Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

K1llSh0t
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-04-07
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#1 2020-04-07 15:18

TRT Kosmonautika

Sveiki,

gal atsiras daktarų čia? Dėl karantino negaliu tęst savo tyrimų, kurie neduoda ramybės ir ramiai gyvent. Situacija tokia: Sugalvojau pabandyti test pirmam kursui, lengvai pajausti kaip kas, su priežiūra. Pasidarėm tyrimus pradžioje ir pasirodo, mano organzimas neiškleidžia testosterono (4,3) t.y. aktyvaus testosterono yra daug, tačiau, kažkodėl jis nėra išstumiamas į organizmą. Kreiptasi buvo į daktarus, darė įvairius tyrimus ir panašiai (MRT ir t.t.) Per pusę metų nesugebėjo išaiškinti situacijos kodėl man taip yra. "kažkoks nervas užspaustas" nei kaip nei kas nei kur. Išrašė Nebido (TRT), naudok kas 3 mėnesius ir vsio. taip ir pasibaigė. Dėja man taip netinka. Po Nebido, test pakilo iki 8. (5-25) ir tiek ir laikėsi. Dabar negaliu kreiptis į rimtesnius Kauno daktarus, nes visur Karantinas, mažiausia problema čia.
Keista tas, kad su B**** yra viskas puiku, nebūčiau  niekada pagalvojęs, kad nestovi ar panašiai. Taip nuovargį dažnai jaučiu, bet neesu išsekęs 24/7. Gal kokių pamastymų? kaip tvarkyti tai? Nes manau jeigu, tai yra nesutvarkoma, tai testas bus mano geriausias draugas, juk naturalaus nebesupisiu grupiai sakant.

Kas nors girdęję kažką panašaus?

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net