Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

N3RK1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-02-07
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1 2019-02-16 12:48

Hi

Sveiki
Taigi pradejau eini i sale pries 4 menesius po ilgos pertraukos, biski apauges rebalais  , sveriau 107kg, dabar 104kg ugis 185
Butu gerai gauti patarymu su programa ,esu imetes i mityba skilti savo mitybos plana kuri jau 2menesius vartoju, atrodo kad kazkas negerai su ta mityba, dar ikeliau i treniruociu skilti savo treniruociu programa.
Butu gerai jei kas patartu kaip su tuo mitybos ir treniruociu programom , aciu visiem uz atsakymus , ar uz bet kokia pagalba

Neprisijungęs

 
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2019 Kulturizmas.net