Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Greta123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-01-17
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2020-01-18 00:02

Metabolizmo problema?

Labai dekui kas perskaitys ir pasidalins savo ispudziais, pastebejimais ar patarimais.

Jau keletas metu 5-6 metus intensyviai sportavau sporto saleje. Detaliai aprasysiu kad butu kuo aiskiau situacija- tikrai buvau stipriai i sporta pasinesus ir variau salej kiekviena diena tiek su svoriais tiek poto kardio. Turejau labai mazai riebalines mases ir svoris laikesi tarp 48-52. Dieta buvo labai svari, stengiausi vartot kuo maziau angliu ir buvo pagrinde baltymai, mazai ir riebalu. Kaloriju niekad neskaiciavau, bet nepersivalgydavau niekad, minimaliai valgydavau kad raumenis pamaitint. Tikrai forma buvo kaip mano sudejimui labai gera kaip megejiskai sportuojanciai, aiskiai matesi raumenukai ir panasiai.

Iki kol neturejau operacijos- operacijos detalemis nenoriu viesinti bet esme tokia jog po sio ivykio negalejau pasikelti is lovos bent menesi laiko kadangi buvo komplikuota viskas, tik su kitu pagalba vaiksciojau . Taigi dienu dienas gulejau lovoje ir kadangi buvau saleje gyvenanti kiekviena diena mane sitas psichologiskai ‘nuzude’. Pradejau kimsti visokias nesamones nezmoniskais kiekiais is nevilties, nes psichologiskas luzis buvo, ir fiziskai skaudejo po op ir paichologiskai jauciausi paluzus nes nenueinu i sale, nieko neveikiu ir tt.

Reziume- po to menesio plius 10 kg. Nuo gulejimo ir edimo. Aisku sitas uzvede ant dar didesnio streso ir ki jau pagaliau galejau pasikelt is lovos su tais papildomais 10 kg dabar sverdama 60kg jauciausi beviltiskai. Jauciausi pripampus nuo sokoladu ir bandeliu kuriu nevalgiau metu metus, ir norejau kuo greiciau atsikratyti uztinusio uzplaukusio veido, koju ir pilvo kurio niekad neturejau. As esu linkus i svorio prieaugi ty man yra lengviau priaugti nei numesti nes visad kai cheatindavau anksciau tarkim iskart uzplaukdavau, bet cia buvo nesveikas svorio prieaugis (kurio zinoma ir buvo galima tiketis, nieko nekaltinu tik save).

Saukiuosi pagalbos nes poto kai jau po truputi pradejau sportuoti, per metus laiko esu fiziskai stipri kaip anksciau bet esu vis dar ten pat svorio atzvilgiu, raumenukai tikrai nesviecia, ir body fatas stovi ties 30%. Jauciuosi beviltiskai nes tikrai stengiuos kaip imanydama grizti i savo sena forma bet bijau kad suknisau savo organizma ar metabolizma ar dar kazka negriztamai.

Dirbu su svoriais 4 kart per savaite, po kuriu darau dar po valanda kardio lipima i ikalne max (treniruoklis rodo 750 kcal sudegintas nors aisku yra maziau), ir dar papildomai dienomis kai nesportuoju su svoriais darau kardio. valgau apie 1350 kcal per diena, suvartoju bent 120g baltymu kas yra 2g per mano kg, ir tada 1g riebalo, likusieji anglys. Kartais makro svyruoja bet kaloriju stengiuosi nevirsint. Jauciuosi visad alkana ir tikrai valgyciau daug daugiau jei galeciau, mintys kyla dar labiau mazint kcal ir didint aktyvuma, bet nebezinau ar bus sveikiau toks variantas.

As tik galvoju jei as jau kaloriju deficite pagal savo kuno mases indeksa ir bmr kuris rodo kaip 1350, tai butu man jau kazkiek kaloriju nutirpe, bent 5 kg tai tikrai per siuos metus. Vietoj to- jie net ir auga. Negreitai, bet auga. Dabar sveriu 62. Gal TRUPUTELI daugiau matau raumens, bet tai yra nenormalu- tiek laiko mesti svori mano nuoziura valgant tiek kaloriju, ir sportuojant kiekviena diena, sakykit ka as darau ne taip? Nebezinau kur suktis ir ka daryti jau. Visad turejau tikrai labai geras linijas, ir jauciaus gerai savo kune o dabar mano bmi eina link virsvorio! Esu neauksta tad jauciuos labai nesmagiai ypac taip ilgai turejusi sportiska grazu kuna.

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#2 2020-01-31 14:58

Re: Metabolizmo problema?

Parasyk, jeigu kraujo tyrimas ka parodys, idomu. As nesu buvus tuo tikslu tirtis, bet bazinis skydliaukes nerodo jokiu nukrypimu.

Per tiek metu badmiriavimo, tai organizmas bus gerai isaukletas vaziuoti taupymo rezimu. Ir toliau ji varot i kampa, nes nuolatos jauciates alkana. Bandykit googlint sita tema ir ieskot budu, kaip ji atstatyt medziagu apykaita, bet ispeju - procesas bus labai ilgas.

As esu ant saves pastebejus sita fenomena. Organizmas turi savo "nusistatyta" svori, kur jis nori but, ir kuo daugiau ji spaudi, tuo gileja atsakas. Buvo laikai, kai mano optimalus svoris pats laikydavosi apie 59-60kg. Paskui as pradejau sportuot ir dietintis ir po kiek laiko, atleidus vadeles, svoris po truputi kilo ir nusistovejo ties 62-63kg. Tada vel duras uzejo "pasispaust", apie kokia pora metu laikotarpius cia kalba, ir paskui vel griztam prie "geru" laiku ir naujas "set point" svoris jau yra 65-66kg...  Jau 1.5metu valgau intuityviai, tai taip ir stovi tie 65-66, bet kartais uzeina motyvacija "pasispaust" ir pati pastebiu, kad kai anksciau i ta pacia strategija organizmas sureaguodavo per savaite, dabar gali ir menesi laukt kazkokiu pokyciu ir nezinia ar sulauksi (nebeuzsimotyvuoju ilgesniam laikui). Irgi neaisku, ka daryt, nes tie riebaliniai kailinukai visai nepuosia, bet nezinia prie ko dar vienas "badmetis" privestu...

Ir dar del to amzino alkio pora minciu. As tik karta ir jau seniai taip buvau isprotejus valgyt tik liesai ~ 1300kcal, ir daug kardio, gi mat preso ieskojau, 4packa radau, iki 6packo nepritempiau, nes prapuole mm, ir beje neatsistate iki kol nepagimdziau vaiko, kiek metabolizmui zalos tie 3-4men padare as nzn. As gyvenau kelis kartus po kelis metus rezime, kai kontroliuoji viska: nenueini i sale - jautiesi kalta, viskas kas i burna apsvartyta ir kcal suskaiciuota; ir atrodo pavalgius, ir pagal skaicius turetu uztekti, bet viduj kirba toks kirminas, jis nera tikrasis fizinis alkis, bet kazko truksta ir jauti organizmas iesko kazko, na sunku apibudinti is tiesu, bet kartais "pramusa" ir atrodo estum, estum, kol nusprogtum... Bet dabar po 1.5m "valgau, kiek reikalauja", tas keistas nepasitenkimo jausmas yra dinges, matyt organizmas susigraibe viska, ko jam truko, na ir uzsimete pliuso, kuris man nepatinka, nors gyvent ir netrukdo...

Paskutinį kartą taisė Jūsų Didenybė (2020-01-31 15:02)

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#3 2020-01-31 15:21

Re: Metabolizmo problema?

Na moterims paprasciau,ar pas ja bf 15 ar 30 proc vis tiek gerai atrodys.O vyrai jai daugiau negu 15 bf turi,tai jau atrodo kaip nesportuojantis. Speju pas jumis abi bf kazkur apie 25-30 proc ir darot is to beda.Kai pasizejau kaip atrodo moteris su 15 proc bf,tai ne,tokios nenoreciau big_smile

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#4 2020-01-31 15:24

Re: Metabolizmo problema?

15% yra varzybine forma, arba jeigu naturaliai yra super liesa, bet tada ir raumenes mases nedaug, tai irgi nieko ispudingo. As esu patenkinta ~20% bf, bet mano organizmas to nepripazista ir pati jauciu, kaip kerta per hormonus mazas bf%.

Paskutinį kartą taisė Jūsų Didenybė (2020-01-31 15:24)

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#5 2020-01-31 15:26

Re: Metabolizmo problema?

Prie 20 proc jau turetum atrodyti labai raumeninga ir atletiska

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#6 2020-01-31 15:34

Re: Metabolizmo problema?

O kad taip "man panorejus, lydekai paliepus"...

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#7 2020-01-31 15:39

Re: Metabolizmo problema?

Nenorekit labai per daug nusiryskinti,jei per daug nusiryskinsit,prarasit krutine.Man kraupu buna ziuret i tas,kurios steroidus vartoja ar ten issiryskina iki 12-15 proc bf.Tada ju krutine tampa maza,kieta,nera jokio minkstumo.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#8 2020-01-31 17:15

Re: Metabolizmo problema?

invisibble rašė:

Nenorekit labai per daug nusiryskinti,jei per daug nusiryskinsit,prarasit krutine.Man kraupu buna ziuret i tas,kurios steroidus vartoja ar ten issiryskina iki 12-15 proc bf.Tada ju krutine tampa maza,kieta,nera jokio minkstumo.

Tai neziurek, ten yra varzybos ir ta forma trumpa laika buna. Niekas ten ju negraibo ir netikrona minksta ar kieta:)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net