Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Original
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-16
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2019-09-16 19:53

nuo ko prasidejo jusu karjera IT sferoje?

Sveiki taigi pasidalinkit nuo ko pradejot savo karjera IT sferoje? ir iki kur tai privede? as tai pradejau nuo 15m dometis programavimu dabar man 18m ismokiau html ir css tai man padejo vasara susirasti darba kur as redagavau imoniu svetaines per 5 savaites uzdirbau 600e dabar kadangi prasidejo mokslo metai tai imu pavienius uzsakymus iseina uzdirbti 150-200e

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#2 2019-09-17 12:46

Re: nuo ko prasidejo jusu karjera IT sferoje?

Original rašė:

Sveiki taigi pasidalinkit nuo ko pradejot savo karjera IT sferoje? ir iki kur tai privede? as tai pradejau nuo 15m dometis programavimu dabar man 18m ismokiau html ir css tai man padejo vasara susirasti darba kur as redagavau imoniu svetaines per 5 savaites uzdirbau 600e dabar kadangi prasidejo mokslo metai tai imu pavienius uzsakymus iseina uzdirbti 150-200e

Moku photoshop, studijuoju programavima bet labai nuobodu uzdirbu lygiai 0

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net