Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kataras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-05-04
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2020-05-04 18:50

begimas ir koju diena

Sveiki.

Darau programa push pull legs.. Kitom dienom prasibegu ~7km.. Sekmadienis laisvas..  Orentuojuosiu labiau i riebalo deginima.. nera virsvorio, pilvas tik nedidelis.. mitiba susiderines papildai ir t.t.

Toks klausimas ar verta ar reikia daryti koju diena?.. neuztenka to begiojimo kas antra diena?.. nera taip kad noriu praskipint koju diena ir t.t. bet gal veltuj darau.. kokie raumenys dirba begiojant, ar begiojant per mazai apkraunamos kojos?..

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 533
Atsiliepimai: 0

#2 2020-05-04 19:16

Re: begimas ir koju diena

Begimas yra kardio,o jegos treniruote visai kas kita

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net