Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1701 2020-04-09 13:53

Re: PCT

Mazai clomido bus

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#1702 2020-04-10 07:42

Re: PCT

Sveiki chebra, gulint susimasciau, kad reiktu pasitart su jumis 😅 zdz darau pct, pagal trenerio rekomendacijas visas, 14d pregnyli ( kas antra diena ) po 2,5k .  30d Clomida ir 45d tamoxifena, kas diena po 2 tab. (Gaunas clomid 100mg ir tamoxifeno 40mg), visas atsistatymas 45d.  Tai susimasciau gal nereik tokio stipraus atsistatymo si kart, nes ir nugara per pct toki spupgais ismeto.. nors patys tyrimai budavo geri. Bet si kart kursas silpnesnis buvo, 2men- testas e 250mg,  kas 5d, anavaras po 5tab kas diena ir winis kas antra diena po 50mg. Ka jus chebra keistumet su pct mano vietoje ? Nes as galvoju sumazint clomid su  tamoxifenu 😏
Beje dabar 12d kaip
Pct
Ar nekeist nieko ir klausyt trenerio ?

Paskutinį kartą taisė airbee (2020-04-10 07:44)

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1703 2020-04-10 08:14

Re: PCT

airbee rašė:

Sveiki chebra, gulint susimasciau, kad reiktu pasitart su jumis 😅 zdz darau pct, pagal trenerio rekomendacijas visas, 14d pregnyli ( kas antra diena ) po 2,5k .  30d Clomida ir 45d tamoxifena, kas diena po 2 tab. (Gaunas clomid 100mg ir tamoxifeno 40mg), visas atsistatymas 45d.  Tai susimasciau gal nereik tokio stipraus atsistatymo si kart, nes ir nugara per pct toki spupgais ismeto.. nors patys tyrimai budavo geri. Bet si kart kursas silpnesnis buvo, 2men- testas e 250mg,  kas 5d, anavaras po 5tab kas diena ir winis kas antra diena po 50mg. Ka jus chebra keistumet su pct mano vietoje ? Nes as galvoju sumazint clomid su  tamoxifenu 😏
Beje dabar 12d kaip
Pct
Ar nekeist nieko ir klausyt trenerio ?

Čia power pct protokolas

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#1704 2020-04-10 08:59

Re: PCT

enox rašė:

airbee rašė:

Sveiki chebra, gulint susimasciau, kad reiktu pasitart su jumis 😅 zdz darau pct, pagal trenerio rekomendacijas visas, 14d pregnyli ( kas antra diena ) po 2,5k .  30d Clomida ir 45d tamoxifena, kas diena po 2 tab. (Gaunas clomid 100mg ir tamoxifeno 40mg), visas atsistatymas 45d.  Tai susimasciau gal nereik tokio stipraus atsistatymo si kart, nes ir nugara per pct toki spupgais ismeto.. nors patys tyrimai budavo geri. Bet si kart kursas silpnesnis buvo, 2men- testas e 250mg,  kas 5d, anavaras po 5tab kas diena ir winis kas antra diena po 50mg. Ka jus chebra keistumet su pct mano vietoje ? Nes as galvoju sumazint clomid su  tamoxifenu 😏
Beje dabar 12d kaip
Pct
Ar nekeist nieko ir klausyt trenerio ?

Čia power pct protokolas

šitą suprantu, tai vat mano klausimas iškilo ar viskas yra teisingai daroma ? kaip suprantu treneris už power pct, nes skirtingi kursai buvo, bet pct toks pat išliko.
žodžiu Enox, jei pradėjau pagal power pct tą standartinį protokolą, tai dabar geriausiai taip ir užbaigt ? nekeist nieko iki pat 45d ?
kuo daugiau šitom temom dosiuosi, tuo viskas painiau atrodo, nes labai daug skirtingų nuomonių, ką po kiek kramtyt reik ..

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1705 2020-04-10 09:14

Re: PCT

airbee rašė:

enox rašė:

airbee rašė:

Sveiki chebra, gulint susimasciau, kad reiktu pasitart su jumis 😅 zdz darau pct, pagal trenerio rekomendacijas visas, 14d pregnyli ( kas antra diena ) po 2,5k .  30d Clomida ir 45d tamoxifena, kas diena po 2 tab. (Gaunas clomid 100mg ir tamoxifeno 40mg), visas atsistatymas 45d.  Tai susimasciau gal nereik tokio stipraus atsistatymo si kart, nes ir nugara per pct toki spupgais ismeto.. nors patys tyrimai budavo geri. Bet si kart kursas silpnesnis buvo, 2men- testas e 250mg,  kas 5d, anavaras po 5tab kas diena ir winis kas antra diena po 50mg. Ka jus chebra keistumet su pct mano vietoje ? Nes as galvoju sumazint clomid su  tamoxifenu 😏
Beje dabar 12d kaip
Pct
Ar nekeist nieko ir klausyt trenerio ?

Čia power pct protokolas

šitą suprantu, tai vat mano klausimas iškilo ar viskas yra teisingai daroma ? kaip suprantu treneris už power pct, nes skirtingi kursai buvo, bet pct toks pat išliko.
žodžiu Enox, jei pradėjau pagal power pct tą standartinį protokolą, tai dabar geriausiai taip ir užbaigt ? nekeist nieko iki pat 45d ?
kuo daugiau šitom temom dosiuosi, tuo viskas painiau atrodo, nes labai daug skirtingų nuomonių, ką po kiek kramtyt reik ..

Man asmeniškai tamoksifenas netinka nes sukelia problemas su erekcija. HCG niekados neleidęs per PCT, o dažniausiai per kursą ar laukiant kol išeis ilgieji esteriai, prieš kurso galą. Negaliu tiksliai patarti nes kažkaip man per daug pavojinga atrodo kai tiek prepų, kurie kelia LH, vartoti vienu metu. Žinoma, jeigu nėra kitos priežasties, tada galima,- vistiek nėra ką prarasti jau smile Aš daryčiau PCT tik su clomidu, 2-3 sav. po 100 mg/ED, tada tyrimas. JEigu atšoko testas ir LH, mažini dozę jeigu ne, palaikai dar 2 sav. po 100 mg. ir vėl tyrimas. Jeigu atšoko mažini iki 50-25 mg./ED, tada po dviejų sav. nutrauki. Aš asmeniškai savo pct paskutinį dariau kažkur 10 sav. Ėjo clomidas 100 mg/ED, paskui tamoksifenas 40-20 mg. kažkur 26 dienas. Pasidariau tyrimus, testas buvo duobėje. Nutraukiau tamoksifeną nes nuo jo kotas buvo miręs, toliau gėriau clomidą po 100 mg. Dar po 2 sav. pasidariau tyrimą, jau testas buvo atšokęs ir LH. Sumažinau clomidą iki 25 mg. ir tesiau dar 4 sav. big_smile gal per daug, bet dabar super jaučiuosi, rytinės erekcijos, problemų su kotu nebėra. Reikia paminėti, kad gėriau krūvą papildų per PCT smile

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#1706 2020-04-10 10:03

Re: PCT

enox rašė:

airbee rašė:

enox rašė:


Čia power pct protokolas

šitą suprantu, tai vat mano klausimas iškilo ar viskas yra teisingai daroma ? kaip suprantu treneris už power pct, nes skirtingi kursai buvo, bet pct toks pat išliko.
žodžiu Enox, jei pradėjau pagal power pct tą standartinį protokolą, tai dabar geriausiai taip ir užbaigt ? nekeist nieko iki pat 45d ?
kuo daugiau šitom temom dosiuosi, tuo viskas painiau atrodo, nes labai daug skirtingų nuomonių, ką po kiek kramtyt reik ..

Man asmeniškai tamoksifenas netinka nes sukelia problemas su erekcija. HCG niekados neleidęs per PCT, o dažniausiai per kursą ar laukiant kol išeis ilgieji esteriai, prieš kurso galą. Negaliu tiksliai patarti nes kažkaip man per daug pavojinga atrodo kai tiek prepų, kurie kelia LH, vartoti vienu metu. Žinoma, jeigu nėra kitos priežasties, tada galima,- vistiek nėra ką prarasti jau smile Aš daryčiau PCT tik su clomidu, 2-3 sav. po 100 mg/ED, tada tyrimas. JEigu atšoko testas ir LH, mažini dozę jeigu ne, palaikai dar 2 sav. po 100 mg. ir vėl tyrimas. Jeigu atšoko mažini iki 50-25 mg./ED, tada po dviejų sav. nutrauki. Aš asmeniškai savo pct paskutinį dariau kažkur 10 sav. Ėjo clomidas 100 mg/ED, paskui tamoksifenas 40-20 mg. kažkur 26 dienas. Pasidariau tyrimus, testas buvo duobėje. Nutraukiau tamoksifeną nes nuo jo kotas buvo miręs, toliau gėriau clomidą po 100 mg. Dar po 2 sav. pasidariau tyrimą, jau testas buvo atšokęs ir LH. Sumažinau clomidą iki 25 mg. ir tesiau dar 4 sav. big_smile gal per daug, bet dabar super jaučiuosi, rytinės erekcijos, problemų su kotu nebėra. Reikia paminėti, kad gėriau krūvą papildų per PCT smile

na prie pct pas mane irgi eina daa ir tribulus.
o dėl tamoksifeno, man trečias atsistatymas toks ir su kotu niekad bėdų nebuvo, tai darau prielaida, kad gal visai ir tinka.
jaučiu reikės užbaigt, taip kaip ir rekomendavo. tik nesuprantu kodėl man siūlė pasidaryt tyrimus iškart po atsistatymo, o nelaukt ten kol išeis pct.
beje kaip su tyrimais dabar karantino metu ? ar prieinama ?

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1707 2020-08-02 10:58

Re: PCT

Sveiki. Pasidalinkinte prasau po kiek  dienu/savaiciu PCT sokot ant kurso vel?  ACIU
P.s. labai pirstai niezti Treno,noriu kol vasaros dar daug liko 🙂

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1708 2020-08-02 11:07

Re: PCT

intuziastas rašė:

Sveiki. Pasidalinkinte prasau po kiek  dienu/savaiciu PCT sokot ant kurso vel?  ACIU
P.s. labai pirstai niezti Treno,noriu kol vasaros dar daug liko 🙂

Vieni sako time on=time off+pct
Kitiem uztenka ant clomido pasidaryt tyrima jr jei skaiciai puse velnio skaito,kad atsistate ir sauna blasta praejus tik menesiui
As asmeniskai pailseciau minimum 4men kad ir koks kursas buvo
Edit
Aisku jei blastas buvo metus su trenu deca tai gal ir ilgiau reiktu

Paskutinį kartą taisė Savage (2020-08-02 11:08)

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1709 2020-08-02 11:25

Re: PCT

Dekui savage. Tie dalykai aiskus del time on/off. Man va idomu butu suzinoti kas dare kursus iskart po clomido baigimo...

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1710 2020-08-02 14:54

Re: PCT

Viskas hebryte nuo tikslu,jei tikslai ne varzybos o tik gerai atletiskai atrodyt darykit off po 2-3 men drasiai,taip ir sveikata patausosit ir receptorius atstatysit ir kitam kurse doziu dieliu nereikes,jei tikslai varzybos ar panasiai tada jau neisvengsit trumpesniu ir agresyvesniu atsistatymu

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1711 2020-08-02 15:22

Re: PCT

vinstrolis rašė:

Viskas hebryte nuo tikslu,jei tikslai ne varzybos o tik gerai atletiskai atrodyt darykit off po 2-3 men drasiai,taip ir sveikata patausosit ir receptorius atstatysit ir kitam kurse doziu dieliu nereikes,jei tikslai varzybos ar panasiai tada jau neisvengsit trumpesniu ir agresyvesniu atsistatymu

Tikslai gal ir butu us 10sav uzlipti ant scenos pirma kart,yra gaimybe. Reikalas tame, kad balst and cruise virs metu buvo. Dabar jauciuos puikiai. Sex drive sumazejes aisku,bet erekcija tvarkoj. konkolai issipute, speneliai nejautrus,guzu nera,krauja nupiliau. Mastau poto cruise daryti vel, nes as laikaus tokios nuomones,jei jau kisi pirstus prie AAS tai iki galo 🙂

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-08-02 15:23)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1712 2020-08-02 15:25

Re: PCT

intuziastas rašė:

vinstrolis rašė:

Viskas hebryte nuo tikslu,jei tikslai ne varzybos o tik gerai atletiskai atrodyt darykit off po 2-3 men drasiai,taip ir sveikata patausosit ir receptorius atstatysit ir kitam kurse doziu dieliu nereikes,jei tikslai varzybos ar panasiai tada jau neisvengsit trumpesniu ir agresyvesniu atsistatymu

Tikslai gal ir butu us 10sav uzlipti ant scenos pirma kart,yra gaimybe. Reikalas tame, kad balst and cruise virs metu buvo. Dabar jauciuos puikiai. Sex drive sumazejes aisku,bet erekcija tvarkoj. konkolai issipute, speneliai nejautrus,guzu nera,krauja nupiliau. Mastau poto cruise daryti vel, nes as laikaus tokios nuomones,jei jau kisi pirstus prie AAS tai iki galo 🙂

As kisau kol nepradejo pakausis sviest 😁 pradejo ir risau sportus,nes naturaliai ne feng sui sportuot 😁 dar bent 5metus noriu turet sukuosena

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1713 2020-08-02 15:30

Re: PCT

Savage rašė:

intuziastas rašė:

vinstrolis rašė:

Viskas hebryte nuo tikslu,jei tikslai ne varzybos o tik gerai atletiskai atrodyt darykit off po 2-3 men drasiai,taip ir sveikata patausosit ir receptorius atstatysit ir kitam kurse doziu dieliu nereikes,jei tikslai varzybos ar panasiai tada jau neisvengsit trumpesniu ir agresyvesniu atsistatymu

Tikslai gal ir butu us 10sav uzlipti ant scenos pirma kart,yra gaimybe. Reikalas tame, kad balst and cruise virs metu buvo. Dabar jauciuos puikiai. Sex drive sumazejes aisku,bet erekcija tvarkoj. konkolai issipute, speneliai nejautrus,guzu nera,krauja nupiliau. Mastau poto cruise daryti vel, nes as laikaus tokios nuomones,jei jau kisi pirstus prie AAS tai iki galo 🙂

As kisau kol nepradejo pakausis sviest 😁 pradejo ir risau sportus,nes naturaliai ne feng sui sportuot 😁 dar bent 5metus noriu turet sukuosena

Jau sviecia 😂 bet as nesusireiksminu plauku. Beabejo kad aas ne forever. Gal dar  pora blast ir gana.

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1714 2020-08-02 16:22

Re: PCT

intuziastas rašė:

Savage rašė:

intuziastas rašė:


Tikslai gal ir butu us 10sav uzlipti ant scenos pirma kart,yra gaimybe. Reikalas tame, kad balst and cruise virs metu buvo. Dabar jauciuos puikiai. Sex drive sumazejes aisku,bet erekcija tvarkoj. konkolai issipute, speneliai nejautrus,guzu nera,krauja nupiliau. Mastau poto cruise daryti vel, nes as laikaus tokios nuomones,jei jau kisi pirstus prie AAS tai iki galo 🙂

As kisau kol nepradejo pakausis sviest 😁 pradejo ir risau sportus,nes naturaliai ne feng sui sportuot 😁 dar bent 5metus noriu turet sukuosena

Jau sviecia 😂 bet as nesusireiksminu plauku. Beabejo kad aas ne forever. Gal dar  pora blast ir gana.

Kai matysu jog slenka ir taip tada iskart tren+test+masteron 😁 kolkas pabusiu beformis

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1715 2020-08-02 16:25

Re: PCT

intuziastas rašė:

vinstrolis rašė:

Viskas hebryte nuo tikslu,jei tikslai ne varzybos o tik gerai atletiskai atrodyt darykit off po 2-3 men drasiai,taip ir sveikata patausosit ir receptorius atstatysit ir kitam kurse doziu dieliu nereikes,jei tikslai varzybos ar panasiai tada jau neisvengsit trumpesniu ir agresyvesniu atsistatymu

Tikslai gal ir butu us 10sav uzlipti ant scenos pirma kart,yra gaimybe. Reikalas tame, kad balst and cruise virs metu buvo. Dabar jauciuos puikiai. Sex drive sumazejes aisku,bet erekcija tvarkoj. konkolai issipute, speneliai nejautrus,guzu nera,krauja nupiliau. Mastau poto cruise daryti vel, nes as laikaus tokios nuomones,jei jau kisi pirstus prie AAS tai iki galo 🙂

Hmm uz 10 sav tai kas cia bus?kokios varzybos? Ifbb tikiuosi?tai jei tiek nedaug liko tai nera cia ka planuot pradedi kursa ir drozimiki galo,jau nebe laikas atsistatymam

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1716 2020-08-02 16:27

Re: PCT

Savage rašė:

intuziastas rašė:

vinstrolis rašė:

Viskas hebryte nuo tikslu,jei tikslai ne varzybos o tik gerai atletiskai atrodyt darykit off po 2-3 men drasiai,taip ir sveikata patausosit ir receptorius atstatysit ir kitam kurse doziu dieliu nereikes,jei tikslai varzybos ar panasiai tada jau neisvengsit trumpesniu ir agresyvesniu atsistatymu

Tikslai gal ir butu us 10sav uzlipti ant scenos pirma kart,yra gaimybe. Reikalas tame, kad balst and cruise virs metu buvo. Dabar jauciuos puikiai. Sex drive sumazejes aisku,bet erekcija tvarkoj. konkolai issipute, speneliai nejautrus,guzu nera,krauja nupiliau. Mastau poto cruise daryti vel, nes as laikaus tokios nuomones,jei jau kisi pirstus prie AAS tai iki galo 🙂

As kisau kol nepradejo pakausis sviest 😁 pradejo ir risau sportus,nes naturaliai ne feng sui sportuot 😁 dar bent 5metus noriu turet sukuosena

Plaukai didele problema tie kursavimai ne y nauda tikrai bet nu ka pasirenki preoritetus ir vsio nori raumenu  himini,nori but grazus ir kudas valaisi darai manksta ir vaikstai toks kaip gamta sutvere😉

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1717 2020-08-02 16:53

Re: PCT

Dekui uz jusu nuomones,nusprendziau kad pradedu blasta. Kaip bus taip bus.
As uk Vinstrol ,cia bus rugseji ir spali ivarios varzybos. Kur man patars eiti ten it  eisiu,  jei viska susideliosiu gerai. sena mano svajine bent karta pabandyti.

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1718 2020-08-02 20:21

Re: PCT

intuziastas rašė:

Dekui uz jusu nuomones,nusprendziau kad pradedu blasta. Kaip bus taip bus.
As uk Vinstrol ,cia bus rugseji ir spali ivarios varzybos. Kur man patars eiti ten it  eisiu,  jei viska susideliosiu gerai. sena mano svajine bent karta pabandyti.

As igi kazkada uk pirma karta sudalyvavau👍Tai jei 10 sav tai nieko neliko pradek su sunkesniais po 5-6 sav pereik ant trumpesniu y gala pasilik propa vini tren ace ir vsio,aisku as apoe augima net nekalbu tikiuosi ji varai

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1719 2020-10-17 16:27

Re: PCT

Mano PCT: 5 dienos po 150 mg/ED clomido, tada po 100 mg/ED. Po 4 sav. lytinių hormonų tyrimas: LH, testas, E2, Prl. Priklausomai nuo rezultatų, dozė bus koreguojama. Papildai: pirmą mėnesį cinkas 60 mg/ED (biofarmos miltukai), selenas 400-600 (mikro) g/ED ( swansono), Vit. E 800 IU/ED, Vit. D3 5000 IU/ED, multivitaminai, vit. C 1g, taurinas 3 g/ED, carnitinas 3 g/ED. Cinko gaunasi apie 85 mg. kartu su multivitaminais, vit D3 apie 6600. Po mėnesio sumažinsiu cinką, vit. E ir seleną x2 kartų. Papildomai mityboje daugiau mononesočiųjų ir sočiųjų riebalų bei mažai anglių smile P.S. gal dar nusipirksiu kokia 10 ampulių neurorubino, nors geriau po b12 tyrimo nes ant kurso b12 išlipęs virš normos viršutinės buvo, virš 900. NEsinoris alergijos ar kokios nors intoksikacijos nuo vitaminų.

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1720 2020-10-17 16:39

Re: PCT

Tai tu dar ant clomido 100mg ? Kiek laiko? Gali dar karta priminti koks kursas tavo buvo ir  ar hcg ejo ar tu hcg pradejai ant kurso galo pries clomida?

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1721 2020-10-17 16:54

Re: PCT

/

Paskutinį kartą taisė enox (2020-10-17 16:59)

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1722 2020-10-17 16:58

Re: PCT

enox rašė:

intuziastas rašė:

Tai tu dar ant clomido 100mg ? Kiek laiko? Gali dar karta priminti koks kursas tavo buvo ir  ar hcg ejo ar tu hcg pradejai ant kurso galo pries clomida?

Kursas truko beveik 18 sav. Iš pradžių ėjo 600 mg. boldos ir 500 mg. testo/week. Dariau su užkrova pagal Nesako schemą. Pirmą mėnesį dar ėjo varas, po 50 mg/ED. paskui minimaliai winio, po 5-10 mg.  Baigėsi bolda, pajungiau testas p 50 mg/ EOD, trenas A 30-50 mg/ ED ( tiesiog padidinau dozę iki 50 mg.), masteris p - 600 mg/week.
Iš tikrųjų, net man, sveriančiam be jokios farmos +100 kg ir ne lašiako, 30 mg. treno A/ED per akis. Šiaip nebūčiau daręs tokio ilgo kurso,- laukiau pora mėnesių kol bolda išeis. Jeigu nebūtų toks ilgas išėjimas tai bolda+testas+varas man the best savijauta, motyvacija, trenkės iš visų kombinacijų buvusių sulčių. Tik vienintelis pašalinis , kuris baugina tai kraujo tirštėjimas.
Masteris tai darė savo,- pz prepas smile kotas kietas kiekvieną rytą smile trenas A irgi super,- daug mažiau pašalinių jeigu leidies ED tiksliau jie ne tokie sunkūs.  HCG gal 15000 ar 20000 IU susileidau. Tiesiog paskutinius 5000 IU susileidau grynai per išėjimą trumpų esterių, berods per 5 ar 6 dienas. nuo paskutinio šūvio.

P.S. dabar geriu 150 mg. clomido ir minėtus papildus smile

Manau, kad PCT po tokio ilgo kurso, kol atsistatys normaliai hormoninė ir kitos sistemos, truks kokias 12 sav. tikrai smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1723 2020-11-12 18:59

Re: PCT

Tyrimai po 4 sav. Ėjo clomidas, 150 mg. pirmas 5 dienas, paskui 100 mg./ED. Papildai: l-carnitinas, taurinas, AAKG, cinkas, vit. D, vit. E, vit. C, selenas, cialis 10 mg. Kokie būtų sekantys veiksmai? Pirminiai  rezultatai daug geresni negu praeitą  PCT

E2 Estradiolis (pmol/l) [104] 101.92 <146.10 Vyrams 2020-11-12
SHBG Lytinius hormonus sujungiantis globulinas(nmol/l) 56.11
TESTO Testosteronas (nmol/l) 23.16
LH Liuteinizuojantis hormonas (IU/l) 11.41 1.50-9.30

Neprisijungęs

 
Makintoss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-01-27
Žinutės: 269
Atsiliepimai: 0

#1724 2020-11-12 19:00

Re: PCT

enox rašė:

Tyrimai po 4 sav. Ėjo clomidas, 150 mg. pirmas 5 dienas, paskui 100 mg./ED. Papildai: l-carnitinas, taurinas, AAKG, cinkas, vit. D, vit. E, vit. C, selenas, cialis 10 mg. Kokie būtų sekantys veiksmai? Pirminiai  rezultatai daug geresni negu praeitą  PCT

E2 Estradiolis (pmol/l) [104] 101.92 <146.10 Vyrams 2020-11-12
SHBG Lytinius hormonus sujungiantis globulinas(nmol/l) 56.11
TESTO Testosteronas (nmol/l) 23.16
LH Liuteinizuojantis hormonas (IU/l) 11.41 1.50-9.30

Cia lh 11 ant 100clomido ed?

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1725 2020-11-12 19:01

Re: PCT

enox rašė:

Tyrimai po 4 sav. Ėjo clomidas, 150 mg. pirmas 5 dienas, paskui 100 mg./ED. Papildai: l-carnitinas, taurinas, AAKG, cinkas, vit. D, vit. E, vit. C, selenas, cialis 10 mg. Kokie būtų sekantys veiksmai? Pirminiai  rezultatai daug geresni negu praeitą  PCT

E2 Estradiolis (pmol/l) [104] 101.92 <146.10 Vyrams 2020-11-12
SHBG Lytinius hormonus sujungiantis globulinas(nmol/l) 56.11
TESTO Testosteronas (nmol/l) 23.16
LH Liuteinizuojantis hormonas (IU/l) 11.41 1.50-9.30

Mazint cloma jau dbr iki 25mg ed

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net