Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#76 2019-03-09 20:35

Re: sveiki skubu netrinkit

Xavi rašė:

as laikydavau 600mg/sav ... bet matai ant kurso ir gerai gal tik gerti tuos vitaminus magnis kalis t..tt nes siaip nesekant tyrymu ir pagal save vartoti magnius kalius, kad ir papildas , bet nera gerai reikia visada viska gerti tik tada kaip ko truksta nes pavyzdys kalis jeigu normose ir laki dar kali kam to reikia  ? tik kenkia jau .. kas kiek laiko tyrymus daraisi? ir kuriuos ? ir koki yra butiniausi kursuojant?

mano sveikata stipriai pagerejus (fufufu) pagal  mano tyrumus kursuot ir kursuot jei su tyrymais pastoviais bet bijau biski pakolkas.

koki pacio rezultatai? ugis svoris ? stangos spaudimas mirties trauka ir pritupimas max?

mano rezai spaudimo kaip sveriau 88 kg   162.5kg   , o sverdamas 84kg. paspaudziau 163kg pries pora menesiu bet ant kurso buvau galejau daugiau bet jau nesiplesau. mirties trauka 220kg   o pritupimas nezinau nes neturiu salygu max daryt


Aesthtics rašė:

Visi aas tirstina krauja, isimciu nera. Prijungiau spaudimui mazint/tirstumui gerint folic acid, q10, vit e, vit d, turmeric, garlic oil, cinamona, dar salia magnis,cinkas, kalis eina, per menesi vien vitaminai nuo 56 iki 53 numazino hematokrita, dar krauja nusileidau ir norma wink  Klysti, 300 cruise yra dafiga, mano blastas su 500 eina big_smile

Tyrimus as darausi mazdaug karta per menesi, bet tik tam kad pasiziuret kraujo tirstuma, ir jei vartoju, kazka kas kepenis drozia, tai patikrinu kepenu fermentus. E2 paziuriu atitinkamai kurso pradzioj, kai visi prepai peake buna, per savaite pora savaiciu kokius 4-5 kartus pasidarau, atitaikydamas adexo doze. Tokius dalykus kaip mineralai, vit d ir tt, tiriuosi tik tada kai padarau pct, ant kurso situ dalyku nestebiu, visad geriu vitaminus/mineralus. Patikek, kali perdozuot ar magni ne taip paprasta big_smile  Nesivaikau as seniausiai tu max rezultatu ir net nebandau nieko max daryt, cia tik bereikalingas traumu vaikymasis, as ne powerlifteris, ne strongmanas, man nereikia situ nesamoniu, as sportuoju tik del aesthetic physique wink Siai dienai 183 / 97 kg.

Neprisijungęs

 
Xavi
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-03-09
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#77 2019-03-12 23:27

Re: sveiki skubu netrinkit

ziurekit jei turejau vandeni vaistini pvz ampuoleje ir zinot kaip padauzai pirstuku kad lengviau nulauzt eitu? ir man ji padauzius pirstuku nusprogo tai ka reiskia? nieko?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#78 2019-03-13 00:17

Re: sveiki skubu netrinkit

Reiskiaa buvo vanduo uzminuotas. Gerai,kad nesusileidai i subine tai butu gabala siknos isplese

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#79 2019-03-13 01:04

Re: sveiki skubu netrinkit

Xavi rašė:

ziurekit jei turejau vandeni vaistini pvz ampuoleje ir zinot kaip padauzai pirstuku kad lengviau nulauzt eitu? ir man ji padauzius pirstuku nusprogo tai ka reiskia? nieko?

Manau cia rusu darbas

Neprisijungęs

 
Xavi
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-03-09
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#80 2019-03-13 08:09

Re: sveiki skubu netrinkit

ta prasme as noriu info mazu kazkas negerai su tuo vandeniu nes as susileidau mazu infekcija kokia gavau??

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#81 2019-03-13 09:53

Re: sveiki skubu netrinkit

Xavi rašė:

ta prasme as noriu info mazu kazkas negerai su tuo vandeniu nes as susileidau mazu infekcija kokia gavau??

Nu tai sake fitnesas, uzminuoja kartais ampoles, slegi sukelia viduje ir sprogsta. Svarbu, kad sprogo padauzius pirstuku, o ne leidziant, nes paskui ne tik laselines ligoninei statytu, bet ir sikna lopyt reiketu. Siulau pakeist vaistine, kurioje perki, arba pirk bambaliais po 0.5 litro, tie nesprogsta nes plastikiniai.

Neprisijungęs

 
Xavi
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-03-09
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#82 2019-03-13 10:55

Re: sveiki skubu netrinkit

Aesthtics rašė:

Xavi rašė:

ta prasme as noriu info mazu kazkas negerai su tuo vandeniu nes as susileidau mazu infekcija kokia gavau??

Nu tai sake fitnesas, uzminuoja kartais ampoles, slegi sukelia viduje ir sprogsta. Svarbu, kad sprogo padauzius pirstuku, o ne leidziant, nes paskui ne tik laselines ligoninei statytu, bet ir sikna lopyt reiketu. Siulau pakeist vaistine, kurioje perki, arba pirk bambaliais po 0.5 litro, tie nesprogsta nes plastikiniai.

aciu visiems uz info.. bac vandenukas ten ar koks ? bonkose kur 0.5l?

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#83 2019-03-13 11:04

Re: sveiki skubu netrinkit

Natrio chloridas, bac vaistinese nebuna pas mus smile

Neprisijungęs

 
Xavi
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-03-09
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#84 2019-03-18 18:31

Re: sveiki skubu netrinkit

padetis mano susitvarkius  del savos ramybes pasidarysiu ekoskopija inkstu, pilvo organu,  sirdies, skydliaukes...
tyrymai mano bendri visi vidutinese normose paruostas kursui big_smile jei rimtai pailsesiu nuo chemijos metus kokius.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net