Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Ceslovas999
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-08-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#1 2019-08-06 14:59

1 kursas

Sveiki  broliai , gal uzduosiu jum ikirejusi klausima, sportuoju jau 5 metus , 34 metai ugis 1.76 svoris 81 , naturaliai nebeina nieko ispaust, koky kursa patartumet  , labai man jau cia apsisuko galva skaitant kas ir kaip , noreciau aisku kas maziausiai kaupia vandens maziausiai es sveikata ir geriausia isliekamumas butu , kiek sudidariau bendra vaizda tai butu vinis deca ir susta , gal.kas patars kaip.ir kiek aciu jum.broliai

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net