Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gabriele96
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-05-28
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2021-05-28 13:37

Sveiki visi!

Sveiki,

Mano vardas Gabriele, man 25 metai.

Sportu susidomėjau tik prasidėjus pandemijai ir užsidarius sporto studijoms. Jau daugiau nei metus treniruojuosi namuose ir stengiuosi tapti geresnės fizinės formos. Turiu prisipažinti, kad man tai ne visada lengva, todėl labai tikiuosi šiame forume iš jūsų gauti daug patarimų!

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2079
Atsiliepimai: 6

#2 2021-05-28 13:38

Re: Sveiki visi!

labas ir welcome!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net