Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Greta123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-01-17
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2020-01-17 23:59

Metabolizmo sutrikimas?

Labai dekui kas perskaitys ir pasidalins savo ispudziais, pastebejimais ar patarimais.

Jau keletas metu 5-6 metus intensyviai sportavau sporto saleje. Detaliai aprasysiu kad butu kuo aiskiau situacija- tikrai buvau stipriai i sporta pasinesus ir variau salej kiekviena diena tiek su svoriais tiek poto kardio. Turejau labai mazai riebalines mases ir svoris laikesi tarp 48-52. Dieta buvo labai svari, stengiausi vartot kuo maziau angliu ir buvo pagrinde baltymai, mazai ir riebalu. Kaloriju niekad neskaiciavau, bet nepersivalgydavau niekad, minimaliai valgydavau kad raumenis pamaitint. Tikrai forma buvo kaip mano sudejimui labai gera kaip megejiskai sportuojanciai, aiskiai matesi raumenukai ir panasiai.

Iki kol neturejau operacijos- operacijos detalemis nenoriu viesinti bet esme tokia jog po sio ivykio negalejau pasikelti is lovos bent menesi laiko kadangi buvo komplikuota viskas, tik su kitu pagalba vaiksciojau . Taigi dienu dienas gulejau lovoje ir kadangi buvau saleje gyvenanti kiekviena diena mane sitas psichologiskai ‘nuzude’. Pradejau kimsti visokias nesamones nezmoniskais kiekiais is nevilties, nes psichologiskas luzis buvo, ir fiziskai skaudejo po op ir paichologiskai jauciausi paluzus nes nenueinu i sale, nieko neveikiu ir tt.

Reziume- po to menesio plius 10 kg. Nuo gulejimo ir edimo. Aisku sitas uzvede ant dar didesnio streso ir ki jau pagaliau galejau pasikelt is lovos su tais papildomais 10 kg dabar sverdama 60kg jauciausi beviltiskai. Jauciausi pripampus nuo sokoladu ir bandeliu kuriu nevalgiau metu metus, ir norejau kuo greiciau atsikratyti uztinusio uzplaukusio veido, koju ir pilvo kurio niekad neturejau. As esu linkus i svorio prieaugi ty man yra lengviau priaugti nei numesti nes visad kai cheatindavau anksciau tarkim iskart uzplaukdavau, bet cia buvo nesveikas svorio prieaugis (kurio zinoma ir buvo galima tiketis, nieko nekaltinu tik save).

Saukiuosi pagalbos nes poto kai jau po truputi pradejau sportuoti, per metus laiko esu fiziskai stipri kaip anksciau bet esu vis dar ten pat svorio atzvilgiu, raumenukai tikrai nesviecia, ir body fatas stovi ties 30%. Jauciuosi beviltiskai nes tikrai stengiuos kaip imanydama grizti i savo sena forma bet bijau kad suknisau savo organizma ar metabolizma ar dar kazka negriztamai.

Dirbu su svoriais 4 kart per savaite, po kuriu darau dar po valanda kardio lipima i ikalne max (treniruoklis rodo 750 kcal sudegintas nors aisku yra maziau), ir dar papildomai dienomis kai nesportuoju su svoriais darau kardio. valgau apie 1350 kcal per diena, suvartoju bent 120g baltymu kas yra 2g per mano kg, ir tada 1g riebalo, likusieji anglys. Kartais makro svyruoja bet kaloriju stengiuosi nevirsint. Jauciuosi visad alkana ir tikrai valgyciau daug daugiau jei galeciau, mintys kyla dar labiau mazint kcal ir didint aktyvuma, bet nebezinau ar bus sveikiau toks variantas.

As tik galvoju jei as jau kaloriju deficite pagal savo kuno mases indeksa ir bmr kuris rodo kaip 1350, tai butu man jau kazkiek kaloriju nutirpe, bent 5 kg tai tikrai per siuos metus. Vietoj to- jie net ir auga. Negreitai, bet auga. Dabar sveriu 62. Gal TRUPUTELI daugiau matau raumens, bet tai yra nenormalu- tiek laiko mesti svori mano nuoziura valgant tiek kaloriju, ir sportuojant kiekviena diena, sakykit ka as darau ne taip? Nebezinau kur suktis ir ka daryti jau. Visad turejau tikrai labai geras linijas, ir jauciaus gerai savo kune o dabar mano bmi eina link virsvorio! Esu neauksta tad jauciuos labai nesmagiai ypac taip ilgai turejusi sportiska grazu kuna.

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#2 2020-01-18 00:14

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Na jo su tiek kaloriju ir tokiu fiziniu aktyvumu svoris turetu tik taip kristi.Nebent blogai skaiciuoji,mano mama kazkur apie 1600-1700 suvartoja kal ir krenta svoris,nors ir jos svoris siuo metu 65kg. Tavo vietoje tikrai nemazinciau kaloriju,nes as manau vien nieko neveikdama per diena sudegini 1000-1100 kal,o kur dar sportas,ten irgi dega,jeigu vaiksioji daug,vel gi dega. Jeigu dar mazinsi kalorijas,organizmas isskirs kortizoli ir visad noresi valgyti,persivalgyti,as tavo vietoj isvis gal kalorijas iki 1500-1600 pakelciau.

Neprisijungęs

 
Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 958
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2020-01-18 15:28

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Svoris be ūgio, amžiaus yra menkas rodiklis bendram vaizdui.

Neprisijungęs

 
Greta123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-01-17
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#4 2020-01-18 16:33

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Gaganas rašė:

Svoris be ūgio, amžiaus yra menkas rodiklis bendram vaizdui.

Aciu uz atsakyma. Amzius yra 23 metai, ugis 157cm. BMI 25.

Neprisijungęs

 
Greta123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-01-17
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#5 2020-01-18 16:36

Re: Metabolizmo sutrikimas?

invisibble rašė:

Na jo su tiek kaloriju ir tokiu fiziniu aktyvumu svoris turetu tik taip kristi.Nebent blogai skaiciuoji,mano mama kazkur apie 1600-1700 suvartoja kal ir krenta svoris,nors ir jos svoris siuo metu 65kg. Tavo vietoje tikrai nemazinciau kaloriju,nes as manau vien nieko neveikdama per diena sudegini 1000-1100 kal,o kur dar sportas,ten irgi dega,jeigu vaiksioji daug,vel gi dega. Jeigu dar mazinsi kalorijas,organizmas isskirs kortizoli ir visad noresi valgyti,persivalgyti,as tavo vietoj isvis gal kalorijas iki 1500-1600 pakelciau.

Todel ir kreipiuosi cia, gal kas nors turejo panasia situacija.. arba turi ideju kame problema. Tos skaiciuokles internete (aisku cia nera tikslumo tikrai bet bent ideja gauti) rodo 1350 kaloriju sudeginimas per diena nieko nedarant. Tad pridejus mano aktyvuma man tikrai turetu judeti. Siuo metu deja visiskai striges reikalas yra. Jauciuosi beviltiskai tikrai. Tiek ariu saleje, ir jauciuos alkana ir tikrai nevalgau burgeriu ir vistiek stovi vietoje viskas. Pakelimas kcal irgi gasdina mane.. atrodo gal tada dar daugiau priaugciau.

Neprisijungęs

 
extrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-06
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#6 2020-01-28 18:32

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Pabandyk pora savaiciu pakelt iki kokiu 1.5k 1.6k juk labai aktyvi, organizmas ijunges safe mode ir bijo kad nieko nebeduosi pavalgyt, todel kaupia atsargas ir nematai rezultatu 💁♂

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#7 2020-01-28 23:08

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Pasidaryk hormonu tyrima gal

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#8 2020-01-28 23:26

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Pabandyk Keto/carnivore mitybą. Na pradžioje pasidomėk kas tai. Per carnivore neskaičiuoju jokių klc. Valgau riebią mėsą, kiaušinius, žuvį,- jokių anglių jokiu pavidalu. Svoris po truputį mažėja. O jeigu tu aktyviai sportuoji, tau greičiau viskas susireguliuoti gali. Nerekomenduoju,- gal tau ir netiks, bet pasidomėk smile man tai padėjo susireguliuoti apetitą, kontroliuoti svorį, pagerėjo  emocinė būsena, nuotaikų svyravimai sumažėjo, pilnas energijos darbui ir sportui. Aš pamenu kai buvau sau beveik bulimiją isivaręs su tais klc. skaičiavimais smile atmečiau savo asmeninėje praktikoje tai ir sumažėjo stresas smile

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#9 2020-01-29 07:06

Re: Metabolizmo sutrikimas?

enox rašė:

Pabandyk Keto/carnivore mitybą. Na pradžioje pasidomėk kas tai. Per carnivore neskaičiuoju jokių klc. Valgau riebią mėsą, kiaušinius, žuvį,- jokių anglių jokiu pavidalu. Svoris po truputį mažėja. O jeigu tu aktyviai sportuoji, tau greičiau viskas susireguliuoti gali. Nerekomenduoju,- gal tau ir netiks, bet pasidomėk smile man tai padėjo susireguliuoti apetitą, kontroliuoti svorį, pagerėjo  emocinė būsena, nuotaikų svyravimai sumažėjo, pilnas energijos darbui ir sportui. Aš pamenu kai buvau sau beveik bulimiją isivaręs su tais klc. skaičiavimais smile atmečiau savo asmeninėje praktikoje tai ir sumažėjo stresas smile

As sumazinau per puse anglis,vietoj 300g angliu,apie 150-180 suvalgau,tai ir taip organizmui sokas,nzn kaip butu jei visiskai ju atsisakyciau

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#10 2020-01-29 10:29

Re: Metabolizmo sutrikimas?

invisibble rašė:

enox rašė:

Pabandyk Keto/carnivore mitybą. Na pradžioje pasidomėk kas tai. Per carnivore neskaičiuoju jokių klc. Valgau riebią mėsą, kiaušinius, žuvį,- jokių anglių jokiu pavidalu. Svoris po truputį mažėja. O jeigu tu aktyviai sportuoji, tau greičiau viskas susireguliuoti gali. Nerekomenduoju,- gal tau ir netiks, bet pasidomėk smile man tai padėjo susireguliuoti apetitą, kontroliuoti svorį, pagerėjo  emocinė būsena, nuotaikų svyravimai sumažėjo, pilnas energijos darbui ir sportui. Aš pamenu kai buvau sau beveik bulimiją isivaręs su tais klc. skaičiavimais smile atmečiau savo asmeninėje praktikoje tai ir sumažėjo stresas smile

As sumazinau per puse anglis,vietoj 300g angliu,apie 150-180 suvalgau,tai ir taip organizmui sokas,nzn kaip butu jei visiskai ju atsisakyciau

Man jokio šoko nebuvo, visiškai. matyt todėl, kad pereinamuoju laikotarpiu ėjo multivitaminai su mineralais nemažomis dozėmis. 0 anglių iš maisto dabar, jau 29 dienos smile

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#11 2020-02-02 18:09

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Galima padet su mityba, bet ne uz aciu.

Beje del problemu su galva - nekonsultuojame

Paskutinį kartą taisė Peltor (2020-02-02 18:11)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12 2020-02-02 23:08

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Aiskiai per mazai kaloriju su tokiu aktyvumu.. imesk angliu daugiau. Ir siaip vien makro elementai ner tiksliai nusakantis mityba rodiklis. Is kokio maisto viska renki irkads tu ta maista valgai?

Neprisijungęs

 
minK
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#13 2020-06-04 10:42

Re: Metabolizmo sutrikimas?

Pirmiausia reikia atmesti medicinines priežastis, t.y. pasitikrinti hormonus, ypač skydliaukę.
Jei nėra medicininių probemų, tuomet keisčiau mitybą ir treniruotes.
Bendrai manau kad nuolatinis kalorijų deficitas yra bloga praktika, kuri realiai "suvaro" medžiagų apykaitą. Medžiagų apykaita tiesiog sulėteja ir neatsistato. Pagooglinkit "adaptive thermogenesis" ir įsitikinsit, kad ne pats sugalvojau.
Kaip atstatyti yra atviras klausimas ir mokslinių tyrimų iš esmės nėra.
Pabandyčiau paeksperimentuoti su tokiais režimais (bet tik tuo atveju jei sveikata realiai ok) - 6 dienos valgymo 100-200 kalorijų pertekliuje + 1 diena (pvz. pirmadienis) badavimas tik su vandeniu ir elektrolitais. Turi būti 24+ val. pasniko, t.y. 2 naktys ir viena diena.
Kitas variantas 4 savaitės maintenance valgymo, 3 dienos (80+ val. badavimo tik su vandeniu ir elektrolitais).
Priešingai nei daugelis mano, tokie badavimai pagreitina medžiagų apykaitą, ir jie žymiai veiksmingesni (aišku gali būti ir sunkesni) nei protarpinis badavimas.
Sportą sumažinčiau iki 3 dienų, nes manau dažniau ypač prie kalorijų deficito taip pat stabdo medžiagų apykaitą. Čia pakankamai nauja nuomonė, kurią kol kas palaiko tik dalis mokslo (pagooglinkit Herman Pontzer straipsnius), bet kai nėra ką prarasti ir galit paeksperimentuoti, tai kodėl ne.

Paskutinį kartą taisė minK (2020-06-04 10:46)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net