Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gover
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-29
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2019-06-09 20:50

Pradžia ir poatarimai

Sveiki, jei dar yra aktyvių forumuose, kuo tikiu mažiausiai...

žemiau skaitant jei kils klausimų ..tai motyvacija turi didele sportui, bet kokiam???

Esmė paparasta sportavau prieš 10 metų, tada mokslai 2 aukštieji daug nervų ir t.t. kol viską baigiau laiko užemė, šiai dienai man 33m. 195cm,  90kg, rankos kūdos kaip šakaliai, kojos panašios, krutinė kaip lenta, greita medž. apykaita, galiu valgyt kiek nori ką nori (taip maniau), tkol aplink juosmenį per pask 2-4 metus auga rutulai, ždž skinny FAT tampu, be visa to 5 kartus operuota krutinės lasta po operacijų sportas buvo apkartęs, nesisekė daug kas, bet kibau į sportą kartu su mokslais, kol neteko pradėt dirbt ir mokytis, kad išgyvent ir savaime aišku sportas nutrūko, sekantiems 4-6 metams, vėliau  atsistojus ant kojų vėl ejau salę, suniai sekės niekas neaugo, ir galiausiai nustatė išvarža net dviejose vietose nugaros apačioje, kas gyvenima apkartino paskutiniai 2 metai, vaistai tepalai, beleteniai kas puse metų po 1 mėn, reabilitacijos, sanatorijos, kol skausmai nurimsra ir labai lengvas sportas.

Gal kas patarimų kokių turi ar esą susidūrę ar žino kas susidure su tuo, kokia sporto šaka galima užsiimti, nes bandžiau bėgiot - užtraudė gydytojai, plaukti taip pat, dviračius tik mažais atstumais, atsilenkimams kojas kilnoju, lenktis uždrausta, atsispaudimus darau, pvz jei štanga/ hantelius ant suoliuko sėdom padarau 2x per savaite kitą savaitę tepalus tepu, žodžiu gyvenu mankštomis/pilatesu nugarai, bet pilvo riebalai auga nonstop...o krutinė kaip lenta, dar operuotos vietos sudubę atgal, reiktu pasirodyt chirurgams...ždž..

Tad kokius pratimus galiu daryti gal kas ką rekomenduot ar patart, knyga kokia, info kokia gal kas turi gydantiems išvarža ir nestokuojanties noro sportuo, galiu dirbti ir namuose ir salėje, jei namams turi štanga, hantelius, skersini prisitraukimams (įranga iš seniai seniai) prisitraukimus daryt aišku užraudė gydytojai irgi big_smile, espanderį (gumas) nuspirkau irgi uždraudė...

ždž vėl vasara, vėl kudas kaip šakalys su randais ir visų pusių su išlendančių pilvu ir šonuose augančiomis bundėmis smile prisitepęs tepalų, pilnomis kišenėmis tablečių, ir akolų nuo staigays skausmo vaikštau smile

Visi tie gydytojai, įsitikinau jū kompetencijomis tik uždraust moka, patart matyt bijo, kaltim kad neliktų... tad pradžiai gal turit info ar žinių kaip dirbt viršutinę dalį, rankas kad nedirbtų nugaros apačia ties L4/5, L5/S1???

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net