Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#1 2020-11-26 09:47

Sportas karantino metu

kolegos,kaip ir kur sportuojat siom dienom kai sporto klubai uzdaryti?
asmeniskai man truksta motyvacijos uzsiimti sportu namuose , aplinka nemotyvuoja

Neprisijungęs

 
Burundukas88
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-04-13
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#2 2020-11-26 18:58

Re: Sportas karantino metu

Kai gyvenau šalia sporto centro, kur buvo sportinis inventorius, nors jis buvo mažas ir pakankamai brangu. O lankytojų sulaukti, būdavo tas pats kas šventė, tai viskas gerai. Kai persikelti teko ir šalia namų tokiu pat laiko pėsčiomis klubas veikė, išlankiau kelis mėnesius, nes man vien tik su persirengimu ir dušu, trukdavo kai kada net iki valandos laiko. Siaubas kai gyveni trijų minučių atstumu, na gerai jei greitai eisi ir minutės.

Man patinka, kada mažai žmonių, arba namie sportas. Motyvacija, nesuprantu kas tai gali būti, yra tokia diena, reikia padaryt savo norma, nori nenori, o už lango lyja, sninga, na ir kas. Eini ir darai.


Privalumai būtų, Taupai laika į ir iš sporto klubo, ka ten kalbėti jei eilė ar kas susidarius, o kur dar laukti savo eilės sportuojant, kada spėji atvėsti. Ech man geriau tarp tų nemandagių ir nekantrių, na čia kita tema. Nes ir taip kada važinėti su viskuo trunki iki tiek pat kiek sportuoji tai siaubas arba net ilgiau. Aišku pinigų neakcentuoju, nėra brangu, bet atsiperka viskas. Žinoma pradžia sunkoka, kol apsipranti mažoje erdvėje, bet laikas tauposi, treniruotė gaunasi efektyvi, neatšali. Gali planuotis laiką kaip nori, jokių, nebent jau tikrai kažkokia katastrofa nutiktų tai susigaišintų laikas. Visa kita lieka daug laiko sau, panaudoti kitur.
Patinka tik ten, kur viskas šalia, mažai žmonių ir nėra naujokų su savo tusčiais plepalais.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net