Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

TommyTheHeist
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-03
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2019-09-03 16:41

Kas gali sudaryti geras programas?

Sveiki. Pradėjau sportuoti prieš šiek tiek daugiau nei mėnesį, iš pradžių tai buvo lažybų reikalas ir turėjau užsirašyti bent mėnesiui į klubą (bent jau aš taip galvojau big_smile ) bet net nepastebėjau kaip užsirašiau visiem metam.. Žodžiu pagalvojau kad utiutiu it, užteks tinginiauti ir reikia jau ta proga išties pradėti sportuoti ir investuoti į tai laiko ir pastangų, bei kažkiek pinigų.. Norėjau pagalbos keliais klausimais, kad geriau viskas būtų.. Taigi:

1. Patarkite, kur ir kas galėtų normaliai sudaryti mitybos planą, kadangi aš realiai valgau visokį šūdą, ir tikrai ne taip kaip turėtų maitintis normalus žmogus. Kiek tų kalorijų suvartot atsižvelgiant į mano dabartinį kūną.. Esu ~179 ūgio, svoris beveik 90kg tai toks rubuiliukas šiektiek big_smile

2. Kas galėtų sudaryti galbūt individualią programą? Šiuo metu vaikštau į lemon'ą su draugeliu kuris sportuoja jau virš metų, nepasakyčiau kad atrodo kaip kačiokas bet lyg ir žino ką daro, pvz vakar buvo krūtinė ir bicepsai, tai darėm:
   1) Apsilimas
   2) Stangos spaudimas gulint 4x12
   3) Crosoveris, rankų suvedimas prieš save 4x12
   4) Svarmenų spaudimas teigiamu kampu (kaip štanga)
   5) Štangos lenkimas ant bicepso
   6) Presas
Ar čia normalu? Ta prasme nesakau, kad juo nepasitikiu, bet gal kažkas galėtų kažką papildyti? Arba šiaip patarti kažkokią programą, kai sportuot vaikščiot galiu 3 kartus per savaitę, bet ne reguliariom dienom, kadangi dirbu slenkančiu grafiku.

P.S. Dėl pirmo klausimo... Žinau tuos visus kilo.lt bet man ten viskas atrodo robotizuota, ta prasme, sumoki pinigus ir gauni per 1min automatiškai sudarytą planą ir sukis kaip nori ir dzin kad gal kažko nevalgai ar nemėgsti.. Norėčiau kad galėčiau su kažkuo ir pasitarti šiuo klausimu

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#2 2019-09-09 17:15

Re: Kas gali sudaryti geras programas?

3d per savaite sportuojant zr i fullbody tipo programas. jeigu dvi dienos iskrenta is eiles upper/lower split arba push/pull split.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net