Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

grind
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#976 2018-10-28 19:13

Re: Mielai išgeriantys

Nabiarov rašė:

igndnp rašė:

Ir tas ir tas jau prieš ~5-7metus nieko gero pasidarė, jei Lietuvoj aišku pirktas. O jei iš šitų 2 rinktis imčiau courvoiser, skanesnis asmeniškai, švelnesnis ir ne toks kartus kaip henessy

Na draugui gimtadienio progą sueis manau smile
P.S. gal kokių iš viskio pasiūlymų turite? tik ne šūdukas jackas (asmeniškai man nepatinka, kaip ir kolegoms), imčiau maker`s mark, bet vat kolegai nelabai patiko big_smile vat jis toks žmogus, kad gloria jam utiutiu big_smileD

Pabandyk Wild Turkey seriją, Four Roses single barrel, Glemorangie ir iš brangesnių Macallan 12 Highland neblogas.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#977 2018-10-28 19:19

Re: Mielai išgeriantys

Ararato tik nesugalvok pirkt, šlykštynė, ypač 5m brandinimo, 3 dar geriamas biškį, bet šiaip jau geriau gloria gert. Net armėnijoj kai buvau gamykloj jų tai ir ten nelabai geresnis skonis

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#978 2018-10-28 19:36

Re: Mielai išgeriantys

Ai siaip parasiau 😀 as nesuprantu apie ta alko nieko,tik suprantu kad jackas slykstu pvz o jim beam galima gert 😀

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#979 2018-10-29 12:14

Re: Mielai išgeriantys

Wild Turkey 101 tai gerumas ir man, bet man jis nusileidžia Maker`s mark. man net VS konjakai tai nelabai, vsop imt, xo už buteliuką 100 eurų tai too much big_smile bet kai butelį paimi paragauti, o ne tiesiog išgert, tai 2 taurelės ir viskas smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#980 2018-10-30 04:52

Re: Mielai išgeriantys

Nesu didelis gėrikas,užplaukia paragaut kažko pora kartų per metus. Dabar,kai pasiteisinau,kad tipo normalus ir negeriu einam prie reikalo.
     Youtube apžvalgininkų sudomintas,nusprendžiau pabandyti japonišką viskį. Lietuvoj,aišku, fig gausi. Sakai japonoškas viskis,tai "sakė?" klausia. Žodžiu oro uoste gavau vasarą pigiausią variantą iš Suntory - Chita (~50€) Kas domėjosi,tai žino,kad japai viskio receptą paėmė iš airių,todėl jaučiasi minkštumas,kas man patiko. Jei rasiu,būtinai pabandysiu brangesnius variantus - Hibiki ir Yamazaki

https://preview.ibb.co/bZMnNf/received-1767783803288419.jpg
what is the formula of nitrate

Paskutinį kartą taisė Aizen (2018-10-30 04:54)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#981 2019-11-29 23:07

Re: Mielai išgeriantys

Aizenai, kada geriam ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net