Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kymoon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-03-17
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1 2018-09-14 17:36

Ne vienodas bicepsas

Sveiki, jau ir ankščiau buvo mano dešinys bicepsas didesnis už kairyjį, galvojau pradėjus sportuot po biškį išsilygins, tačiau tas skirtumas kaip tik išryškėjo. Gal galit patart ką daryt, kad išlygint nors kiek dydžius abiejų bicepsų?big_smile

Neprisijungęs

 
Feniksas 49
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-31
Žinutės: 407
Atsiliepimai: 0

#2 2018-09-14 17:37

Re: Ne vienodas bicepsas

daryk su hanteliais po 1 ranka atskirai visus pratimus rankoms, kuriuos eina daryt po viena ranka. ir su ta ranka kuri mazesne padaryk +2 repsu daugiau, su mazesne ranka sunkiau dirbk

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net