Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#451 2019-09-05 19:05

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Pasakoju apie bezdzioniu chalatose afera "net analagoff v mire".

Afera nauduoja seimos alegydytojai ir kiti zemos kvalifikacijos ale specialistai nusikalteliai. Afera vyksta pagal paprasta schema.

1. Zmogus (klientas), ateina pas seimos alegydytoja, ar kita ale specialista...pasakoja apie savo somatinius negalavimus, pvz galvos skausmas, galvos svaigimas, viduriavimas, kraujavimas, pikinimas, silpnuma ir taip toliau..

2. Seimos alegydytojas ar kitas specialistas, kuriems galvoje vienas vingis ir tas tik ausis laiko kad nenukristu, neismano nei ka nustatyti, nei kaip nustatyti liga, nei kaip gydyti...tada bando apgauti savo klienta ir nurasyti pas psichiatrus. Kadangi psichiatrioje nera nei vieno objektivio kriterijo statant diagnoze, galima visiems rasyneti depresijas, psichosomatikas ir net sizofrenijas. Psichiatrioje jokiu analizu nera, viska nustatoma pagal psichiatru nuotaika.

3. Tada seimos alegydytoja arba kitas ale specialistas, duoda jums siuntima, pvz pas neurologa arba iskart pas psichiatra, ir siuntime uzraso Fxx diagnoze ( F reiske psichikos sutrikimas ), neurologas ziuri seimos ale gydytojo arba kito specialisto uzsakyma, koki diagnoze klientui sufabrikuoti, daro pora nereikalingu tyrimu del imitacijos, pasako kad fiziskai sveikas, ir nuraso pas psichiatra. Psichiatras taip pat ziuri siuntime kokia diagnoze sufabrikuoti, ir fabrikuoja jums diagnoze, arba ta diagnoze kuri paprase kitas ale specialistas, arba is lempos sugalvoja savo..Arba susikambineja per telefona , su uzsakovu ir fabirkuoja diagnoze.

4. NAUJA AFERA ! VNIMANIJE ! DEMESIO ! ACHTUNG ! UVAGA ! ATTENTION ! Kad lengviau butu apmulkinti klienta, kad klientas patiketu, kad jam reikia pas psichiatra ir vartoti psichotorpinius nuodus, klientui siulo SUKLASTOTA depresijos ir nerimo testa. Su printeriu atspausdina testo lapelius ir duoda klientui uzpildyti. Klientas atsako i 14 klausimu kad turi gera nuotaika ir neturi jokio nerimo ( 6 klausimu teste suklastoti ). Seimos alegydytoja arba kitas ale specialistas iveda atsakymus internet puslapije kur patalpintas suklastotas testas, ir gauna atsakyma kad klientui stipri depresija.  ( testas patalpintas universitetines ligonines daktaro portale, isverstas is anglu kalbos ir suklastotas, beto net testo originalas yra nekokybiskas senas ir pavirsutiniskas, jis neijungia i save somatinius fizinius negalavimus del kuriu zmogui gali buti bloga nuotaika ir nerimas, testas juokingas ir ziuri tik nuotaika atskirai nuo fizinio kuno, kas yra absurdas, sitas aferistinis juokingas testas tik tam ir tinka , kad apmulkinti klientus pacientus )

Ne papulkit ant nusikalteliu kabliuka. Filmuokit. Gaudikyt uz ranka. Rasykit apie tai internete. Isivaizduojat kaip jus ir jusu vaikus mulkina sitie nusikalteliai? Jug paprastas zmogus, kuris neismano medicinos, patikes kad jam depresija, arba kad jo vaikui depresija, apsiverkes eis pas psichiatrus, ir ten prasides ju pragaras. Ir tai oficiali medicina, uz mokesciu moketoju pinigus.

suklastoto testo puslapis miegas lt/had.php

testo originalas svri org/sites/default/files/attachments/2016-01-13/HADS.pdf

tokie reikalai vyksta lietuvoje

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-03 16:46)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#452 2019-09-06 03:25

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

stat.hi.lt/default.aspx?report_id=143

ir psichuskese zmones mirsta, nors del psichikos sutrikimo zmogus neturi mirti..o vat del psichotropiniu neurolpetiku, lengvai ir infarktai ir insultai..

ir kazkodel nera sarase KAUNO MARIU PSICHUSKOS ir kai kuriu kitu, ten tikras konclageris, tai ka zmones pasakoja, tai ten kaip lageris griezto rezimo, nieko negalima daryti ir prie save tureti, net uz kysi, vistiek veda save su klientais kaip su siuksle.

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-03 16:43)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#453 2019-09-06 16:21

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Atsiliepimai apie Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ ( PSICHIATRIJOS KLINIKOS MARIŲ SEKTORIUS, VšĮ RESPUBLIKINĖ KAUNO LIGONINĖ )

Lankytojų nuomonės ir komentarai

mo
2019-01-11 14:46:57 IP 2cfq57ua
Atsakyti
Niekam niekam nerekomenduoju. Iš klinikų gavau siuntimą rebilitacijai į marių ligoninės rebilitacijos skyrių. Kaip man buvo sakyta, kad ten labai gerai, puiki aplinka, daug užimtumo ir be to naujas skyrius, kuris tikrai dar nesupuvęs. Tačiau realybė tėškė iš visų jėgų. Darbuotojai elgiasi taip lyg pacientai yra infantilūs padarai, "užimtumas" galėtų tenkinti nebent trimetį. Maistas toks į kurį net žiūrėti britku. Be to ten, matyt, tokia politika, kad pacientą apšerti vaistais, kad jis nesugebėtų funkcionuoti ir darbuotojai galėtų ramiai žiūrėti televizorių. Tiesa pasakius atvykau geros nuotaikos, jaučiausi puikiai, jau po pirmos dozės vaistukų gulėjau lovoj kaip zombis ir žiūrėjau į vieną tašką. Iškentėjau ten savaitę (nors priklausė 2), išvažiavau visa drebanti, svaigstančia galva, stipriai pablogėjusia savijauta, tiek fizine, tiek emocine.
Nukentejes
2018-08-16 13:09:27 IP 2ju3kuqb
Atsakyti
Mano tevukui lygiai ta paty padare. Zmones, cia yra ne ligonine, o lavonine. Atvaziavo tevukas su silpna depresija, po triju savaiciu daktarai pareiske, kad jis jau neygalus, netgi sauskelnes reikalingos, pats valgyti nebegali. KAIP CIA YRA SU TA LIGONINE, KALUSIMA VALSTYBINIU MASTU REIKES KELTI, UZ KA ZMONES MOKEJO MOKESCIUS, KAD JUOS PER TRIS SAVAITE PAVERSTU DARZOVEMIS. TIKRAI LAZDA ATSISUKS KITU GALU, RA AS JUMS SUNDAKTARIAI GARANTUOJU!!!!!
Ineta
2017-06-14 15:32:13 IP 1fh0n467
Atsakyti
Mama prabuvo depresiju skyriui menesi laiko (dvi savaites reabilitacija). Nuvaziavo su silpnais depresijos pozymiais, o isvaziavo baisios bukles. Jau mums, ne daktarams, aisku, kaf netinka vaistai, kuriu doze buvo toj ligoninej dar padidinta. Turejo but keiciami vaistai, o niekas to nedare ir net neaiklause, kad zmogui blogai. Labai gailiuos, kad pasiulem mamai ten vaziuot. Dar gal yra taip - per mazai pinigu - tai toks ir gydymas... zodziu, nugyde "juodai". Ir dar kaip taip zmogu isleist galejo, tokios bukles. Kaip kokia darzove grizo. Balta kaip suris, pajuode paakiai. Bloga, silpna nuo vaistu. Kaip taip zmogui gyvent!!!! Zinokit, lazda antru galu atsisuka!
Jolita
2017-03-20 13:40:55 IP 2g3or675
Atsakyti
Siaubas!!!! vienu zodziu galima apibudinti!!19metu brolis papuole ten su depresija, konsultacija buvo tik viena karta, su juo pakalbejus dakare skyre vaistus, paskutines stadijos beprociams ligoniams, nors brolis nera agresyvus visai, tik uzdaro budo.po 5dienu, parsivezeme namo, jaunas vaikinas likes kaip darzove, baisu!!!!!!
Jaronimas
2016-05-14 22:14:41 IP 28m94dj1
Atsakyti
Šioje ligoninėje gydžiausi jau senokai 1978 m., ir 1982 m., ir galiu tik pasakyti savo atsiliepimus apie - tuo metu dirbančius - darbuotojus. Geru žodžiu galiu atsiliepti apie gydytoją Reginą Satkevičiūtę, bei med. seselę Stasę Burinskienę, o gydytojos, kuri man labai nepatiko, neminėsiu nei vardo, nei pavardės.
Bulkutė ir Raguolis
2014-01-18 03:26:09 IP 2ju2q5ip
Atsakyti
Niekad neatleisim tokiai storai kiaulei Makauskienei, kuri sukurstė "savo, , padėjėjas mano žmoną gydyti leponeksu, tris kartus dienoj, po tris tabletes.jai reikia būtent tokį gydymą"paskirti, tada žinotų, kur jos paskutinis padvėsęs šuva pakastas.dar Klimašauskas prieš daugelį metų rašė savo atsiminimuose, kokia nuostabi gydytoja.tikras d*****s, kitaip nepavadinsi.tokias padlas tik šaudyti į smilkinius, arba kankinti aminazinu, kol suparalyžuotų.dar lepo užmesti po 4, 3 kartus dienoj.mes tą supuvusią padlą dar pasigausim, kai grįšim iš Norvegijos.sutuoktiniai.

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-06 16:21)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2537
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#454 2019-09-06 16:42

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Kiek pats dienų gulėjai ten kad toks lavonas tapai?

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#455 2019-09-06 17:16

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Lankytojų nuomonės ir komentarai
Rasa
2019-07-17 23:19:55 IP 2eckm62p
Atsakyti
Sveiki, noriu parasyti atsiliepimą apie gyd.Ausra Bagdonaitė ir aplamai apie jos skyriu. Teko susidurti su šia gydytoja š/m gegužės mėnesį, paguldė tėvelį į jos skyriu su psihozes priepuoliu, bet turint labai daug gretutinių ligų. Buvo abi rankos nusėtos žaizdomis, kurias reikėjo kiekviena diena tvarstyti, tevelis sakė jau dabar a.a kad lupa sesutes kaip žvėrys tvarsčius nuo rankų, pietų metu atėmė lėkšte net nepabaigus valgyti, kai pasake kad pasiskųs direktoriui, pradėjo šaipytis kad dabar savaitgalis eik skųstis (o jis buvo neįgalus be kojos). Bet po valandos atėjo atsiprašė, nes turbut paskaitė byla dėl ko čia guli ir kad yra psihiškai sveikas. Vienu žodžiu skyrius baisus, su žmonėmis elgesi kaip su gyvuliais, suprantu kad sunkiu yra ligoniu, bet jie yra ligoniai o jūsų čia yra toks darbas.apie gyd A.Bagdonaite taip pat labai nekorektiška, jokios informacijos apie ligoni, jei kažko klausi net tau į akis nežiūri, į atsakymą kokia tai liga ir nuo ko ji atsirado taip ir nesužinojome. Labai užjaučiu žmones kuriems ten reikia gulėti, nes pagrinde žmones su demencija, Alzhaimeriu kurie nieko negali pasakyti viską pamirsta, tai va kokia liūdna patirtis šioje ligoninėje.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#456 2019-09-06 17:20

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Atsiliepimai apie Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, VšĮ

psychiatrysait.narod.ru/

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#457 2019-09-06 17:20

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Kavioras rašė:

Kiek pats dienų gulėjai ten kad toks lavonas tapai?

vel tu mergaite apsimizes atbegai su savo kliedesiais..tave dar neatleido nuo aminazino ?

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-07 03:03)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#458 2019-09-06 18:26

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

psichikos sutrikimu padaugejo per 10 metu nes medicinos neismano, tai fabrikuoja per apgaule diagnozes ir nurasineja i psichiatrija

vpsc.lrv.lt/lt/statistika/psichikos-ligu-statistika

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-06 20:35)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#459 2019-09-06 23:03

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

koks gaidelis uzejna ir raso is mano akkaunto? su galva viskas ok?

https://i87.fastpic.ru/big/2019/0906/2e/bc0dd19cde9711f472a596662af9aa2e.jpg

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-07 02:50)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#460 2019-09-06 23:04

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

o dar lietuvoje kazkodel pensinikus kuriems senatvine demencija, psichiatrai zudo, o ne gydo...nes blokuoti demencijos pasekmes, tai kliedesius ir haliucinacijas...pigiau su neuroleptikais, pripumpuoti ir tegul guli kaip darzove su seilemis iki grindo..paskui del situ nuodu diabetas, navikai,silpnaprotiste dar dydesne..infarktai, insultai..tai zudimas !.o gerinancios smegenu veikla vaistu kurie gydo demencija..neisraso, nes taip brangiau iseina...ir antras priezastis nes neismano kaip gydyti..todel kaip ir visa lietuva pensininkus sodina ant psichotropinius.. as kalbu apie neurotropinius nuodus tokius kaip, licio karbonatas, melperone buronil, haloperidole, olanzapine, risperidone, clozapine, aripiprazole, ziprasidone, truxal, fluanxol, quetipine, tisercine, tiapride, moditen, paliperidone ir taip toliau.

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-20 22:05)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#461 2019-09-06 23:12

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

koks as akuenas, miegas lt  uzdarytas, subene uzsidege konkreciai tiems kas nauduojo sita suklastota testa...siandien ziuriu nebeviekia saitas, bet kopija issaugojau, jeigu ka.

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-01 15:07)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#462 2019-09-20 22:04

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

nuo 2009 meto veike saitas miegas lt, kur buvo patalpintas suklastotas depresijos testas, kiek zmoniu buvo apgauta, manau labai daug.

https://i86.fastpic.ru/big/2019/1003/2e/f31f29004fb1c1e0a99646f3bfefa92e.jpg

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-03 20:27)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#463 2019-10-17 18:12

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

kaip lietuvoje fabrikuoja psichikos sutrikimu diagnozes, ko toliau to ziauriau.

https://i106.fastpic.ru/big/2019/1024/6e/032eff2a6171627f15068fcf8400bb6e.jpg

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-24 16:08)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#464 2019-10-24 22:55

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

ir vel gai dys kazkoks i mano akka lenda

https://i106.fastpic.ru/big/2019/1024/28/143e0d48d5acfc91e4334dfbe1e8e228.jpg

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#465 2019-11-01 22:59

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

bachuriukas komenta paliko

Niekada netikekite Siauliu tei seju a. Prygun kovu. Jis mano pazystama tycia buvo nusiuntes i Utenos psichiatrijos skyriu, kad ji tycia padarytu nesveiku ir taip galetu nuslepti bylos suklastotus Siauliu teise saugos dokumentus, nurodydamas nutartyje, kad vadovaujantis medicinine dokumentacija ir bylos duomenimis, itariamasis yra konsultuotas psichiatro ir yra nesveikas. Nors visi dokumentai surinkti nurodo, kad itariamasis yra sveikas ir niekada psichiatru ir psichologu jis nera konsultuotas. Beto, jis tycia neleido savo nutarties apskusti, kaip priklauso, t. y. visiskai jos nedave.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#466 2019-11-02 04:48

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

ir vel gaidelis i mano akka uzeina, as zinau kas tai.

https://i106.fastpic.ru/big/2019/1102/0b/3eb671922b5bfd7d4c4ba92826455e0b.jpg

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 775
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#467 2019-11-08 22:32

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

stai sitie 6 klausimai buvo suklastoti, ir vietoje 0 balu uz teisinga atsakyma, zmogus gaudavo 3 balu,  12 balu depresija, 6 balu nerimas..nes po 7 klausimai del "depresijos" ir 7 klausimai del "nerimo". Aplamai testas yra nekokybiskas, nes neijungia i save klausimus apie fizine zmogaus bukle, o klausia tik apie nuotaika !! beto prie ko cia per paskutine savaite?? depresija tai minimum menesis, ir busena turi vis blogieti !! beto depresija tai tik fiziniu sutrikimu simptomai.Perskaitę kiekvieną teiginį, išsirinkite atsakymą, kuris artimiausias Jūsų savijautai per praėjusią savaitę. Ilgai nesvarstykite, nes pirma reakcija į kiekvieną klausimą tiksliau atspindi Jūsų savijautą, nei ilgai apgalvotas atsakymas.


1. Aš jaučiu įtampą ir nerimą
    Beveik visą laiką, nuolat
    Didelę laiko dalį, dažnai
    Laikas nuo laiko, retkarčiais
    Niekada nejaučiu

2. Mane ir dabar džiugina tai, kas teikė džiaugsmą anksčiau
    Visiškai tiek pat   0 > 3
    Mažiau nei anksčiau
    Žymiai mažiau
    Beveik visai nedžiugina

3. Aš jaučiu baimę, lyg kažkas siaubingo turėtų atsitikti
    Labai aiškiai ir stipriai
    Taip, bet nestipriai
    Nežymiai, bet tai manęs nejaudina
    Visiškai ne

4. Aš galiu juoktis ir suprasti humorą
    Taip pat kaip anksčiau  0 > 3
    Mažiau ir sunkiau
    Žymiai mažiau ir sunkiau
    Visiškai negaliu

5. Mane vargina neramios mintys ir rūpesčiai
    Didžiąją laiko dalį, nuolat
    Daug laiko, dažnai
    Laikas nuo laiko, bet ne dažnai
    Tik retkarčiais

6. Man linksma
    Niekada
    Labai retai
    Kartais
    Didžiąją laiko dalį

7. Aš gali ramiai sėdėti ir atsipalaiduoti
    Visada  0 > 3
    Dažnai
    Retai
    Niekada

8. Aš jaučiuosi užslopintas ir sulėtėjęs
    Beveik visą laiką
    Labai dažnai
    Kartais, nežymiai
    Visiškai ne

9. Mane apima baimė, lydima vidinio virpulio ar spaudimo po krūtine
    Visiškai ne  0 > 3
    Kartais
    Gana dažnai
    Labai dažnai, nuolat

10. Aš nustojau rūpintis savo išvaizda
    Pradėjau visiškai nesirūpinti
    Nesirūpinu tiek, kiek reikėtų
    Rūpinuosi, bet mažiau nei anksčiau
    Rūpinuosi tiek pat, kiek visuomet

11. Jaučiu, kad nerimstu vietoje
    Labai stipriai
    Gana stipriai
    Truputį
    Visiškai ne

12. Iš gyvenimo aš laukiu kažko malonaus
    Tiek pat, kiek visada  0 > 3
    Mažiau nei anksčiau
    Žymiai mažiau nei anksčiau
    Visiškai nelaukiu

13. Mane staiga apima didelis nerimas ar baimė
    Tikrai labai dažnai
    Pakankamai dažnai
    Retai
    Visiškai ne

14. Man suteikia džiaugsmo gera knyga, radijo ar TV laida
    Dažnai  0 > 3
    Kartais
    Retai
    Labai retai

   
aferiugos visa lietuva mulkino, o 12 klausimas isvis keistas, galima atsakyti kad nelaukiu, arba laukiu, jeigu lauki kiekviena diena kazka tai tu psichihas , arba isvis nieko nelauki irgi keistai. Klausimas debiliskas ir apie nieko nepasako. Geriau butu paklause ar turi zmogus svajone, jeigu turi svajone, svajoja, reiske viskas ok. Nors seip gali ir neturet svajones, tai taip pat nieko nepasako. Testas pilnai yra aferistinis sukurtas 1983 metais psicholochais kad mulkinti visuomene. Nes jeigu zmogus fiziskai serga, jis netures nei svajoniu, save nepreziures nes jegu netures, ir nuotaika bus bloga..apie tai jokiu  klausimu klasumine nera.

6 klausimas irgi keistas, man linksma dydziaja laiko dali, tai dydziaja laiko dali gal tik narkomanui linksma, kuris ruko, ar durneliui kokiam.

gal ten cheerful isverte neteisingai..tai gali buti ir linksma ir budrus ir taip toliau.

Niekada neatsakinet, kai alegydytojai duoda tokius testus, pagal testus nieko nenustatoma.

https://i111.fastpic.ru/big/2019/1109/08/eb44b2ad9fe9831105d0f97066ae5108.jpg

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-11-08 23:15)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2019 Kulturizmas.net