Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#451 2019-09-05 19:05

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Pasakoju apie bezdzioniu chalatose afera "net analagoff v mire".

Afera nauduoja seimos alegydytojai ir kiti zemos kvalifikacijos ale specialistai nusikalteliai. Afera vyksta pagal paprasta schema.

1. Zmogus (klientas), ateina pas seimos alegydytoja, ar kita ale specialista...pasakoja apie savo somatinius negalavimus, pvz galvos skausmas, galvos svaigimas, viduriavimas, kraujavimas, pikinimas, silpnuma ir taip toliau..

2. Seimos alegydytojas ar kitas specialistas, kuriems galvoje vienas vingis ir tas tik ausis laiko kad nenukristu, neismano nei ka nustatyti, nei kaip nustatyti liga, nei kaip gydyti...tada bando apgauti savo klienta ir nurasyti pas psichiatrus. Kadangi psichiatrioje nera nei vieno objektivio kriterijo statant diagnoze, galima visiems rasyneti depresijas, psichosomatikas ir net sizofrenijas. Psichiatrioje jokiu analizu nera, viska nustatoma pagal psichiatru nuotaika.

3. Tada seimos alegydytoja arba kitas ale specialistas, duoda jums siuntima, pvz pas neurologa arba iskart pas psichiatra, ir siuntime uzraso Fxx diagnoze ( F reiske psichikos sutrikimas ), neurologas ziuri seimos ale gydytojo arba kito specialisto uzsakyma, koki diagnoze klientui sufabrikuoti, daro pora nereikalingu tyrimu del imitacijos, pasako kad fiziskai sveikas, ir nuraso pas psichiatra. Psichiatras taip pat ziuri siuntime kokia diagnoze sufabrikuoti, ir fabrikuoja jums diagnoze, arba ta diagnoze kuri paprase kitas ale specialistas, arba is lempos sugalvoja savo..Arba susikambineja per telefona , su uzsakovu ir fabirkuoja diagnoze.

4. NAUJA AFERA ! VNIMANIJE ! DEMESIO ! ACHTUNG ! UVAGA ! ATTENTION ! Kad lengviau butu apmulkinti klienta, kad klientas patiketu, kad jam reikia pas psichiatra ir vartoti psichotorpinius nuodus, klientui siulo SUKLASTOTA depresijos ir nerimo testa. Su printeriu atspausdina testo lapelius ir duoda klientui uzpildyti. Klientas atsako i 14 klausimu kad turi gera nuotaika ir neturi jokio nerimo ( 6 klausimu teste suklastoti ). Seimos alegydytoja arba kitas ale specialistas iveda atsakymus internet puslapije kur patalpintas suklastotas testas, ir gauna atsakyma kad klientui stipri depresija.  ( testas patalpintas universitetines ligonines daktaro portale, isverstas is anglu kalbos ir suklastotas, beto net testo originalas yra nekokybiskas senas ir pavirsutiniskas, jis neijungia i save somatinius fizinius negalavimus del kuriu zmogui gali buti bloga nuotaika ir nerimas, testas juokingas ir ziuri tik nuotaika atskirai nuo fizinio kuno, kas yra absurdas, sitas aferistinis juokingas testas tik tam ir tinka , kad apmulkinti klientus pacientus )

Ne papulkit ant nusikalteliu kabliuka. Filmuokit. Gaudikyt uz ranka. Rasykit apie tai internete. Isivaizduojat kaip jus ir jusu vaikus mulkina sitie nusikalteliai? Jug paprastas zmogus, kuris neismano medicinos, patikes kad jam depresija, arba kad jo vaikui depresija, apsiverkes eis pas psichiatrus, ir ten prasides ju pragaras. Ir tai oficiali medicina, uz mokesciu moketoju pinigus.

suklastoto testo puslapis miegas lt/had.php

testo originalas svri org/sites/default/files/attachments/2016-01-13/HADS.pdf

tokie reikalai vyksta lietuvoje

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-03 16:46)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#452 2019-09-06 03:25

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

stat.hi.lt/default.aspx?report_id=143

ir psichuskese zmones mirsta, nors del psichikos sutrikimo zmogus neturi mirti..o vat del psichotropiniu neurolpetiku, lengvai ir infarktai ir insultai..

ir kazkodel nera sarase KAUNO MARIU PSICHUSKOS ir kai kuriu kitu, ten tikras konclageris, tai ka zmones pasakoja, tai ten kaip lageris griezto rezimo, nieko negalima daryti ir prie save tureti, net uz kysi, vistiek veda save su klientais kaip su siuksle.

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-03 16:43)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#453 2019-09-06 16:21

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Atsiliepimai apie Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ ( PSICHIATRIJOS KLINIKOS MARIŲ SEKTORIUS, VšĮ RESPUBLIKINĖ KAUNO LIGONINĖ )

Lankytojų nuomonės ir komentarai

mo
2019-01-11 14:46:57 IP 2cfq57ua
Atsakyti
Niekam niekam nerekomenduoju. Iš klinikų gavau siuntimą rebilitacijai į marių ligoninės rebilitacijos skyrių. Kaip man buvo sakyta, kad ten labai gerai, puiki aplinka, daug užimtumo ir be to naujas skyrius, kuris tikrai dar nesupuvęs. Tačiau realybė tėškė iš visų jėgų. Darbuotojai elgiasi taip lyg pacientai yra infantilūs padarai, "užimtumas" galėtų tenkinti nebent trimetį. Maistas toks į kurį net žiūrėti britku. Be to ten, matyt, tokia politika, kad pacientą apšerti vaistais, kad jis nesugebėtų funkcionuoti ir darbuotojai galėtų ramiai žiūrėti televizorių. Tiesa pasakius atvykau geros nuotaikos, jaučiausi puikiai, jau po pirmos dozės vaistukų gulėjau lovoj kaip zombis ir žiūrėjau į vieną tašką. Iškentėjau ten savaitę (nors priklausė 2), išvažiavau visa drebanti, svaigstančia galva, stipriai pablogėjusia savijauta, tiek fizine, tiek emocine.
Nukentejes
2018-08-16 13:09:27 IP 2ju3kuqb
Atsakyti
Mano tevukui lygiai ta paty padare. Zmones, cia yra ne ligonine, o lavonine. Atvaziavo tevukas su silpna depresija, po triju savaiciu daktarai pareiske, kad jis jau neygalus, netgi sauskelnes reikalingos, pats valgyti nebegali. KAIP CIA YRA SU TA LIGONINE, KALUSIMA VALSTYBINIU MASTU REIKES KELTI, UZ KA ZMONES MOKEJO MOKESCIUS, KAD JUOS PER TRIS SAVAITE PAVERSTU DARZOVEMIS. TIKRAI LAZDA ATSISUKS KITU GALU, RA AS JUMS SUNDAKTARIAI GARANTUOJU!!!!!
Ineta
2017-06-14 15:32:13 IP 1fh0n467
Atsakyti
Mama prabuvo depresiju skyriui menesi laiko (dvi savaites reabilitacija). Nuvaziavo su silpnais depresijos pozymiais, o isvaziavo baisios bukles. Jau mums, ne daktarams, aisku, kaf netinka vaistai, kuriu doze buvo toj ligoninej dar padidinta. Turejo but keiciami vaistai, o niekas to nedare ir net neaiklause, kad zmogui blogai. Labai gailiuos, kad pasiulem mamai ten vaziuot. Dar gal yra taip - per mazai pinigu - tai toks ir gydymas... zodziu, nugyde "juodai". Ir dar kaip taip zmogu isleist galejo, tokios bukles. Kaip kokia darzove grizo. Balta kaip suris, pajuode paakiai. Bloga, silpna nuo vaistu. Kaip taip zmogui gyvent!!!! Zinokit, lazda antru galu atsisuka!
Jolita
2017-03-20 13:40:55 IP 2g3or675
Atsakyti
Siaubas!!!! vienu zodziu galima apibudinti!!19metu brolis papuole ten su depresija, konsultacija buvo tik viena karta, su juo pakalbejus dakare skyre vaistus, paskutines stadijos beprociams ligoniams, nors brolis nera agresyvus visai, tik uzdaro budo.po 5dienu, parsivezeme namo, jaunas vaikinas likes kaip darzove, baisu!!!!!!
Jaronimas
2016-05-14 22:14:41 IP 28m94dj1
Atsakyti
Šioje ligoninėje gydžiausi jau senokai 1978 m., ir 1982 m., ir galiu tik pasakyti savo atsiliepimus apie - tuo metu dirbančius - darbuotojus. Geru žodžiu galiu atsiliepti apie gydytoją Reginą Satkevičiūtę, bei med. seselę Stasę Burinskienę, o gydytojos, kuri man labai nepatiko, neminėsiu nei vardo, nei pavardės.
Bulkutė ir Raguolis
2014-01-18 03:26:09 IP 2ju2q5ip
Atsakyti
Niekad neatleisim tokiai storai kiaulei Makauskienei, kuri sukurstė "savo, , padėjėjas mano žmoną gydyti leponeksu, tris kartus dienoj, po tris tabletes.jai reikia būtent tokį gydymą"paskirti, tada žinotų, kur jos paskutinis padvėsęs šuva pakastas.dar Klimašauskas prieš daugelį metų rašė savo atsiminimuose, kokia nuostabi gydytoja.tikras d*****s, kitaip nepavadinsi.tokias padlas tik šaudyti į smilkinius, arba kankinti aminazinu, kol suparalyžuotų.dar lepo užmesti po 4, 3 kartus dienoj.mes tą supuvusią padlą dar pasigausim, kai grįšim iš Norvegijos.sutuoktiniai.

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-06 16:21)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2616
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#454 2019-09-06 16:42

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Kiek pats dienų gulėjai ten kad toks lavonas tapai?

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#455 2019-09-06 17:16

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Lankytojų nuomonės ir komentarai
Rasa
2019-07-17 23:19:55 IP 2eckm62p
Atsakyti
Sveiki, noriu parasyti atsiliepimą apie gyd.Ausra Bagdonaitė ir aplamai apie jos skyriu. Teko susidurti su šia gydytoja š/m gegužės mėnesį, paguldė tėvelį į jos skyriu su psihozes priepuoliu, bet turint labai daug gretutinių ligų. Buvo abi rankos nusėtos žaizdomis, kurias reikėjo kiekviena diena tvarstyti, tevelis sakė jau dabar a.a kad lupa sesutes kaip žvėrys tvarsčius nuo rankų, pietų metu atėmė lėkšte net nepabaigus valgyti, kai pasake kad pasiskųs direktoriui, pradėjo šaipytis kad dabar savaitgalis eik skųstis (o jis buvo neįgalus be kojos). Bet po valandos atėjo atsiprašė, nes turbut paskaitė byla dėl ko čia guli ir kad yra psihiškai sveikas. Vienu žodžiu skyrius baisus, su žmonėmis elgesi kaip su gyvuliais, suprantu kad sunkiu yra ligoniu, bet jie yra ligoniai o jūsų čia yra toks darbas.apie gyd A.Bagdonaite taip pat labai nekorektiška, jokios informacijos apie ligoni, jei kažko klausi net tau į akis nežiūri, į atsakymą kokia tai liga ir nuo ko ji atsirado taip ir nesužinojome. Labai užjaučiu žmones kuriems ten reikia gulėti, nes pagrinde žmones su demencija, Alzhaimeriu kurie nieko negali pasakyti viską pamirsta, tai va kokia liūdna patirtis šioje ligoninėje.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#456 2019-09-06 17:20

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Atsiliepimai apie Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, VšĮ

psychiatrysait.narod.ru/

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#457 2019-09-06 17:20

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Kavioras rašė:

Kiek pats dienų gulėjai ten kad toks lavonas tapai?

vel tu mergaite apsimizes atbegai su savo kliedesiais..tave dar neatleido nuo aminazino ?

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-07 03:03)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#458 2019-09-06 18:26

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

psichikos sutrikimu padaugejo per 10 metu nes medicinos neismano, tai fabrikuoja per apgaule diagnozes ir nurasineja i psichiatrija

vpsc.lrv.lt/lt/statistika/psichikos-ligu-statistika

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-06 20:35)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#459 2019-09-06 23:03

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

koks gaidelis uzejna ir raso is mano akkaunto? su galva viskas ok?

https://i87.fastpic.ru/big/2019/0906/2e/bc0dd19cde9711f472a596662af9aa2e.jpg

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-07 02:50)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#460 2019-09-06 23:04

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

o dar lietuvoje kazkodel pensinikus kuriems senatvine demencija, psichiatrai zudo, o ne gydo...nes blokuoti demencijos pasekmes, tai kliedesius ir haliucinacijas...pigiau su neuroleptikais, pripumpuoti ir tegul guli kaip darzove su seilemis iki grindo..paskui del situ nuodu diabetas, navikai,silpnaprotiste dar dydesne..infarktai, insultai..tai zudimas !.o gerinancios smegenu veikla vaistu kurie gydo demencija..neisraso, nes taip brangiau iseina...ir antras priezastis nes neismano kaip gydyti..todel kaip ir visa lietuva pensininkus sodina ant psichotropinius.. as kalbu apie neurotropinius nuodus tokius kaip, licio karbonatas, melperone buronil, haloperidole, olanzapine, risperidone, clozapine, aripiprazole, ziprasidone, truxal, fluanxol, quetipine, tisercine, tiapride, moditen, paliperidone ir taip toliau.

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-09-20 22:05)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#461 2019-09-06 23:12

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

koks as akuenas, miegas lt  uzdarytas, subene uzsidege konkreciai tiems kas nauduojo sita suklastota testa...siandien ziuriu nebeviekia saitas, bet kopija issaugojau, jeigu ka.

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-01 15:07)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#462 2019-09-20 22:04

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

nuo 2009 meto veike saitas miegas lt, kur buvo patalpintas suklastotas depresijos testas, kiek zmoniu buvo apgauta, manau labai daug.

https://i86.fastpic.ru/big/2019/1003/2e/f31f29004fb1c1e0a99646f3bfefa92e.jpg

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-03 20:27)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#463 2019-10-17 18:12

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

kaip lietuvoje fabrikuoja psichikos sutrikimu diagnozes, ko toliau to ziauriau.

https://i106.fastpic.ru/big/2019/1024/6e/032eff2a6171627f15068fcf8400bb6e.jpg

Paskutinį kartą taisė neurof (2019-10-24 16:08)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#464 2019-10-24 22:55

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

ir vel gai dys kazkoks i mano akka lenda

https://i106.fastpic.ru/big/2019/1024/28/143e0d48d5acfc91e4334dfbe1e8e228.jpg

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#465 2019-11-01 22:59

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

bachuriukas komenta paliko

Niekada netikekite Siauliu tei seju a. Prygun kovu. Jis mano pazystama tycia buvo nusiuntes i Utenos psichiatrijos skyriu, kad ji tycia padarytu nesveiku ir taip galetu nuslepti bylos suklastotus Siauliu teise saugos dokumentus, nurodydamas nutartyje, kad vadovaujantis medicinine dokumentacija ir bylos duomenimis, itariamasis yra konsultuotas psichiatro ir yra nesveikas. Nors visi dokumentai surinkti nurodo, kad itariamasis yra sveikas ir niekada psichiatru ir psichologu jis nera konsultuotas. Beto, jis tycia neleido savo nutarties apskusti, kaip priklauso, t. y. visiskai jos nedave.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#466 2019-11-02 04:48

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

ir vel gaidelis i mano akka uzeina, as zinau kas tai.

https://i106.fastpic.ru/big/2019/1102/0b/3eb671922b5bfd7d4c4ba92826455e0b.jpg

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#467 2019-11-08 22:32

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

stai sitie 6 klausimai buvo suklastoti, ir vietoje 0 balu uz teisinga atsakyma, zmogus gaudavo 3 balu,  12 balu depresija, 6 balu nerimas..nes po 7 klausimai del "depresijos" ir 7 klausimai del "nerimo". Aplamai testas yra nekokybiskas, nes neijungia i save klausimus apie fizine zmogaus bukle, o klausia tik apie sitos savaites nuotaika  !! beto prie ko cia per paskutine savaite?? depresija tai minimum menesis, ir busena turi vis blogieti !! beto depresija tai tik fiziniu sutrikimu simptomai. Patikekit, esu dydelis specialistas, sitose reikalose. Vat tas suklastotas testas. Parodziau kokie klausimai buvo suklastoti. 2, 4, 7, 9, 12, 14Perskaitę kiekvieną teiginį, išsirinkite atsakymą, kuris artimiausias Jūsų savijautai per praėjusią savaitę. Ilgai nesvarstykite, nes pirma reakcija į kiekvieną klausimą tiksliau atspindi Jūsų savijautą, nei ilgai apgalvotas atsakymas.


1. Aš jaučiu įtampą ir nerimą
    Beveik visą laiką, nuolat
    Didelę laiko dalį, dažnai
    Laikas nuo laiko, retkarčiais
    Niekada nejaučiu

2. Mane ir dabar džiugina tai, kas teikė džiaugsmą anksčiau
    Visiškai tiek pat   0 > 3
    Mažiau nei anksčiau
    Žymiai mažiau
    Beveik visai nedžiugina

3. Aš jaučiu baimę, lyg kažkas siaubingo turėtų atsitikti
    Labai aiškiai ir stipriai
    Taip, bet nestipriai
    Nežymiai, bet tai manęs nejaudina
    Visiškai ne

4. Aš galiu juoktis ir suprasti humorą
    Taip pat kaip anksčiau  0 > 3
    Mažiau ir sunkiau
    Žymiai mažiau ir sunkiau
    Visiškai negaliu

5. Mane vargina neramios mintys ir rūpesčiai
    Didžiąją laiko dalį, nuolat
    Daug laiko, dažnai
    Laikas nuo laiko, bet ne dažnai
    Tik retkarčiais

6. Man linksma
    Niekada
    Labai retai
    Kartais
    Didžiąją laiko dalį

7. Aš gali ramiai sėdėti ir atsipalaiduoti
    Visada  0 > 3
    Dažnai
    Retai
    Niekada

8. Aš jaučiuosi užslopintas ir sulėtėjęs
    Beveik visą laiką
    Labai dažnai
    Kartais, nežymiai
    Visiškai ne

9. Mane apima baimė, lydima vidinio virpulio ar spaudimo po krūtine
    Visiškai ne  0 > 3
    Kartais
    Gana dažnai
    Labai dažnai, nuolat

10. Aš nustojau rūpintis savo išvaizda
    Pradėjau visiškai nesirūpinti
    Nesirūpinu tiek, kiek reikėtų
    Rūpinuosi, bet mažiau nei anksčiau
    Rūpinuosi tiek pat, kiek visuomet

11. Jaučiu, kad nerimstu vietoje
    Labai stipriai
    Gana stipriai
    Truputį
    Visiškai ne

12. Iš gyvenimo aš laukiu kažko malonaus
    Tiek pat, kiek visada  0 > 3
    Mažiau nei anksčiau
    Žymiai mažiau nei anksčiau
    Visiškai nelaukiu

13. Mane staiga apima didelis nerimas ar baimė
    Tikrai labai dažnai
    Pakankamai dažnai
    Retai
    Visiškai ne

14. Man suteikia džiaugsmo gera knyga, radijo ar TV laida
    Dažnai  0 > 3
    Kartais
    Retai
    Labai retai

   
aferiugos visa lietuva mulkino, o 12 klausimas isvis keistas, galima atsakyti kad nelaukiu, arba laukiu, jeigu lauki kiekviena diena kazka tai tu psichihas , arba isvis nieko nelauki irgi keistai. Klausimas debiliskas ir apie nieko nepasako. Geriau butu paklause ar turi zmogus svajone, jeigu turi svajone, svajoja, reiske viskas ok. Nors seip gali ir neturet svajones, tai taip pat nieko nepasako. Testas pilnai yra aferistinis sukurtas 1983 metais psicholochais kad mulkinti visuomene. Nes jeigu zmogus fiziskai serga, jis netures nei svajoniu, save nepreziures nes jegu netures, ir nuotaika bus bloga..apie tai jokiu  klausimu klasumine nera.

6 klausimas irgi keistas, man linksma dydziaja laiko dali, tai dydziaja laiko dali gal tik narkomanui linksma, kuris ruko, ar durneliui kokiam.

gal ten cheerful isverte neteisingai..tai gali buti ir linksma ir budrus ir taip toliau.

Niekada neatsakinet, kai alegydytojai duoda tokius testus, pagal testus nieko nenustatoma.

https://i111.fastpic.ru/big/2019/1109/08/eb44b2ad9fe9831105d0f97066ae5108.jpgdel fi vieno vyruko komentas...Istorija, kuriai 30 metų

20.01.2020

Geras draugas gydytojas pakišo kažkokį kompiuterinį testą (turėjo kompą dar su juostiniu kaupikliu). Atsakiau į klausimusi ir gavau atsakymą, kad reikia kreiptis į gydytoją. Gydytojas pasakė, jog atsakyčiau į testą dar kartą, tik dabar taip, kaip turėtų atsakyti laimingas žmogus. Atsakiau ir vėl pasiūlymas kreiptis į gydytoją! Gydytojas nusijuokė pamatęs pasimetimą paaiškino - matai, kaip kapitalistai durnina žmones, kad turėtų pacientų! Taip galima ir sveiką žmogų pas psichologus nuvaryti!

Paskutinį kartą taisė neurof (2020-03-03 17:16)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#468 2020-01-17 20:12

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

clozapinas ( leponeksas ) tai pirmas atipinis neuroleptikas, senas, vienas is stipriausiu..toksiskiausias, sunkiausias, pigiausias...daznai gali keisti kraujo forumle , sukelia tokia pavojinga busena kaip..leukopenija ,agranulocitoze, tai rimtas sutrikimas, pavojingas gyvybei.. krenta imunitetas, sukelia tokia pat imunodeficita kaip ZIV AIDS.. gali but kraujavimas kraujavimas, kai sukelia trombocitopenija. silpnam, senam, ar vaikui isvis negalima..kaip ir kiti neuroleptikai gali sukelti piktybini neuroleptini sindroma, o tai jau 50% kad zmogus mirs, netgi jeigu skubiai paguldytas i reanimacija. clozapinas sukelia daug fiziniu ir psichiniu ligu..psichiatrai nuodija su situ prepratu net kai nera psichozes, ne tai kad stiprios psichozes, o kai sivis nera psichozes, tai nusikaltimas pries zmogaus..o kai israsineja kaip miegdomoji priemone tai isvis i jokias vartus nelenda.. is komentaru aisku kad psichuskese su zmonemis kaip su kiauliais, kaip su siuksle..apnuodija kad guletu su seiliais iki grindo , kaip atbukes darzove, ir nemaisitusi po kojom..neuroleptikai sukelia daug ligu negriztamai, visam gyvenimui. Kai kurie antidepresantai ir normotimikai pakelia 10 - 20 kart clozapino koncentracija krauoje, tai jau toksiska efekta duoda, pavojinga intoksikacija.

Paskutinį kartą taisė neurof (2020-01-17 23:24)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#469 2020-02-10 21:03

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Lietuvos psichiatras uzdainavo, vietoje tableciu, savo pacientams siulo eiti i jo youtube kanala paklausyti daineliu, visai kukushka pavaziavo ))

Pacientų atsiliepimai

2017-09-18, 19:17

Pokalbio metu žiovavo, rąžėsi ir kitaip rodė kaip jam neįdomu mano pasakojami išgyvenimai ir bėdos. Mano vartojamus vaistus vadino narkotikais ir pamokslavo. Klausinėjo visiškai nesusijusius klausimus, nepapasakojo vaistų būsimo poveikio, ko tikėtis ir t.t. Kabinete jautėsi nemalonus kvapas. Bijau kad pašaukimo gydyti pacientus jis neturi. Gal geriau jam atgal į X factor'ių, nes ten jam žymiai geriau sekasi... Nusivylęs. Žmogus ateina pas specialistą, o jis dar labiau sujaukia galvą... P.S. Konsultacija truko 3min! Ar įmanoma per tokį laiką padaryti diagnozę?

2017-05-10, 12:57

Nedemesingas, ziovauja bendraudamas,neisklauso paciento,uzdavus klausima "ka daryti toliau" grazioj formoj isvijo pro duris,reklamuoja tik savo dainas YouTube.Paskutinį kartą taisė neurof (2020-02-10 22:32)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2616
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#470 2020-02-10 21:11

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Tai džiaukis kad ne tabletes kiša o dainas, taigi verkdavai pastoviai kad gydytojai tik tabletes kiša

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#471 2020-02-10 21:28

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

tai man galima , o jam ne, jis dirbantis "gydytojas", jeigu psichiatrus galima vadinti gydytojais...beto dirba uz mokesciu moketoju pinigus...o jeigu zmogui psichoze arba depresija del smegenu naviko ir reikalinga operacija? arba kitu fiziniu sutrikimu organizme..? cia daineles nepades. yra tokiu kurie pradeda ispaskakotis pacientui , kaip jie suprato kad psichaitrija tai blogai..tabletes blogai...tai neetiskai, neprofesionalei..kai zmogus ateina su savo problemomis, o "gydytojas" pradeda pasakoti apie savo problemas..vietoje to kad padeti..taip tabletes nepadeda, bet yra psichoterapija ir taip toliau..psichikos sutrikimo etiologiju daug visokiu buna..organines pazeidimai, psichogenines ir taip toliau..is komentaru jis nesugeba nieko paaiskinti, ir spresi klientu problemas. Geriau jau tada ikurtu savo kabinete karaoke , daugiau naudos butu big_smile

Paskutinį kartą taisė neurof (2020-03-02 00:52)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#472 2020-03-02 16:49

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

skirtumas tarp umines psichozes ir sizofrenija.

Uminis polimorfinis psichozinis sutrikimas, gali praktiskai nieko neskirtis nuo sizofrenijos pagal simptomus, o vat pagal trukme skiriasi. Jeigu umine psichoze praeina po 3 - 20 dienu ir DAUGIAU NIEKADA GYVENIME NEPASIKARTOJA...tai sizofrenija dazniausiai nepraeina..nors gali but remisija nors ir 20 metu, ziurint kokia sizofrenijos forma. Ispirmo psichiatras nustato umine psichoze..ir tik jeigu simptomai nepraeina po menesio..po 3 menesiu..tada nustato sizofrenija. Bet kaip buna labai daznai, psichiatrai paprasciausiai sodina zmogu ant neuroleptikus visam gyvenimui, nors zmogui stacionare kur laiko pvz 3 savaites, praejo visi simptomai jau po pora dienu..ir psichiatrai vistiek nekeicia neuroleptikus i lengvesnius..o duoda dar sunkesniu, arba perveda i depo forma, injekciojimis..taip po puse metu , po meto zmogus tampa tikras sizofrenikas del salutinio neuroleptiku poveikio, zmogui atsiranda, apatija, disforija, autizmas, abulija..o gali atsirasti ir kliedesiai ir haliucinacijos..ir tada psichiatrai nustato sizofrenija..ir tai yra grubi klaida, as net pasakiciau nusikaltimas. O daznai buna ir taip kad zmogui praejo psichoze po pora dienu stacionare..psichiatrai nekeicia neuroleptikus i lengvesnius, zmogaus bukle blogeja del neuroleptiku, bet sizofrenijos simptomu neatsiranda ..faktiskai zmogus yra sveikas, ir jam vistiek nustato sizofrenija, ir toliau visa gyvenima pumpuoja su neuroleptikais, kurie vistiek su laiku sukels deficitarinius sizofrenijos simptomus. Tai nekompetitingumas? "vaistu" platinimas? arba dirbtinai nori palaikyti sizofrenija serganciu zmoniu skaiciu? statistika? arba kaip sake Dainius Puras, psichuskos turi but uzpildytos? psichuskams mesos reikia..visi atsimena kaip sake buvusis vyriausias lietuvos psichiatras? Vienems nekeicia neuroleptikus, kai pacientui blogai nuo ju, kitiems grasina, sako neleisi depo forma, pripazynsim agresiviu ir priverstinai suleisim...o pries tai ta zmogu nenorejo isleisti kai buvo atveztas del narkotiku..psichiatre sako medbroliams neisleiskit namo nes zmoniu neturesim..kitiems ir privatininkai grasina kai zmogui kazka nepatinka, sako daug kalbesi inesim i valstybine psichu registra..ziauriai apgailietina lietuvoje medicina, o psichiatrija dar 100 kart baisesni. Todel turekit savo galva..jeigu psichiatrai nenuima neuroleptikus po 6 menesiu ( butent tiek po stacionaro profilaktiskai skiria neuroleptikus kai zmogui umine psichoze ) tai keiskit psichiatra kuris patvirtins kad esat sveikas, ir patvirtins kad laikas nuimti neuroleptikus, nes nuo ju zalos daugiau nei naudos. Arba patis nuimkit po truputi, kad rikoseto nebutu.. Dazniausiai zmogus po stacionaro iseina , ir isvis nieko nevartoja profilaktiskai..ir psichozes daugiau nebuna, nei iskart , nei po 20 metu. Labai daug maciau zmoniu, kuriems nera nei vieno sizofrenijos simptomo, o diagnozes turi, ir sizofrenija ir sizoafektinis ir sizotipinis..ziauriai tikrai. Istikruju umine psichoze ir pati praeina, bet jeigu zmogus musasi su galva i siena, kad traumos negautu, aisku jam suleis benzodiazepinu ar neuroleptiku, nors humaniskiau butu tik suristi, nei leisti neuroleptikus.

Paskutinį kartą taisė neurof (2020-03-02 17:02)

Neprisijungęs

 
Scarz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-03-18
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#473 2020-03-18 18:19

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Esu susidūręs su psichiatrijos lauku ir daug tiesos neurof sako.
Apsilankęs pas psichiatrą po trumpo pokalbio gavau antidepresantų. To ten ir buvau atėjęs, gauti vienu žodžiu saugių narkotikų nuo kurių geriau jausčiausiu, būčiau veiklesnis. Bet vartodamas juos realiai jokio poveikio teigiamo nepajaučiau, tik šalutinius, sapnai buvo ryškesni, erekcijos problemos, kažkas tokio. Kažkur pusę mano draugų irgi yra bandę antidepresantų ir iš visų jų viena nuomonę - nu neveikia. Bet va kame yra nekompetencija: psichiatras šito nepripažins, kad šitie jo antidepresantai nelabai turi poveikio. Visgi, jo darbas tas tabletes rašyti ir pasakyti, kad jis bejėgis padėti, na, čia jau jis rizikuotų darbu, nežinau. Štai kokia strategija psichiatrai tada užsiima.
1. "Vartok tuos nieko nedarančius preparatus ilgai, nes tik ilgainiui rezultatas matosi". Labai gera strategija, nes šis jau turi klientą (1), jei tau pagerės kažkas gyvenime ilgainiui, psichiatras jau gali prisiimti nuopelnus (2).
2. "Keičiam vaistus, va čia vat naujas toks superinis vaistukas išėjo". Problema tame, kad dauguma antidepresantų turi tą patį veikimo mechanizmą, jeigu vienas nepadėjo tai ir kiti vargu ar veiks. Plius, nepamirškim, kad kiekvienas antidepresantas turi būti vartojamas nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių tariamam poveikiui pasireikšti, taigi tai superinis laiko marūdinimas ir pelningas darbas psichiatrui. Kita problema: jei išėjo naujas vaistas, tai reiškia, kad tai nepatikrinta, laiko testo neperėjusi, galimai pavojinga medžiaga. Bet jie neskeptiškai į farmacijos šituos naujus produktus žiūri, o entuziastingai perdėm, dauguma.
3. Jeigu tau pablogėja nuo šitų vaistų, tokie šalutiniai yra vertinami kaip tavo ligos simptomas. Tai paranku daryti, kratytis atsakomybės gydytojui ir labai paprasta taip pat, nes vis tiek įrodymų į vieną ar į kitą pusę nėra.
Nepamirškim, kad visos šitos medžiagos žaidžia su tavo smegenine nepatikrintais ir neištirtais būdais - tai pavojinga. Realiai tai yra research chemicals nauji farmakologiniai vaistai, su nežinomom interakcinom ir pasėkmėm prie individo smegenų. Bet visas šitas rimtumas neurocheminio žaidimo yra neįvertinamas kaip toks.
Dabar apie antipsichozinius/neurolepsinius vaistus: realiai, tai yra nuodai, o ne vaistai. Mažina tau dopamino lygį galvoj. Bet mažas dopaminas yra pagrindinis parkinsono ligos simptomas. Tai tau pareina parkinsono liga kol vartoji ir visos pasėkmės to. Per daug šalutinių poveikių neuroleptikai turi. O kokie pagrindiniai poveikia? Tipo kažką gydo, bet nei kaip nei ką - tau nieks nepaaiškins, tik mistinių terminų mokslinių pabers.

Vienu žodžiu, visas laukas psichiatrijos yra pavojingas šarlatanizmas, paantrinsiu, o problemų per daug, kad net išaiškint.

***

Bet taip nebūtinai turi būti, psichiatrija galėtų būti efektyvi ir naudinga medicinos šaka. Pagal mane turėtų būti taip:

Tarkim, žmogus kažkokiais savo smegenų veikimo parametrais nepatenkintas. Galimas variantas. Nu dėl to ir kreipiasi gi pas specialistus.
Pirma nereikia sakyti, kad tai yra kažkokia liga. Liga aplamai subjektyvi sąvoka. Pagal žodyną, liga - organizmo veiklos sutrikimas. Sutrikimas kitaip - nenormali veikla. Bet pripažinkim, kas yra normalu, kaip organizmas turėtų funkcionuoti - tai juk asmeninis, subjektyvus sprendimas. Pvz vienas žmogus nori testosterono, kad daug būtų organizme, kitas - kad mažai. Tai čia nėr atsakymo kuris teisus, tai tiesiog pasirinkimas.
Tai kai kalbam apie organizmo veiklą žemiau kaklo - mes lengvai galim sutarti, kas yra liga, o kas nėra, nes dauguma norim to pačio, kad nieko neskaudėtų, raumenys būtų pajėgūs, valdytum gerai kūną ir panašiai.
Tai nesunku sutarti kaip veikti turi kūnas. Bet kaip turi veikti galva - va čia tai gali būti nuomonių išsiskyrimas. Gal vienas nori miegoti 6 valandas, o kitas - 12. Vienas nori būti pilnas energijos ir minčių, o kitas - ramiai sau chillint prie teliko. Kuris ligotas? Nei vienas, nei kitas, nes tai yra subjektyvu, tai pasirinkimas. Kas vienam bug'as organizmo, kitam - feature.
Vadinasi turėtų būti taip, visai kitaip negu kūno medicinoj: nueini pas neuronų specialistą, kad ir kaip jį pavadintum ir ne jis tau pasako, koks turi būti tavo elgesys, kokios mintys, jausmai ir kitos tavo asmeninės savybės, bet tu pasakai jam. Nes religiją gi žmonės renkasi, kuri lygiai kaip psichiatrija tau sako koks turi būti. Ir tada tas neuronų specialistas tau siūlo priemones chemines kaip tau pasiekti tą norimą būseną. O dabar yra diktatūra kažkokia, va - normų sąrašas ir prašom įlysk į jį.
Vat jeigu taip būtų, tai ir steroidų galėtų gauti kas tik nori, jeigu ne daktarai tau diktuotų kaip gyventi.

Neprisijungęs

 
Graikas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-03-11
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#474 2020-03-18 20:41

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

Scarz rašė:

Esu susidūręs su psichiatrijos lauku ir daug tiesos neurof sako.
Apsilankęs pas psichiatrą po trumpo pokalbio gavau antidepresantų. To ten ir buvau atėjęs, gauti vienu žodžiu saugių narkotikų nuo kurių geriau jausčiausiu, būčiau veiklesnis. Bet vartodamas juos realiai jokio poveikio teigiamo nepajaučiau, tik šalutinius, sapnai buvo ryškesni, erekcijos problemos, kažkas tokio. Kažkur pusę mano draugų irgi yra bandę antidepresantų ir iš visų jų viena nuomonę - nu neveikia. Bet va kame yra nekompetencija: psichiatras šito nepripažins, kad šitie jo antidepresantai nelabai turi poveikio. Visgi, jo darbas tas tabletes rašyti ir pasakyti, kad jis bejėgis padėti, na, čia jau jis rizikuotų darbu, nežinau. Štai kokia strategija psichiatrai tada užsiima.
1. "Vartok tuos nieko nedarančius preparatus ilgai, nes tik ilgainiui rezultatas matosi". Labai gera strategija, nes šis jau turi klientą (1), jei tau pagerės kažkas gyvenime ilgainiui, psichiatras jau gali prisiimti nuopelnus (2).
2. "Keičiam vaistus, va čia vat naujas toks superinis vaistukas išėjo". Problema tame, kad dauguma antidepresantų turi tą patį veikimo mechanizmą, jeigu vienas nepadėjo tai ir kiti vargu ar veiks. Plius, nepamirškim, kad kiekvienas antidepresantas turi būti vartojamas nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių tariamam poveikiui pasireikšti, taigi tai superinis laiko marūdinimas ir pelningas darbas psichiatrui. Kita problema: jei išėjo naujas vaistas, tai reiškia, kad tai nepatikrinta, laiko testo neperėjusi, galimai pavojinga medžiaga. Bet jie neskeptiškai į farmacijos šituos naujus produktus žiūri, o entuziastingai perdėm, dauguma.
3. Jeigu tau pablogėja nuo šitų vaistų, tokie šalutiniai yra vertinami kaip tavo ligos simptomas. Tai paranku daryti, kratytis atsakomybės gydytojui ir labai paprasta taip pat, nes vis tiek įrodymų į vieną ar į kitą pusę nėra.
Nepamirškim, kad visos šitos medžiagos žaidžia su tavo smegenine nepatikrintais ir neištirtais būdais - tai pavojinga. Realiai tai yra research chemicals nauji farmakologiniai vaistai, su nežinomom interakcinom ir pasėkmėm prie individo smegenų. Bet visas šitas rimtumas neurocheminio žaidimo yra neįvertinamas kaip toks.
Dabar apie antipsichozinius/neurolepsinius vaistus: realiai, tai yra nuodai, o ne vaistai. Mažina tau dopamino lygį galvoj. Bet mažas dopaminas yra pagrindinis parkinsono ligos simptomas. Tai tau pareina parkinsono liga kol vartoji ir visos pasėkmės to. Per daug šalutinių poveikių neuroleptikai turi. O kokie pagrindiniai poveikia? Tipo kažką gydo, bet nei kaip nei ką - tau nieks nepaaiškins, tik mistinių terminų mokslinių pabers.

Vienu žodžiu, visas laukas psichiatrijos yra pavojingas šarlatanizmas, paantrinsiu, o problemų per daug, kad net išaiškint.

***

Bet taip nebūtinai turi būti, psichiatrija galėtų būti efektyvi ir naudinga medicinos šaka. Pagal mane turėtų būti taip:

Tarkim, žmogus kažkokiais savo smegenų veikimo parametrais nepatenkintas. Galimas variantas. Nu dėl to ir kreipiasi gi pas specialistus.
Pirma nereikia sakyti, kad tai yra kažkokia liga. Liga aplamai subjektyvi sąvoka. Pagal žodyną, liga - organizmo veiklos sutrikimas. Sutrikimas kitaip - nenormali veikla. Bet pripažinkim, kas yra normalu, kaip organizmas turėtų funkcionuoti - tai juk asmeninis, subjektyvus sprendimas. Pvz vienas žmogus nori testosterono, kad daug būtų organizme, kitas - kad mažai. Tai čia nėr atsakymo kuris teisus, tai tiesiog pasirinkimas.
Tai kai kalbam apie organizmo veiklą žemiau kaklo - mes lengvai galim sutarti, kas yra liga, o kas nėra, nes dauguma norim to pačio, kad nieko neskaudėtų, raumenys būtų pajėgūs, valdytum gerai kūną ir panašiai.
Tai nesunku sutarti kaip veikti turi kūnas. Bet kaip turi veikti galva - va čia tai gali būti nuomonių išsiskyrimas. Gal vienas nori miegoti 6 valandas, o kitas - 12. Vienas nori būti pilnas energijos ir minčių, o kitas - ramiai sau chillint prie teliko. Kuris ligotas? Nei vienas, nei kitas, nes tai yra subjektyvu, tai pasirinkimas. Kas vienam bug'as organizmo, kitam - feature.
Vadinasi turėtų būti taip, visai kitaip negu kūno medicinoj: nueini pas neuronų specialistą, kad ir kaip jį pavadintum ir ne jis tau pasako, koks turi būti tavo elgesys, kokios mintys, jausmai ir kitos tavo asmeninės savybės, bet tu pasakai jam. Nes religiją gi žmonės renkasi, kuri lygiai kaip psichiatrija tau sako koks turi būti. Ir tada tas neuronų specialistas tau siūlo priemones chemines kaip tau pasiekti tą norimą būseną. O dabar yra diktatūra kažkokia, va - normų sąrašas ir prašom įlysk į jį.
Vat jeigu taip būtų, tai ir steroidų galėtų gauti kas tik nori, jeigu ne daktarai tau diktuotų kaip gyventi.

Veikia antidepresantai. Tik buna rezistencine depresija,tuomet vaistais nepaimsi jos. As gydausi ad ir viskas kuo puikiausiai veikiai.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 839
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#475 2020-03-18 23:38

Re: Psichiatrija - šarlataniškas pseudomokslas

tu kiek laiko gydaisi artistas ? tau nera jokios depresijos, tu net nezinai ka skaitosi depresija psichiatrioje, antidepresantai buvo atrasti netyciai, veikia grubiai, ir nieko gydyti negali, nes depresijos etiologija nezinoma psichiatrioje. o kadangi mechanizmas nezinomas, apie smegenus mazai zinoma, todel ir vaistu nera kaip veikti ir neaisku kokia mechanizma.

o kaip galima susirgti blogu nuotaiku? tai tas pats kaip susirgti pilvo skausmu? jug pilvas gali skaudeti del daugeliu priezsciu, infekcijas, uzdiegmas, maistas...tai ir depresija..priezasciu gali but daug realiu..pvz galvos trauma, kraujagisliu distrofija, skydliauke, infekcija, ir taip toliau..tu kalbi neaisku apie ka, pats nesupranti apie ka kalbi, apie depresijos sindroma, kuri gali sukelti daug ligu fiziniu..arba kalbi apie ta F3* klinikine endogenine depresija, dydelis depreisjos epizodas, tai neaski mistine depresija, kai "priezasciu nera" nes nesugeba ieskoti priezasti, todel neranda, todel kaip isimtis stato sita diagnoze..o lietuvoje visiems stato kas bebutu..kai zmogui isvis nera jokiu depresijos simptomu, ateina pvz del pilvo skausmo, tada seimos gydytojas nezino kaip ir ka gydyt, ir tada del imitacijos siuncia toliau pas neurologus, iskart iraso depresija, kad neurologas zinotu ka toliau daryti, del imitacijos daro pora patikrinimu, ir toliau stumia pas psichiatrus. pagal tokia aferistine neteiseita kriminaline schema dirba lietuvos aliagydytojai.  O toliau psichiatrai sodina klienta visam gyvenimui ant psichotorpinius nuodus, o jeigu pacientas sako kad jam blogai nuo situ preparatu, psichiatras sako kad tai ne nuo preparatu ir toliau platina preparata uz farmkompaniju bonusus. o jeigu zmogui psichogenine depresija, adaptacijos sutirkimas, zmogus pastovei kalba apie kazkoki priezasti kuris yra ar buvo, tai cia psichoaterapija reikalinga, o ne tabletes cia isvis kitas odas F4* ir neaisku kodel lietuvos psichiatrai nusikalteliai iraso F3* tokiu atveju, ir sodina ant psichotropinius, ir ne taiko psichoterapijos. Sveikems zmonems lietuvoje fabrikuoja ne tik depresijas bet ir sizofrenijas, o tai sunki invalidizuojanti liga pagal psichiatrija..ir psichiatrai lengva ranka fabrikuoja tokia diagnoze, tam kad preparatus platinti ir taip toliau. Ir seimos aliagydytojai ir kiti aliaspecialistai jie padeda tai daryti, viena gauja. Tai vadinasi spihoterapija, kai aliagydytojai stumia pas psichus, nes neismano kaip ka nustatyti ir kaip ka gydyti, faktiskai zudant jus, gelbija save. O pirma hippokrato priesaika, nepakenk ! Gydytojas turi ieskoti tikra depersijos priezasti, be jokiu F diagnoziu, bet kadangi profesionalu nera lietuvoje, jie bando visiems fabrikuoti F3* depresijas, ir sodinti visam gyvenimui ant psichotropinius nuodus, kurie sukelia daug fiziniu ir psichiniu ligu.

Paskutinį kartą taisė neurof (2020-03-19 00:24)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net