Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1 2019-06-12 16:55

Multivitaminai. Ka vartojate?

Sveiki, pasidalinkite kokius multivitaminus vartojate.

Mano istorija:
As pats ilga laika nuo paauglystes vartojau animal pak, nes visi lietuvoj vartojo paka nes tuo metu prie stalino kito brando nebuvo. Veliau uzkniso kvapas ir 15tabsu rijimas,tai perejau prie optimen, lebai geras kainos kokybes santykis ir nereikia gerti 25 tabsu ant karto ir taip nesmirda. Bet visada jautesi kazkokia tustuma gyvenime ir atrode kad galetu buti geriau, tai nusprendziau persokti ant controlled labs orange triad. Pasirode dar geresnis kainos kokybes santykis, plius joint support ten tikrai kazkiek veikia, nes skausmai alkunese ir kitur apmazejo. Taigi mano klausimas butu-ar jusu manymu yra kas geriau uz orange triad? Siuo metu orange nera stocke europoj o permoketi nenoriu tai jei pasidalintumete multivitaminais kuriuos vartojate buciau dekingas smile
Aciu kad skaitete ir uz atsakymus

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#2 2019-06-12 17:23

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

Wini su propu

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#3 2019-06-12 18:59

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

Multivitaminų ir mineralų kompleksas VPLab Ultra Men's Sport Multivitamin Formula
https://shop.kulturizmas.net/vplab-ultr … in-formula

Atskirai ir papildomai:

Magnio laktatas, po vietą tabletę
https://www.eurovaistine.lt/magne-b6-de … bletes-n50
Cinko citratas, po 30 mg.
https://www.eurovaistine.lt/lifeplan-ci … 0-tableciu
Vit. C, po 500 mg.
https://www.gintarine.lt/vitaminai-ir-m … ;ID=343808
Vit. D, po 1 kapsulę, 2000 IU.
https://www.gintarine.lt/vitaminai-ir-m … ;ID=355700

Paskutinį kartą taisė enox (2019-06-12 19:00)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#4 2019-06-13 08:25

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

Neprisijungęs

 
Pampals
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-07-12
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#5 2019-06-13 11:12

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

Vartodavau situos - https://www.papildupasaulis.lt/vitamina … rt-60-kaps
Dabar kaip ir noreciau kazka kito pamegint

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 668
Atsiliepimai: 0

#6 2019-06-13 11:37

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

Neprisijungęs

 
Pave086
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-12-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#7 2019-12-29 19:51

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

Staffordshire rašė:

Sveiki, pasidalinkite kokius multivitaminus vartojate.

Mano istorija:
As pats ilga laika nuo paauglystes vartojau animal pak, nes visi lietuvoj vartojo paka nes tuo metu prie stalino kito brando nebuvo. Veliau uzkniso kvapas ir 15tabsu rijimas,tai perejau prie optimen, lebai geras kainos kokybes santykis ir nereikia gerti 25 tabsu ant karto ir taip nesmirda. Bet visada jautesi kazkokia tustuma gyvenime ir atrode kad galetu buti geriau, tai nusprendziau persokti ant controlled labs orange triad. Pasirode dar geresnis kainos kokybes santykis, plius joint support ten tikrai kazkiek veikia, nes skausmai alkunese ir kitur apmazejo. Taigi mano klausimas butu-ar jusu manymu yra kas geriau uz orange triad? Siuo metu orange nera stocke europoj o permoketi nenoriu tai jei pasidalintumete multivitaminais kuriuos vartojate buciau dekingas smile
Aciu kad skaitete ir uz atsakymus

Sveikas,

Vartojau 2metus animal pak bet manau kad daro tapati ka ir kiti vitaminai, tik kad mokam pinigus uz pavadinima, , bet poto nusprendziau pabandyt kazka naujo, buvau bandes metai laiko arnold iron pak, bet dabar kolkas jauciuosi geriau su controlled labs orange triad yra joint support, ,netoks kaip animal pak, neturi bcaa , kaikuriu mineralu, jauciu kad geresnis poveikis orange triad nei buvo su animal paku, ir auga raumenis normaliai matau, nustojau vartot bcaa, dabar tik multi, whey protein, pre workout, zma pries miega, ir tribulus pries sporta ,

Sekmes

Paskutinį kartą taisė Pave086 (2019-12-29 19:52)

Neprisijungęs

 
zyzz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-10-03
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#8 2019-12-29 20:18

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

tribulus pries sporta yra bullshit, 90proc tribulusu neveikia, nedaro savo darbo. is papildu testa neblogai kelia DAA, 2-3g pries trefke, dar l-karnitinas kazkiek testa kelia is papildu. pats esu isbandes toki seta testo kelimui - DAA+MACA+FENUGREEK+TONGKAT ALI - sitas brangus, taciau efektyvus, ir dar galima l-dopa pajungti. zodziu, visas sitas derinys, man suteike tiek pat jegu kiek laikyciau testo 250mg per week, ziauriai gerai suveike tik nepigiai iseina, taciau efektyviai, dalinuosi sava patirtim. is vitaminu vartojau seniau optimen, o paskutiniai vitaminai buvo orange triad, o siuo metu gerliu kazkokius Amixo vitaminus, sudetis nebloga

Paskutinį kartą taisė zyzz (2019-12-29 20:21)

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#9 2019-12-29 20:36

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

zyzz rašė:

tribulus pries sporta yra bullshit, 90proc tribulusu neveikia, nedaro savo darbo. is papildu testa neblogai kelia DAA, 2-3g pries trefke, dar l-karnitinas kazkiek testa kelia is papildu. pats esu isbandes toki seta testo kelimui - DAA+MACA+FENUGREEK+TONGKAT ALI - sitas brangus, taciau efektyvus, ir dar galima l-dopa pajungti. zodziu, visas sitas derinys, man suteike tiek pat jegu kiek laikyciau testo 250mg per week, ziauriai gerai suveike tik nepigiai iseina, taciau efektyviai, dalinuosi sava patirtim. is vitaminu vartojau seniau optimen, o paskutiniai vitaminai buvo orange triad, o siuo metu gerliu kazkokius Amixo vitaminus, sudetis nebloga

Zyzai, tai tribulusas ir nekelia testo, bet reikai žinoti ką jis realiai daro. Bent jau kai dariau research nete ir šiaip anksčiau su savim išbandęs, tribulusas erekciją gerina, rytiniai pagaliai dažni.

Neprisijungęs

 
Pave086
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-12-28
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#10 2019-12-29 23:22

Re: Multivitaminai. Ka vartojate?

zyzz rašė:

tribulus pries sporta yra bullshit, 90proc tribulusu neveikia, nedaro savo darbo. is papildu testa neblogai kelia DAA, 2-3g pries trefke, dar l-karnitinas kazkiek testa kelia is papildu. pats esu isbandes toki seta testo kelimui - DAA+MACA+FENUGREEK+TONGKAT ALI - sitas brangus, taciau efektyvus, ir dar galima l-dopa pajungti. zodziu, visas sitas derinys, man suteike tiek pat jegu kiek laikyciau testo 250mg per week, ziauriai gerai suveike tik nepigiai iseina, taciau efektyviai, dalinuosi sava patirtim. is vitaminu vartojau seniau optimen, o paskutiniai vitaminai buvo orange triad, o siuo metu gerliu kazkokius Amixo vitaminus, sudetis nebloga

Vartoju sita,  tribulon 60% saponinis  ,pirmai naudojau activlab tribuactiv b6 bet tribulon geresnis, raso gert pries sporta 30min , ne sporto dienom 30min pries miega,  geresne erekcija dabar, ir jauciu darbine jega pagerejo, daliu dirbti didesniu svoriu,



https://powerprotein.nl/gb/testosterone … -caps.html

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net