Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fantazija
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-04-24
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1 2020-02-04 12:12

Prevencija kelio traumoms

Sveiki,
Salėj neesu naujas, bet ir ne ekspertas. Paskutines keletą treniruočių darant pritūpimus pajaučiau kelieny diskomfortą, skausmo nebuvo daug(netrukdė vaikšioti ar kitaip trukdyti įprastiem veiksmams ne salėje). Kokias prevencines priemones galit patarti, kad ateityje nekiltų problemų ar traumų? Papildmai, diržai ir visa kita

Neprisijungęs

 
Tautpec
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-12
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#2 2020-02-04 13:28

Re: Prevencija kelio traumoms

Pagrindinė prevencija - tempimo pratimai, volavimas.

Neprisijungęs

 
Sunaina
Naujas dalyvis
Vietovė: India
Registravosi: 2020-10-18
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2020-10-18 16:30

Re: Prevencija kelio traumoms

Knee injuries are very common, especially for people who play a lot of sports. Injury can affect any of the ligaments, bursae, or tendons surrounding the knee joint. Injury can also affect the ligaments, cartilage, menisci, and bones forming the joint. if need any help from experts: https://zealthy.in/en/ask-an-expert

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net