Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1351 2019-05-26 18:44

Re: PCT

Tai tada ir saudyk testa, kam kiti prepai tau, juk testas viska daro. Sauk po 2g week ir puskis.  Blee svaigsti. As asmeniskai ne mr olimpija ir su mazesnem dozem gerai buna. O trt 200mg week, gal atsibusk zmogau! Ps as tiek kaloriju i save nesukisciau, kad 2g testo patenkint

Susta rašė:

“Užbulkint” raumenį su 200mg testo?smile Tu ant trt ar čia “kursas tavo” ? Čia kas prieš vėja lakstyt su cigara ir bandyt prisidegt .
Testas nuo 750mg ir up (optimaliausia kogero 1.2g-1.5g į sav, nor grupė iki 400-600mg į sav per akis .
Čia kogero “expertai youtube” naujas dozės rekomenduoja ar kas čia vyksta smile
Šiaip pagalvok logiškai koks vyr hormonas atsakingas už raumenyna etc? Tai kaip tikiesi  “užutiutiu” mėsos su normaliu (šiektiek didesniu kiekių nei normal) jo kiekių?
Vėl , nenorių nieko įžeist,  kiekvienam savo , tiesiog jei kam įdomu atkreips dėmesį į šiuos point’us ir pasidomės labiau ir pasidarys savo išvadas .

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#1352 2019-05-26 18:50

Re: PCT

Coombo rašė:

Man asmeniskai dzin ka ir kiek nori saut. Kad ir viena bolda, ar deka. Jei bolda nenumus e2 su tiek testo i dugna, tai varyk. O del dekos ir testo santykio, esu laikes mazesni test, nenumiriau. O jei rimtai, tai nesu nei vieno kurso turejes, esu storas ir man visa info duoda mano vaistininke.

bakas rašė:

Nu blyn rimtai,vienos bedos nuo testo,o kazin pliusu kokiu nors turi?Ziurek,noriu uzbulkint rudeni,turiu du varijantus;
1.200mg testo/sav+1gr boldos/sav
2.1gr testo+600mg treno      Pirmas varijantas kogero geresnis ane?

Coombo rašė:

Turiu omeny jautruma dht ir didele aromatizacija. Daugiau testo daugiau salutiniu susijusiu su juo. E2 aukstas, akne, plauku slinkimas, papu jautrumas....

Tai kam persi savo nuomonę, kad mažiau testo yra geriau?
Kolkas ilsėkis, kaupk žinias, tada turėdamas gera bagažą, galėsi pasireikšti.
p.s
       Susta kaulą numetė tau, domekis toliau, pliusų nuo testo yra žymiai daugiau.

Neprisijungęs

 
Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1353 2019-05-26 19:21

Re: PCT

Issakymas asmenines nuomones nera persimas. Kiekvienas sau atsirenka. Pilna tokiu, kurie jautrus testo salutiniams ir sauna jo maziau. Blle sakysiu saunu bolda viena, ir ka tu sausi nes as taip darau?

bakas rašė:

Coombo rašė:

Man asmeniskai dzin ka ir kiek nori saut. Kad ir viena bolda, ar deka. Jei bolda nenumus e2 su tiek testo i dugna, tai varyk. O del dekos ir testo santykio, esu laikes mazesni test, nenumiriau. O jei rimtai, tai nesu nei vieno kurso turejes, esu storas ir man visa info duoda mano vaistininke.

bakas rašė:

Nu blyn rimtai,vienos bedos nuo testo,o kazin pliusu kokiu nors turi?Ziurek,noriu uzbulkint rudeni,turiu du varijantus;
1.200mg testo/sav+1gr boldos/sav
2.1gr testo+600mg treno      Pirmas varijantas kogero geresnis ane?


Tai kam persi savo nuomonę, kad mažiau testo yra geriau?
Kolkas ilsėkis, kaupk žinias, tada turėdamas gera bagažą, galėsi pasireikšti.
p.s
       Susta kaulą numetė tau, domekis toliau, pliusų nuo testo yra žymiai daugiau.

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#1354 2019-05-26 19:55

Re: PCT

Coombo rašė:

Issakymas asmenines nuomones nera persimas. Kiekvienas sau atsirenka. Pilna tokiu, kurie jautrus testo salutiniams ir sauna jo maziau. Blle sakysiu saunu bolda viena, ir ka tu sausi nes as taip darau?

bakas rašė:

Coombo rašė:

Man asmeniskai dzin ka ir kiek nori saut. Kad ir viena bolda, ar deka. Jei bolda nenumus e2 su tiek testo i dugna, tai varyk. O del dekos ir testo santykio, esu laikes mazesni test, nenumiriau. O jei rimtai, tai nesu nei vieno kurso turejes, esu storas ir man visa info duoda mano vaistininke.

Tai kam persi savo nuomonę, kad mažiau testo yra geriau?
Kolkas ilsėkis, kaupk žinias, tada turėdamas gera bagažą, galėsi pasireikšti.
p.s
       Susta kaulą numetė tau, domekis toliau, pliusų nuo testo yra žymiai daugiau.

Nu dėl testo viskas aišku, blogis baisiau nėra smile o ką manai apie kortikosteroidus , jie labai populiarus pas lifterius?

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1355 2019-05-26 20:10

Re: PCT

Tam, jog visi anabolics veikia sinergetiškai su testu , vien jo nepakanka maximaliem rezultatam pasiekt, nors gerai formai, manau tikrai gali drąsiai, vien ant jo sėdėt ir išvengt N šalutinių vartodamas ilgą laiką.
Ka turi aukštas test lygis ir kolorijos negaliu atsakyt, nes pirma kart girdžiu smile Išjunk ego ir klausykis ka sako kiti ir diskutuok normaliai, tam skirtas forumas , kad žmonės galėtu pasisemt žinių , nes aas tema yra tabu. Šimtai puslapių šūdų prirašyta nes “expertai” numuša ūpa stengtis ir normaliai diskutuot, aukot laika ir žinias (nors visi juk interneto farmos guru) smile ✌ peace

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1356 2019-05-26 21:34

Re: PCT

Tik sita puslapi paskaiciau,bet supratau kame diskusija. As tai testo maziau laikau,mano kursai paskutiniai su 250mg test week ir salia kitas prepas koks. Tinstu as nuo to testo ir papai skauda ir aplamai jis man ne pats smagiausias dalykas. Db kursas mano 250test wk ir 100npp eod,viskas ciki briki smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1357 2019-05-26 21:42

Re: PCT

Susta rašė:

“Užbulkint” raumenį su 200mg testo?smile Tu ant trt ar čia “kursas tavo” ? Čia kas prieš vėja lakstyt su cigara ir bandyt prisidegt .
Testas nuo 750mg ir up (optimaliausia kogero 1.2g-1.5g į sav, nor grupė iki 400-600mg į sav per akis .
Čia kogero “expertai youtube” naujas dozės rekomenduoja ar kas čia vyksta smile
Šiaip pagalvok logiškai koks vyr hormonas atsakingas už raumenyna etc? Tai kaip tikiesi  “užutiutiu” mėsos su normaliu (šiektiek didesniu kiekių nei normal) jo kiekių?
Vėl , nenorių nieko įžeist,  kiekvienam savo , tiesiog jei kam įdomu atkreips dėmesį į šiuos point’us ir pasidomės labiau ir pasidarys savo išvadas .

Vapse nesutinku. 100/100 anabolic androgenic reitingas duoda didele konvertacija i sudina dhtkuriam as pvz jautrus,dar aromatizacija testo didele, nu man nepainka,ir ka reiskia 200 testo bus vos didesnis uz norma? 200 test arba kaip as laikau 250 test bus kokius 5kart uz norma didesnis. Plius rbc gamyba ir kitas kakutis manes visiskai netraukia. Man patinka npp ovz kurio reitingas yra daug patrauklesnis man ir aromatizacija zymiai mazesne. Nesakau,kad testo saidu nesugaudau,bet tiesiog jis man ne stebuklus,o ten dar koki numyzta anastrozole gert kuris irgi ne saldainiai tai ne aciu. Tiek as cia kursuotoju jau forume maciau,laiko dozes belenkokias,o formos ner nk gero. Svarbiausia poilsis mityba sportas, veliau tik farma. Jei kali tik farmos daug,o kitu nera,tai normalaus prieaugio irgi nebus,tik vien saidai. Arba jei genai nekazka ir respondini i chimke prastai tai gali saut daug to testo jei smagu,man tai nepatinka smile

Neprisijungęs

 
Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1358 2019-05-26 22:48

Re: PCT

O kokio atsakymo nori del kortikostereidu? Vartoju be perstojo apie 5metus purskiamus i nosi, ir vartojes leidziamus i vena. Ka tu nuo ju nori? Ne aas jie.  Ar tu manai cia patrolinsi ir karmos tasku uzsimesi?  Nesakau, kad testas blogis, tik sakau, kad man daug salutiniu, nes jautrus esu. Ant tilto 150mg test e anastrszoles 0.5mg eod, e2 apie 100. Yra nemazai sportininku, kurie testo kursuose vengia, ir padaro forma ir gyvena. Jei pakalbetum su endo tai ju nuomone blogai, kad testa naudojai, o ne kitus prepus, kalbant apie atsistatyma. O ka tu manai apie batona su uogiene vakarais?

bakas rašė:

Coombo rašė:

Issakymas asmenines nuomones nera persimas. Kiekvienas sau atsirenka. Pilna tokiu, kurie jautrus testo salutiniams ir sauna jo maziau. Blle sakysiu saunu bolda viena, ir ka tu sausi nes as taip darau?

bakas rašė:


Tai kam persi savo nuomonę, kad mažiau testo yra geriau?
Kolkas ilsėkis, kaupk žinias, tada turėdamas gera bagažą, galėsi pasireikšti.
p.s
       Susta kaulą numetė tau, domekis toliau, pliusų nuo testo yra žymiai daugiau.

Nu dėl testo viskas aišku, blogis baisiau nėra smile o ką manai apie kortikosteroidus , jie labai populiarus pas lifterius?

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#1359 2019-05-26 22:52

Re: PCT

Coombo rašė:

O kokio atsakymo nori del kortikostereidu? Vartoju be perstojo apie 5metus purskiamus i nosi, ir vartojes leidziamus i vena. Ka tu nuo ju nori? Ne aas jie.  Ar tu manai cia patrolinsi ir karmos tasku uzsimesi?  Nesakau, kad testas blogis, tik sakau, kad man daug salutiniu, nes jautrus esu. Ant tilto 150mg test e anastrszoles 0.5mg eod, e2 apie 100. Yra nemazai sportininku, kurie testo kursuose vengia, ir padaro forma ir gyvena. Jei pakalbetum su endo tai ju nuomone blogai, kad testa naudojai, o ne kitus prepus, kalbant apie atsistatyma. O ka tu manai apie batona su uogiene vakarais?

bakas rašė:

Coombo rašė:

Issakymas asmenines nuomones nera persimas. Kiekvienas sau atsirenka. Pilna tokiu, kurie jautrus testo salutiniams ir sauna jo maziau. Blle sakysiu saunu bolda viena, ir ka tu sausi nes as taip darau?

Nu dėl testo viskas aišku, blogis baisiau nėra smile o ką manai apie kortikosteroidus , jie labai populiarus pas lifterius?

Manau jei avieciu uogiene, tai super wink

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#1360 2019-05-26 23:11

Re: PCT

Coombo rašė:

O kokio atsakymo nori del kortikostereidu? Vartoju be perstojo apie 5metus purskiamus i nosi, ir vartojes leidziamus i vena. Ka tu nuo ju nori? Ne aas jie.  Ar tu manai cia patrolinsi ir karmos tasku uzsimesi?  Nesakau, kad testas blogis, tik sakau, kad man daug salutiniu, nes jautrus esu. Ant tilto 150mg test e anastrszoles 0.5mg eod, e2 apie 100. Yra nemazai sportininku, kurie testo kursuose vengia, ir padaro forma ir gyvena. Jei pakalbetum su endo tai ju nuomone blogai, kad testa naudojai, o ne kitus prepus, kalbant apie atsistatyma. O ka tu manai apie batona su uogiene vakarais?

bakas rašė:

Coombo rašė:

Issakymas asmenines nuomones nera persimas. Kiekvienas sau atsirenka. Pilna tokiu, kurie jautrus testo salutiniams ir sauna jo maziau. Blle sakysiu saunu bolda viena, ir ka tu sausi nes as taip darau?

Nu dėl testo viskas aišku, blogis baisiau nėra smile o ką manai apie kortikosteroidus , jie labai populiarus pas lifterius?

Batonas su uogiene vakarais+silto pieno kvorta-mano vaikyste.
As out.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1361 2019-05-27 00:23

Re: PCT

To Fitnesui :  įdomu būtų pasidaryt tyrimus su 250mg vs 500 ar 1000g , tik aišku po tam tikro skaičiaus jau neberodo, bet būtų įdomu kiek testas būtų 250-750mg . Gal kas bandėt? Jei rezultatas toks pat, tai aišku kuo mažiau tuo geriau! smile
Dėl tinimo ir etc nevartojat nieko iš a.i kurso metu? Jei taip/ne kodėl?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#1362 2019-05-27 07:53

Re: PCT

Susta rašė:

To Fitnesui :  įdomu būtų pasidaryt tyrimus su 250mg vs 500 ar 1000g , tik aišku po tam tikro skaičiaus jau neberodo, bet būtų įdomu kiek testas būtų 250-750mg . Gal kas bandėt? Jei rezultatas toks pat, tai aišku kuo mažiau tuo geriau! smile
Dėl tinimo ir etc nevartojat nieko iš a.i kurso metu? Jei taip/ne kodėl?

Idomi diskusija:) zinoma kad vartojamas kazkoks ai kurso metu ir aprl jei nor19.
Klausimas susta tau. Koks skirtumas augime butu tarp pvz 300mg, 500mg ir 750mg week testo? Ar daug daugiau benefitu gautum nuo 500 pvz pakeles iki 750?smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1363 2019-05-27 08:58

Re: PCT

Necituoju nes labai daug vietos užima , tiesiog rašau taip.
bender,  Skirtumas tarp 500mg - 1-1.5g augimo prasme tikrai didelis, bet vėl gi kiekvieno kūnas reaguoja skirtingai į viską, dėl to ir sakau būtų įdomu pasidaryt tyrimus ir pasižiūrėt ar 500mg užkelia tiek pat (panašiai, ar gerokai mažiau) nei tarkim g . Žinau žmonių kurie tokie “jautrus “ farmai kad su 500g testo ir kažkokiu anabolic atrodo kaip batmanai, ir yra tokių kurie nauja f15 jau prachemine ir neatrodo įspūdingai ir nedėlto , kad nesupranta ka daro, tiesiog genetika yra viskas , ir jei vienas miršta nuo 300mg tren kiti su 700g nejaučia jokių negatyvių potyrių. Dėl to ir sakau kad Bodybuildinge nėra vienos tiesios , kiekvienas dalinasi savo patirtimi ir potyriais ir kiti atsirenka , dadeda savo ir atranda augimo formule .
Pvz mano kasdienybė 1000-1200g anglių (six pak vietoje smile ) kiti rėktu kad 300g jau daug , kiekvienas esam labai skirtingi ir reikia atrasti savo formule.

Neprisijungęs

 
Valera09
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-04-08
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1364 2019-05-30 03:05

Re: PCT

sveiki dabar 4sav kursuojant man, pradesiu ovitrelle saut, po kurso clomida saut ir kaip anti estroegenus reiktu nolvadex, nelabai supratau? jei taip tai is kur clomido ir nolvadexo gaut ?

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#1365 2019-05-30 09:06

Re: PCT

Valera09 rašė:

sveiki dabar 4sav kursuojant man, pradesiu ovitrelle saut, po kurso clomida saut ir kaip anti estroegenus reiktu nolvadex, nelabai supratau? jei taip tai is kur clomido ir nolvadexo gaut ?

ten pat kur ir farma pirkai arba i vaistine eik

Neprisijungęs

 
Valera09
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-04-08
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1366 2019-05-30 11:22

Re: PCT

vlow34 rašė:

Valera09 rašė:

sveiki dabar 4sav kursuojant man, pradesiu ovitrelle saut, po kurso clomida saut ir kaip anti estroegenus reiktu nolvadex, nelabai supratau? jei taip tai is kur clomido ir nolvadexo gaut ?

ten pat kur ir farma pirkai arba i vaistine eik

neturi zmogus tas siuo metu

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#1367 2019-05-30 11:30

Re: PCT

vaistine turi visada

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#1368 2019-05-30 11:46

Re: PCT

Valera09 rašė:

vlow34 rašė:

Valera09 rašė:

sveiki dabar 4sav kursuojant man, pradesiu ovitrelle saut, po kurso clomida saut ir kaip anti estroegenus reiktu nolvadex, nelabai supratau? jei taip tai is kur clomido ir nolvadexo gaut ?

ten pat kur ir farma pirkai arba i vaistine eik

neturi zmogus tas siuo metu

Nereikia kurso pradet tuomet, nesusipirkus visko ko reiks veliau smile Vaistine turi visada, pamokesi daugiau arba asmeniskai kaikas parasys pasisiulys.

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#1369 2019-05-30 18:07

Re: PCT

bender rašė:

Valera09 rašė:

vlow34 rašė:


ten pat kur ir farma pirkai arba i vaistine eik

neturi zmogus tas siuo metu

Nereikia kurso pradet tuomet, nesusipirkus visko ko reiks veliau smile Vaistine turi visada, pamokesi daugiau arba asmeniskai kaikas parasys pasisiulys.

Tai as jam pvz siuliau ovitrelle, bet jis nori vaistini ovitrelle pigiau nupirkt negu vaistinej kainuoja, tai nzn kaip jis visa kita farma susipirks smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1370 2019-12-13 09:45

Re: PCT

Sveiki pradėjau PCT. Dar per išėjimą po ilgų esterių suėjo 10 ampulių neurorubino, taip pat ėjo multivitaminai ir biocinkas ( 30 mg./ED). Dabar per patį PCT papildomai geriau My protein vit. D ( 5000 IU/ED), magnio orotatą ( 500 mg/ED), tą patį biocinką (30 mg./ED) bei minėtus multivitaminus, NAC (~1 g.), ašvagandą (2 kapsules/ED). Paimu Wood (kas 3 dieną po 1 kaps. dėl prostatos profilaktikos. Kas naudoja Baikalo produkciją, žino koks tai gėris vyrams smile) Dar turiu Amixo tribulus/ZMA. Ar nebus per daug magnio ir cinko bei vit. D?

PCT: clomidas 100/100/50/50, tamoksifenas 40/40/20/20

Mano dabar geriami multivitaminai ir mineralai: https://shop.kulturizmas.net/vplab-ultr … in-formula
Mano dabar geriamas cinkas papildomai: https://camelia.lt/imunitetui/106131-bi … 20vnt.html
Mano dabar geriamas magnis papildomai: https://www.gintarine.lt/vitaminai-ir-m … ;ID=345473
Mano geriamas dabar vit. D: https://www.myprotein.lt/sports-nutriti … suggestion
Mano geriamas NAC (dėl kepenų biochemijos,2x500 mg./ED): https://www.myprotein.lt/sports-nutriti … suggestion
Dabar geriamas Omega 3 (4 kapsulės/ED): https://www.gintarine.lt/ambio-omega-3- … ?ID=353367
Jeigu visus papildus vartočiau gautusi, ar nebus per daug:

cinko (30 mg. iš biocinko+25 mg.iš multivitaminų ir 15 mg.iš ZMA komplekso=70 mg/ED cinko (įvairių formų);
Magnio (225 mg. iš Amixo ZMA komplekso, 500 mg. iš papildo Magnerot ir 100 mg. iš multivitaminų =825 mg.magnio/ED ( įvairių formų);
vit. D ( iš multivitaminų 1600 IU), iš My Protein 5000 = 6600 IU/ED.

P.S. reikia turėti omenyje, kad dar pilna visokių skiediklių, nešiklių tuose tabsuose ir nemanau, kad jie gerai yra, neaišku kaip metabolizuojasi organizme.
Bei kokią mitybą palaikyti PCT metu? Su daugiau riebalų ir baltymų, toią į low carbs, kad greičiau atsistatytų hormonai ar įprastą?

Paskutinį kartą taisė enox (2019-12-13 09:47)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#1371 2019-12-13 10:44

Re: PCT

enox rašė:

Sveiki pradėjau PCT. Dar per išėjimą po ilgų esterių suėjo 10 ampulių neurorubino, taip pat ėjo multivitaminai ir biocinkas ( 30 mg./ED). Dabar per patį PCT papildomai geriau My protein vit. D ( 5000 IU/ED), magnio orotatą ( 500 mg/ED), tą patį biocinką (30 mg./ED) bei minėtus multivitaminus, NAC (~1 g.), ašvagandą (2 kapsules/ED). Paimu Wood (kas 3 dieną po 1 kaps. dėl prostatos profilaktikos. Kas naudoja Baikalo produkciją, žino koks tai gėris vyrams smile) Dar turiu Amixo tribulus/ZMA. Ar nebus per daug magnio ir cinko bei vit. D?

PCT: clomidas 100/100/50/50, tamoksifenas 40/40/20/20

Mano dabar geriami multivitaminai ir mineralai: https://shop.kulturizmas.net/vplab-ultr … in-formula
Mano dabar geriamas cinkas papildomai: https://camelia.lt/imunitetui/106131-bi … 20vnt.html
Mano dabar geriamas magnis papildomai: https://www.gintarine.lt/vitaminai-ir-m … ;ID=345473
Mano geriamas dabar vit. D: https://www.myprotein.lt/sports-nutriti … suggestion
Mano geriamas NAC (dėl kepenų biochemijos,2x500 mg./ED): https://www.myprotein.lt/sports-nutriti … suggestion
Dabar geriamas Omega 3 (4 kapsulės/ED): https://www.gintarine.lt/ambio-omega-3- … ?ID=353367
Jeigu visus papildus vartočiau gautusi, ar nebus per daug:

cinko (30 mg. iš biocinko+25 mg.iš multivitaminų ir 15 mg.iš ZMA komplekso=70 mg/ED cinko (įvairių formų);
Magnio (225 mg. iš Amixo ZMA komplekso, 500 mg. iš papildo Magnerot ir 100 mg. iš multivitaminų =825 mg.magnio/ED ( įvairių formų);
vit. D ( iš multivitaminų 1600 IU), iš My Protein 5000 = 6600 IU/ED.

P.S. reikia turėti omenyje, kad dar pilna visokių skiediklių, nešiklių tuose tabsuose ir nemanau, kad jie gerai yra, neaišku kaip metabolizuojasi organizme.
Bei kokią mitybą palaikyti PCT metu? Su daugiau riebalų ir baltymų, toią į low carbs, kad greičiau atsistatytų hormonai ar įprastą?

kcal ant maintenance, jei kursas buvo su trenu tai riebalus kelt aisku reiktu. Mano manymu puiki proporcija butu 40proc anglys, 30proc riebalai, 30proc baltymas.

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#1372 2019-12-13 11:12

Re: PCT

Idomu enox koks testas bus po pct,jei tarkim 14< ar soksi ant cruise ar toliau kursuosi pct darydamas?

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1373 2019-12-13 13:04

Re: PCT

Lukasb94 rašė:

Idomu enox koks testas bus po pct,jei tarkim 14< ar soksi ant cruise ar toliau kursuosi pct darydamas?

Visada 20+ nmol/l būna. Nenoriu jokių cruise ir trt. Nebent laikas no laiko gero CCT. Ai buvo kažkada 17 nmol/l, kai visiškai nusivažiavęs buvau. Aš tiesiog save psichologiškai paruošiu gerai. Dabar toks lengvas silpnumas jaučiasi ir tiek. Prieš pct pradžią ryte, tiksliau 11.30 h. tyrimus pasidariau tai testas buvo 8,6 nmol/l. E2-66,5 pmol/l., PRL 52 mIU/l. Chemija jau išėjusi. Paskutinis šuvis buvo lapkričio 14 d. testo 250, treno 200 mg, masterio 200 mg. Per išėjimą susileidau dar 5000 IU HCG. Kurį laiką geriau provą po 25-75 mg. bet 12 dienų iki PCT pradžios nutraukiau nes kažkaip prostata greičiausiai nekaip reagavo bo naktiniai myščiojimai per dažni buvo. PCT prasidėjo gruodžio 9 d.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#1374 2019-12-13 13:54

Re: PCT

enox rašė:

Lukasb94 rašė:

Idomu enox koks testas bus po pct,jei tarkim 14< ar soksi ant cruise ar toliau kursuosi pct darydamas?

Visada 20+ nmol/l būna. Nenoriu jokių cruise ir trt. Nebent laikas no laiko gero CCT. Ai buvo kažkada 17 nmol/l, kai visiškai nusivažiavęs buvau. Aš tiesiog save psichologiškai paruošiu gerai. Dabar toks lengvas silpnumas jaučiasi ir tiek. Prieš pct pradžią ryte, tiksliau 11.30 h. tyrimus pasidariau tai testas buvo 8,6 nmol/l. E2-66,5 pmol/l., PRL 52 mIU/l. Chemija jau išėjusi. Paskutinis šuvis buvo lapkričio 14 d. testo 250, treno 200 mg, masterio 200 mg. Per išėjimą susileidau dar 5000 IU HCG. Kurį laiką geriau provą po 25-75 mg. bet 12 dienų iki PCT pradžios nutraukiau nes kažkaip prostata greičiausiai nekaip reagavo bo naktiniai myščiojimai per dažni buvo. PCT prasidėjo gruodžio 9 d.

HCG kiek iu i savaite ir kiek laiko saudei? tik pries pct ar viso kurso metu laikei?

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1375 2019-12-13 14:43

Re: PCT

Ptycka rašė:

enox rašė:

Lukasb94 rašė:

Idomu enox koks testas bus po pct,jei tarkim 14< ar soksi ant cruise ar toliau kursuosi pct darydamas?

Visada 20+ nmol/l būna. Nenoriu jokių cruise ir trt. Nebent laikas no laiko gero CCT. Ai buvo kažkada 17 nmol/l, kai visiškai nusivažiavęs buvau. Aš tiesiog save psichologiškai paruošiu gerai. Dabar toks lengvas silpnumas jaučiasi ir tiek. Prieš pct pradžią ryte, tiksliau 11.30 h. tyrimus pasidariau tai testas buvo 8,6 nmol/l. E2-66,5 pmol/l., PRL 52 mIU/l. Chemija jau išėjusi. Paskutinis šuvis buvo lapkričio 14 d. testo 250, treno 200 mg, masterio 200 mg. Per išėjimą susileidau dar 5000 IU HCG. Kurį laiką geriau provą po 25-75 mg. bet 12 dienų iki PCT pradžios nutraukiau nes kažkaip prostata greičiausiai nekaip reagavo bo naktiniai myščiojimai per dažni buvo. PCT prasidėjo gruodžio 9 d.

HCG kiek iu i savaite ir kiek laiko saudei? tik pries pct ar viso kurso metu laikei?

Nuo 3 ar 4 sav. kurso pradžios pradėjau leistis tik nes niekur negavau. Po 500IUx2/week ( ~ 5 sav.). Pirmadienis ketvirtadienis. Tada pora sav. pertrauka buvo ir  kaip tik ant 12 ar 13 kurso sav. susileidau kitą 5000 IU taip pat, tik paskutinė sav. buvo 1500 IU berods ar paskutinis durys buvo 1000 IU. Kaip tik ant išėjimo  iš kurso po ilgų esterių. Kursas prasidėjo rugpjūčio 17 d., paskutinis šūvis lapkričio 14 d. Tai buvo ketvirtadienis. Nuo ateinančio pirmadienio ir pradėjau leistis. Paskutinis šūvis 1000 IU HCG sutapo su gruodžio 9d. PCT pradžia. Išėjimui nenaudojau jokio propo, tik kurį laiką pagėriau provironą, bet paskui nutraukiau. Baisios duobės nejaučiu, tik bendras silpnumas toks lengvas. Gal todėl, kad didels dozes mineralų geriu ir vitaminų bei susileidau 10 ampulių Neurorubino.

Paskutinį kartą taisė enox (2019-12-13 14:51)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net