles....Nu ten tipo similac gain advance ir pan...teigia kad tai l,gerai,:)ka galvojat?smile

Neprisijungęs

 
zweriss
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-01-03
Žinutės: 485
Atsiliepimai: 0

#2 2007-01-05 16:49

Re: Vaikiškos košelės ir milteliai

as ir galvoaju kad gerai yra,bet nueik i parduotuve ir paskaityk etikete ten kiek riebalu ir anglievandeniu o baltymu mazai ..... mase augint gal ir neblogai ...bet ne raumeni smile

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#3 2007-01-05 17:17

Re: Vaikiškos košelės ir milteliai

o wat mueikit i turgelius kur wisokie baltarusai prekiauja big_smile ten pardawineja daaaug wisokiu nesamoniu big_smile buwau wiena karta nusipirkes kazkokiam melynam pakelyje su meskinu ir rusiskai prirasineta tj ten wieni baltymai bebe  net kwapas kaip gain fast buwo big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
zweriss
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-01-03
Žinutės: 485
Atsiliepimai: 0

#4 2007-01-05 17:22

Re: Vaikiškos košelės ir milteliai

Ya_man rašė:

o wat mueikit i turgelius kur wisokie baltarusai prekiauja big_smile ten pardawineja daaaug wisokiu nesamoniu big_smile buwau wiena karta nusipirkes kazkokiam melynam pakelyje su meskinu ir rusiskai prirasineta tj ten wieni baltymai bebe  net kwapas kaip gain fast buwo big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

nevaltui rusiskas :DDDDDDDdd

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#5 2007-01-05 18:01

Re: Vaikiškos košelės ir milteliai

Megejas rašė:

ka apie tai manote?mano treniruociu partneris kaip papilda vartoja vaikiskas koseles....Nu ten tipo similac gain advance ir pan...teigia kad tai l,gerai,:)ka galvojat?smile

Masės auginimui gali būti tinkamas variantas

Neprisijungęs

 
nats
Naujas dalyvis
Vietovė: Siauliai pietinis
Registravosi: 2006-12-13
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#6 2007-01-06 19:04

Re: Vaikiškos košelės ir milteliai

Megejas rašė:

ka apie tai manote?mano treniruociu partneris kaip papilda vartoja vaikiskas koseles....Nu ten tipo similac gain advance ir pan...teigia kad tai l,gerai,:)ka galvojat?smile

kur galima nusipirkti tokiu daikciuku? smile kokia kaina?

Paskutinį kartą taisė nats (2007-01-06 19:14)

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#7 2007-01-06 20:54

Re: Vaikiškos košelės ir milteliai

Bet kurioj maisto parduotuvėj, vaistinėse

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net