Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#12801 2020-05-29 17:31

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, kas siuo metu verta demesio sanariams? Kelenai tokie padziuve jauciasi

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#12802 2020-06-02 11:31

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Prudas rašė:

Sveiki, kas siuo metu verta demesio sanariams? Kelenai tokie padziuve jauciasi

amix osteo ultra joint drink

Neprisijungęs

 
Skersiniss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-06-01
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#12803 2020-06-06 23:23

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki,
Esu jaunas 17-likos vaikinas, sportuojantis ant skersinio apie 1 - 2mėn.

Per šiuos 1-2mėn priaugau maždaug iki 80kg, nors seniau sverdavau 71-73kg.

Priaugus 80kg noriu ryškinti raumenį, gal turit kokių savo pasiūlymu ar panašiai. Nes man to labai reikia, neesu labai išmanantis apie sporta.
Bet labiausiai dominta kokius papildus, vitaminus pirkti ryškinimui?

80Kg 180cm.smile

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#12804 2021-09-15 00:41

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ka naudojat miegui?galvoju pabandyt pasiimt gaba ir melanotona,ar pirma bandyt tik viena is ju?kuri geriau tada?ir kokiais kiekiais naudojami jie,kad jaustusi tikrai kazkas.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#12805 2021-09-15 08:29

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

Ka naudojat miegui?galvoju pabandyt pasiimt gaba ir melanotona,ar pirma bandyt tik viena is ju?kuri geriau tada?ir kokiais kiekiais naudojami jie,kad jaustusi tikrai kazkas.

nereik tau Gabos. Meatoninas užmigimui, ZMA geram miegui. Daug kas išgirdę ZMA iškart sako, čia gi vitaminų derinys, bet būtent, kad šita formulytė puiki.
Dau ZMA bandęs, čia kiekvienam asmeniškai, bet pats nerealiausias man tikrai yra scitec ZMA.

O nenuginčijama gero miego formulė yra tvarkingas režimas.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#12806 2021-09-15 11:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

Ka naudojat miegui?galvoju pabandyt pasiimt gaba ir melanotona,ar pirma bandyt tik viena is ju?kuri geriau tada?ir kokiais kiekiais naudojami jie,kad jaustusi tikrai kazkas.

protingiausia butu issiaiskinti del ko tas miegas yra sutrikes, tada butu galima rasti tinkama maisto papilda tai problemai spresti

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#12807 2021-09-15 13:16

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

emexas rašė:

Sinreen rašė:

Ka naudojat miegui?galvoju pabandyt pasiimt gaba ir melanotona,ar pirma bandyt tik viena is ju?kuri geriau tada?ir kokiais kiekiais naudojami jie,kad jaustusi tikrai kazkas.

protingiausia butu issiaiskinti del ko tas miegas yra sutrikes, tada butu galima rasti tinkama maisto papilda tai problemai spresti

Priezasti zinau,issiskyriau su pana,stresas didelis,nakti neina ilgai uzmigt,ryte anksti atsikeliu ir nebeeina uzmigt daugiau.. 😁

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#12808 2021-09-15 13:25

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

emexas rašė:

Sinreen rašė:

Ka naudojat miegui?galvoju pabandyt pasiimt gaba ir melanotona,ar pirma bandyt tik viena is ju?kuri geriau tada?ir kokiais kiekiais naudojami jie,kad jaustusi tikrai kazkas.

protingiausia butu issiaiskinti del ko tas miegas yra sutrikes, tada butu galima rasti tinkama maisto papilda tai problemai spresti

Priezasti zinau,issiskyriau su pana,stresas didelis,nakti neina ilgai uzmigt,ryte anksti atsikeliu ir nebeeina uzmigt daugiau.. 😁

O anaboliku kartais neina siuo metu dar prie siu priezasciu?smile)

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#12809 2021-09-15 13:28

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

bender rašė:

Sinreen rašė:

emexas rašė:


protingiausia butu issiaiskinti del ko tas miegas yra sutrikes, tada butu galima rasti tinkama maisto papilda tai problemai spresti

Priezasti zinau,issiskyriau su pana,stresas didelis,nakti neina ilgai uzmigt,ryte anksti atsikeliu ir nebeeina uzmigt daugiau.. 😁

O anaboliku kartais neina siuo metu dar prie siu priezasciu?smile)

Pries savaite pradejau 😁😁 bet jau ir pries tai problemos buvo su miegu.o ant kurso,tai ir ant treno visai neblogai miegodavau.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#12810 2021-09-15 13:35

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

bender rašė:

Sinreen rašė:


Priezasti zinau,issiskyriau su pana,stresas didelis,nakti neina ilgai uzmigt,ryte anksti atsikeliu ir nebeeina uzmigt daugiau.. 😁

O anaboliku kartais neina siuo metu dar prie siu priezasciu?smile)

Pries savaite pradejau 😁😁 bet jau ir pries tai problemos buvo su miegu.o ant kurso,tai ir ant treno visai neblogai miegodavau.

5-HTP, L-Theanine, GABA ir pan., padeda tvarkytis su stresu, ir atitinkamai miegas pagereja

Beja, anaboliku megejus corona labiau myli smile

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#12811 2021-09-15 13:50

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

emexas rašė:

Sinreen rašė:

bender rašė:


O anaboliku kartais neina siuo metu dar prie siu priezasciu?smile)

Pries savaite pradejau 😁😁 bet jau ir pries tai problemos buvo su miegu.o ant kurso,tai ir ant treno visai neblogai miegodavau.

5-HTP, L-Theanine, GABA ir pan., padeda tvarkytis su stresu, ir atitinkamai miegas pagereja

Beja, anaboliku megejus corona labiau myli smile

Reikes gaba tada pabandyt.Kokiu kiekiu geriausia pradet gert?Ir gert tai pries miega tik? Jau persirges esu,pasiziuresiu ,ar antikuniu dar turiu,jeigu ne,reikes skiepytis turbut 😁

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#12812 2021-09-15 14:02

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

emexas rašė:

Sinreen rašė:


Pries savaite pradejau 😁😁 bet jau ir pries tai problemos buvo su miegu.o ant kurso,tai ir ant treno visai neblogai miegodavau.

5-HTP, L-Theanine, GABA ir pan., padeda tvarkytis su stresu, ir atitinkamai miegas pagereja

Beja, anaboliku megejus corona labiau myli smile

Reikes gaba tada pabandyt.Kokiu kiekiu geriausia pradet gert?Ir gert tai pries miega tik? Jau persirges esu,pasiziuresiu ,ar antikuniu dar turiu,jeigu ne,reikes skiepytis turbut 😁

doze individuali, nuo 1 iki 3g mazdaug, pries miega
prie to pacio L-Theanine 200-400mg labai tinka

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#12813 2021-09-15 14:19

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

gaba yra problematiska - jei po vartojimo neuzmigsi per pusvalandi, nemiegosi visa nakti jau. fuc.k gaba.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2021-09-15 14:20)

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#12814 2021-09-15 14:23

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

CBD kitiems tinka su melatonin

man gaba nukerta kojas atrodo toks keistas jausmas cia ir kitiems ?

Neprisijungęs

 
Karbiurator
Naujas dalyvis
Registravosi: 2022-01-18
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#12815 2022-01-18 14:51

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki,

po 3 metų gryžau į salę. Daug metų Dziudo lėmė kad dėl nugaros reikėjo pirikuro.
Atsistačiau, laikas pradėti rimčiau sportuot. Jau salėje praleidau 4mėn, proteinas ir BCAA į pabaigą, reikia užsipirkti naujai, kai aktyviai sportavau sekiau daugiauu naujienas, dabar atsilikęs gana gerai tuo klausimų.

33m./182/87. Tikslas nusimest pora nereikalingu kg ir augintis liesą masę.

Reikia papildų:

Proteinas (už Goldą atsirado kas nors idomiau ? )
PWO (naudojes 50 calibre, MP Assaultą, BSN NO, ir dar kažkokiu xujniu , populiariu 2012-2015)
Intra-Post Workout recovery (Kas geriau už Xtenda ? )
Vitaminai (butu gerai įmunitetui kad būtų priedu)
Omega
kažko koncentracijai .žolelių pagrindu ar kažkas iš Amino rūgščių ?

p.s. PWO nenaudojes jau kokie 5 metai, tai nereikia bombos. Beje kofeino būtų gerai kad nebūtų perdaugiausiai.

Biudžetas nespaudžia, bet čia tik papildai, tad nesinori perspaust.

Kažka padėsit sudėlioti ?

Neprisijungęs

 
Saras - strong
Naujas dalyvis
Registravosi: 2022-01-22
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#12816 2022-01-22 21:12

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

tomas656 rašė:

as noreciau dar paklausti kaiko
pradejau dometis apie papildus ir pasimeciau visai
pagal ka juos rinktis
ir kokiu tikrai ju REIKIA ARBA PATARTINA gerti
nes pilna visokiausiu gamintoju ir pavadinimu yvairiausiu
nes anksciau bubavo proteinas,creatinas,aminas ir gliutaminas
o siais laikais tai tikrai tuo nesibaigia
padekite kas!!!

Sveikas, o kokio rezultato nori?

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#12817 2022-03-15 21:08

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Kokius rimtesnius multivitaminus pasiūlytumėt? Ne su pigiausiom vitaminų formom?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#12818 2022-03-15 21:52

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#12819 2022-03-16 07:31

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sportininkas7 rašė:

Kokius rimtesnius multivitaminus pasiūlytumėt? Ne su pigiausiom vitaminų formom?

https://fitsport.lt/imunitetui/vitamina … FMQAvD_BwE

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#12820 2022-03-16 09:01

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Aš asmeniškai susiperku atskirai viską. Brangiau kainuoja, bet ilgiau užtenka ir formos geros. Vit. D, vit. E, vit. C, injekcinis vit. B kompleksas, mineralai: kalis  ir cinkas ciklais, magnis, selenas. Papildai: L-carnitinas, taurinas, kartais citrulino malatas, viskas smile

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#12821 2022-06-05 21:51

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gal kas kokį smagu pwo su stim parekomenduotumet?smile

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 305
Atsiliepimai: 0

#12822 2022-06-05 22:12

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

Gal kas kokį smagu pwo su stim parekomenduotumet?smile

Modvigil200🙂
Man dar visai nk Angel Dust, Herolean, Gun Powder, Crack
O šiaip irgi neblogai lipmoa man paprastas pwo pvz koks Redwiler + kaps ECA, ar Black Mamba arba 2 tabs neopept turejau rusiško (cnt kainuodavo kol viska ir ten neuždraude) nes nuo pwo su stimsai tai užmigt sunkiau man tai tik rytinese ar pietinese trenkese sunkiose kaldavau..o va nuo kitu stack viskas ok
P.s. nuo Herolean man asmeniškai nk..o 2 salej daviau tai kojas sunku daryt jiem buvo labai virpejo ir atjungdavo net tai reikdavo saugot😂...tik man nuo jo bangos karsčio šaltuko ir alkio užeidavo per pirmas 25min..o vėliau tolygus energy antplūdis..bet po rimtos koju ar nugaros trenkes namie kai atleisdavo tai biškuti kelis syk pykino ir tiek..bet čia manau dėl rimtos trenkes
Realiai sunku patart..esu daug bandes..tai kiekvienam skirtingai viskas limpa..tad reik mėginujus bandytis ur ieškot...ir dar visu jų minusas tai skonis😁..

Paskutinį kartą taisė Magnis (2022-06-09 08:03)

Neprisijungęs

 
Dargis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-05-20
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#12823 2022-06-21 12:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Magnis rašė:

Sinreen rašė:

Gal kas kokį smagu pwo su stim parekomenduotumet?smile

Modvigil200🙂
Man dar visai nk Angel Dust, Herolean, Gun Powder, Crack
O šiaip irgi neblogai lipmoa man paprastas pwo pvz koks Redwiler + kaps ECA, ar Black Mamba arba 2 tabs neopept turejau rusiško (cnt kainuodavo kol viska ir ten neuždraude) nes nuo pwo su stimsai tai užmigt sunkiau man tai tik rytinese ar pietinese trenkese sunkiose kaldavau..o va nuo kitu stack viskas ok
P.s. nuo Herolean man asmeniškai nk..o 2 salej daviau tai kojas sunku daryt jiem buvo labai virpejo ir atjungdavo net tai reikdavo saugot😂...tik man nuo jo bangos karsčio šaltuko ir alkio užeidavo per pirmas 25min..o vėliau tolygus energy antplūdis..bet po rimtos koju ar nugaros trenkes namie kai atleisdavo tai biškuti kelis syk pykino ir tiek..bet čia manau dėl rimtos trenkes
Realiai sunku patart..esu daug bandes..tai kiekvienam skirtingai viskas limpa..tad reik mėginujus bandytis ur ieškot...ir dar visu jų minusas tai skonis😁..

Na, čia suprantama, surašei pačius stipriausius turbūt rinkoj. Tik Gun Powder negirdėtas. Bet šitie jau super advanced preworkoutai, tai jei davei kažkam be patirties tokius, tai suprantama, kad vos neatjungei jų big_smile.

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#12824 2022-06-21 15:06

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gal kas žinot kur angel dust būtų galima gaut?😁

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 305
Atsiliepimai: 0

#12825 2022-06-21 20:42

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

Gal kas žinot kur angel dust būtų galima gaut?😁

Aš pvz siunčiu iš

https://www.fatburners.at/
Ar allegro.pl
Ar dar iš kokio nors tinklalapio, priklausomai kur tai dienai išpardavimas, akcija

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net