Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fantazija
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-04-24
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1 2018-11-25 18:56

truputis apie save

Sveiki,
tikras vardas Edvinas ir 24metai. jau mėnesis kai rimtai žiūriu i geležies sportą. teko ir ankšiau paspausti štangą, bet nebuvo jokių žinių ir realiai jų net neieškota.
nuo dabartinės pradžios mityba sutvarkyta iki tiek kiek leidžia galimybės ir kiek galima toliau tobulinama. treniruotės 5 dienos per savaitę, realiai tai paimta iš forumo 4dienų programa tik dar pridėta diena skirta kardio. miegas 6-8 valandos(nevisada pavyksta 8 išmiegot dėl atsigulimo į lovą per vėlai). auginu mase ir kolkas neblogai sekasi iš 65kg šakalio pasiekta 73kg smile tad manau šis postas ne paskutinis wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net