Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ta2elis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2019-02-25 20:01

Kursas po kraujo tyrimu

Sveiki, daug skaiciau siame forume, bet visvien pradejus tenai prasidedavo pusiau lazdavojimai ir t.t. todel noreciau pasiteirauti, gal kazkas galetu pakomentuoti profesionaliai. Man 32m esu 180cm ir 120kg. sportuoju su pertraukomis jau ne vienus metus, bet vos tik pradedu numesti svorio, kazkuriuo momentu paluztu ir vel viskas is naujo, nes atrodo niekas nesikeicia, galvut mityba, galbut moryvacijos stoka. Budamas jaunesnis esu bandes metano, vinstrolio bet tabletemes, taip pat budamas jaunas ne velnio nesuprsdamas turbut ir nieko gero sau nepadejau, kad ir kaip kvailai skambetu. pasiskaitinejes forumus supratau, kad butina pasidaryti kraujo tyrimus ir isanalizavus viska tik tuomet spresti, ar verta bandyti rimtesni ta pirma kursa. pasiskaitinejes daug temu visgi noreciau pasiteirauti, ar kazkas gali profesionaliai pakonsultuoti:
- kraujo tyrimu analize;
- kurso sudarymu (galvoju test +anavar) galbut yra kazkas geriau tikslas NUDEGINTI Ta prakeikta isisenejusi riebala
- mityba kurso metu metant svori
- papildu naudojimi kurso metu
- PCT

galvoju apie 6-8 sav kursa, galbut per trumpas, todel noreciau daugiau informacijos is zmoniu kurie nusimano sitame reikale ir galetu pakonsultuoti ir padeti viska sustatyti, kad sau neprisidaryciau zalos vien paksaites apie ta ir ana forume, kur sutikime reziume nuo tenos pradzios iseinama link lazdavojimo ir t.t. aisku ne uz dyka smile

Neprisijungęs

 
Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#2 2019-02-25 20:40

Re: Kursas po kraujo tyrimu

ta2elis rašė:

Sveiki, daug skaiciau siame forume, bet visvien pradejus tenai prasidedavo pusiau lazdavojimai ir t.t. todel noreciau pasiteirauti, gal kazkas galetu pakomentuoti profesionaliai. Man 32m esu 180cm ir 120kg. sportuoju su pertraukomis jau ne vienus metus, bet vos tik pradedu numesti svorio, kazkuriuo momentu paluztu ir vel viskas is naujo, nes atrodo niekas nesikeicia, galvut mityba, galbut moryvacijos stoka. Budamas jaunesnis esu bandes metano, vinstrolio bet tabletemes, taip pat budamas jaunas ne velnio nesuprsdamas turbut ir nieko gero sau nepadejau, kad ir kaip kvailai skambetu. pasiskaitinejes forumus supratau, kad butina pasidaryti kraujo tyrimus ir isanalizavus viska tik tuomet spresti, ar verta bandyti rimtesni ta pirma kursa. pasiskaitinejes daug temu visgi noreciau pasiteirauti, ar kazkas gali profesionaliai pakonsultuoti:
- kraujo tyrimu analize;
- kurso sudarymu (galvoju test +anavar) galbut yra kazkas geriau tikslas NUDEGINTI Ta prakeikta isisenejusi riebala
- mityba kurso metu metant svori
- papildu naudojimi kurso metu
- PCT

galvoju apie 6-8 sav kursa, galbut per trumpas, todel noreciau daugiau informacijos is zmoniu kurie nusimano sitame reikale ir galetu pakonsultuoti ir padeti viska sustatyti, kad sau neprisidaryciau zalos vien paksaites apie ta ir ana forume, kur sutikime reziume nuo tenos pradzios iseinama link lazdavojimo ir t.t. aisku ne uz dyka smile

Pasidaryk skydliaukes tyrimus. Ar tu cia taip apsileides su edimu belekiek ir beleko, kad mase tokia? Sakai su farma atsiras motyvacija mest svori? Nemanau. Ir tau kursas uz tave lasinio nenutirbdys. Kalnas priemoniu ir be kursavimo, pirma jas isbandyk...

Neprisijungęs

 
ta2elis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#3 2019-02-25 20:47

Re: Kursas po kraujo tyrimu

tai nera taip, kad esu visiskas lasinio gabalas, sportuoju nuo 18m tiesa buvo gyvenime sunku akimirku, kada nebuvo galimybes sportuoti, apsileidau, poto vaikai kiti rupesciai irpanasiai. ir tikrai nemanau, kad farma viska isspres. beto kaip ir minejau, nenoriu is pasiskaitymu pats prisigalvoti kazkokiu kursu noriu geros konsultacijos ir panasiai ir ne uz dyka. juk visi nuo kazko pradeda, kas is kiemo draugu, kas paskaites ir t.t. o mano tikslas gauti ziniu ir patarimu is profu o ne is gatves viena ausim girdejau kad reikia taip

Neprisijungęs

 
Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#4 2019-02-25 20:54

Re: Kursas po kraujo tyrimu

ta2elis rašė:

tai nera taip, kad esu visiskas lasinio gabalas, sportuoju nuo 18m tiesa buvo gyvenime sunku akimirku, kada nebuvo galimybes sportuoti, apsileidau, poto vaikai kiti rupesciai irpanasiai. ir tikrai nemanau, kad farma viska isspres. beto kaip ir minejau, nenoriu is pasiskaitymu pats prisigalvoti kazkokiu kursu noriu geros konsultacijos ir panasiai ir ne uz dyka. juk visi nuo kazko pradeda, kas is kiemo draugu, kas paskaites ir t.t. o mano tikslas gauti ziniu ir patarimu is profu o ne is gatves viena ausim girdejau kad reikia taip

Tyrimai tai pagrinde hormonai: testas, e2, lh, fsh, prl cia i kuriu rodiklius pct pagalba bandysi lygiuotis. O kursas 8sav trumpas, mazai ka pajusi, o tikslas cutinti.
Yra forume ne mazai, kas gali kursa sudaryti ir placiau papasakoti +, - uz eurus ar dykai.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#5 2019-02-26 12:29

Re: Kursas po kraujo tyrimu

koks biudzetas? smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net