Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2101 2019-03-06 22:48

Re: Ginekomastija

KTM9 rašė:

Xavi rašė:

atrodai gerai pagartina. koks ugis tavo svoris? as soves irgi 6 gal kursus bet formos tokios neturiu o sportuoju rimtai gal 3 metai o dar 3 metai nezinojimas ka darau.

KieSas rašė:

Salej nuo 2010 turbut, dar pries sale turedavau savo namu salygom stanga pasidares ant kurios budavo arba auto ratai arba buteliai 5ltr pilni vandens big_smile pries tai street workoutai dar, nu pirma karta turbut nuo 6 pradejau ant turniku ir lygegreciu, zinau, kad neidavau i mokykla dar, bet jau vilkelius ir meskutes ant turniko lauzydavau, pries sale jau gan gera pagrinda buvau padares big_smile O kursu nezinau, 2 pirmi buvo lempa, nes ziniu truko, bet esme, kad pradejau pries 3 metus ir pora menesiu tik kaip uzlipau, buvo ir ilgu PCT (po puse metu bevek del guzu), tai nebuvo labai daug tu kursu, jau turejau nemaza staza ir padares forma, nesu tas kuris pirma kursas ir poto sportas tik big_smile

o kaip del testo guzu tau buvo? is tyrimu supratai, kad dar testas sintetinis plaukioja? ar tiesiog guzas ilgai buvo?

Kaip po 2-3 men pct pamatai LH dugne, o testa apie ~20nmol big_smile Dar nesigaudziau tada nei kas tas LH.. Bet Nesako konsultavo daug situo klausimu, tai atejo ir suvokimas apie tyrimus. Viena iki šiol turiu darinį užpakalį likusį, nuo pat pirmo kurso, kada nereikėdavo nei rotuot, rotacija tarp dviejų užpakalio kepalų būdavo tik smile) Bet nuo to laiko nieko nedūriau ten, tik va prieš operacija gavau į užpakalį adatą big_smile Bet šiaip su tuo pačiu chirurgu šnekėjau ir rodžiau, sakė kad teko šalint tokius, bet sako jei netrukdo gyvent, tai ar verta..? Matosi tik įtempus sėdmens raumenis, tai va, visada rotuokit į kuo daugiau raumenų grupių, kad nebūtų tokių nesąmonių smile)

Paskutinį kartą taisė KieSas (2019-03-06 22:52)

Neprisijungęs

 
KTM9
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-04-23
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#2102 2019-03-06 23:00

Re: Ginekomastija

KieSas rašė:

KTM9 rašė:

Xavi rašė:

atrodai gerai pagartina. koks ugis tavo svoris? as soves irgi 6 gal kursus bet formos tokios neturiu o sportuoju rimtai gal 3 metai o dar 3 metai nezinojimas ka darau.


o kaip del testo guzu tau buvo? is tyrimu supratai, kad dar testas sintetinis plaukioja? ar tiesiog guzas ilgai buvo?

Kaip po 2-3 men pct pamatai LH dugne, o testa apie ~20nmol big_smile Dar nesigaudziau tada nei kas tas LH.. Bet Nesako konsultavo daug situo klausimu, tai atejo ir suvokimas apie tyrimus. Viena iki šiol turiu darinį užpakalį likusį, nuo pat pirmo kurso, kada nereikėdavo nei rotuot, rotacija tarp dviejų užpakalio kepalų būdavo tik smile) Bet nuo to laiko nieko nedūriau ten, tik va prieš operacija gavau į užpakalį adatą big_smile Bet šiaip su tuo pačiu chirurgu šnekėjau ir rodžiau, sakė kad teko šalint tokius, bet sako jei netrukdo gyvent, tai ar verta..? Matosi tik įtempus sėdmens raumenis, tai va, visada rotuokit į kuo daugiau raumenų grupių, kad nebūtų tokių nesąmonių smile)

supratau, aš neuzilgo darysiu tyrimus, paziuresiu, kaip bus, nes bus tuoj du men po pct:) rotacijas dariau as , bet tada su deadliftu patempiau nugara, tai prie mano farmos dar neurobino ejo po tris milus:)) tai buvo vienas
ivykis, kai matyt pataike i rezginio vieta:)) tai guzas buvo geras iskiles:)) paskui jis dingo ir po pct praejus geram laikaui, vel jis atsinaujino;)) bet patepiau zuikio taukais ir dingo tad guzas:)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#2103 2019-03-06 23:11

Re: Ginekomastija

KTM9 rašė:

KieSas rašė:

KTM9 rašė:


o kaip del testo guzu tau buvo? is tyrimu supratai, kad dar testas sintetinis plaukioja? ar tiesiog guzas ilgai buvo?

Kaip po 2-3 men pct pamatai LH dugne, o testa apie ~20nmol big_smile Dar nesigaudziau tada nei kas tas LH.. Bet Nesako konsultavo daug situo klausimu, tai atejo ir suvokimas apie tyrimus. Viena iki šiol turiu darinį užpakalį likusį, nuo pat pirmo kurso, kada nereikėdavo nei rotuot, rotacija tarp dviejų užpakalio kepalų būdavo tik smile) Bet nuo to laiko nieko nedūriau ten, tik va prieš operacija gavau į užpakalį adatą big_smile Bet šiaip su tuo pačiu chirurgu šnekėjau ir rodžiau, sakė kad teko šalint tokius, bet sako jei netrukdo gyvent, tai ar verta..? Matosi tik įtempus sėdmens raumenis, tai va, visada rotuokit į kuo daugiau raumenų grupių, kad nebūtų tokių nesąmonių smile)

supratau, aš neuzilgo darysiu tyrimus, paziuresiu, kaip bus, nes bus tuoj du men po pct:) rotacijas dariau as , bet tada su deadliftu patempiau nugara, tai prie mano farmos dar neurobino ejo po tris milus:)) tai buvo vienas
ivykis, kai matyt pataike i rezginio vieta:)) tai guzas buvo geras iskiles:)) paskui jis dingo ir po pct praejus geram laikaui, vel jis atsinaujino;)) bet patepiau zuikio taukais ir dingo tad guzas:)

Praejus 2men po PCT ziuresi kaip atsistatei,ar guzai nesutrukde atsistatymui? smile)
Siaip sokus ant PCT,2sav begyje ziurai ar kyla LH.
Idomiai cia pas tave.

Neprisijungęs

 
KTM9
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-04-23
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#2104 2019-03-06 23:13

Re: Ginekomastija

bakas rašė:

KTM9 rašė:

KieSas rašė:


Kaip po 2-3 men pct pamatai LH dugne, o testa apie ~20nmol big_smile Dar nesigaudziau tada nei kas tas LH.. Bet Nesako konsultavo daug situo klausimu, tai atejo ir suvokimas apie tyrimus. Viena iki šiol turiu darinį užpakalį likusį, nuo pat pirmo kurso, kada nereikėdavo nei rotuot, rotacija tarp dviejų užpakalio kepalų būdavo tik smile) Bet nuo to laiko nieko nedūriau ten, tik va prieš operacija gavau į užpakalį adatą big_smile Bet šiaip su tuo pačiu chirurgu šnekėjau ir rodžiau, sakė kad teko šalint tokius, bet sako jei netrukdo gyvent, tai ar verta..? Matosi tik įtempus sėdmens raumenis, tai va, visada rotuokit į kuo daugiau raumenų grupių, kad nebūtų tokių nesąmonių smile)

supratau, aš neuzilgo darysiu tyrimus, paziuresiu, kaip bus, nes bus tuoj du men po pct:) rotacijas dariau as , bet tada su deadliftu patempiau nugara, tai prie mano farmos dar neurobino ejo po tris milus:)) tai buvo vienas
ivykis, kai matyt pataike i rezginio vieta:)) tai guzas buvo geras iskiles:)) paskui jis dingo ir po pct praejus geram laikaui, vel jis atsinaujino;)) bet patepiau zuikio taukais ir dingo tad guzas:)

Praejus 2men po PCT ziuresi kaip atsistatei,ar guzai nesutrukde atsistatymui? smile)
Siaip sokus ant PCT,2sav begyje ziurai ar kyla LH.
Idomiai cia pas tave.

nebuvo galimybes pasidaryti, dabar esu Lietuvoje, tai paziuresiu:) gal dar sintetinio pilna pas mane:)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#2105 2019-03-06 23:15

Re: Ginekomastija

A tai siandien gryzai?

Neprisijungęs

 
KTM9
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-04-23
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#2106 2019-03-06 23:21

Re: Ginekomastija

bakas rašė:

A tai siandien gryzai?

po europa , komandiruotes:) žinoma, kelios dienos kaip grižes:) tai varysim pasidaryti tyrimus:)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#2107 2019-03-07 00:11

Re: Ginekomastija

KTM9 rašė:

bakas rašė:

A tai siandien gryzai?

po europa , komandiruotes:) žinoma, kelios dienos kaip grižes:) tai varysim pasidaryti tyrimus:)

Svarbu kad isvis gryzai nykstys

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#2108 2019-03-07 05:05

Re: Ginekomastija

KieSas rašė:

KTM9 rašė:

Xavi rašė:

atrodai gerai pagartina. koks ugis tavo svoris? as soves irgi 6 gal kursus bet formos tokios neturiu o sportuoju rimtai gal 3 metai o dar 3 metai nezinojimas ka darau.

o kaip del testo guzu tau buvo? is tyrimu supratai, kad dar testas sintetinis plaukioja? ar tiesiog guzas ilgai buvo?

Kaip po 2-3 men pct pamatai LH dugne, o testa apie ~20nmol big_smile Dar nesigaudziau tada nei kas tas LH.. Bet Nesako konsultavo daug situo klausimu, tai atejo ir suvokimas apie tyrimus. Viena iki šiol turiu darinį užpakalį likusį, nuo pat pirmo kurso, kada nereikėdavo nei rotuot, rotacija tarp dviejų užpakalio kepalų būdavo tik smile) Bet nuo to laiko nieko nedūriau ten, tik va prieš operacija gavau į užpakalį adatą big_smile Bet šiaip su tuo pačiu chirurgu šnekėjau ir rodžiau, sakė kad teko šalint tokius, bet sako jei netrukdo gyvent, tai ar verta..? Matosi tik įtempus sėdmens raumenis, tai va, visada rotuokit į kuo daugiau raumenų grupių, kad nebūtų tokių nesąmonių smile)

Kiek dar po taves tokiu sutikes esu wink kosmoselis . Vapse zmones nesigsudo kada ir kaip ta pct daryt . Eda clomida ant akies kai sikna guzuota dar kad rankom jaucia :d forume dar paskaito , bet gyvai . Kosmaras. Apie ten half lifus , kad suskaiciuot kada isvegs chimke ir pradet vartot isvis vakumas ziniu.Is tikro labai aktuali beda ir tuo pat metu lb neivertinta ir lb mazai kas ta beda akcentuoja..deja

Paskutinį kartą taisė nesako (2019-03-07 05:08)

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2109 2019-03-07 07:53

Re: Ginekomastija

nesako rašė:

KieSas rašė:

KTM9 rašė:


o kaip del testo guzu tau buvo? is tyrimu supratai, kad dar testas sintetinis plaukioja? ar tiesiog guzas ilgai buvo?

Kaip po 2-3 men pct pamatai LH dugne, o testa apie ~20nmol big_smile Dar nesigaudziau tada nei kas tas LH.. Bet Nesako konsultavo daug situo klausimu, tai atejo ir suvokimas apie tyrimus. Viena iki šiol turiu darinį užpakalį likusį, nuo pat pirmo kurso, kada nereikėdavo nei rotuot, rotacija tarp dviejų užpakalio kepalų būdavo tik smile) Bet nuo to laiko nieko nedūriau ten, tik va prieš operacija gavau į užpakalį adatą big_smile Bet šiaip su tuo pačiu chirurgu šnekėjau ir rodžiau, sakė kad teko šalint tokius, bet sako jei netrukdo gyvent, tai ar verta..? Matosi tik įtempus sėdmens raumenis, tai va, visada rotuokit į kuo daugiau raumenų grupių, kad nebūtų tokių nesąmonių smile)

Kiek dar po taves tokiu sutikes esu wink kosmoselis . Vapse zmones nesigsudo kada ir kaip ta pct daryt . Eda clomida ant akies kai sikna guzuota dar kad rankom jaucia :d forume dar paskaito , bet gyvai . Kosmaras. Apie ten half lifus , kad suskaiciuot kada isvegs chimke ir pradet vartot isvis vakumas ziniu.Is tikro labai aktuali beda ir tuo pat metu lb neivertinta ir lb mazai kas ta beda akcentuoja..deja

Vieni pasimoko is to, kiti ne smile as po saves stengiuos kitus mokinti, kad mano klaidu nedarytu neturintys ziniu, yra kas klauso, yra kam visiskai dzin ir ju nepakeisi jau smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#2110 2019-03-07 09:42

Re: Ginekomastija

Tai gerai, kad dar klausia ir pns, as turiu viena drauga kuriam treneris pataria ir jis daugiau niekeno neklauso nors patarineja vejus visiskus. Pvz jo kursai pirmam atsistatyma provironas, db sove test e ir npp , veliau vietoj npp deka ir tik 10 sav, atsistatymui hcg, nu as nesuprantu kodel taip ir varzybose tas treneris juda

Neprisijungęs

 
Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#2111 2019-03-07 10:26

Re: Ginekomastija

Ptycka rašė:

Tai gerai, kad dar klausia ir pns, as turiu viena drauga kuriam treneris pataria ir jis daugiau niekeno neklauso nors patarineja vejus visiskus. Pvz jo kursai pirmam atsistatyma provironas, db sove test e ir npp , veliau vietoj npp deka ir tik 10 sav, atsistatymui hcg, nu as nesuprantu kodel taip ir varzybose tas treneris juda

Arba didziai zinomas legenda treneris atsstatymui siulo prohormonu pagriauzt. Po metano, sako, kad ir taip beveik atsistatei ir atsistatysi, nieko nereik, nesuk galvos smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#2112 2019-03-07 11:02

Re: Ginekomastija

Coombo rašė:

Ptycka rašė:

Tai gerai, kad dar klausia ir pns, as turiu viena drauga kuriam treneris pataria ir jis daugiau niekeno neklauso nors patarineja vejus visiskus. Pvz jo kursai pirmam atsistatyma provironas, db sove test e ir npp , veliau vietoj npp deka ir tik 10 sav, atsistatymui hcg, nu as nesuprantu kodel taip ir varzybose tas treneris juda

Arba didziai zinomas legenda treneris atsstatymui siulo prohormonu pagriauzt. Po metano, sako, kad ir taip beveik atsistatei ir atsistatysi, nieko nereik, nesuk galvos smile

Tai va, nu bet kolkas atsistato, nors cia laiko klausimas kada prisizais taip. Nezino nei prepu pavadinimu nei ka jie tiksliai daro, kiek pasako vartot tiek ir vartoja, nu man kazkaip nzn toks besalygiskas pasitikejimas paciam nepasidomejus...

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2113 2019-03-07 11:25

Re: Ginekomastija

Ptycka rašė:

Coombo rašė:

Ptycka rašė:

Tai gerai, kad dar klausia ir pns, as turiu viena drauga kuriam treneris pataria ir jis daugiau niekeno neklauso nors patarineja vejus visiskus. Pvz jo kursai pirmam atsistatyma provironas, db sove test e ir npp , veliau vietoj npp deka ir tik 10 sav, atsistatymui hcg, nu as nesuprantu kodel taip ir varzybose tas treneris juda

Arba didziai zinomas legenda treneris atsstatymui siulo prohormonu pagriauzt. Po metano, sako, kad ir taip beveik atsistatei ir atsistatysi, nieko nereik, nesuk galvos smile

Tai va, nu bet kolkas atsistato, nors cia laiko klausimas kada prisizais taip. Nezino nei prepu pavadinimu nei ka jie tiksliai daro, kiek pasako vartot tiek ir vartoja, nu man kazkaip nzn toks besalygiskas pasitikejimas paciam nepasidomejus...

Mano broliui toks besąlygiškas pasitikėjimas treneriu, kuris nieko nežinojo nei apie aromatazės inhibitorius, prolaktino inhibitorius ir PCT, privedė prie ginekomastijos.  Visada reikia galvoti savo galva, domėtis ir tinkamai administruoti kursą

Prisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2114 2019-03-07 11:32

Re: Ginekomastija

enox rašė:

Ptycka rašė:

Coombo rašė:


Arba didziai zinomas legenda treneris atsstatymui siulo prohormonu pagriauzt. Po metano, sako, kad ir taip beveik atsistatei ir atsistatysi, nieko nereik, nesuk galvos smile

Tai va, nu bet kolkas atsistato, nors cia laiko klausimas kada prisizais taip. Nezino nei prepu pavadinimu nei ka jie tiksliai daro, kiek pasako vartot tiek ir vartoja, nu man kazkaip nzn toks besalygiskas pasitikejimas paciam nepasidomejus...

Mano broliui toks besąlygiškas pasitikėjimas treneriu, kuris nieko nežinojo nei apie aromatazės inhibitorius, prolaktino inhibitorius ir PCT, privedė prie ginekomastijos.  Visada reikia galvoti savo galva, domėtis ir tinkamai administruoti kursą

Nafik cia niekas nesikeicia su tais treneriu patarimais legendiniais

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#2115 2019-03-07 11:35

Re: Ginekomastija

Garmus rašė:

enox rašė:

Ptycka rašė:


Tai va, nu bet kolkas atsistato, nors cia laiko klausimas kada prisizais taip. Nezino nei prepu pavadinimu nei ka jie tiksliai daro, kiek pasako vartot tiek ir vartoja, nu man kazkaip nzn toks besalygiskas pasitikejimas paciam nepasidomejus...

Mano broliui toks besąlygiškas pasitikėjimas treneriu, kuris nieko nežinojo nei apie aromatazės inhibitorius, prolaktino inhibitorius ir PCT, privedė prie ginekomastijos.  Visada reikia galvoti savo galva, domėtis ir tinkamai administruoti kursą

Nafik cia niekas nesikeicia su tais treneriu patarimais legendiniais

Jo jo, gi svarbiausia, kad treniruoja arba parduoda "cempionas" big_smile

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2116 2019-03-08 09:43

Re: Ginekomastija

Tai kad tokiu zmoniu daug. Mano senas pazystamas kazkieno tai patarimu paeme trena tam kad numesti svorio, solo tren e viniojo 2 menesius. Po to atsistatymui kazkokia tai lasaline state 10 kartu, sumokejo uz tas 10 lasaliniu 200 eur. Sako as dabar kaip nekursaves esu, svarus visai.

As bandziau zmogui paaiskinti kas yra trenas ir isvis kas ir kaip su sterais, bet jis manes neklauso, toks jausmas kaip i siena galva dauzaisi. Ir prie jo dar keli draugeliai prisijunge, kuriem as irgi sakiau kad bus blogai, bet jie neklauso, vienas suviniojo jau 5 kursus per 2 metus, pries 5 kursus svere 101, dabar sveria 89, visiskai isdziuvo raumenu neliko, paraudes visas pastoviai vaiksto. O visa ta spektakli jiems organizuoja, kazkoks pazystamas kuris prekiauja farma, tas pats pasake kad pharmacom yra kakutis o pas ji kazkokia paradise pharmaceuticals yra didziausia premium farmos gamintoja pasaulyje. Ir vat zmones nesirosia net pasidometi taip istikruju yra.  Aklai pasitiki visokiais mulkiais. Man pasake kad pas ta zmogu kuris farma prekiauja ranka 56 , as kai  pamaciau ta zmogu, taip gal ten yra 56, bet ten 40 % bf pas ta tesliu jobana, anas turbot irgi kursuoja deka solo viniodamas viena ranka leidzia deka kita pila majoneza I snapa.

Gal ir teisingas yra pasakymas "naturali atranka", kas neturi proto pakankamai tai vat taip va ir leidzia svetimais patarimais save zaloti.

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#2117 2019-03-08 10:36

Re: Ginekomastija

Mighti rašė:

Tai kad tokiu zmoniu daug. Mano senas pazystamas kazkieno tai patarimu paeme trena tam kad numesti svorio, solo tren e viniojo 2 menesius. Po to atsistatymui kazkokia tai lasaline state 10 kartu, sumokejo uz tas 10 lasaliniu 200 eur. Sako as dabar kaip nekursaves esu, svarus visai.

As bandziau zmogui paaiskinti kas yra trenas ir isvis kas ir kaip su sterais, bet jis manes neklauso, toks jausmas kaip i siena galva dauzaisi. Ir prie jo dar keli draugeliai prisijunge, kuriem as irgi sakiau kad bus blogai, bet jie neklauso, vienas suviniojo jau 5 kursus per 2 metus, pries 5 kursus svere 101, dabar sveria 89, visiskai isdziuvo raumenu neliko, paraudes visas pastoviai vaiksto. O visa ta spektakli jiems organizuoja, kazkoks pazystamas kuris prekiauja farma, tas pats pasake kad pharmacom yra kakutis o pas ji kazkokia paradise pharmaceuticals yra didziausia premium farmos gamintoja pasaulyje. Ir vat zmones nesirosia net pasidometi taip istikruju yra.  Aklai pasitiki visokiais mulkiais. Man pasake kad pas ta zmogu kuris farma prekiauja ranka 56 , as kai  pamaciau ta zmogu, taip gal ten yra 56, bet ten 40 % bf pas ta tesliu jobana, anas turbot irgi kursuoja deka solo viniodamas viena ranka leidzia deka kita pila majoneza I snapa.

Gal ir teisingas yra pasakymas "naturali atranka", kas neturi proto pakankamai tai vat taip va ir leidzia svetimais patarimais save zaloti.

Užskaitau tą "natūrali atranka", pramušei žiauriai, kvatoju atsisėdęs big_smile Aišku gaila žmonių, bet jo, kraupu šiais laikais... visi nori, kad viskas būtų už juos padaryta, pasirūpinta, po užpakaliu pakišta.. bet iš kitos pusės, lengviau tiem kas mąsto, skaito, domisi, nes galiausiai tokie dundukai nudega ir eina mokėt pinigus tiems kas žino ir išmano smile
Neveltui yra sąvoka RTFM, galioja visur ir visada... smile

Neprisijungęs

 
Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#2118 2019-03-08 11:09

Re: Ginekomastija

Aesthtics rašė:

Mighti rašė:

Tai kad tokiu zmoniu daug. Mano senas pazystamas kazkieno tai patarimu paeme trena tam kad numesti svorio, solo tren e viniojo 2 menesius. Po to atsistatymui kazkokia tai lasaline state 10 kartu, sumokejo uz tas 10 lasaliniu 200 eur. Sako as dabar kaip nekursaves esu, svarus visai.

As bandziau zmogui paaiskinti kas yra trenas ir isvis kas ir kaip su sterais, bet jis manes neklauso, toks jausmas kaip i siena galva dauzaisi. Ir prie jo dar keli draugeliai prisijunge, kuriem as irgi sakiau kad bus blogai, bet jie neklauso, vienas suviniojo jau 5 kursus per 2 metus, pries 5 kursus svere 101, dabar sveria 89, visiskai isdziuvo raumenu neliko, paraudes visas pastoviai vaiksto. O visa ta spektakli jiems organizuoja, kazkoks pazystamas kuris prekiauja farma, tas pats pasake kad pharmacom yra kakutis o pas ji kazkokia paradise pharmaceuticals yra didziausia premium farmos gamintoja pasaulyje. Ir vat zmones nesirosia net pasidometi taip istikruju yra.  Aklai pasitiki visokiais mulkiais. Man pasake kad pas ta zmogu kuris farma prekiauja ranka 56 , as kai  pamaciau ta zmogu, taip gal ten yra 56, bet ten 40 % bf pas ta tesliu jobana, anas turbot irgi kursuoja deka solo viniodamas viena ranka leidzia deka kita pila majoneza I snapa.

Gal ir teisingas yra pasakymas "naturali atranka", kas neturi proto pakankamai tai vat taip va ir leidzia svetimais patarimais save zaloti.

Užskaitau tą "natūrali atranka", pramušei žiauriai, kvatoju atsisėdęs big_smile Aišku gaila žmonių, bet jo, kraupu šiais laikais... visi nori, kad viskas būtų už juos padaryta, pasirūpinta, po užpakaliu pakišta.. bet iš kitos pusės, lengviau tiem kas mąsto, skaito, domisi, nes galiausiai tokie dundukai nudega ir eina mokėt pinigus tiems kas žino ir išmano smile
Neveltui yra sąvoka RTFM, galioja visur ir visada... smile

Va del to ir sujudo mentai ir kitos tarnybos, nes aas prieinami kiekvienam durniui, malaletkai ir t. T. Per tokius poto nueini i gydimo istaiga ir davai litanija, kad i proteina narkotikus deda, nes tie utiutiu nepasako del ko istikro sveikatai pyzda.

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#2119 2019-03-08 12:10

Re: Ginekomastija

Nu zinai, su tom litanijom tai jei leidiesi ant galvos lipt tai ir lips, durna ir baznycioj musa. Kiek kartu pradejo litanijas giedot, iskart pasakau, kad jusu darbas ne man pamokslus skaityt, o diagnoze nustatinet ir gydyma skirt, ir as ne jusu sunus, kad mane mokytumet.
Patys daktarai yra siauraprociai sovietmecio ziniomis dirbantys "specialistai". Nueinu pas endo, teskiu ant stalo tyrimus, e2,test, prg,prl,lh,fsh,shbg, skydliaukes. Viskas normose, prg aukstai, pats puikiai zinau, kad reduce stress ir pailset reik, bet neturiu tam salygu, galvoju kaip su zmogum protingu su endo pasnekesiu ir padiskutuosiu, kadangi i mokama vizita kardiolitoj ejau pas "Prof. habil. dr.", ir pirma fraze kuria isgirstu "Kam tu cia tuos moteriskus hormonus pasidarei, prl,prg,e2", tu gi vyras, tau i juos net demesio kreipt nereikia. As jam tada atgiedu, kodel vyram reikia ziuretis situs hormonus ir kokios pasekmes galimos, jis mane issiuncia vit D pasidaryt. Taip isejes ir nebesugrizau niekada. Taigi, nereiketu kreipt demesio i tas musu gydytoju litanijas, nes jie patys daznu atveju, ne gydytojai, o sundaktariai...
Bet su tavim pilnai sutinku, del masisko prieinamumo visiem toks didelis susirupinimas ir sujudimas, nes tikrai pilna zmoniu patirianciu siaubinas pasekmes del savo nezinojimo... smile
Gaila pas mus ner protingu i sporta orientuotu TRT/HRT kliniku, kaip kad yra vakaruose wink

Neprisijungęs

 
Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#2120 2019-03-08 12:38

Re: Ginekomastija

Aesthtics rašė:

Nu zinai, su tom litanijom tai jei leidiesi ant galvos lipt tai ir lips, durna ir baznycioj musa. Kiek kartu pradejo litanijas giedot, iskart pasakau, kad jusu darbas ne man pamokslus skaityt, o diagnoze nustatinet ir gydyma skirt, ir as ne jusu sunus, kad mane mokytumet.
Patys daktarai yra siauraprociai sovietmecio ziniomis dirbantys "specialistai". Nueinu pas endo, teskiu ant stalo tyrimus, e2,test, prg,prl,lh,fsh,shbg, skydliaukes. Viskas normose, prg aukstai, pats puikiai zinau, kad reduce stress ir pailset reik, bet neturiu tam salygu, galvoju kaip su zmogum protingu su endo pasnekesiu ir padiskutuosiu, kadangi i mokama vizita kardiolitoj ejau pas "Prof. habil. dr.", ir pirma fraze kuria isgirstu "Kam tu cia tuos moteriskus hormonus pasidarei, prl,prg,e2", tu gi vyras, tau i juos net demesio kreipt nereikia. As jam tada atgiedu, kodel vyram reikia ziuretis situs hormonus ir kokios pasekmes galimos, jis mane issiuncia vit D pasidaryt. Taip isejes ir nebesugrizau niekada. Taigi, nereiketu kreipt demesio i tas musu gydytoju litanijas, nes jie patys daznu atveju, ne gydytojai, o sundaktariai...
Bet su tavim pilnai sutinku, del masisko prieinamumo visiem toks didelis susirupinimas ir sujudimas, nes tikrai pilna zmoniu patirianciu siaubinas pasekmes del savo nezinojimo... smile
Gaila pas mus ner protingu i sporta orientuotu TRT/HRT kliniku, kaip kad yra vakaruose wink

Su tom klinikom vakaru tai ir ne viena straipsni skaiciau, kad raso tuos trt visiems, nes babkes dideles. O tos klinikos net administruot nemoka. Poto zmogus su kitom bedom ateina, e2, prostatos, sirdis ir t. T.

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#2121 2019-03-08 12:41

Re: Ginekomastija

Tai faktas, kad ir tokių klinikų yra, bet aš keletą tokių followinu online, tai yra labai protingų daktarų, kur trt neskiriamas be reikalo, ir atitinkamai administruojama širdies, prostatos ir kitų mazgų sveikata smile Kur dideli pinigai, ten visada visokio shh bus, neisvengiama smile

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2122 2019-03-18 18:42

Re: Ginekomastija

Jei kam įdomu, lygiai mėnuo po operacijos vaizdas toks, užvakar dariau krūtinę jau be jokio diskomforto.

https://i.imgur.com/tU3mpYH.jpg

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2123 2019-03-18 18:46

Re: Ginekomastija

Zj-bs. Nepyk tingiu ieskot. Cia tau uz tai moket reikejo ar su siuntimu pavarei?

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2124 2019-03-18 18:52

Re: Ginekomastija

fitnesas rašė:

Zj-bs. Nepyk tingiu ieskot. Cia tau uz tai moket reikejo ar su siuntimu pavarei?

Nereikejo, tik pavazinet is Vilniaus i siaulius 4 kartus reikejo.

Gavau siutima is seimos daktares pirmu vizitu.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#2125 2019-03-18 19:35

Re: Ginekomastija

KieSas rašė:

fitnesas rašė:

Zj-bs. Nepyk tingiu ieskot. Cia tau uz tai moket reikejo ar su siuntimu pavarei?

Nereikejo, tik pavazinet is Vilniaus i siaulius 4 kartus reikejo.

Gavau siutima is seimos daktares pirmu vizitu.

Nice. Pabandysiu ir as kai lt busiu

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net